Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wiecie co dziś jest 1 ząbek ale pewnie jutro albo pojutrze będzie następny bo już ledwo skórka przekrywa. Myślałam, że Józek też później zęby dostanie, tak, jak Anielka(9mies. pierwsza jedynka dolna)

Martyna, Hania BOSKA!
Co do Herbatek nie podaje Józkowi i nie będę , bo chcę żeby był przyzwyczajony do wody tak jak Anielka. Tak samo ze słodyczami. Anielka nie znała smaku słodyczy do roku i teraz też baaaaaaaaaardzo sporadycznie. Dla niej coś słodkiego to owoce. Czasami ciasto własnej roboty zje i to szarlotkę najbardziej. Wiem, że nie wszyscy popierają to, że dzieci nie jedza słodyczy ale tak z mężem postanowiliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna, Hanulka super, ale widać że ty bardziej przeżywasz to jedzonko niż ona 😁.
Marinka ja też tak chciałam ale na brzuszek polecono nam koperkową no i Zosia zaznała, ale dzisiaj dopajam ją tylko wodą i ani grama herbatki nie dostała, jestem z siebie dumna 🤪. Ja popieram niedawanie słodyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja tez juz w koncu spi ale tak sie krecila i znowu chciala wyginac ale zaczelam jej mruczyc i zaczela zasypiac 🙂
ja tez nie bede podawac soczkow ale chcialam zeby lepiej sie odgazowywala wiec daje je plantex a jak zaczniemy jabluszko to bedzie tylko woda komplet naczyn zamówiony juz jutro bedzie aaaa babcia ma za zadanie kupic plastikowa tarke ciocia przywiezie jabluszko i wydarzenie bedzie na skale roku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna Hanuuuuula boooooska 😁
ale powiem Ci ze odwazna jestes ze karmisz w wozku 🙂 u nas by to nie przeszlo, bo generalnie Hania ma sporo zawsze do powiedzenia i robi pruuu i marchewka zazwyczaj laduje na moich spodniach, bluzce i wszedzie 😮 no wiec uwazaj kochana 😁
a i tak widzialam ze Hanulka chetnie sama by lyzeczka operowala 🙂 moja tez wiec zazwyczaj ma pod sliniakiem pieluche i swoja lyzeczke. wklada sobie do buzki a ja w miedzy czasie kolejna szufle jedzenia 🙂 no bo nie mysl ze zawsze tak czysto bedzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Maruda moja zasnęła...ale cały czas się kręci.
Dziewczyny czy możecie polecić jakis dobry nawilżacz powietrza,mamy strasznie suche powietrze w domu i Maly się męczy...
Co do łóżeczka to my mamy na najwyższym poziomie,ale myślę o obniżeniu bo Mały łapie i sie podnosi...i dlatego pytałam jak u Was.
Co do herbatek może też przestnę podawać,choć nie myślę żeby zbytnio szkodziły.Wode też lubi Oskar i często pije...zapytam jeszcze pediatrę co myśli o tych herbatkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...