Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/jadlospis-doskonaly/1304-ekspozycja-na-gluten.html?start=1
kurde no czyli jak juz zaczne podawac ten gluten to codziennie??? no chcialam na razie tylko jablko reszta pozniej a mozna z moim mlekiem? innej mozliwosci nie widze chyba ze z jablkiem
nie doczytalam artykulu.... czyli mozna z moim ufff


ty możesz juz kaszke podawac 🙂a ja jeszcze troche poczekam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny nie wczynajcie kłótni z lipcem b.was o to proszę 🙂

bambosz wypluj to słowo z trafieniem do szpitala 🤨 Bo nie chciałabym kiedyś przeczytać ,że coś się temu dziecku stało.

Nie jestem za tym zdj. ale nie komentujcie tam bo naprawdę nie chodzi o to żeby się kłócić tylko normalnie popisać ze sobą 🙂

Jak wasze dzieciaczki się chowają tak z innej beczki spytam? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
monalissa napisał(a):
http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/jadlospis-doskonaly/1304-ekspozycja-na-gluten.html?start=1
kurde no czyli jak juz zaczne podawac ten gluten to codziennie??? no chcialam na razie tylko jablko reszta pozniej a mozna z moim mlekiem? innej mozliwosci nie widze chyba ze z jablkiem
nie doczytalam artykulu.... czyli mozna z moim ufff


ty możesz juz kaszke podawac 🙂a ja jeszcze troche poczekam 😜

nie no my cyckowe i tez jeszcze poczekam do listopada

a co do kłotni to nie widze zadnej powiedzialysmy swoje zdanie jako ze mamy starsze dzieci a jesli zle to odebraly to juz ich problem ja nie mam zamiaru nikomu cukrowac i ukrywac ze takie zdjecia z czekolada wyprowadzaja mnie z równowagi jesli matka głupia to niestety spoleczenstwo powinno ja uświadomic ze robi źle bo milczenie i twierdzenie ze jest wszystko ok to tak jakby patrzec jak złodziej kradnie babci pieniadze z torebki i nic nie powiedziec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Dziewczyny nie wczynajcie kłótni z lipcem b.was o to proszę 🙂

bambosz wypluj to słowo z trafieniem do szpitala 🤨 Bo nie chciałabym kiedyś przeczytać ,że coś się temu dziecku stało.

Nie jestem za tym zdj. ale nie komentujcie tam bo naprawdę nie chodzi o to żeby się kłócić tylko normalnie popisać ze sobą 🙂

Jak wasze dzieciaczki się chowają tak z innej beczki spytam? 🙂


Hej
Przeciez zadna z Nas nie chce kłócic sie z lipcowkami tylko wyrazilysmy swoje zdanie na ten temat bo nie sadze zeby dawanie czekolady takiemu malemu dziecku byloo normalne...a klotnie to chyba one chcialy najezdzajac na Anie Fijolek za to ze chciala pomoc i doradzic...O!

a co do dzieci to moj synek dobrze sie chowa,oby tak dalej...tylko maruda z niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda123 ja nie życze nikomu szpitala, ale skoro dziewczyny z lipca nie potrafią uszanować zdania innych to ich problem. Uważam że np Iga zna się na rzeczy i to co napisala na temat czekolady powinno dac wielu rodzicom do myslenia. U nas dziewczyna tez sie pojawila, wywolalo to pewna burze ale wszystko wrocilo do normy i my majoweczki skorzystalysmy z rad Igi. Fijolek też chciala dobrze, wszystkie sie bardziej martwia o dziecko a nie o matke, bo to jest zoladek i watroba dzidziusia a nie doroslego czlowieka...i zycze jej zeby dziecko znosilo dobrze eksperymenty "szalonej" matki 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
My juz po spacerku, Patrys wlasnie wcina cycusia i pewnie za chwilke zasnie bo cos marudny dzis 🤢 a ja planuje upiec murzynka- mam nadzieje, ze mi na to pozwoli 😉
Zadna z nas nie miala zamiaru zaczynac klotni... my tylko wyrazamy swoje zdanie. Chyba po to sa fora a, ze one inaczej to odebraly... 😮 nie musialy sie tak od razu burzyc! Ja nadal uwazam, ze czekolada to lekka przesada! O 😉
Kasia-Manki gratulacje dla Oskarka, ze zjadl mamusi jedzonko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuje ze stajecie w mojej obronie 😘 nie najezdzalam na nikogo, grzecznie podeslalam linka z lektura ale nie ukrywam ze mnie babsztyl wyprowadzil z rownowagi swoja wypowiedzia.. i peklam 😠
my wlasnie wrocilismy z wieczornego spacerku. za chwike kapiel i Hania do spania.
Kasia Manki a ile zupki poszlo na pierwszy raz?
milego wieczorku Wam zycze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! bol zeba dzien trzeci nie do wytrzymania chyba pojade na jakis ostry dyzur.
Z moim malunkiem nie dobrze,katarek i kaszelek, w ruch poszla frida,sol fizjologiczna w sprayu do nosa i morska, syrop prawoslazowy czy moge mu pomoc jakos jeszcze? do poniedzialku musimy wytrzymac chyba ze macie jakis pomysl na pediatre. a wogole to jak reaguja wasze dzieci na fride? moj tego nienawidzi!!!a tak mi go szkoda, rozbudza sie przez katar,malo je....
a zmieniajac temat to ja jako ta wrazliwa itd. owszem moze i mialam z wami niektorymi jakies spiecia ale tym razem stane w obronie Fijolka no bez jaj rozumiem wiele ale czekolade dziecku takiemu malemu? wogole niektore te wypowiedzi na lipcowym forum mnie rozbroily...no ale ich sprawa,ich dzieci itd, nie zycze nikomu zle ale ludzie miejmy troche rozumu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie! bol zeba dzien trzeci nie do wytrzymania chyba pojade na jakis ostry dyzur.
Z moim malunkiem nie dobrze,katarek i kaszelek, w ruch poszla frida,sol fizjologiczna w sprayu do nosa i morska, syrop prawoslazowy czy moge mu pomoc jakos jeszcze? do poniedzialku musimy wytrzymac chyba ze macie jakis pomysl na pediatre. a wogole to jak reaguja wasze dzieci na fride? moj tego nienawidzi!!!a tak mi go szkoda, rozbudza sie przez katar,malo je....
a zmieniajac temat to ja jako ta wrazliwa itd. owszem moze i mialam z wami niektorymi jakies spiecia ale tym razem stane w obronie Fijolka no bez jaj rozumiem wiele ale czekolade dziecku takiemu malemu? wogole niektore te wypowiedzi na lipcowym forum mnie rozbroily...no ale ich sprawa,ich dzieci itd, nie zycze nikomu zle ale ludzie miejmy troche rozumu!!!!

hejka 🙂
hussi moj Piotrulek jak byl podziebiony katarek i lekki kaszelek,lekarka przepisala wode morska,wit c,wapno w syropku o smaku owocowym,ja dodatkowo dawalam na noc troszke[3ml] panadolku dla dzieci i masc majerankowa pod nosek i jako tako maly ma sie coraz lepiej....
a co do zeba to ci wspolczuje....ale ja tez mam zeba bolacego ale tylko czasem i to od czasow ciazy hehehehe i jakos odwagi mi brak do dentysty isc.... 🤢
fijolek bardzo dobrze tej lipcowie pojechalas....tzn nawet w miare delikatnie jej to chcialas wyjasnic.....co za ciemna masa....niby doswiadczona baba a taka bezmyslna....eh brak slow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczynki.
Fijolku no poszlo jakies pol sloiczka malego,no troszke miej niz pol ale chetnie otwieral buzke i nie wypluwal 🙂
Monia no mials racje 😜
Bambosz 😘
Hussi Zdrowka dla synka i zeby zab przestal bolec w koncu...
Wiolis moj dzis w ogole spac nie chcial a pobudka byla o 4;30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Z popoludniowej drzemnik nic nie bylo... mimo marudzenia, stekania, piszczenia, jeczenia udalo mi sie dosc sporo zrobic w domku... 😲 az sama jestem w szoku 🙃 nie mam pojecia skad ja biore tyle sily... chyba jako mamuski mamy to we krwi 😉


chyba tak...moj dzis zrobil pobudke o 4:30 potem zasnal po 6 to polozylam sie z nim,wstal po 7,potem ok 13 zasnal wstal przed 14 i tak do wieczora nic...ale tez udalo sie posprzatac,ugotowac mu zupke i pranie zrobic.

Wkurzyla mnie rodzinka meza bo sie zapowiedzieli ze przyjada wiec zrobilam zakupy wieksze bo 3 osoby wiecej na wekeend a tu d...a,ani widu ani slychu,jedzenia nakupowalam i huk...sama tego nie zjem przeciez 😞zla jestem jak cholera...w ogole tam to jest tylko Adrianek,Oskar i inne wnuki sie nie licza tak jak tamten...ja to mam gdzies ale czasem przykro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...