Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kevinek ju 3 tygodnie je ze sloiczka marchewke z kartofelkami,w przyszlym tygodniu dojdzie miesko,a pozniej owoce.Powiem Wam,ze Kevinek pozatym,ze sie caly umorusa,to nawet pieknie je i kupki robi super ! Tylko ze,po marchewce trudno pupke wymyc 😁 Kazdy ma swoj sposob karmienia.Mi tak lekarze doradzali,i jest super.Tak w ogole to cycka dalej ciagnie,i daj Boze,zebym miala mleko jeszcze do roku Kevinka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justina1975 napisał(a):
Kochany Fiolku,a Ty zadowolona jestes z tommy tippee? Kevinek od malego nie chcial butelki i dopiero teraz kupilam butelke aventu ze specjalnym smoczkiem.Moj brat daje swoje synkowi pic z butelki tommee tippee,dopiero z niej zaczal jego synek pic,bo ma zakonczenie jak cycek.Moim zdaniem na kubek jeszcze za wczesnie i wolalabym mu butelke jeszcze dawac.

wiesz co, my podajemy z butelki aventu. Mam kubek niekapek TT +6 ale jeszcze nie podjelismy proby 🙂
a co do motywow w lazience, my tez sie szykujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolku uważam że Oskar nie lubi mojego jedzenia bo chętnie otwiera buzke i aż sie trzęsie jak widzi łyzeczke i macha wesolo raczkami,ale jak posmakuje to robi smieszna minke i wypluwa,a ze sloika chetnie zjada,no ale bede probowac...co do lyzeczke tez mam plaska,nwet bardzo przeznaczona dla niemowlat ktore zAczynaja jesc,Pani w aptece polecila i zadowoleni jestesmy.
Justina ja tez mam w planach zakup motywow do lazienki ale jeszcze nie teraz...a co do kubka niekapka,ja niemam ale na dniach planuje zakup tylko jeszcze niewiem jaki i mi pediatra powiedziala ze czym szybciej to lepiej bo na zgryz dobrze...ale jak Oskar nie bedzie chcial pic to nie bede zmuszac,przyjdZie na to czas.

Moja Maruda zasął sam w łóżeczku więć wezmę się za mycie podłó chyba i łązienka mi zostanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂
U nas sloneczko za oknem 😲 😲 😲 mam nadzieje, ze sie tak utrzyma...
Kasia-Manki super fotrczka 🙂 a kocyk nie byl mokry? 😉
justina1975 jak bedziemy w PL na swieta to popatrze 😉

Dzisiejsze gaworzenie Patrysia brzmi "taaaa-taaaa" 😉 😉 😉 ponoć jak dzidzia mowi pierwsze tata to znaczy- "tata ja chce brata" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie ,
U nas kiepska nocka była, mnie telepało z zimna a jak zmierzyłam temp miałam 38,7 dziwnie bo nic mnie nie bolało 😞 nie miałam siły z łozka wstac i na podłodze siadałam tak mi sie kreciło 😞
dzis czuje sie taka jakas połamana i jak z mała zasnełysmy ok 11 tak o 14 sie obudziłysmy, Tomek juz chciał do domu przyjezdzac czy sie nic nie stało , szok !!
Doradzcie mi dziewczyny bo nie chce zeby "TO" sie rozwineło, co moge wziasc karmiac piersia ? rutino i paracetamol juz biore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! u mnie juz troche lepiej ale od jednej skrajnosci w druga tzn.zab mnie boli!!! na szczescie na jutro mam wizyte wiec nie jest zle wytrzymac musze. Moja niunka pieknie w nocy znowu spi tzn.zasypia 20-21 a spi do 4-5 potem sie przebudza je i spi jeszcze do 8-9. a co do jedzenia wlasnie to u nas tez byl problem poki nie zaczelam rozrzedzac zupek,teraz je pieknie, a deserki najbardziej lubi jablko banan i po bananie nic sie nie dzieje nie alrgizuje jedynie w kupce takie czarne ziarenka zostaja 🙂 powaznie zaczynam sie przymierzac do kupna fotelika do karmienia z opcja stolika bo moj akrobata w bujaczku nie chce sie juz opierac byc na wpol lezaco on chce siedziec, oczywiscie nie zmuszam go ale on sam sie podnosi, za to ani widu ani slychu (no moze prawie) zebow ale jakos narazie mnie to nie przeraza pomartwimy sie za jakis czas.no nic lece zagladnac do tego mojego gagatka.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

My po szczepieniu...
Mój Mariuszek był taaaaki dzielny 🙂
Tylko zakwękał 3 razy 🙂 (szczepimy tradycyjnie)
Potem jak zwykle marudzenie całodzienne, ale to i bez szczepienia norma...ehhh
Poprosiłam lekarza, żeby zaglądnął na dziąsełka i co...dziąsła górne i dolne baaardzo rozpulchnione....więc pewnie niedługo możemy się spodziewać ząbków...
Tylko ciekawe ile to potrwa...
Sama nie wiem ile jeszcze wytrzymam te jęki...

No i dodam, że moja Bambaryłka waży 8600g! Szoooook! ☺️

No i mam jeszcze jedną wiadomość! 🙂 🙂 🙂
Wygrałam 1000zł becikowego z Nestle 🙃
I właśnie planuje zakupy dla Mania 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Śpi moje kochana maruda 🙂Ciekawa jaka noc będzie...
Czekam na Top Model i spać...
Joma gratuluje serdecznie 😁 🙃 😁A co do wagi Mania to goni Oskara heh,a co do ząbków z dolnymi jakos poszło,a górne od ponad miesiąca stoją w miejscu a dziąsła też rozpulchnione...
Hussi ja też daję jabłko banan i nic się nie dzieje,raz dałam kilka łżęczek jablko brZoskwinia i wieczorem byl krzyk i bol brzuszka i podejrzewam ze od tego bo nic innego nie podawalam...
Aneczka zdrowka kochana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...