Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ok już się nie przejmuje ;-) no mnie też się dzisiaj nic nie chce.. rozpierdziel w domu jak nie wiem 😞 zaś A. wróci i powie, że nic nie zrobiłam..ale naprawdę ma dziś strasznego leniucha 🤢 a mały co chwila płacze..albo śpi.. ja przez dwa dni płakalam to teraz mały..moja mama zawsze mówiła, żebym nie płakała albo się nie denerwowała, bo mały to ściągnie z mlekiem i będzie niespokojny..ja się zawsze z tego śmiałam, ale chyba coś w tym jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz nadrobilam i tu i na brzuszku musimy sie zdecydowac na jedno bo ja nie daje rady na dwa! Teraz moja mama sie zajela Kornelcia to moglam spokojnie poczytac co napisalyscie!
Tusiaczku nie martw sie Alanek to madry chlopak i nim sie obejrzysz a juz bedzie latał!
Mi jak na poczatku pani neurolog powiedziala ze Korni przez udar moze niektore rzeczy robic pozniej niz jej rowiesnicy to sie martwilam a teraz uwazam ze co ma byc to bedzie i ciesze sie jak robi cos w swoim tempie!
My zalatwilismy wszystko co mielismy zrobic maz poszedl do pracy, mala spi pranie sie pierze, mama nadrobila na forach i ide sie drzemnac bo mala wczoraj dlugo nie mogla zasnac i szybko wstała!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuśka, a czym Ty się znowu denerwowałaś?? Nie denerwuj się więcej... Z tym wysysaniem nerwów z mleka to raczej nie prawda... bo ja ostatnio jakaś nerwowa jestm i się wkurzam ciągle na A. a mała spokojniutka :P:P Teraz się najadła i dałam jej 3 łyżeczki gruszki ze słoiczka... ale wcinała heheh i jak się smiała jak łyżeczkę dostawała 🙂 🙂 Mam nadzieje, ze nie zaszkodzi jej taka ilość, no ale powolutku zaczne probować co jakiś czas jej dać coś nowego...
Jejku ale zadowolona teraz jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dawałam mu dwa z dni z rzędu po kieliszku jabłka z bananem..no i na drugi dzień miał problem z kupką.. 🤢 ale dziś dam mu kielicha jabłka z marchewką 😁
aaa samantka znów kłótnia z A. była w niedziele wieczoem i wczoraj na wieczór zaczęliśmy z sob gadac, ale jak zwykle ja musiałam zacząć 😠 powiedziałam mu, że zawsze jest tak, że to ja muszę się odezwać pierwsza to tylko się uśmiechnął 😠 no i powiedziałam mu,że on się pierwszy nie odzywa, bo wie, że ja przyjdę, bo nie potrafię za długo tak o znów się tylko uśmiechnął, a ja myślałam, że mnie coś weźmie 🤢 to był pierwszy powód płaczu..
a drugi to wczoraj dzwoniłam do mojego dziadziusia aby zaprosić go na chrzciny, które są w niedzielę... mówię mu, że w Zabrzu o 15.00..po czym dzwoni moja mama, że dziadek do niej dzwonił i powiedział, że tak za pięć dwunasta mu mówię o chrzcinach, że nawet nie powiedziałam o której 😠 😠 ja jej mówię, że wszystko mu powiedziałam..no to ona zadzwoniła do niego jeszcze raz, po czym do mnie i mówi, że dziadek wkurzony, że informuję go za pięć dwunasta, e nie ma jak dojechać 🤢 🤢 że on nie jest przygotowany na chrzciny.. jak mi to wszystko mówiła to myślałam, że mnie szlg trafi 😠 tym bardziej, że moi rodzice powiedzieli, że zorganizują mu dojazd, tzn. pojechałby z nimi.. to kombinował z czym innym.. mama to mi powiedziała, że potrafi pożyczki brać aby swojemu drugiemu synowi pożyczyć kasę, siostra taty ze swoim facetem i dziećmi mieszka z nim.. a jemu ciężko na chrzciny przyjechać 🤢 przecież ja nie chce nic od niego tylko eby był 😠 zawsze to mama mojej mamy robiła problem, a teraz nic.. to tacie taty się w tyłku poprzestawiało 😠
tym bardziej, że my na imieninach u dziadka wspominaliśmy o chrzcinach..a on twierdzi, że nic nie wiedział 🤢 no ale on to był troszkę bardzo nietrzeźwy i nie wiem czy w ogóle pamięta co się wtedy mówiło.. ale wkurw.. na maxa jestem.. powiedziałam mamie, że jak będzie dzwonił i będzie miał jeszcze jakieś ale to niech mu powie, że jak taki problem ma to niech nie przyjeżdża:/

już teraz wiem, że się rozpisałam, więc sorki 😜 ja tak mam w nerwach.. a jak wszystko sobie wspominam to nerwy wróciły..jeśli chodzi o dziadka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie przejmuj się dziadkiem, starsi ludzie tak mają... Paiętam ja ze swoim też miałam przeboje, a później na nas gadał.. heh ale olać...
Ja ze swoim A. w sobotę się kłóciłam... ale tak ostro, że już chciałm do mamy iść na kilka dni... powiedziałam mu, że chcę od niego odpocząć, to powiedział, że na miesiąc do polski pojade haha. ciekawe... jak on chce to ja pojade z miłą chęcią:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Pawełkowi życzymy wszystkiego najlepszego!!! My dzisiaj po szczepieniach i jestem mega szczęśliwa. Dzisiaj małą obejrzała inna pediatra i nie ma wzmożonego napięcia mięśniowego. Nieprawidłowo wypina się jak kot, ale babka powiedziała, że to przez to że Amelka jest strasznie ruchliwa i że bardzo szybko się rozwija. Ona po prostu chciałaby już sama obrócić się na brzusio i pokazała co mamy robić jak zacznie się wypinać, mamy jej po prostu pomóc obrócić się na drugą stronę. Sama może jedynie na boczek się położyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska a dziadkiem się nie przejmuj. Ja jeszcze w ciąży mówiłam, że zrobimy chrzciny w święta wielkanocne, bo fajnie będzie, całą rodzinką się spotkamy. No i chrzciny w niedziele wszystko zaplanowane, zakupy zrobione bo robiłam w domu, część rzeczy się już gotowało, a mój teściu w środę wyjechał do Niemiec i zdziwiony, że my chrzcin nie odwołaliśmy. No padłam wtedy z wrażenia. No i szkoda było mi mojego męża, ale ja nic nie odwoływałam i trudno, jednego dziadka nie było, bo bez przesady ale tak się nie postępuje i nikt pod niego tego robić nie będzie. Ech... przepraszam za rozpisanie i jak zwykle narzekanie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...