Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ostatnia kupa była była w niedzielę czyli 5 dzień kupy nie ma wtedy zrobiła nawet dwie i sama , bo w sobotę wieczorem dostała czopek też po 5dniach i wcześniej dwa razy też czopek był po 3 dniach dawaliśmy.
Bączki idą cały czas i cały czas stękoli nad tą kupą i kurde nawet po tym soku nie idzie. We wtorek będę się widzieć z pediatrą bo mamy szczepienie niech ona kurde coś zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mi też się nie chce i nawet nie wiem co dzisiaj zjeść apetytu jakoś nie mam w ogóle nic mi się nie chce cały dzień leżę w sypialni tylko strój nocny na dzienny zmieniłam no i tu nam najwygodniej z Agatką. Maty edukacyjnej też już nie mamy więc nie ma się na czym pobawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia ja ja od urodzenia klade w ciagu dnia do lozeczka i tez za dnia w nim spi znaczy sie drzemie i jak wstanie to jej pozytywke puszczam i wogole sie z nia bawie! Jak przychodzi wieczur to ona juz zaczyna marudzic i chce na rece!
No ale moze z czasem jej przejdzie!
Dorotko biedna jestes z tymi kupkami, Agatka tez, ucaluj ja mocno ode mnie i Kornelki!
No dobra ubireamy sie i jedziemy! Ale mam treme! Trzymajcie kochane kciuki!
I blagam nie rozpiszcie sie za bardzo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas też dobę nie ma kupy jak dostanie jakiś słoiczek,ale jak już kupa pójdzie to łooo 😜 a smród 😁 a ja dziewczyny mam mniej pokarmu..u mnie cyce się szybko robiły twarde, a teraz po nocy jak wypije piwo to sąą skały,a tak to takie se..przynajmniej nie bedzie mi przykro,ze przez moje widzi mi się przestaje karmić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska u mnie skał już dawno nie ma. LAktacja się unormowała i mam miękkie piersi, to normalne jest 🙂. Moja słoiczków jeszcze nie dostaje, a kupy i tak coraz bardziej śmierdzą. Ciekawe dlaczego? Hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska a gdzie i jakie ubranko na chrzest kupiłaś Alankowi?? My mamy chrzest 3 lipca i nie bardzo wiem gdzie coś kupić, jest jeden sklep w Tarnowskich z takimi ubrankami, ale jeszcze nie miałam okazji tam wejść bo zawsze tam jestem popołudniu i już jest zamknięte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Zabrzu w Boćku.. kurde, ale ubranka do chrztu drogie są 😲 ja zapłaciłam 80zł i mieliśmy jeszcze 10% rabatu, bo było pobrudzone lekko..my zapytaliśmy się czy zejdzie, a ona, że tak, ale da nam rabat.. no i zeszło;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobilam te 18 stron. Ja też dziś niewyspanaq. Mały zasnął godzinę później niż zwykle ale i tak wstał na karmienie po 1. POtem jadł o 3.30 a potem wstał o 4.30 i do 8 nie spał (albo zasypiał na chwilę i jęczał). Potem też tylko na pół godzinki zasnął. Ja już nie wiem co on tak nie lubi spać nad ranem. Zawsze to samo, od 5 nie ma spania, tylko ewentualnie krótkie drzemki po 30 min. A mam potem chodzi jak zombie 🙂

Edytka, trzymam kciuki. Na pewno wszystko pójdzie dobrze. Lece jakiś obiad machnąć póki Krystek grzeczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam 62, bo 68 ewidentnie za duży.. mimo tego, że niektóre 62 już za małe.. no właśnie my 2lipca idziemy na wesele, a to jest taka kurteczka i spodnie sztruksowe i do tego biała koszula.. my kupiliśmy takie aby móc mu na to wesele jeszcze założyć.. no więc nie mamy jak odsprzedać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytka ja też trzymam kciuki.
U nas chrzciny jeszcze w lesie... jakoś nie możemy nic ustalić, tak samo ze ślubem 😞
A poza tym to ja dziś non stop głodna chodzę i mam tylko chęć na tłuste i smażone... ciekawe czemu. Może dlatego, że przez ostatnie dwa tygodnie tylko chlebki wasa i wafle ryżowe i wszystko gotowane? Nie wiem... ale właśnie smażę kiełbasę!!! Od rana jem i zjadłam już całe pętko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...