Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moniś - jak miło Cię "widzieć" - piękny dialog wstawiłaś 😘
Niunia - to podziel się później efektami tej misternej pracy w Movie Maker^^

Kochane ja nie będę się odzywała przez kilka dni - jedziemy do Bydgoszczy, do naszej rodzinki, Szarla będę sie z Tobą łączyć myślami 😜

Mój Patryczek to mały histeryk popołudniami - już któryś raz z rzędu puszcza swoje krzykowe kuranty 🤔

Buziaki dla Maluszków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez juz trafiłam na ten tekst, kilka dni po poronieniu jak go przeczytalam to tak plakalam ze nie moglam sie opanowac! Myslałam wtedy ze moja niunia sie rozmysliła i wolała wrocic do nieba, a teraz mam Kornelke ktora wolała zostac z mamą!!! Ale i tak jak to przeczytalam to mi sie wszystko przypomniało i se poplakalam! Ale troche mnie oczyscił ten placz, troche za dawne bole troche za obecne i jakos tzreba isc do przodu!
Ehh... znow smece!
Ale mialam Wam napisac ze jak byłam u okulisty to w poczekalnii były piec par bliźniakow ale fajowo to wygladalo! Jedni kolo drugich! Była tez pani z wczesniaczkiem ktory wazył cos kolo 2 kg, ale smiesznie wygladał koło Kornelki! Ona 6 a on 3 razy mniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda jakbyś potrzebowała netu to zapraszam do fordonu 🙂. My jednak na weekend zostaniemy w domu, bo musimy posprzątać, a ja muszę się uczyć 🙂. Moja Amelka przeszła dziś samą siebie. Zasnęła o 17, obudziła się o 19.40. Szybko ją wykąpaliśmy, dałam jej cysia i zasnęła. Około 20.20. Myślałam, że się obudzi, ale zaniosłam ją do łóżeczka i śpi dalej, nie wierzę 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, jak tak ładnie chodzi spać to nawet modyfikowanego nie dostaje. Po wyjściu ze szpitala, mówiłam, że jak będę miesiąc karmiła to będzie dobrze, bo mi mleko zanikało. Teraz już minęły trzy miesiące, a Amelcia coraz mniej modyfikowanego dostaje, a dostawała butelkę dziennie 🙂. Tak się z tego cieszę jak głupia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko kochana,wiele w zyciu przeszlas,ale jestem pewna,ze Kornelcia ci wszystko to wynagrodzi.Bo ty naprawde jestes jej aniolem strozem i wiem,ze jestes cudowna matka.Kochana,jesli chcesz plakac,to placz,ale ze szczescia,ze masz taki skarb w domu:*:*:*
Kasia kolezanka to na innym watku wkleila i bardzo mi sie spodobalo i musialam sie z wami tym podzielic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Monisiu! A te lzy to takie dobre oczyszczające! Co było złe to juz za mn, przebolałam a i tak zawsze bede pamietac. A Korni - masz racje wszystko mi wynagradza!!!!
Kasiula ja to tylko słysze rozne epitety jak moj maz to oglada! Zaraz skonczy sie tym ze wyłączy i bedie zły na caly swiat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pisałyście ze Waszym znajomym sie maluszki urodziły!
A do mnie dzwoniła wczoraj mama wczesniaka - Zosi ktorą sie zajmowalam zanim poszłam na zwolnienie! I powiedziala mi ze znow jest w ciaży!!!! 🤪 Długo sie starali o pierwsze, a ze urodzila sie za szybko, duzo za szybko bo w 27 tyg. to lekarze odradzali jej druga ciaze, ale narazie jest dobrze!! Bardzo mi bylo miło ze sie do mnie odezwala!
Bylam tez dzisiaj u swojej oddzialowej zeby ugadac sie z nia od kiedy wracam do pracy i balam sie strasznie bo ona taka troche nerwowa, ale byla bardzo mila i powiedziala ze wroce kiedy wroce a miejsce bedzie czekać!
Pewnie gdyby nie to ze mala miala udar to by nie byla taka poblazliwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
o jasna pogoda!!!! z takim zasypianiem...

A no!!!! Dlatego tak zazdroszcze tym ktorych maluchy zasypiaja o 20 czy 21 i spia do rana! Moja zasnie o 24 lub 1 ja musze wstac o 2-3 na sciaganie cycow, a mala wtaje kolo5-6 na amciu! Wiec generalnie malo spie, ale jeszcze funkcjonuje! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No moja sama padla zaraz po kapaniu.Pewnie dzis bede miala pierwsza od nie wiem kiedy pobudke w nocy,bo dalej jesc nie chciala 😞Ostatnia butelke wcisnelam jej przed 18 😞 😞Kurcze macalam jej dziaselka i u gory po lewej stronie jest takie twardsze.Mam nadzieje,ze to nie zabki 😞 Edytko biedna jestes z tym zasypianiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny... prawie nadrobilam to co pisalyscie, ale mala znowu mi sie tak strasznie rozplakala.. i znowu dopiero czopek pomogl... cholera jestem taka bezsilna i nie wiem co jej jest... boje sie strasznie, ale jakbym pojechala do szpitala to co bym powiedziala??? tak wlasciwie pierwszy raz mala mi tak sie rozplakala po szczepieniu... pozniej to sie powtorzylo kilka razy i ostatnio 3 razy... mam nadzieje ze to nie ma z tym nic wspolnego... a moze na prawde zabki? bo na kolke paracetamol nie pomoze... sama nie wiem.. ale strasznie sie boje... bo mala raczkami macha i widze ze cierpi 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samantka moja raz po szczepieniu przez tydzień mi płakała :/. Teraz natomiast dużo śpi. Edyta Moja zasypia o 21. Budzi się różnie, raz o 2, a raz o 5. Dzisiaj wstała o 5.20, to piersi miałam strasznie twarde i już guzki było czuć. Też miałam w planach wstawać w nocy i ściągać mleko, ale nie dałam rady także podziwiam, podziwiam. Ja ściągam o 23 i podaje jej to co ściągnę w ciągu dnia razem z witaminkami 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mamuśki, moja mała zasnęła - wpadła w rytm zasypiania o 21 więc wreszcie mam troched czasu dla siebie 🙂
samantka biedy ten twój A. z tym okiem,kurcze co za pech.
MaraSala może warto poradzić się pediatry? dzieci się rozwijają w różnie i nie ma co porównywać ale ja zawsze lubie skonsultowac z pediatra. Moja Martynka akurat głowę trzyma od początku i długo ją unosi ale za to zauważułąm ze jak ją nosze przodem to przekezywia główkę na lewe ramie. niby nic ale poczekam jeszcze chwilke i pediatry się zapytam.
Za to z boku na bok się już przeweaca i z brzucha na plecy robi taki szybku piruet. ale u nas za to waga była niska i musiałyśmi kilogramy nadrabiac więc zawsze cos do martiwenia się znakdzie. po szczepionce mała nie miałą żadnych zaczerwień ani gorączki ani nie była ospałą ( a tu akurat szkoda bo mogłą by w dzień więcej podsypiać...)
dobra wysyłam to i nadrabiam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...