Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witajcie 😘

Beata witaj! Właśnie ostatnio o Tobie myślałam! 🙂 😘

Monalissa ale cudna ta Twoja córeczka! 🙂

Aneczka ale się uśmiałam z tej akcji z odnalezieniem cyca 🤪

Martyna daj znać jak tam pierwsza nocka 🙂
Ja tez bym już chciała aby Manio spał u siebie, ale po ostatnich przebojach z ząbkowaniem i wstawaniem co chwilę...jakoś tego nie widzę...
No i chyba coś nie mogę przeciąć pępowiny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Monalissa Oliwka jest boska 😘

Ania akcja pod kryptonimem "szukaj cyca"-poprostu rewelacja, po co wam zabawki do nauki raczkowania i takie tam jak wystawisz cyca i mala goni 😁 😁 😁

Martyna kurcze az ci zazdroszcze takiego mieszkanka...i odzielny pokoj dla malej...super 😆
A ja jestem w szoku Niutka zasnela co prawda ok 21.30 ale pobudka o 1 i mlecio, pozniej kilka razy mi marudzila to wcisnelam jej smoka ale widzialam ze pakowala raczki do buzi wiec drugi zab idzie i wzielam ja do naszego wyrka 🤔a ona spi do teraz, juz jej pora sniadania minela 🤪ciekawe czy ma zamiar dzisiaj wstac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka dziekujemy wam za komplementy 🙂
znowu sie nie wyspalam jak ja nakarmilam po 22 to po polnocy misiek wrocil i musial mnie obudzic bo juz marudzila glodna a ja tak spalam ze nieslyszalam jej lezacej obok 😮
nie chce jej dawac sztucznego wiec sciagne moje do butelki i tak ja nakarmie w nocy i zobaczymy ile pospi
Martyna budz sie i pisz jak minela noc 🙂
i zabierzcie ten wasz deszcz bo przyszedl dzis do mnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry dziewczynki
U Nas szaro,buro i ponuro...eh...Walczymy z katarkiem 😞Teraz Oskarek zasnąl to zajrzałam.Dziś wstał o 7,oczywiscie w nocy 2 godz przerwy w spaniu,butla o polnocy,a potem o 5 rano...a i kolejna noc w lozeczku 😁
Monalissa boska ta Wasza corcia...
Beata to Nikoś podobnie jak moj Oskar 😜Moj Maly miesiac temu wazyl 8600 g,ciekawe jak teraz...
Martynka i jak?
Joma moj Oskar tez ma swoj pokoik ale ja ciagle nie gotowa zeby zostawic go zeby sam tam spal ☺️a w ogole u nas noce takie ostatnio ze wole nawet miec go blizej ☺️
a i jak pisalam spi w swoim pokoju,ale ja sobie tam lozko wstawilam heh
Antenka buziole dla Kubusia 😘 😘 😘pamietam bo rodzilysmy w ten sam dzien 😁
a o ktorej ty urodzilas?
Beti,Jolajcik,Fijolek,Bambosz,Wiolis,Marinka,Ewelka,Moniczka,Aneczka i inne co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam i ja.. 🙂
Bambosz, Kasia Manki dziękuje bardzo.. 🙂
ja urodziłam o 18:25 (po 10godz walki...)
Monalissa córa boska.. 🙂
Aneczka Martynka ślicznocha 🙂
Martyś i jak tam nocka?
Beatka fajnie, że jesteś i dużo zdrówka dla Was..:* 3majcie się ciepło.. 🙂
a u nas w nocy pobudka przed 2 i godzina przerwy w spaniu 😮masakra jakaś pierwszy raz mu się tak zdarzyło..:/
Kasia Manki wszystkiego najpiękniejszego dla Oskarka, niech się zdrowo chowa.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...