Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam
po porządkach w szafie Anastazji robię małą wyprzedaż
na moich aukcjach można znaleźć zimowe kombinezony, dresiki, pajace, bodziaki, rajstopki, skarpetki, śpiworki i wiele innych od 2,90 bez cen minimalnych
zapraszam do obejrzenia i licytacji
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
a i mam pytanko: wasze szkraby małe chrapią jak śpią? ;>


Witam
Szarla super jest Amelcia
Patii mój też chrapie
Jestem wykończona byliśmy na rynku na tortilli, winku nogi bolą bo dawno nie miałam takiej przechadzki jak dziś ale super było przynajmniej odpoczęliśmy trochę od naszego małego terrorysty :P My też mamy obniżki w galeriach kupiłam sobie bluzę he he wstyd sie przyznać ale muszę zmienić garderobę bo do dawnych ciuchów sie już nie mieszę ;( ale do dżinsów jeszcze tak ale bluzki, bluzę nie koszmar. Czy wy też tak macie???????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też musiałam powymieniać garderobę... ale mniejsze pokupować, bo wszystko ze mnie spada... jedynie w cyckach mam więcej 😁DD hahaha ale moje dziecko pochłania cyca w dużych ilościach, więc ze mnie też wyciąga. To najlepsza dieta odchudzająca ::PPPP o.O 🙃 🙃 😁
Wczoraj się dowiedziałam, że moja kochana rodzinka obstawia kiedy znowu będę w ciąży :P wnuczków im chyba mało 😁DDD
My dziś byliśmy na koncercie muzyki barokowej i Antonio był bardzo zadowolony... rośnie mi model-meloman :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wam !
padam na twarz! gdzieś pół godz temu wróciliśmy dopiero do domu..
Bartuś dziękuje za życzonka ;-)
Wszystkiego najlepszego dla małych solenizanów!
co do mojej garderoby to też bym musiała zmienić coś nie coś.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Oglądacie Must be the music??? Za kim jesteście???
Ja uwielbiam Eris is my homegirl 🙂))) koleś ma cudny growl i sceaming! m/


Misia chyba znasz już mój gust. Także ubolewam, że tylko drugie miejsce, ale chłopaki i tak zrobią karierę. A koleś-wokalista z zespołu ma taki głos, że jak go słyszę to normalnie ciarki mam. Żałuję że młodsza nie jestem :PP

Idę spać, buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Misia napisał(a):
Oglądacie Must be the music??? Za kim jesteście???
Ja uwielbiam Eris is my homegirl 🙂))) koleś ma cudny growl i sceaming! m/


Misia chyba znasz już mój gust. Także ubolewam, że tylko drugie miejsce, ale chłopaki i tak zrobią karierę. A koleś-wokalista z zespołu ma taki głos, że jak go słyszę to normalnie ciarki mam. Żałuję że młodsza nie jestem :PP

Idę spać, buziaki!

Szarla on to nawet normalny wokal ma cudny!!! I w ogóle mega chłopaki.
A gust Twój mniej więcej znam... zresztą dlatego takie życzenia urodzinowe :P podobał się??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
szarla napisał(a):
Misia napisał(a):
Oglądacie Must be the music??? Za kim jesteście???
Ja uwielbiam Eris is my homegirl 🙂))) koleś ma cudny growl i sceaming! m/


Misia chyba znasz już mój gust. Także ubolewam, że tylko drugie miejsce, ale chłopaki i tak zrobią karierę. A koleś-wokalista z zespołu ma taki głos, że jak go słyszę to normalnie ciarki mam. Żałuję że młodsza nie jestem :PP

Idę spać, buziaki!

Szarla on to nawet normalny wokal ma cudny!!! I w ogóle mega chłopaki.
A gust Twój mniej więcej znam... zresztą dlatego takie życzenia urodzinowe :P podobał się??? 😁


Ba, pewnie!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!
noc w końcu normalna czyli w pełni przespana! 😉 widać, że z uszkami już lepiej , jutro idzemy do kontroli.
Lece się ogarnąć i zjeść śniadanie zanim mały śpi bo potem chce iść do biedronki bo od dziś mają być zabawki m.in. stolik edukacyjny i chce go obadać. . .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
Agatka nie chce mi jeść żółtka jak uda się jej wcisnąć to nim pluje. Obiadku to też zależy od1/4-3/4 małego słoicka Boję się że anemii. się nabawi. Z czym dajecie dzieciom to żółtko?


Gotuję całe jajo, obieram i daję całe żółtko do obiadku. Widelcem zgniatam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelka jesteś urocza, boska i masz przepiękny uśmiech!!! Widać, że szatański :PPP i tak trzymać łobuziaro kochana 🙂)) normalnie genialne jest to zdjęcie, jaka ona fajniuchna jest!!!
Co do obiadków to ja codziennie daje mięsko, a co dwa dni 1/2 żółtka... zresztą jak tak czytam Was to mój Antoś żarłok jest. Wczoraj nie miałam czasu mu ugotować, więc dostał słoiczek od 8 miesiąca... a one są większe, bo mają 190 gr... no i co? Zjadł calutki! Do tej pory jak mu gotowałam to odmierzałam porcję tymi małymi słoiczkami... a dziś już tym większym... no i oczywiście zjadł. Ja jeszcze oprócz mięska i żółtka wkładam masełko i kaszkę mannę. Antoś woli gęste niż zupki. On ogólnie dużo je... w nocy cycka co 2 godziny... ale to chyba bardziej mu o przytulanie chodzi... dobra rozpisałam się. Sorki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...