Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja zaśliniona i poważna księżniczka...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/dsc03205h.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3650/dsc03205h.jpg[/IMG][/URL]

A tu już sobie pozwoliła na lekki uśmiech :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/dsc03206v.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3511/dsc03206v.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko Nikusia ślicznie wyglada jak prawdziwa ksieżniczka z kolorowakoroną!
Kaczuszka to raczej nie kwestia glodu czy niedojedzenia bo ona ostatni raz je kolo 22 a potem dopiero o 5-6 ale do tej polnocy po prostu nie spi i nie wazne ile by w dzien spala zawsze jest tak samo, no prawie zawsze! Po prostu sobie gada, smieje sie lub placze!
Nawet jak mialam kryzys laktacyjny to ja karmilam sztucznym i myslama ze moze bedzie lepiej a tu guzik!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rany Dziewczyny, ale macie tempo!!! Dopiero skończyłam nadrabiać i tyle tego było, że nie pamiętam już co i jak ☺️
U nas ciężki dzień... Antoś praktycznie nie spał i cały dzień marudził i płakał... nawet na spacerze i na rączkach... i zasnął dopiero z pół godziny temu, a tak to już o 21 śpi... strasznie mi go szkoda... bo też nie wiem czemu taki marudny... czy po szczepionce czy dziąsła??? Nie mam pojęcia.
Idę spać...
Widzę, że ostatnio to piszę nad ranem, a potem dopiero późnym wieczorem...
Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to nadgoniłam...
też oglądam ten film Samantka
Dziś Agata była mega grzeczna tylko trzy razy miała ataki płaczu z powodu kupy której nie może zrobić jeśli jutro nie zrobi daje znowu czopek 😞
Próbowaliśmy soczek jej dać na początek rozcieńczony ale nie przypasił jej. Krzywiła się na maksatak jakby za kwaśny był, jutro spróbuje nierozcieńczony jej wcisnąć mimo wszystko. Ech ta kupa.
U mnie Samantka Agatka zaczyna tak plakać machając nóżkami jak chce kupę zrobić i jej nie wychodzi.
Cały czas się zastanawiam czy możliwe to jest żeby ten Galactogil tak wpłynął tylko ja go brałam już dawno z tym że jak brałam to ostatnie opakowanie to sama zatwardzenie dostałam i w sumie teraz też tak średnio ciągle. Z drugiej strony boję się przestawić ją na samo modyfikowane bo wcześniej właśnie przez to był problem a teraz w sumie więcej go zjada ostatnio zdarza się często że zje 150ml. Samantka mogłabyś poczytać w internecie jak długo ewentualnie może działać ten Galactogil po odstawieniu, bo po polsku prawie nic nie ma, a francuski to ja niewiele znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka, Kasiula cudne zdjęcia.
Moje Słonko było dziś marudne i płaczące, mało spał w dzień, ale widzę, że nie tylko moje, może coś w powietrzu wisiało i dlatego nasze dzieciaczki takie niespokojne dziś? Jutro na pewno będzie lepiej.
Moniasia opowieść jest przepiękna, kiedyś ją wysłałam znajomej jak była w ciąży 🙂
Kolorowych snów dla Waszych dzieciaczków i dla Was kochane 🙂))) Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko moja to nie przez kupkę.. dzisiaj zrobiła 2 razy taką, że aż pod karnem musiałam myć...
Co do Galactogilu to na pewno nie po nim... już dawno skończyłaś opakowanie więc na pewno nie przez to...
I jeśli miałaś zatwardzenie przy ostatnim opakowaniu, a nie od początku jak zaczęłaś brać to też mi się wdaje, że nie przez galactogil... ja zatwardzenia przy nim nie miałam... ale zaraz coś poczytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DOROTA napisał(a):
samantka napisał(a):
Dorota... ja nic nie znalazłam o zatwardzeniu przy galactogilu na forach francuskich... 😮

dzięki Samantka jak zwykle można na Ciebie liczyć!

Mi to się ciągle wydaje że chce dla niej dobrze a wychodzi jeszcze gorzej. ...


Nie ma za co kochana, dla Ciebie wszystko :*:*:* I na pewno Agatce nie szkodzisz... zobaczysz przebrniecie przez te kupki i będziesz się później tylko z tego smiała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...