Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobry 🙂
nie było mnie troszkę, ale uczyłam się do egzaminów. Jutro i w sobotę jadę do Łodzi... Yhh...

Nie pamiętam kompletnie co pisałyście... trochę nadrabiałam Was 😘

A ja chciałam się tylko pochwalić, jak obkupiłam Hanię w coccodrillo (Marinka! to na prawdę uzależnia!!! 🙂 )

KURTECZKA NA JESIEŃ
SPODENKI NA JESIEŃ
I do tego kombinezonu kupiłam jeszcze czapkę i szalik na zimę 🙂
KOMBINEZON NA ZIMĘ
CZAPKA I SZALIK
oczywiście jak nie różowe to napisali, że dla chłopca 😁 🙂
No i jeszcze te spodenki khaki kupiłam, co Marinka wrzucała 😉 i rajtuzki 🙂
już się nie mogę na paczkę doczekać 🙂

I dostałam już paczki z HIPPa i Bobovity 🙂 🙂

NO I HANIA NIC INNEGO NIE ROBI OD 2 DNI TYLKO Z PLECÓW NA BRZUCH SIE PRZEKRĘCA!!! 🙂
Nie mogę jej przewinąć bo już na brzuchu jest.. 🙂 🙂

Trzymajcie za mnie kciuki jutro i w sobotę!!!!! 😘
DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hello 🙂 Patrys dzis bardzo dzielny- fajny dzionek mial 😉
monalissa my mieszkamy w Irlandii od 5 lat i baaardzo czesto latamy Ryanair. Ponad miesiac temu bylismy w Polsce z Patrysiem. Wiec tak... darmowy jest 1 wozek skladamy. My mamy jumperaX, tzn. mozesz miec stelaz oraz jedna czesc- my mielismy gondole ale jesli masz fotelik dopasowany do wozka to moze byc fotelik! Moja kolezanka ostatnio leciala i wziela fotelik. Wiec nie musisz dokupowac! Jak chcialabyc wziac gondole i fotelik to wtedy musisz doplacic za jedna czesc. Jedna czesc jest darmowa. Mimo tego, ze macie tylko pdreczne (chyba) musicie isc do miejsca gdzie oddaje sie duze bagaze aby przykleili naklejke na wozek. Tak na poklad wchodzicie z dzidziusiem na rekach. Moja rada to wezcie ze soba jakis worek aby zawinac fotelik (wozek oddaje sie przy samolocie). My tak zrobilosmy z gondola poniewaz oni rzucaja tymi wozkami!!!!! Jesli masz jeszcze jakis pytania to pisz 🙂 🙂 🙂 z checia pomoce 🙂 🙂 🙂 a gdzie lecicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,
Beti dzieki za info odnosnie kurteczki, kiedys ja w smyku widziałam i sie wachałam niepotrzebnie ☺️ ☺️ dzis poleciałam do smyka i nie było 😞 😞
MArtyna rzeczy super zamówiła, a jaka cena spiworu na zime szok normalnie, a moze i ja sie skusze bo kolorki super 😁 😁 ja juz z tego sklepu z wyprzedazy fure rzeczy zamówiłam 😁 😁 😁
MArinka udanego wypoczynku .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Dobry 🙂
nie było mnie troszkę, ale uczyłam się do egzaminów. Jutro i w sobotę jadę do Łodzi... Yhh...

Nie pamiętam kompletnie co pisałyście... trochę nadrabiałam Was 😘

A ja chciałam się tylko pochwalić, jak obkupiłam Hanię w coccodrillo (Marinka! to na prawdę uzależnia!!! 🙂 )

MArtyna a kiedy logowalas sie na Hippie i Bobovivie, bo ja czekam na ta paczke i czekam, a co tam w niej jest?

KURTECZKA NA JESIEŃ
SPODENKI NA JESIEŃ
I do tego kombinezonu kupiłam jeszcze czapkę i szalik na zimę 🙂
KOMBINEZON NA ZIMĘ
CZAPKA I SZALIK
oczywiście jak nie różowe to napisali, że dla chłopca 😁 🙂
No i jeszcze te spodenki khaki kupiłam, co Marinka wrzucała 😉 i rajtuzki 🙂
już się nie mogę na paczkę doczekać 🙂

I dostałam już paczki z HIPPa i Bobovity 🙂 🙂

NO I HANIA NIC INNEGO NIE ROBI OD 2 DNI TYLKO Z PLECÓW NA BRZUCH SIE PRZEKRĘCA!!! 🙂
Nie mogę jej przewinąć bo już na brzuchu jest.. 🙂 🙂

Trzymajcie za mnie kciuki jutro i w sobotę!!!!! 😘
DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malgosia31 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dobry 🙂
nie było mnie troszkę, ale uczyłam się do egzaminów. Jutro i w sobotę jadę do Łodzi... Yhh...

Nie pamiętam kompletnie co pisałyście... trochę nadrabiałam Was 😘

A ja chciałam się tylko pochwalić, jak obkupiłam Hanię w coccodrillo (Marinka! to na prawdę uzależnia!!! 🙂 )



KURTECZKA NA JESIEŃ
SPODENKI NA JESIEŃ
I do tego kombinezonu kupiłam jeszcze czapkę i szalik na zimę 🙂
KOMBINEZON NA ZIMĘ
CZAPKA I SZALIK
oczywiście jak nie różowe to napisali, że dla chłopca 😁 🙂
No i jeszcze te spodenki khaki kupiłam, co Marinka wrzucała 😉 i rajtuzki 🙂
już się nie mogę na paczkę doczekać 🙂

I dostałam już paczki z HIPPa i Bobovity 🙂 🙂

NO I HANIA NIC INNEGO NIE ROBI OD 2 DNI TYLKO Z PLECÓW NA BRZUCH SIE PRZEKRĘCA!!! 🙂
Nie mogę jej przewinąć bo już na brzuchu jest.. 🙂 🙂

Trzymajcie za mnie kciuki jutro i w sobotę!!!!! 😘
DOBRANOC 😘




MArtyna a kiedy logowalas sie na Hippie i Bobovivie, bo ja czekam na ta paczke i czekam, a co tam w niej jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis duze dzieki za info lecimy na 40 urodzinky brata impra ma byc w klubie 😮 w londynie a wogole to robimy mu wszyscy niespodzianke 🤪 ale beda jajka juz myslimy w co sie wyciuchac 😁 fotelik na pewno owine folia bo stelaz ciezki wiec raczej rzucac nim nie beda 😁 a widzialam raz jak wracalismy z nart z Francji to czekalismy w autobusie na plycie lotniska juz nie pamietam na co i obok wlasnie przeladowywali walizki kurcze no az w szoku bylismy co oni z nimi robili tak napakowali na wozek ze odjechal 2 metry i musial zbierac walizki z plyty bo pogubil no mowie wam widok niezly i juz wiem jako oni sie z nimi obchodzą, mialam nadziejke ze pozwola mi wziasc fotelik na poklad ale widze ze nie no nic damy rade
Aneczka ale ona ma dlugie paluszk u raczek moja ma takie jeszcze bobaskowe raczki kluseczkowe 😁 a dzisiaj zalapala grzechotke w raczke ale skupienie bylo nieziemskie oczy wielkie miesnie napiete do granic wytrzymalosci i na wdechu i probowala jedna raczka dotknac grzechotki i nie mogla pocelowac i w koncu sie udalo i co ? i do buzi od razu 😁 no az serce rosnie jak sie oglada takie zjawiska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monalissa brawo dla Oliwi 🙂 moja sie dzis wkurzała bo piłki złapac nie mogła 😁 😁
Fijolek tak sa pasy , na podłozyłam pod nia kocyk bo ja denerwuje ten sliski materiał.Jak ja sadzam to ona taka zdziwiona jest i "siedzi " grzecznie 😁 a na lezaczku to od razu ja zapinam bo jakby mogła to by sie na brzuch przekreciła i oglada zwierzaki z lezaczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
Hmmm sama będę gotowac mojemu Józkowi ale powiem Wam,że mojego męża kuzynka od poczatku daje słoiki , tylko i wyłącznie i dziecko zdrowe i nic mu nigdy nie dolegało.

Teraz jej dziecko ma półtora roku i je w zwykłe dni co mu babcia ugotuje ale w weekndy i tak dostaje słoiki bo jej sie nie chce gotować po prostu 🙂 🤔 🤔

A ja chce gotować dla swojego szkraba, bo wiem co wrzucę i jestem spokojna. Bo jeszcze w mmiare dla mnie smakuje HiPP ale jak znalazłam w innej firmie włosa to koniec...



no to ja też już wam kiedyś pisałam że znalazłam włosa w słoiczku dla dzieci (testowałam jabłuszka na sobie). a skoro i Marinka znalazła to jestem w dużym szoku bo myślałam, że tylko ja mialam taką przygodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajne to krzesełko do karmienia

jakiś ciężki dzień miałam. humor ponury. przed ciążą / w ciąży żyłam aktywnie. miałam dwie prace, chodziłam na różne zajęcia, dużo gotowałam, piekłam.
wstawałam o 4:50 a chodziłam spać po północy i byłam wypoczęta

a teraz nie wyrabiam się z niczym 😞 Majka nie chce leżeć w wózku więc jak debilka latam z nią na ręcach po osiedlu - między blokami - korzystamy z pogody - poznaję sąsiadki - ale ręce odpadają. no i ta świadomość powrotu do pracy rozbija mnie totalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ehh siedze i czytam i czytam te fora o rozszerzaniu diety dzieciom i juz mi glowa spuchła ale cos tam juz sie rozjasnia 🙂 jak mi sie uda ugotowac kleik ryzowy z ryzu to kupnym mieszankom powiem stanowczo nie ! 🤪 tylko jeszcze musze duuuuzo poczytac 😁 ahhh szkoda ze nie mozna zatrzymac czasu teraz bym tak na kilka h wcisnela pauze poczytala i pospala a tu doopa trzeba sie klasc bo inaczej jutro bede nieprzytomna narka 🙂 i tak juz pewnie spicie no to jestem ostatnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...