Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
KAsia Manki a ja nadal marze o kolejnym dziecku i to tak szybko jak sie tylko da. powiem wiecej, gdybym mogla, juz byc zaczela sie starac... 😉


to tak jak ja - mimo że Maja daje w kość. ale póki co po cc będę czekała. niech będzie choc rok przerwy. zresztą ja jeszcze miesiaczki nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antenka222 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
a zmieniając temat mój Kuba coś ostatnio ma zatwardzenia zdażyło się dwa razy ale było...czy u Was tez może kiedyś się pojawiło i co robiłyscie? podawałyście coś?

u nas tak nie ma, ale pewnie moze sie pojawic taki problem bo jemy marchewke. no i nie wiem co wtedy... 😮

no właśnie tak się zastanawiałam po czym tak może być ale pomyślałam że nie po warzywach...a tu po marchwi może wystapić zatwardzenie nawet nie wiedziałam... 😮 więc to chyba od tego..:/


p marchewce jest zatwardzenie ale możesz dodać do tego łyżeczkę oliwy i po kłopocie - tak nam doradziła diettyczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antenka222 napisał(a):
joma napisał(a):
Jeeeeej....dziewczyny....ja naprawdę myślałam, że tylko ja tak mam ☺️
To mnie jeszcze bardziej pogrążało, bo zastanawiałam się - co ze mną nie tak?
No i przyznam, że też zdarza mi się płakać - z bezsilności...

Joma nie jesteś sama jest nas więcej... 😉


potwierdzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
joma napisał(a):
Jeeeeej....dziewczyny....ja naprawdę myślałam, że tylko ja tak mam ☺️
To mnie jeszcze bardziej pogrążało, bo zastanawiałam się - co ze mną nie tak?
No i przyznam, że też zdarza mi się płakać - z bezsilności...

Joma nie jesteś sama jest nas więcej... 😉


potwierdzam 🙂


Również dołanczam się do klubu małych terrorystów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
a zmieniając temat mój Kuba coś ostatnio ma zatwardzenia zdażyło się dwa razy ale było...czy u Was tez może kiedyś się pojawiło i co robiłyscie? podawałyście coś?

u nas tak nie ma, ale pewnie moze sie pojawic taki problem bo jemy marchewke. no i nie wiem co wtedy... 😮

no właśnie tak się zastanawiałam po czym tak może być ale pomyślałam że nie po warzywach...a tu po marchwi może wystapić zatwardzenie nawet nie wiedziałam... 😮 więc to chyba od tego..:/


p marchewce jest zatwardzenie ale możesz dodać do tego łyżeczkę oliwy i po kłopocie - tak nam doradziła diettyczka


a oliwa jakas konkretna??rozumiem, że po zrobieniu papki dodajemy oliwy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Dokladnie- nikt nas nie zmuszal do wyjazdu 😉 oprucz tego, ze rodzinka jest daleko to nam sie tu bardzo podoba! Lecz chcemy wrocic do PL. Moj maz to Polak. Znamy sie juz 9 lat, malzenstwem jestemy od 3 a w Irlandii mieszkamy 5 latek. Wow 15 lat to kawal czasu 😉

hello Wiolis,5 latek w Irlandii to tez kawal czasu 🙂 U mnie 15 lat mija tak szybko! Ale dopiero moi kochani dwaj mezczyzni dopelnili moje szczescie 🙂
Wiolis,jestes na naszej klasie? Mnie znajdziesz pod JUSTYNA KILLMAIER Sulzbach Mannheim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
No i mi ulzyło że nie jestem sama bo już myslałam że moj Oskar jest inny 😜
Ja skonczylam sprzatac kuchnie i wstawilam pranie i pot mi leci po d...e.Oskar wstanie to jedzonko i spacerek bo piekna pogoda.
Fijolku a ja w czasopismach mam jakies przepisy na zupki z dyni po 4 miesiacu a mowisz ze nie mozna jeszcze podawac???Milego pobytu na dzialce...a co do dzieci to mi się marzy mała Laura lub Borys czy Aleksander ale boje sie ze nie dam rady psychicznie bo jak i wy czesto placze z bezsilnnosci i w ogole.
Antenka,Joma,Justina,Wiolis,Martyna,Bambosz,Beti,Jamargaretka,Jolajcik,Marinka i inne co u Was? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moj Mały Pączuś 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/sam0990c.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7489/sam0990c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


A tak wygląd karmienie Oskara 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/sam0979.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2016/sam0979.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie wtorkowo...
u nas nocka lepiej tylko jedna pobudka na flaszkę ale nie ma co zachwalać dnia przed zachodem słońca..
mój bąbel teraz śpi bo rano wpadł w taką histerę, że nie mogłam go uspokoić aż wkońcu padł ze zmęczenia na rękach...
ja już ogarnęłam mieszkanie, obiad też już prawie gotowy, pranie się pierze tylko odkurzanie zostało ale to jak Kuba wstanie...
i ruszamy na spacer...
miłego dnia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂 u nas tez dzień zacząła się pracowicie, już druga pralka prania wyprana(troche mi sie nazbierało 🤢). Zosia dzisiaj miała jedną pobudke na butle i tak już 3 noc wiec jestem mega wypoczęta.

Kasiu zgadzam się z Antenka że Mariuszek nie jest paczusiem a nawet jesli to bardzo słodkim 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
czesc laseczki 🙂


Ewelka dziewczyno a my chcemy wiedzieć czy twoje dziecie spi w nocy czy nie, czy dajesz jej juz jakies jedzonko?? napisz nam cos 😘
moje malenstwo zasypia ok 22 i budzi sie tak k 5 takze nie jest zle powoli jej zaczynam co nieco dawac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane!
Wczorajsza imprezka UDANA 😉 posiedzielismy prawie do 1 🤪 Patrys byl w miare ok.
Ale sie rozpisalyscie- dzielnie wszystko nadrobilam i musze powiedziec, ze i ja rowniez DOLACZAM DO KLUBU MALYCH TERRORYSTOW 😉 my tak na synusia mowilsimy od pierwszych dni jego zycia 😉 mi tez ulzylo, ze nie jestesmy sami 😉 oczwiscie nie zawsze tak jest ale czasami to doslownie masakra jakas. Piszczy, steka, mruczy, jeczy itp. ufff nie raz doslkownie z tego wszystkiego az sie poce- nie lubie tych piszczen na wysokich tonach! AAAAAAAAAAAAA 😞 lecz oczywiscie wystarczy sie na niego spojrzec a najlepiej podejsc to usmiech od ucha do ucha 😉 racja to jest bezcenne!!!!! Nam z mezem zaczyna sie wydawac, ze Patrysiowi poprostu zaczyna sie juz nudzic... no bo przeciez ilez mozna lezec, gapic sie w sufit, lapac te zabawki... no coz ale jeszcze troszke musi poczekac- moze bedzie lepiej jak zaczna siadac nasze pociechy... Ciesze sie, ze nie jestem sama- musimy trzymac sie razem 😉 😉 😉
Kasia-Manki sliczny Oskarek :* super zdjecia :*
justina1975 nam te 5 latek nie mam pojecia kiedy minely... czas lecie nieublaganie. Wczoraj wyslalam Ci zaproszenie na fb, za chwilke poszukam Cie na nk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...