Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

niunia26 napisał(a):
Hej, padam mam dość pracy i nieprzespanych nocy. Od kilku dni Paweł budzi się z płaczem, bo górne jedynki mu wychodzą. Dziś na noc dałam mu czopek przeciwbólowy. Mam nadzieję, że pośpi trochę. Chodzę nieprzytomna, nie dość, że co chwilę wstajemy do małego to o 5,20 pobudka do pracy, robię po godzinach, roboty full, normalnie chyba nie wyrabiam. Potrzebuję odpoczynku ;-(
Okres mam regularny i tak samo obfity jak przed ciążą.Oktawia Oluś jest śliczniutki. Pati przyszła kula pełzak, ale niestety Paweł nie za bardzo się nią interesuje, chyba wywaliłam kasę. To dopiero parę godzin minęło odkąd ją dostał, ale widzę, że bardziej go bawią samo jeżdżące samochody ;-) Zobaczymy jak będzie dalej. Uciekam spać. Dobranoc.


nam wczoraj przyszła kula pełzak. Bartek wczoraj się jej bał - jak kulała sie w jego strone to on ręce w górę i nogi !! ;o dzisiaaj już lepiej, trochę się oswoił. Ale troche żałuje ze ją kupiliśmy , bo mogliśmy w coś innego zainwestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MandraSala napisał(a):
Niunia współczuję, a może spróbujcie robic z mężem dyżury - jedną nocke Ty wstajesz drugą on. Jak miałam egzamin ja lub Maciek to jedna osoba spała z Fasolem a druga w salonie żeby się wyspać przed ważnym dniem.

A co to za kula?

http://allegro.pl/fisher-price-kula-pelzak-do-raczkowania-nowa-i1910752265.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktawia super foteczki, pszystojniak z Aleksadra. Macie wózek z firmy baby desing SPRINT? 😉 Zauważyłam na fotkach , że Olek na zdjęciach ma plamke czerwoną na czole tak jak Bartek - czy ona wam się pokazuje i staje się bardziej wyrazista przy wysiłku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oktawio Olek jest przesłodki 🙂)) Pozuje jak model mały 🙂
Co do czerwonej plamy na czole, to u Antosia przy wysiłku i jak się złości wychodzi czerwona pręga pionowa przez środek czoła.
Ja okresu dalej nie miałam.... za to mleka, za przeproszeniem, w pizdu...
Tak na chwilkę tylko wpadłam, bo moje bobo ostatnio jest mega absorbujące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie ze Szczecina 🙂
mam do sprzedania mnóstwo ubranek po mojej córce w rozmiarze 62-68-74
wśród nich znajdują się:
BODZIAKI
BLUZY
PAJACE
DRESIKI
RAJSTOPKI
SKARPETKI
KOMBINEZONY ZIMOWE
ŚPIWORKI DO SPANIA
CZAPECZKI I WIELE WIELE INNYCH

AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ JUŻ ZA KILKANAŚCIE GODZIN
ceny ubranek zaczynają się już od 3,90 i nie mają cen minimalnych
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Honoratka chyba nie masz co tutaj reklamować swoich ciuszków, bo nasze pociechy są takiej samej wielkości jak Anastazja jeżeli nie większe. Dzieli je tylko miesiąc, a w tym wieku to już praktycznie granice zaczyna zanikać. Moja młoda jest nawet większa niż dziecko znajomej która urodziła w styczniu.

A u nas wielka porażka, młoda do żłoba i znowu gorączka i ja już w sumie nie wiem co jej jest. Co chwilę zbijamy temp. a lekarze mówią "osłuchowo zdrowa". A co mnie obchodzi osłuchowo skoro nieosłuchowo zdrowa nie jest? Nie mam sił już 😞. Bo nie wiem co mam robić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Hej!

Honoratka chyba nie masz co tutaj reklamować swoich ciuszków, bo nasze pociechy są takiej samej wielkości jak Anastazja jeżeli nie większe. Dzieli je tylko miesiąc, a w tym wieku to już praktycznie granice zaczyna zanikać. Moja młoda jest nawet większa niż dziecko znajomej która urodziła w styczniu.

A u nas wielka porażka, młoda do żłoba i znowu gorączka i ja już w sumie nie wiem co jej jest. Co chwilę zbijamy temp. a lekarze mówią "osłuchowo zdrowa". A co mnie obchodzi osłuchowo skoro nieosłuchowo zdrowa nie jest? Nie mam sił już 😞. Bo nie wiem co mam robić :/[/quote

Może zrób jej letnią kąpiel na zbicie gorączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy nurofen, robiliśmy okłady na czoło i się zbiła.
Muszę nastawić budzik na 3 i dać jej jeszcze dawkę, bo w nocy to my możemy spać i nawet nic nie usłyszeć. Z tym żłobem to są cuda. Co ją dajemy to coś nowego przynosi :/

Niunia a u Was jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...