Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kaczuszka super, ze zajzalas 🙂 A z tymi zabkami to faktycznie szok,,Tak szybko! Ale fajnie, ze bedziecie mieli juz to za soba..
A my mielismy 2 podejscie do lozeczka i po 1.5 godziny Maja sie obudzila...Takze nakarmilam i znowu do kolyski..Na weekend sprobuje, bo sie odzwyczailam wstawania w nocy, wiec jak cos to maz mi pomoze...Juz od ponad 2 miesiecy Maja przesypiala noce! Boze po co ja kupowalam ta kolyske!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia a gdzie Ty kupowalas posciel do lozeczka? Bo ja mam koldre taka sztywna i musze kupic cos innego, a do tej pory mala spala pod kocem i jak weszlam do pokoju to caly byl rozkopany i nie byla przykryta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaczuszka82 napisał(a):
niunia26 napisał(a):
Kaczuszka, a mocno płakała? Paweł też się strasznie ślini i pcha łapska do buzi, ale myślę, że to raczej nie ząbki.

troche popłakiwała ale nie wiecej niz zwykle tylko taka niespokojna była przy cyccku jakos sie strasznie wyginała - pewnie ja swędziało. niunia jesli twój Pawełek się ślini i pcha rączki do buzi to na moje idą mu ząbki, koniecznie pozaglądaj mu w dziąselka, może się zdziwisz tak jak ja!

No to mojej też idą? Bo też nagminnie pcha rączki i się mocno ślini... no ale nie wydaje mi się, żeby to już były zęby... chociaż ostatnio miała napady płaczu... 😮
Niedlugo nadrobię co pisałyśmy... u mnie dzień pełen wrażeń.. Mój A. w pracy ciął coś dyskiem i jakiś odlamek wpadł mu do oka... nie dość, że słabo widzi na lewe oko (niedowidzenie dużego stopnia) to coś wpadlo w zdrowe oko... był w szpitalu przepisali maść i ma zaklejone zdrowe oko... jutro jedzie na okulistyke je czyscic.. masakra jakas... ledwo widzi 😞 to jak nadrobie to sie odezwe.. ale pozniej bo mala cos nie moze zasnac... chyba wyczówa, ze tata się męczy.. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta napisał(a):
Niunia a gdzie Ty kupowalas posciel do lozeczka? Bo ja mam koldre taka sztywna i musze kupic cos innego, a do tej pory mala spala pod kocem i jak weszlam do pokoju to caly byl rozkopany i nie byla przykryta..

Marta polecam w ikei ja mam 3 komplety z ikei.. na prawdę super 🙂 Mam tą http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20194790 tą: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10153243 i jeszcze taka rozowa w serduszka, ktorej na stronie nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja tez się dołączylam i liczę że ikonke za to nam szybko zafundujesz 🙂

Kaczuszka - jak to ząbki??? JUŻ???? 🤪
O rany fasol tez sie strasznie slini od kilku dni i zjada sobie palce prawej reki szczególnie wskazujący i środkowy umiłował 🙂 Non stop je trzyma w buzi - ale ja to tez odczytuje jako głód albo zdenerwowanie lub zniecierpliwienie.

Na Jędrusiowie Fasol spał w łóżeczku turystycznym i na szczęście nie bylo problemów więc z przełożeniem go z kolyski do łóżeczka w domu mam nadzieję że też nie będzie.

Dziewczyny martwie się tym nie trzymaniem główki - Fasol jeszcze nie potrafi jej utrzymać pionowo - leci mu ciągle na boli i do tyłu jak go trzymam na rękach to zawsze ta gówke musze pilnować - a wszędzie piszą że juz powinien trzymać, i to samo jak sie go podnisi z leżenia to tez juz głóke sam powinin w osi ciała trzymacc a Fasolkowi do tyłu leci od razu - ta wiotkośc mimo ćwiczeń wcale mu nie przechodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Samantka to dla wszystkich po oklasku tez na dobra nockę przespaną 🙂

O kurcze już od miesiąca,???? to mój Fasolek opóźniony 😞 Cholera nie wiem co z nim ćwiczyć zeby zaczął trzymać ..... Ta nasza Pani neurolog zapisała nas dopiero w połowie czerwca jakoś na wizytę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MandraSala napisał(a):
Dzięki Samantka to dla wszystkich po oklasku tez na dobra nockę przespaną 🙂

O kurcze już od miesiąca,???? to mój Fasolek opóźniony 😞 Cholera nie wiem co z nim ćwiczyć zeby zaczął trzymać ..... Ta nasza Pani neurolog zapisała nas dopiero w połowie czerwca jakoś na wizytę

Samanandra... a raczej mandrasala heh, nie przejmuj się za to Twój Niuniuś się przekręca, a moja się do tego nie kwapi :P:P Hehe, przyjdzie na wszystko pora 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przekręca sie to za dużo powiedziane - czasem mu się przypadkiem udaje 🙂
Ale to główka mnie nie pokoi, no właśnie mało kładziemy się na brzuchu - Fasol nie cierpi tego. najchętniej by tylko leniuch leżał i nic nie robił i żeby go zabawiać - a figa z makiem mu mówię a on się ze mnie śmieje 😉

Niunia ale ten Twój Pawełek zabawniś i jak rączkami ładnie już zaczepia zabawkę 🙂

Dziewczyny zlitujcie się nie piszcie tyle bo w życiu jutro tego nie nadgonię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale się przekręca. Nie ważne jak 🙂 Mojej sie jeszcze nie udało, raz tylko z brzuszka na bok, ale mocno się napieła i tak jakoś fajtnęła :P:P
Moja na początku też nie cierpiała leżenia na brzuchu, od razu wyk był.. a teraz leży i trzyma głowę co najmniej 2 minuty... Tylko ja codziennie ją kładę na brzuch, nawet jak popłakiwała, to leżała na brzusiu, aż przywykła do ćwiczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
Hej Salamandra, znaczy Mandrasala! Tak z arabska teraz brzmisz :P
Dobra idę spać 🙂 Antoś o 21 zasnął i śpi, więc chyba gorączki dziś już nie ma.
No a miałyście mi napisać o tym miejscu po szczepieniu, bo u nas nie ma nic.
Dobranoc.

U mnie też nic nie było.. żadnego zaczerwienienia, czy opuchnięcia, tylko jak się przycisnęło to czułam zgrubienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...