Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gusia333 napisał(a):
Hej 🙂
Moja Niunia spała 1,45 h i jestem pod wrażeniem zwłaszcza że jej standard to 30min 🙂
Byłam wczoraj w Realu i są tam pieluchy Happy po 10 zł paczka 27 sztuk rozmiar 4 🙂 Pielucha wychodzi po 37 groszy. Ale Niunię obkupiłam na jakieś 2 miesiące 🙂))


Ja za paczkę 4 płacę 33 zł bo czasem uzywam,ale głownie Pampers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂
Goscie odjechali, ale spokoj w domu 😁 😁 😁
jestem wykonczona najchetniej bym sie polozyla, niestety Zosia zrobila dwie drzemki po 20 min i chyba nie ma zamiaru wiecej odpoczywac 😮 😮 😮
Pieluchy tanie, a ja widzialam w leroy merlin te maty z literkami chyba za 34 albo 24 zl opakowanie (Ania chyba cos takiego chcialas) 🙂
U nas mroz, dziaj Zosia wyprobowala swoj kombinezon 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
gusia333 napisał(a):
Hej 🙂
Moja Niunia spała 1,45 h i jestem pod wrażeniem zwłaszcza że jej standard to 30min 🙂
Byłam wczoraj w Realu i są tam pieluchy Happy po 10 zł paczka 27 sztuk rozmiar 4 🙂 Pielucha wychodzi po 37 groszy. Ale Niunię obkupiłam na jakieś 2 miesiące 🙂))


Ja za paczkę 4 płacę 33 zł bo czasem uzywam,ale głownie Pampers


Tosia nie ma uczuleń więc używamy różnych ale te były tańsze nawet od Biedronkowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
Goscie odjechali, ale spokoj w domu 😁 😁 😁
jestem wykonczona najchetniej bym sie polozyla, niestety Zosia zrobila dwie drzemki po 20 min i chyba nie ma zamiaru wiecej odpoczywac 😮 😮 😮
Pieluchy tanie, a ja widzialam w leroy merlin te maty z literkami chyba za 34 albo 24 zl opakowanie (Ania chyba cos takiego chcialas) 🙂
U nas mroz, dziaj Zosia wyprobowala swoj kombinezon 🙃


Tak ja też widziałam te maty ale one jakieś malutkie po złożeniu bo napisane że 80x80 czy na metr więc malutkie. Też sama chciałam kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka jestem wkoncu 🙂 wrocilismy dzis do radomia i az smutno bo cicho i pusto misiek od razu poleciał na dół 😞 nie wiem ile tak jeszcze wytrzymam nie lubie tak 😠 ehhh na szczescie za trzy tyg juz lecimy do londynu a pozniej juz swieta jakos zleci
powiem wam ze moje dziecie to straszny zarłok i baaaaardzo łyka powietrze jak ja karmie no masakra po kilku łyzeczlach no moze kilkunastu juz musze przerwac bo jej to powietrze przeszkadza nawet pół słoiczka nie daje rady zjesc oczywiscie ona zjadłaby cały słoik tylko pózniej musze ja nosic non stop i ciagle jej sie odbija nie raz nie dwa razy ale ciagle a jak sie nie odbije to marudzi a jak lezy to bije sie po brzuchu no czasami to jestesmy obie umeczone musze uwazac jak ja karmie bo nachyla sie dołyzeczki i chetnie by ja cała połknęła 🙂 smiałam sie ze musze jej dac cos niedobrego ale jak ugotowałam kleik zupełnie bez smaku to i tak wcinała oj chyba bede chowac jedzenie przed nią 🙂 zrobilam sobie zapasik deserków i zjadłysmy juz morelki z hippa wg słodkie wiec moze bede jej mieszac z kleikiem bo same to za slodkie no i zauwazyłam ze te same owoce tylko w innym polaczeniu jedne sa po 4 a inne po 6 miesiacu 😮 bez sensu
no i w nocy juz nie wyrabiam mam wrazenie ze w dzien moglaby nie jesc za to w nocy nadrabia przez to czesto sie rozbudza i kreci sie, marze o kilku godzinach nieprzerwanego snu 🤢
troche wam pomarudziłam ale wiem ze wy tez nie macie lekko
co do pyskowania to u nas tez jest NIEEEE a ja wtedy jej odpowiadam tak tak tak 🙂
no i udalo mi sie wstepnie zaklepac lokal na chrzciny teraz tylko jakas kiecke musze jej kupic a pozniej sobie ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kolejne majowe dziecko na Nie 🙂

Mój zasnął...myślałam że ten dzień nigdy się nie skończy 😞Boże żeby tylko noc była lepsza...Dzis zrobilam sama deserek jablko z bananem i smakowalo 🙂Ladnie zjadl 🙂

Gusia moj tez niema uczulenia i swojego czasu uzywalam Dada ale ja ich nie lubie bo one w ogole nie wchlaniaja i pupcia ciagle mokra i w ogole po godzinie to miedzy nozkmi zrobi sie taki kluch i lipa.Ja uzywam Pampers Activ Baby a ostatnio wlasnie Happy na dzień a na noc i na wyjscia Pampers.

Bambosz ja cale swieta bede miala gosci 😞jakos mnie to nie cieszy bo chcialabym w koncu odpoczac i spedzic dzien tylko z mezem i z synkiem,a tymbardziej ze to nasze pierwsze swieta w trojke i na swoim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
No i mialam zapytax :dziewczyny czy wam caly czas waga spada? Ja juz waze 7kg mniej niz przed ciaza jem wszytsko poznymi wieczorami slodycze poprostu siie nie oszczedzam, i az nie moge w to uwierzyc teraz jest w sam raz nie chce wygladac jak.kosciotrupek ...


Ciagle spada. jem bardzo dużo a ważę poniżej 45 kilo. to jest ok 9 kilo mniej niż przed ciążą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...