Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hussi badz dzielna 😘
Ja dzis 6 godzin w pracy bylam- mezus opiekowal sie synusiem- nstrasznie marudny dzis 😞 😞 😞 😞 😞
teraz sama jestem (tzn z Patrysiem) bo mezus na nocce w pracy 😞 😞 😞
Patrys wcina cycusia i prawie spi...
Co do linni lotniczych to Lot jest bez porownania lepszy niz Ryanair!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa i Oliwia, Wiolis, Bambosz, Hussi-podwójnie 😉, Antenka - Dziękuje za kciuki!!! Egzaminy do przodu, chociaż byłam cała obesrana ☺️ 😜 🙂 🙂 Ale jeszcze jutro i 1.10 i koniec! No... jeszcze obrona 😁 😁
Joma, ale Ci Manio prezencik zrobił! Udanej kolacji z M. :* :* Bawcie się dobrze 😉
Justina1975, ja lubię nosić Hanię, przytulać, choć jest to czasami męczące. Bo zasypianie u nas jest tylko na rękach! :/ ale wczoraj zaczęłam wprowadzać „ZASYPIANIE W ŁÓZECZKU” i pochwalę się, że wczoraj się nie złamałam, mimo, że Hania mnie terroryzowała. Ostatecznie włączyłam suszarkę i zasnęła ale noszenia nie było 😉 Dziś już było bez suszarki! I śpi ładnie od po 20 🙂
Hussi trzymaj się Kochana, będzie dobrze!
Antenka, nie ma za co! 🙂 to była dla nas przyjemność! Ja byłam dzisiaj w Łodzi i jutro też będę, ale na szybkości, bo mam egzaminy a jutro jak wrócę do Bełchatowa to jeszcze gram na weselu, więc sobota totalnie zawalona. Ale będę jeszcze chyba 1.10 🙂 jak coś to się zgadamy jakoś 😉
Wiolis, ciężko na tyle godzin zostawiać Bąbla, prawda? Ja dzisiaj na 7 godzin ją zostawiłam a jutro będzie jeszcze gorzej… Bo kilka godzin w dzień i caaaałą noc! Ehhh…

Dobra, uciekam się uczyć jeszcze przed jutrem. Jak tak Wam dzisiaj dobrze z tymi kciukami poszło, to na jutro też poproszę!!! Jutro mam jeszcze gorsze egzamy niż dziś, więc bądźcie ze mną myślami!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Majóweczki po długiej nieobecności 🙂
Mam do Was pytanko- czy Wasze Maluchy mają kolki jeszcze? My mieliśmy poranne ale jakieś ponad 2 miesiące temu się skończyły ale od jakiegoś czasu Tosia strasznie płacze wieczorami już na przewijaku po kąpieli a dziś płacz trwał 1,5h 😞 Pomaga tylko noszenie. Tak szybko jak przychodzą tak nagle odchodzą. Nie wiem co myśleć. Wprowadzamy powolutku marchewkę i jabłuszko ale nie sądzę że to od tego bo te krzyki bywały już przed tym. Może nowe jedzonko nasilać kolki? Bo krzyki są coraz dłuższe...
Poza tym u nas wszystko dobrze Tosia rośnie i jest małym grubaskiem 🙂 W środę idziemy na szczepienie więc będziemy wiedzieli ile waży 🙂 Ale ostatnio byliśmy na kontroli u neurologa (Tosia ma lekką asymetrię) i pani powiedziała "ona nie ma szyi" :P
Buziaki dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gusia333 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Gusia a moze zeby ida? 🤪


Kochana ale to tak by płakała tylko wieczorami? Prawdopodobne to?
Pcha rączki do buzi ale nie zauważyłam nic żadnych plamek na dziąsełkach...
Kurka rurka sama nie wiem co myśleć...

wiesz trudno mi powiedziec bo u nas zebow nie widac. no i sama nie wiem co nas czeka.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Gusia a moze zeby ida? 🤪


Kochana ale to tak by płakała tylko wieczorami? Prawdopodobne to?
Pcha rączki do buzi ale nie zauważyłam nic żadnych plamek na dziąsełkach...
Kurka rurka sama nie wiem co myśleć...

wiesz trudno mi powiedziec bo u nas zebow nie widac. no i sama nie wiem co nas czeka.. 😮


Masakra jakaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro nie ma za co 🙂 GRATULACJE !!! Wiec trzymamy mocno kciuki jutro rowniez 🙂 na pewno pomoga 😉
No ciezko zostawic Patrysia 😞 tylko u nas plus jest taki, ze pracuje bardzo blisko domku (10 minut spacerkiem) wiec jakby cos sie dzialo to mezus moze podejsc do mnie z Patrysiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Dziękuje za życzenia 😘

Wiola no właśnie mialam zdać relacje - a tu widzę Twojego posta 🙂

My właśnie wróciliśmy...
Było cuuuudownie 🙂
Tęskniłam za takimi chwilami z moim Mężem....
No i jedzonko pyszne 🙂
No i upiłam się jednym piwem 🤪

A teraz no...wracam do Męża ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...