Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczyny! To i ja do Was dołączam na mamusiach. Jeszcze dobrze nie zadomowiłam się na brzuszku a tu przeprowadzka 😁
Nie było mnie kilka dni i nadrobiłam na razie to, co pisałyście na brzuszku.
Przede wszystkim Pawełku wszystkiego najlepszego!!
Niunia, patrząc po filmikach, to Twój Pawełek to taki wyjątek od reguły, że chłopcy się wolniej rozwijają 🙂 Jest super! Pamiętam, jak kiedyś wstawiłaś filmik o tym, jak pytałaś synka, co mu się śniło. Bardzo się wtedy uśmiałam 😁
Będę teraz nadrabiać to, co napisałyście na tym forum i wtedy się odezwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia, oklask za podjęcie męskiej decyzji. Mam nadzieje, że wszystkie się przeniosą. Mały rozbójnik zasnął, oczywiście u mamusi na rączkach, więc mam teraz chwilkę by nadrobić. Mąż robi pizze, a musze się pochwalić, że ma do tego talent.Mam nadzieję, że Krystianek odziedziczy po nim talent i kulinarną wyobraźnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
"Hej zaczęłam nadrabiać to co od rana napisałyście, więc na bieżąco będę pisać.
Gerdzia byliśmy już na szczepieniu. Pani doktor znów Antosia przebadała, stwierdziła, że bystry z niego chłopiec, a wszelkie rzeczy, które zauważymy niepokojące to powiedzieć neurologowi. Jutro dzwonię się umawiać, bo dziś nikogo tam nie było. A po szczepionce poszłam z małym na spacer i odwiedzić moją babcię. Mały był grzeczny tylko trochę płakał, bo mu się spać chciało. Teraz śpi już ze 2 godziny i wiem, że to po szczepieniu, bo ostatnio w dzień dłużej niż 30 min nie spał, a po pierwszej dawce też 3 dni był taki śpioch. A w czasie samego szczepienia zapłakał tylko przy wkłuciu.
Dg ja akurat jem dużo produktów bogatych w wapń i białko, mleko, sery, jogurty i wszelki nabiał. Witaminy też łykam. Zresztą u mnie to jedynie ostra nadwrażliwość, a próchnicy nie ma.
Tuska nie martw się. Mój Antek na przykład chwyta, ale nie gada... czasem piszczy i śmieje się głośno, ale żeby gadać coś po swojemu to nie... o tym tez muszę powiedzieć.
Teraz wracam czytać dalej."
No hej na mamusiach. To powyżej napisałam na brzuszku zanim doszłam do tego, że już jesteście tutaj 🙂
Chciałam jeszcze napisać, że nasz maluszek też nie chce spać w te upały i mocno płacze przez to, bo wiem, że jest zmęczony.
Niunia masz śliczny głos 🙂)) Taki bardzo dziewczęcy. Podoba mi się 😁
Co do pracy to ja nie wracam... w ogóle to możecie się ze mnie śmiać, ale ja jestem spełniona będąc tzw. kurą domową... wiem, że wiele osób tego nie docenia, ale dla mnie to jest to o czym zawsze marzyłam. Mieć dużo dzieci i poświęcić się dla nich i dla domu... może kiedyś mi się zmieni. Jedynie zastanawiam się po co ja na studia poszłam... i to mega ciężkie. W ogóle jakbym miała pracować to też chciałabym w domu. Myślę o zrobieniu studiów podyplomowych z dietetyki, wtedy też mogłabym mieć gabinet w domu. Muszę pogadać z Michałem... bo w sumie to jest też coś co mnie kręci. No i wtedy mogłabym pogodzić jedno z drugim. Na razie jednak zostaję mamusią na pełen etat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/dscf3003p.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7431/dscf3003p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dscf3005.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/6293/dscf3005.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Paweł potrafi tak godzinę się gapić w siebie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia, ja u neurologa nie byłam, nie miałam nawet usg bioderek ani nic z tych rzeczy co robi sie w polsce... ale bylam u pediatry polki, ktora małą przebadała od a do z i się pytałam o to wszystko... jesli nie widzi sie nic niepokojacego do neurologa nie trzeba isc... pediatra jest w stanie wychaczyc objawy napiecia itd... bioderka tez dokladnie badala... nawet powiedziala ze jest taki sposob po fałdkach... patrzy się czy fałdki na nożkach są równomiernie rozłożone i czy jest ich równa ilość na każdej... jesli np. jedna noga ma jedna faldke a druga 2 lub jedna wcale druga tak, to moze oznaczac cos z bioderkami... oczywiscie nie musi, ale tak kiedys sie sprawdzalo bioderka... a inny sposob, bardziej bolesny... moja mala przy tym plakala... doktor wyginala nozki i tam dokladnie macała... i powiedziala ze usg bioderek nie trzeba robic jesli nic sie nie stwierdzi...
dobra juz nie zanudzam :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia ja nie prosiłam o skierowanie, sama pani doktor dała.
Kurcze jak dziwnie mi jak piszecie do mnie Misia... już się do eMKi przyzwyczaiłam, a teraz zmienić się już nie da 😞(( no nic, trzeba się przestawić...
Patrzyłam kto z obecnej ekipy na brzuszku był pierwszy.
1. Gerda
2. eMKa83
3. Neli25
4. Maja_P
5. EdytaS
6. MonisiaD
7. Niunia26
A później długo długo nikt z obecnych... i już mi się nie chcę dalej szukać :P
Niunia na MTV jest nowy sezon Nastoletnich Matek 😁
W ogóle mój brat jedzie jutro do Sopotu, zazdroszczę mu, bo bym się chętnie z Tobą i Gerdzią spotkała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja niunia mnie zaskakuje spala dzis 3 godziny 😲 i teraz znow zasneła! Biedactwo pewnie czuje ze od jutra ciezko bedzie! Tak jak pisalam Wam na brzuszku o tym usg to sie jednak zdecydowalam, jutro zadzwonie i potwierdze!
Samantko moja cora to namietnia na telewizor spoglada! Czasem nawet jak sie ja na rekach nosi to sie oglada gdzie on jest! Kinomaniaczka! Ale rehabilitant radzil aby nie dopuszczac do tego i lepiej odwrocic uwage dziecka po wiadomo ze to zamulacz i nie pomaga w rozwoju malucha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia, no nie da rady 🙂 ale w końcu przyjadę, bo tą Grecję sobie odpuszczamy. Przemyśleliśmy to z Miśkiem i patrząc na to jak Antoś teraz w Polsce męczy się w upały, płacze i spać nie chce, to ja wolę poczekać do przyszłego roku, a w tym wybrać się nad polskie morze 🙂 no i do Krakowa do Dziadka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...