Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
monalissa czekamy na foteczke 🙂
Nasz Patrys po kapieli je sobie cycusia a pozniej odkladam go do lozeczka (robie tak od pierwszych dni Jego zycia), czasem juz spi, a czasem lezy sobie (nawet 30 minut) i spokojnie zasypia... 🙂 aniolek 😉 TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA WSZYSTKIE MAMUSKI, KTORE TRENUJA SAMODZIELNE USYPIANIE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Od rana same dobre wiadomości!!! 🙂
Egz. jadę pisać (lub też nie 😉 może tylko wpis) w piątek, KLUCZE BĘDĄ W SOBOTĘ!!! 🙂 🙂
W ogóle świat jest piękny!!! 😁 😁 🙃 😜


wow 🤪 super
witajcie ja wcinam sniadanko a niuska maltretuje motyla na macie 😁
wieczorem jeszcze łyknełam kakao gorące od miska ale było pyyyszne ☺️ zobaczymy czy bedzie jakas reakcja
musze ogarnac ten pierdolnik po powrocie i zmykamy na spacer korzystac z ostatnich dni slonca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna trzymam mocno kciuki za usypianie 🙂 badz twrada 😁
no i cudnie z tymi kluczami...ehh my powoli szukamy czegos wiekszego. kurcze, ciagle sie przeprowadzamy :/ no ale moze uda mi sie Piotra namowic na pewne zmiany.

za nami cudna noc. nigdy takiej nie bylo. Hania poszla spac o 20, mlesio i pielucha o 1 w nocy a potem znowu karmiernie i przewijanie o 5:30. REWELACJA!! no i cala noc spala w swoim lozeczku - chyba pierwszyraz 😁 😁
no i wczoraj byla pierwsza zupka - nie wiem czy pisalam. Pelen sukces 🙂
no nic, lece pod prysznic.
milego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No... z usypianiem to Hania wczoraj wygrała tą nierówną walkę... ale ja się nie poddam!
Chociaż potrafi sobie leżeć w łóżeczku przez pół godz nawet 🙂 Ale potem jej się nudzi...
Kurde, moja córka uszczypnęła mnie pod okiem... ała! 😁 :P

Gratuluję zupki Fijolek 🙂 🙂 SUper! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie... 🙂
u nas z zasypianiem to różnie bywa...w dzień albo na rękach usypia, czasami w łóżeczku ale muszę go troszkę pobujać a w wieczorem po kąpieli zasypia przy butli i odkładam go już śpiącego do łóżeczka...też chciałabym żeby w dzień sam zasypiał w łóżeczku ale strasznie ciężko nam to wychodzi...(widać że pada już ze zmęczenia oczy ledwo otwarte ale zasnąć nie może jak tylko wezmę go na ręce śpi od razu...)
u nas wypogadza się więc ruszymy niedługo na spacerek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!
U nas z zasypianiem wieczorem nie ma problemu, Wiki wyczówa że pora nocna sie zbliża i grzecznie zasypia 😁 dostaje butelke i śpi w łóżeczku, czasami od razu a czasami sie kreci i po kilkunastu miutach zasypia. A budzi się o 6-7 rano 🙂 A teraz lezy na łóżku, piszczy i bawi sie swoim śpiworkiem 😉 słodziak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! nie odzywalam sie bo mialam klopot z netem, nadrobilam was mniej wiecej i tak:
z kupka u nas problemow nie ma jest raz dziennie zazwyczaj miedzy 7 a 10 rano, a zasypianie bywa czasem ciezkie ale Piotrus spi w lozeczku lub wozku takze chyba nie mam co narzekac.
za to na siebie mam bylam u swojej pani doktor po skierowanie na usg i tak albo to zrosty albo przepuklina albo sprawy gastrologiczne boje sie wszystkiego tego, nie daj boze operacja czy cus....
trzymajcie sie idziemy na spacer buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hussi no to trzymaj się dzielnie!!!

A nasz dzisiejszy spacer to masakra! Nie spała, cały czas prawie na ręce chciała, awantura... ale i tak przemęczyłam się z nią prawie 3 godz. Wróciłyśmy do domu, to już taka śpiąca była a pospała może z 20min 😮
I nic nie mogę zrobić... a zaczęłam tartę z truskawkami 🙂 🙂 mam nadzieję, że się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Hussi trzymaj sie!
Martyna, moja Hania dzis miala dwie drzemki po 30 minut.. jakies szalenstwo. no i to jej piszczenie chyba doprowadza mnie juz do szalu.. no bo ile mozna..? okna mam juz zamkniete bo boje sie co sasiedzi pomysla.. 😮
moja ostatnio tak samo ma.My jutro mamy szczepienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde... Wydaje mi się, że Hania nie dojada z moich cycków 😞
Przystawiałam ją dzisiaj tak często jak tylko chciała. Jadła z miękkich cycków, próbowała coś tam wycuckać ale się denerwowała... Jak ją próbowałam dzisiaj usypiać to płacz...
Więc o 17.15 dostała butlę i zjadła ok 160ml! po czym zasnęła ok 17.45.... niestety właśnie się obudziła... Jakas masakra... tylko 25min drzemki??!! YHHH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewuszki....
troche mnie nie bylo ale podczytalam troche tak wyrywkowo....i najbardziej utkwilo mi ze MARTYNA CZARO zdala egzaminy...hehehehe GRATULACJE!!!! 🙂 pamietam jak bylysmy na brzuszku i sie uczylas....no i w koncu sie doczekalas kluczy SUPER!!!! 🙂 NARESZCIE NA SWOJE...
i jeszcze ze pisalyscie ze kaszek nie podajecie bo baki itp....moj Piotrula uwielbia kaszki,a z przecierow obiadkowych lubi marcheweczke z ziemniaczkiem i brokulka,no i uwielbia jabluszko 🙂
i odkad wprowadzilam przeciery mamy co dzien kupke,i to czasem 2x dziennie...i kupka konsystencja bobkowata 😁 no i maly rwie sie strasznie do siadania...juz bardzo chce siedziec...hehehehehe
I MAMY JUZ PIERWSZEGO KIELKUJACEGO ZABKA 🤪
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Hussi no to trzymaj się dzielnie!!!

A nasz dzisiejszy spacer to masakra! Nie spała, cały czas prawie na ręce chciała, awantura... ale i tak przemęczyłam się z nią prawie 3 godz. Wróciłyśmy do domu, to już taka śpiąca była a pospała może z 20min 😮
I nic nie mogę zrobić... a zaczęłam tartę z truskawkami 🙂 🙂 mam nadzieję, że się uda 🙂


czyli zasmakowałaś tego co ja mam na codzień 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...