Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
szarla napisał(a):
No to tak. Byliśmy o 6.30 jako pierwsi 🙂. Także miałam okazje zobaczyć jak te sale wyglądają. Wszystko nowiutkie, bo po raz pierwszy mają takie maluchy 🙂. Odebrałam jakoś o 8.30. Amelcia nic nie płakała, a ryk dzieciaków był niesamowity. Tylko zasnąć tam nie mogła i odsypiała mi do teraz czyli jakieś dwie godzinki. Myślę, że się przestawi. Ale uśmiechu też nie było jak mnie zobaczyła, raczej jej oczy latały po nowych twarzach 🙂. Jestem jak na razie bardzo zadowolona 🙂


dzielna córeczka mamusi brawo Amelciu
haliszczanko
Cieszyć owcem ale marudzenie jest nie do zniesienia ja już z tego wszystkiego się rozchorowałam od kilku dni źle się czuje i źle sypiam. A Igus chyba to czuje bo jest taki marudny mało śpi chce cały czas na rekach i smok z mlekiem w buzi... 😞
Samontko i jak tam u ciebie odpoczęłaś od nasz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie. Ja jak zwykle po "ciekawej" nocy. O ale ząbki już widać, mało im zostało do przebicia się całkiem na wierzch. Mam nadzieje, ze wtedy skończą się jęki prze sen i liczne pobudki nad ranem 🙂
Brawa dla Amelki za super zachowanie. Pawliś też pewnie był dzielny 🙂
A Krystian właśnie je banana, sam 🙂 Kupiłam mu taki gryzak:
http://allegro.pl/gryzak-siateczka-do-owocow-canpol-gratis-siate-i1793753322.html
i powiem wam że super sprawa. Mały co prawda najpierw gryzł rączkę ale jak poczuł banana to wymlaskał przez tą siateczkę wielki kawałek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj parę zdjęć młodej:







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O kurczę, ale Amelka się wysoko podnosi. Niedługo zacznie siadać i raczkować chyba 🙂
Myszko, ten gryzak nie jest specjalnie drogi. Kosztował w sklepi coś ok 15 zł. No i on bardziej do podawania jedzenia niż do zabawy. w tą siateczkę można włożyć np. banana, ugotowaną marchewkę, biszkopta i dziecko sobie mlaska prze tą siatkę i nie ma możliwości żeby się zakrztusiło, bo większe kawałki po prostu nie przejdą 🙂 ja jestem zadowolona z tego wynalazku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hawajka napisał(a):
O kurczę, ale Amelka się wysoko podnosi. Niedługo zacznie siadać i raczkować chyba 🙂
Myszko, ten gryzak nie jest specjalnie drogi. Kosztował w sklepi coś ok 15 zł. No i on bardziej do podawania jedzenia niż do zabawy. w tą siateczkę można włożyć np. banana, ugotowaną marchewkę, biszkopta i dziecko sobie mlaska prze tą siatkę i nie ma możliwości żeby się zakrztusiło, bo większe kawałki po prostu nie przejdą 🙂 ja jestem zadowolona z tego wynalazku 🙂


skoro tak piszesz to musi być prawda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ona tak od 2 tygodni. I nie wiem czy to ona tak się śpieszy żeby się tak rozwijać, czy po prostu ta rehabilitacja tak na nią podziałała, raczej to drugie. I raczej raczkować tak, ale siadać nie. No i nie pełza, tylko od razu na nogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samantka napisał(a):
🤪 🤪 🤪 Amelka wygląda jakby miała z 8 miesięcy!!!! Moja w życiu chyba tak tylka nie uniesie:P Kurcze zazdroszczę 🙂 Jak ja bym chciala, żeby Nika robiła takie postępy 🙂


Im później tym dłuższy spokój mamusi 🙂. Także są plusy i minusy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
samantka napisał(a):
🤪 🤪 🤪 Amelka wygląda jakby miała z 8 miesięcy!!!! Moja w życiu chyba tak tylka nie uniesie:P Kurcze zazdroszczę 🙂 Jak ja bym chciala, żeby Nika robiła takie postępy 🙂


Im później tym dłuższy spokój mamusi 🙂. Także są plusy i minusy 🙂


No z tym się zgodzę:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Amelko ale byłaś grzeczniutka i dzielna!! To mi daje nadzieje, bo mimo ze mala nie idzie do złobka to bedzie zostawac z tesciowa!! Ja chyba gorzej to przezyje niz Ona!!
Tuska jak po szczepieniu??
Ja dzis bede dawac Kornelii pol żółtka, jak byłam wczoraj na wizycie kontrolnej to pytalam doktor i powiedziala ze juz moge! Tylko na razie raz potem dopiero z jakis tydzien lub 5 pdni! A potem dwa razy w tygodniu!! No i pytałam tez o kaszke manne i powiedziala ze jak mala je od 3 tyg je po pol łyzeczki to smialo moge dawac juz cala porcje wiec moze jurto sprobujemy!!
Lece bo olezanka idzie!!! Bede potem pa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajka ja też jeszcze kaszki nie kupiłam 🙂. Ale kupię tą co dziewczyny linka dały. Tylko muszę do jakiegoś większego marketu podjechać, bo w tych mniejszych to nie ma :/

Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie co robi Amelcia jak jest wściekła i więcej nie zanudzam :P :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, jestem zadowolona ze żłobka. Oczywiście rano się popłakałam, a Pawcio jakby nic się nie działo, poszedł na rączki do pani i zadowolony zniknął za drzwiami. Ja go odebraliśmy pani powiedziała pierwsze słowa "matko jaki on fajny" Nic nie płakał, zjadł obiadek z żółtkiem już. Także spoko 3 godziny były ok. Jak go zabraliśmy to był w szampańskim nastroju i się uśmiechał, a tu kawałek filmiku z przebieralni http://imageshack.us/clip/my-videos/52/2zdr.mp4/ . Przyszło też body nowe takie [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/dscf3009v.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5434/dscf3009v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NIunia ciesze sie ze Pawłiś tez dobrze zniósł pierwszy dzien w żłobku 😁
Kolezanka poszła a ja biore sie za prasowanie i lepienie pierogow bo jutro jade na cały dzien do Szczecinai musze narobic zeby dla meza na obiad było!!
My dajemy ta co Gerdzia bo tej z nestle nie mogłam nigdzie znalezc. I daje ja do owockow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...