Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka my dzis odwiedzinowo bo bylismy u wujka w wawie i dostalismy kuuuupe ciuchów w wiekszosci sukienki na przyszle lato, dzida byla grzeczna i i ladnie spala jak jechalismy
powiem wam ze wczoraj spróbowalam bigosu 🤔 i dzisiaj nic sie nie dzialo mam nadzieje ze jutro tez bedzie spokoj bo dzis niestety bylo i ciasto ale tylko maly kaałeczek noi rozpedzilam sie i szklanke kompotu z wiśni pochłonełam i dopiero sie zorientowalam jak wypiłam ☺️ntaki byl pyszny a ja wisnie uwielbiam ehhh no i wogole coraz wiecej jem i moja waga sie zatrzymala oby tylko do góry nie ruszyła 😁
Wiolis zazdroszcze takiej nocy ja bym chyba swoja obudzila bo balabym sie ze cos sie dzieje ona nawet 6 h nie przespi ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wy pewnie juz wszystkie spicie...Ale powitam Was i powiem Dzien doberek 😉 Wlasnie mezus zrobil mi pasemka....wyszly nawet ok,tylko to jednak to nie to samo co u fryzjera 🙂 Przez te 3 mce odrosty sie zrobily i eksperymentowalismy.W grudniu pojde do fryzjera i chyba bedzie glowka prawie caly blond...no zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nasz maly skarbek 15 pazdziernika skonczyl 6 mcy! Ale ten czas zlecial! Kocham kocham mojego synka Kevinka! Dzisiaj tesciowie nas odwiedzili.Wiecie juz 10 tygodni zostalo do Swiat? Ta beda pierwsze Swieta z Kevinkiem! : )Do pozniej kochane.Synek spi,maz sie kapie,a ja bede szla spac
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pierwsza 🤪
Wiolis lecimy 3 grudnia za chwile trzeba bedzie pomyslec o jakiejs kiecce 🙃
jeszcze niedawno trzymajac mala na rekach moglam zjesc albo chociaz napic sie herbaty a teraz dooopa do wszystkiego lapki wyciaga i nie ma przepros a jak sie gapi jak jemy 😮 😮 😮az jej slinka cieknie czasami chyba zaczyna cos kojarzyc chociaz nie wiem
a odbijania jej juz mam serdecznie dosyc i czasami juz nawet olewam ale widze ze ja to meczy wiec podnosze i juz mój krzyz nie wytrzymuje na brzuchu prawie caly czas lezy i tez nie zawsze jej sie odbije masakra jakas 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U NAS noc w miare,ale Oskar spal ze mna.Pobudka 5:30.Zasnal ok 8 i juz nie spi.
Jolajcik jak sam usiadl to chyba ok.tak mi pediatra mowila,ze nie podcigac za raczki,nie obkladac poduszkami,jak bedzie gotowy to sam usiadzie,wiec moze Szymek juz gotowy 🙂Silny chlopiec z Twojego synka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomialam sie pochwalic...Oskar wczoraj zjadl ladnie kolejna porcje mojej zupki...ale zAdowolona jestem.Sloiki sa takie wygodne ale wolalabym zeby jadl moje.Wczoraj zgadalam sie z sasiadka ktorA ma 2 letnia corke i mowie jej jak i co podaje,a onA puknela sie w czolo i poiwedziala ze glupia jestem bo jej Ola jak byla w wieku Oskara to prktycznie wszystko jadla wlacznie z biala czekolada 🤪 🤪 🤪 🤪Boze...ja sie boje wprowadzic kalafior bo uwazam ze za wczesnie a tu takie akcje....i dla nich to ja jestem glupia 😮A ja jej powiedzialam ze wole powoli i wedlug schematu zywienia niemowlat a ona znow ze glupia i przesadzam to jej powiedziala ze moj niema klopotow z brzuszkiem,a jej OlA do teraz...

Hussi kochana Ty juz podajesz bananka prawda?Ale tego ze slik cZy kupujesz poprostu banany?jak podajesz?
moj jadl ale sloikowe jablo z delikatnym bananem bobowity a chce zaczac sama deserki tez robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz 🤪 niunka wlasnie zasnela na drzemke no i jadla przed zasnieciem wiec wzielam ja do gory do odbicia a ona w placz bo chce spac i zasnela w pionie 🥴 kurde ale jakbym jej nie odbila to by sie obudzila za chwile no coraz czesciej mysle ze jak zacznie jesc dodatkowe produkty to jej sie tam troszke pouklada lepiej w brzuszku kurde no obie sie meczymy zaczne niedlugo od jabluszka surowego jak mi misiek skoluje nieoryskane i jak nie bedzie smian w sprawach jelitowych na lepsze czyli lepszego pierdzenia to bede dawac te sloiczkowe co sama robilam i mysle ze dalej ruszymy w listopadzie na poczatek z kaszka manna na wieczor bo to juz 6 miesiac nam sie zacznie
z jednej strony to tak dziwnie bo piszecie ze wasze dzieciaczki to juz robia albo tamto a moje nie 😮 ale wasze to w wiekszosci ciut starsze wiec sie pocieszam a z drugiej strony to wy przecieracie nam szlaki zywieniowe i juz nie bede pytac co i jak bo wiem jak wy robicie jedzonko i jakie efekty i rezulataty wiec wiem czego moge sie spodziewac hmmmm ale wam walnelam tekst 😁 wiec ogólnie fajnie ze jestescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
Bambosz 🤪 niunka wlasnie zasnela na drzemke no i jadla przed zasnieciem wiec wzielam ja do gory do odbicia a ona w placz bo chce spac i zasnela w pionie 🥴 kurde ale jakbym jej nie odbila to by sie obudzila za chwile no coraz czesciej mysle ze jak zacznie jesc dodatkowe produkty to jej sie tam troszke pouklada lepiej w brzuszku kurde no obie sie meczymy zaczne niedlugo od jabluszka surowego jak mi misiek skoluje nieoryskane i jak nie bedzie smian w sprawach jelitowych na lepsze czyli lepszego pierdzenia to bede dawac te sloiczkowe co sama robilam i mysle ze dalej ruszymy w listopadzie na poczatek z kaszka manna na wieczor bo to juz 6 miesiac nam sie zacznie
z jednej strony to tak dziwnie bo piszecie ze wasze dzieciaczki to juz robia albo tamto a moje nie 😮 ale wasze to w wiekszosci ciut starsze wiec sie pocieszam a z drugiej strony to wy przecieracie nam szlaki zywieniowe i juz nie bede pytac co i jak bo wiem jak wy robicie jedzonko i jakie efekty i rezulataty wiec wiem czego moge sie spodziewac hmmmm ale wam walnelam tekst 😁 wiec ogólnie fajnie ze jestescie


Ja w dzien biore Oskar do odbicia,nawet po herbatce,ale czasem mimo tego ze mu sie odbije bulgocze mu cos taam w brzuszku.W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
no mojej tez bulgocze a najbardziej slychac jak lezy na brzuchu i to chyba powietrze probuje sie wydostac juz wymyslam jak moge
a karmienie "pod górke" no cóz jak leci w miare szybko czyli to pierwsze mleko to jest ok a pozniej juz dooopa wiec tez do bani 🤢


Nie dlugo miną te klopoty,w ogole czytalam gdZies ze po 6 m-cu nie trzeba juZ obijac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂 😘

Mój Synek już od kilku dni spokojniejszy...ufff...odpukać...

A dzisiaj rano jak podawałam mu kropelki na brzuszek - coś mi zastukało!
Patrze...a na dolnych dziąsełkach dwie białe twarde plamki 🙂
No i pewnie to był powód meeega marudzenia przez ostatni miesiąc...
Oby tylko gorzej nie było...ehhh 😉

No i muszę powiedzieć, że póki co działa zasypianie w dzień przy kołysankach 🙂
Taki nasz mały sukces ☺️

No i kończymy dzisiaj 5 miesięcy 🙂

Miłego dnia i dobrego tygodnia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie po weekendzie...widze,że moja wizyta na lipcówkach spowodowała małe spięcie...nie chciałam tego i przepraszam Was za to...chciałam tylko Wam pokazać jak niektóre mamy są bezmyślne...i to że my martwimy się przy wprowadzaniu każdego nowego produktu a tu takie checa...
Fijolku najbardziej to Ciebie przepraszam...bo dostało Ci się za dobre rady... 😘
u nas zimno ale słonecznie....
Hussi zdrówka dla synka i żeby ząb przestał boleć... 😘
mój bąbel właśnie sobie usnął..a ja biorę się za sprzątanie i obiad...
miłego dnia.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek,Antenka witajcie 😘
Joma buziaki dla Mania z okazji skonczenia 5 m-cy i gratulujemy ząbków 😜
Monalisa miejmy nadzieje ze bedzie lepiej...

Moj Synus właśnie sam zasnął 🤪 🤪 🤪a ja juz ugotowalam Zupke na dzis i zrobilam pranie,zaraz wezme sie za umycie podlog i tyle na dzis 🙂Dzis szybko sie uporalam ze wszystkim:P
A co myslicie o podawaniu jagod???Widzialam deserki po 4 m-cu z jagodami ale jakos mam obawy zeby podac jagody Oskarowi...hmm.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma ja zauwazyłam wyrazne białe plamki a na drugi dzień przebił się jeden ząb a po dwóch dniach następny,a co do gornych to tez sa biale plamki ale miej wyrazne niz tamte i poki co ciiiszaaa.
U Nas najgorszy byl moment jak sie przebijaly,krzyk byl niesamowity,oby u Was bylo łagodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...