Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurde dziewczyny wogóle to witajcie u nas odwrotnie niz u was mam wrazenie ze sie cofamy tej herbaty z koprem juz wogóle nie pije zeby mi cycki nie ciekly a tu budze sie rano i z obu stron plamy od mleka no ja nierozumiem tego wogole w nocy dokladnie co 2h karmienie normalnie jakbysmy niedawno wrocily ze szpitala 😁 chociaz ona w dzien mniej zjada ostatnio zauwazylam ze nawet 3h wytrzyma na czuwanou bez jedzenia ale za to w nocy dojada ja chyba juz sie przyzwyczailam do niespania i jak sie poloze przed 23 to te 6h uda mi sie przespac oczywiscie w sumie 😁
kurde mam nadzieje ze ten nawal to skutek ostatniego skoku co jadla prawie non stop i za chwile mi minie bo jak nie to nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wczoraj nakrecilam Hanie jak siedziala w foteliku i ciumkala paluchy.. wydawala z siebie przy tym takie dzwieki ze musialam to uwiecznic. niestety jak zobaczyla kamere.. ehh no parcie na szklo ma dziewczyna i nie udalo sie pociagnac tego samego zachowania. ale nie wyszlo zle 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=UKKQmc9H7l0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
wczoraj nakrecilam Hanie jak siedziala w foteliku i ciumkala paluchy.. wydawala z siebie przy tym takie dzwieki ze musialam to uwiecznic. niestety jak zobaczyla kamere.. ehh no parcie na szklo ma dziewczyna i nie udalo sie pociagnac tego samego zachowania. ale nie wyszlo zle 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=UKKQmc9H7l0

niestety musisz cos zmienic bo mi pokazuje ze film jest prywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
Fijolek napisał(a):
wczoraj nakrecilam Hanie jak siedziala w foteliku i ciumkala paluchy.. wydawala z siebie przy tym takie dzwieki ze musialam to uwiecznic. niestety jak zobaczyla kamere.. ehh no parcie na szklo ma dziewczyna i nie udalo sie pociagnac tego samego zachowania. ale nie wyszlo zle 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=UKKQmc9H7l0

niestety musisz cos zmienic bo mi pokazuje ze film jest prywatny


juz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
u mnie jakos leci. Sajgon i tyle. Józek zdrowa rybka.
Ech.
Kasia-Manki dzieki za pamięć 🙂 ☺️ 😘

My cały czas przesypiamy nocki, cyc musi być . Tak Joma u Ciebie , walczymy z butlą 🥴

Fijolek nie moge zobaczyć tego filmu.

Dobra , ja idę prasować , obiad nastawić i sprzątać...

Pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamuski 😘
Co do nocki to nic nie pisze 😉
Bambosz jakis miesiac temu odwiedzil nas mojego meza brat z coreczka (8 miesiecy) i postanowilismy, ze kupimy fotelik taki wiekszy z mysla o niej abysmy mogli jezdzic samochodem, a pozniej i tak Patrys bedzie go uzywal... wiec taki mamy fotelik


Fijolek sliczna Hania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do fotelika to my dostaniemy na świeta dla Józka albo ten:
http://allegro.onet.pl/romer-king-plus-trendline-2011-gratis-promocja-i1870798267.html

albo ten:
http://allegro.onet.pl/fotelik-siedzisko-maxi-cosi-pearl-2011-wys-0zl-i1857356515.html


Fijolek, Hanka odjazd! A jakie policzki dziewczyneczka ma 🙂
Wiolis , super zdjęcie! Jaki wielki kawaler 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my tez bedziemy kupowac Maxi Cosi Pearl bo juz mamy baze do niego 🙂 ale mysle ze to dopiero na wiosne jak juz bedzie ładnie i stabilnie mogla długo siedziec 🙂 bo i tak w czasie podrozy w wiekszosci czasu spi
zmykamy zaraz na spacer nie wiem czy wam mowilam ale ta mamusia co ja kiedys uswiadomilam odnosnie poduszki to teraz z nami spaceruje prawie codziennie sie widujemy i juz spacerki nie sa dla mnie nudne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! u nas niezyt gornych drog odechowych,dostalismy troche lekow syrop,krople i wit.c i sie kurujemy dobrze ze nie ma goraczki a ogolnie Piotrus jest pogodny, ale niestety i mnie ten niezyt zlapal zatem kurujemy sie razem.
Bambosz to ja wysylalam linka z tanimi papmersami ale szczerze mowiac mam problem z tym zeby przyszly juz raz pisalam meila troche odczekalam i widze ze znow musze ponaglic!
ide sie polozyc poki ta moja glizdka spi.a wogole to konczymy dzis 6 miesiecy 🤪 ale ten czas leci...buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma my teraz mamy Recaro i jesteśmy bardzo niezadowoleni, Majeczka jest szczupła a już się nie mieści. rzekomo jest do 9 kg a dziecko ściśnięte i ręce tak brzydko ma z przodu.

Marinko a jak wekend? udała się wyprawa?

my dziś w szpitalu robiliśmy badania. jutro się okaże co dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i mamy drugiego zęba 🤪

Dzień był w miarę spokojny, dużo czasu spędziliśmy na zewnątrz, bo piękne słoneczko było...
Wróciliśmy po 17...a od 18 zaczęło się wkładanie rączek, marudzenie, płacz i krzyk...
Smarowałam dziąsełka szczoteczką z żelem, Manio gryzł gryzaczki, ale nic to nie pomagało więc dałam mu małą dawkę Ibufenu - po 5 min spokój...ufff
Po 19 rozbieram go do kąpielli...zaglądam do buźki, a tam drugi ząbek 😁


Jamargaretka aż muszę zobaczyć czy te większe foteliki są węższe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...