Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka

My już po szczepieniu. Szymek waży 7600 i mierzy 72cm 😁
Wracając do wątku teściowych, to moja też jest nadopiekuńcza i tez ciągle chciałaby ubierać Szymkowi coś jeszcze bo na pewno mu zimno. Sama przy 20st w domu chodzi w długim rękawie i puchowym bezrękawniku więc wydaje jej się, że wszystkim musi być zimno skoro jej jest. Ogólnie to jest to bardzo dobra kobieta, zawsze mnie rozumie i trzyma moją stronę. Może za bardzo mnie rozpieściła i oczekiwałam, że jak przyjedzie to mnie wyręczy a tu dupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczynki 🙂

Wiolis rok temu poczulas ruchy a dzisiaj Patrys juz slicznie siedzi 🤪 Boski chlopak
😘
Manki zajmij sie mezem i nie zagladaj do nas za czesto 😉

my dzisiaj fajna noc mialysmy, jedna pobudka o 3.41 na mleczko i spanie do 7 wtedu A. wlozyl mi ja do luzka jak wstawal do pracy i spanie do 9, ale jestem wypoczeta, tylko ten dzien jakis taki senny, najchetniej bym nie wychodzila z wyrka 😮
Monalissa daj znac jak Oli spala po kleiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka Bambosz nocka super przynajmniej jej poczatek o 19 juz spała i o 21 wiercila sie troszke i marudzila ale to byly pierdzioszki wiec jak juz sie ich pozbyła to zasneła i po 22 sie przebudziła chyba z przyzwyczajenia wiec dałam jej cycka ale troszke tylko pociumkala i zasneła i po pólnocy zjadła juz wiecej a pozniej po 2 i przed 5 i myslalam ze pospi do 7 a tu dfupa dokładnie o 6.16 zaczeła gadac no myslalam ze sie załamie pewnie bym spała dalej ale ona zawsze rano chce do gory bo odbija jej sie po nocy wiec gada i zaczyna piszczec i robi tak jakby powietrze chciała buzia wypuscic wiec musze sie podniesc tymbardziej ze misiek kolo 1 sie polozyl wiec nie chcialam zeby sie rozkrecila z tym gadaniem ale wracajac do kleiku nie bylo zadnych dolegliwosci ze strony brzuszka rano była kupka ze szpinaczku obiadkowego wiec dzis powtórka wieczorna 🙂 i moze w koncu zaczne sie wysypiac 🙂
niestety musze odpuszczac jej poludniowe spacerki bo spi mi wtedy 3h a ja zebym nie wiem jak cieplo sie ubrała to po godzinie spacerowania juz zaczynam zamarzac wiec wychodze po poludniu jak ma drzemke pol godzinna tylko w domu nie chce mi spac tak dlugo tylko te drzemki chociaz teraz juz spi godzine 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeja strasznie duzo mam wam do napisania musze wybrac zaproszenia na chrzciny i to juz, cała organizacja na mojej glowie ehhh no i musze pomyslec o jakims ciuchu do londynu kurde
Wiolis faktycznie super chłopak siedzi 🙂
Manki twój też 😉 wogóle cudne te chłopaki
dobra nie przedłuzam jak mi sie cos przypomni to napisze a teraz poszukam zaproszen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szymek poszedł spać o 11 po szczepieniu i teraz dopiero się przebudza 🤪 ale pospał. Właściwie to za pół, godziny miałby kolejna drzemkę. Ciekawe czy wytrzyma do 19 do kąpieli czy trzeba będzie zrobić ją wcześniej. Ostatnio odkrył, że w kąpieli można kopać nogami no i zaczęło się. Teraz jak go kapiemy to wszytko i wszyscy w pobliżu są mokrzy 😉 🤪 🙃 Dziś w związku z tym wykąpiemy go w wannie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Szymek poszedł spać o 11 po szczepieniu i teraz dopiero się przebudza 🤪 ale pospał. Właściwie to za pół, godziny miałby kolejna drzemkę. Ciekawe czy wytrzyma do 19 do kąpieli czy trzeba będzie zrobić ją wcześniej. Ostatnio odkrył, że w kąpieli można kopać nogami no i zaczęło się. Teraz jak go kapiemy to wszytko i wszyscy w pobliżu są mokrzy 😉 🤪 🙃 Dziś w związku z tym wykąpiemy go w wannie


🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas juz po kolacji i juz nawet zasneła kurde wytrzymuje po drzemce jakies 2h i juz jest nieprzytomna cycka chwile pociumciała i spi a jak ja biore do odbicia to protestuje bo chce spac wiec musze poczekac az prawie spi i biore ja do pionu i zsypia na ramieniu moim i odbija sie i klade i spi mam zamiar wychodzic z nia miedzy drzemkami tylko musimy spacerowke przywiesc bo do tej pory w gondoli z nia chodzilam bo na spanie ale teraz nie chce zeby spala to spacer bedzie w maxie godzinke tylko jak tru sie wyrobic w dwóch godzinach zaraz po drzemce przebrac nakarmic odbic przewinac kurde wszystko z zegarkiem w reku 😁 no nic ide cos wciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂
Ale jestem zla 😠 wczoraj nasmarowalam Patrysia nowym kremem... i zjadl pierwszy raz jabuszko z bananem i dzis ma brzuszek w krostkach 😮 😮 😮 no i dupa- nie wiem od czego 😠 😠 😠 podejrzewam, ze od tego cholernego kremu 😠 😠 😠 w dupe jeza ciagle cos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzis caly dzien mruczenie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Szymek poszedł spać o 11 po szczepieniu i teraz dopiero się przebudza 🤪 ale pospał. Właściwie to za pół, godziny miałby kolejna drzemkę. Ciekawe czy wytrzyma do 19 do kąpieli czy trzeba będzie zrobić ją wcześniej. Ostatnio odkrył, że w kąpieli można kopać nogami no i zaczęło się. Teraz jak go kapiemy to wszytko i wszyscy w pobliżu są mokrzy 😉 🤪 🙃 Dziś w związku z tym wykąpiemy go w wannie


Majka w wodzie to prawdziwy mistrz. my kapiemy w wannie od początku sierpnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Hej
Ciężki dzien za mną 😞Ciekawa jestem jaka będzie noc.....zmęczona jestem strasznie i zaraz chyba się położe.Z mężem się o wszystko kłócę bo on w ogóle mnie nie rozumie 😞 😞 😞
Npiszę jutro...pa kochane 😘 😘 😘


nie rozumie - bo żeby zrozumieć to trzeba mieć na co dzień to co masz Ty. ale zobaczysz będzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...