Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

samantka napisał(a):
A co takiego zamówiłaś?? :P


Krzesełko i tackę, potem uchwyt do żelazka ido odkurzacza (to do szafy), łyżeczki do jedzenia dla małej i pewnie coś jeszcze, bo ja mu zawsze partiami zakupy wysyłam 😁 Napiszę jak już mi przywiezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też się zastanawiam nad krzesełkiem do karmienia.Bo w tej chwili karmimy na leżaczku bujaczku kładąc na niego wcześniej flanelę,bo wszystko jest zabrudzone. Tylko my musielibyśmy mieć wesję pół leżącą.
Kurcze jak przeczytałam że Monisi JUlcia do siadania się zabiera to coraz bardziej się martwię Agatką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nasz Patryczek też jak jest już w pozycji półleżącej to siada i ciężko mi "odgiąć" z powrotem do tyłu. Siłacz mały, no własnie mały - wciaż za mały na siadanie 😁 😁 😁 😁

My kupimy krzesełko jak Synuś już będzie stabilnie siedział, póki co będziemy to czynic na leżaczku lub na kolankach u Mamusi albo Tatusia - jeden trzyma, drugi karmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota popatrz każda z nas ma jakieś zmartwienia 😞 mojej próbowałam dać dzisiaj modyfikowane i nie chce 😞 a z siadaniem to też jeszcze nie siedzi tylko jak ją biorę na ręce to ciągle się dźwiga do siadania a Twoja nie chce się podnosić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda to widocznie to normalne 🙂 Bo moja tez tak chce siadac i skoro dzieciaczki kilku z nas tak mają to znaczy że są na normalnym etapie rozwoju :0 Ja swojej też nie potrafię położyć.. W huśtawce, ciągle głowę trzyma sama,nie chce jej położyć...i dźwiga się do góry... no ale skoro nie tylko Nika tak ma to już się nie martwię:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Niunia sliczne te krzesełka a mnie się podoba takie: http://allegro.pl/krzeselko-i-stolik-do-karmienia-milly-mally-i1718164976.html
ale chyba dla starszych niemowlaczków jest, bo nie ma wkładki w foteliku 🤨

Mój brat miał podobne tylko, że drewniane, żadnych wkładek nie było tylko obicia miękkie.. i zaczął korzystać z niego jak tylko zaczął siadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! nie wiem czy mnie pamiętacie 😜 dośc długo mnie tu nie bylo bo laptopa mam w naprawie. Widze , że dzieciaczki rosną jak na drożdzach, naprawde niektóre juz siadają? Moim zdaniem mój synus ma jeszcze do tego czas.. nie ma się po co śpieszyć , wszystko w swoim czasie 😉 A każde dziecko jest inne. Bartuś też się czasami sam podnosi, a co do krzesełka do karmienia to my mamy bo dostłam mały na chrzest więc kupoać nie musze. Złoże go dopiero jak Baruś będzie umiał siedzieć.
Bartus ma problemy ostatnio z kupką czasami nie robi przez tydzień, 2 tygodnie.. nie ma brzuszka twardego ani nie płacze z powodu bólu brzuszka. Daję mu prawie codziennie starte jabłko z miodem - tak kazała mi pani dr. To nic nadal nie skutkuje, nawet czopki nie dzialają na niego. 😞 czy któres z waszych dzieciaczków też ma podobny problem?
Karmi któraś z was jeszcze piersią? bo chcialam sie zapytać: Czy dajecie dzieciaczkom deserki ze słoiczków? podajecie soczki? czy nadal zazywacie witaminy dla mam?
Pozdrawiam gorąco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patii fajnie, że się odezwałaś!!!!
Agatka, Dorotki ma problemy z kupką, też czasami tydzień nie ma kupki.
Ja karmię piersią i podaję małej czasmai jakiś deserek ze słoiczka, soczek lub obiadek.. i ostatnio wprowadziłam kaszki.
Zaglądaj do nas częściej!!!
Jeszcze żeby się odezwały te dziewczyny co kiedyśały. Neli, kaczuszka, aniulek, m corazon, kogos jeszcze pominelam???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram częsciej zaglądać na forum.
Oo to nie mam się czego obawiać , podawając mu nowe przysmaki. Ostatnio jadł same deserki ze słoiczków, może dzisiaj kupie mu jakiś obiadek , albo kaszke 😉
chodzicie z pociechami na basen? trzeba z takimi malymi chodzic na zajecia specjalne dla dzieci czy mozna isc indywidualnie do brodzika i tam sie z nim popliskać? kurde caly czas planujemy z mezem aqua park, ale nie wiem co z bartusiem -czy wejdziemy tam z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...