Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂 Podczytuje Was od pewnego czasu i dziś wzięłam się na odwagę żeby napisać, zdaje sobie sprawę ze znacie się już od dawna i jak na razie będę Wam obca.

Moja córeczka Lea urodzona 27.05 jest dla mnie niesamowitą przygodą. Początki były trudne bo bardzo walczyłam by karmić ją piersią. Po cesarce długo nie miałam mleka a głupia baba z poradni laktacyjnej doradziła mi butelkę Habermana (jej specyfika jest taka że wymaga od dziecka ssania ale i tak leci szybciej niz z cycka) Na nic sie zdało przystawianie na 40min a potem 30min odciągania (miałam poczucie że wszystko sie wokoł tego kręci) mój mały leniuch uznał że w nosie ma cycki i woli butle.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki wielkie za przywitanie 🙂
Muszę Wam przyznać że macierzyństwo to cudowna sprawa z dnia na dzień coraz bardziej się o tym przekonuje na przykład dziś mój robaczek śpi już 3 godzinę i wiem że jak się obudzi obdarzy mnie najpiękniejszym uśmiechem bo szczęśliwe dziecko to wyspane dziecko 🙂 a ja zwarta i gotowa czekam by zabrać ją na spacer. Super słońce dziś mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczy 😁 u nas jest przepiekna pogoda, a ja dzisiaj byłam na rozmowie o prace, myśle, że dałam rade, zostałam przeegzaminowana w każdą stronę, ale chyba wyobrażacie sobie jaka była reakcja jak powiedziałam, że kończy mi sie urlop macierzyński?? 😮 Spodziewałam się że nie bedzie łatwo ale mam chociaż cień nadziei 🥴
Witam majóweczkę nasze córeczki mają taka samą datę urodzenia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz gratuluje udanej rozmowy trzymam & żeby się udało tym bardziej że czasy są na prawdę ciężkie i na głupi staż wcale nie jest łatwo sie dostać a jaka to stanowisko?

My już po spacerze, bąbel jak zwykle nie zasnął ale i tak jest lepiej bo jeszcze nie dawno wozek byl be i spacer konczył się na rekach mamy a teraz przynajmniej potrafi sobie znaleźć zajęcie tzn. ogląda drzewa bądź walczy z grzechotką.

Miłego wieczoru i spokojnego usypiania maluchów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
santa napisał(a):
Bambosz gratuluje udanej rozmowy trzymam & żeby się udało tym bardziej że czasy są na prawdę ciężkie i na głupi staż wcale nie jest łatwo sie dostać a jaka to stanowisko?

My już po spacerze, bąbel jak zwykle nie zasnął ale i tak jest lepiej bo jeszcze nie dawno wozek byl be i spacer konczył się na rekach mamy a teraz przynajmniej potrafi sobie znaleźć zajęcie tzn. ogląda drzewa bądź walczy z grzechotką.

Miłego wieczoru i spokojnego usypiania maluchów.




Na stanowisko młodszej ksiegowej w spolce akcyjnej duzej firmy IT, wyslalam jeszcze kilka ofert bo na moje szczescie pojawilo sie ostatnio duzo ogloszen w ksiegowosci wiec nadzieje mam a zwlaszcza ze mam czas do polowy grudnia bo jeszcze urlop wypoczynkowy wiec narazie ze spokojem...

Ale dzisiaj spokój, buziaki dla zapracowanych mam 😘

No i jeszcze moge sie Wam pochwalić, że dzisiaj jak byłam na rozmowie a zajeło mi to 2,5 godziny to dziadek (mój tata) pierwszy raz zajal sie Zosią sam i dali obydwoje rade... Mają ode mnie wielki WPIS DO DZIENNIKA POCHWAŁ!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia po szczepieniu dzieci zachwouja sie naprawde roznie.moga plakac, moga spac, moga byc marudne, bez apetytu ale tez moze sie nic nie dziac. Ja sadze ze to ze placze to jest reakcja na szczepienie. Hanka sie zawsze zalila i szla spac, ale ostatnim razem spala tylko dwie godziny i bylo po wszystkim.
Matyna my marchewke rozdrabnialismy widelcem bo wtedy nie bylo blendera i byly takie rozne kawalki. Generalnie Hania zjadla moze dwie pelne lyzeczki.
my dzis po calym dni una dzialce i Hanula ma znowu opalone poliki. 🤪
a jutro robie pierwsza zupke dla mojego dziecka. joł! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas noc w miarę...Tatuś dziś wstawał do synusia.Teraz Mały kima a ja sprzątam,usiadłam na chwile i dalej Zaraz idę...wczoraj bylismy w Iławie na bioderkch,wszystko ok 😁Pan doktor powiedział że na 6 😁Prywatnie bylismy i tylko 50 zł za wizytę,a tak to byśmy czekali ze 2 miesiące.
Fijolku podawałaś Hanusi ten kleik?Ja tez kupilam Nestle ale jeszcze nie probowalismy?Myslicie ze moge podac go Oskarkowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz ksiegowa dobry zawód, na pewno coś sobe znajdziesz 🙂

A my nie długo jedziemy na pogrzeb mamy mojej przyjaciólki z dzieciństwa 😞, smutno że dobrzy ludzie odchodzą. W takich chwilach człowiek uświadamia sobie jak wszystko jest ulotne, trzeba cieszyć się chwilą.
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...