Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
heja a u nas niby ok w dzien mniej spi bo nie spacerujemy az 3h noi ludze sie nadzieja ze to sie przelozy na jej nocny sen i bedzie sie rzadziej budziła wczoraj zjadla kolacje o 18.30 i o 22 juz ja karmiłam 🤢 moze z przyzwyczajenia sie obudziła nie wiem a moze za mało jednak zjadła tego kleiku kurde no
dziewczyny współczuje wam bardzo mój aniołek marudzi tylko jak chce spac albo jesc no i czasami na pierdzioszki i jak sie jej nie chce odbic ehhh
Manki szkoda czasu na kłótnie najlepiej to napisz mu list albo maila jesli ma dostep do neta jak go nie ma z wami i pisz mu dokładnie wszystko ja mojemu dokladnie wszytsko opowiadam i chociaz troche ma obraz tego co moze go spotkac jak sam z nia zostanie a tez czasu dla siebie mamy ociupinke wiec nawet powaznie pogadac nie mozemy jedynie jak jezdzimy do lbl to mamy 2h na obgadanie spraw bo mała wtedy spi, ale na poczatku on byl tu a my same w lbl i tez przyjezdzal na dwa dni i tez bylam zla bo nie rozumial i nie bylo czasu na gadanie i tlumaczenie mu wiec wyjezdzal a my pokloceni i tylko nerwy zszarpane wiec pare razy mu napisalam wszysciusienko od a do z jak sie czuje samotna matka 😉 i podzialalo to sa jednak inne istoty niz kobiety te same wartosci maja inne znaczenie my jak nam zle chcemy sie wygadac oni chowaja smutek i nie pokazuja bo tak zostali wychowani
zaprosenia znalazlam i jak bedziemy w niedziele to klepniemy kosciol i restauracje i zamawiam takie ze zdjeciem tylko musze jakies wybrac chyba ze aktualne zrobie hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wykorzystałam chwilę i wysłałam go z Małym do brata a ja wysprzątałam porządnie mieszkanie.Pot mi leci po d...e ☺️Zaraz się wykapie i ubiorę małego i pojedziemy na Małe zakupki.Wiecie ze ja dzis bylam tak zmeczona ze zasnelam na pol siedZaco a Maly spadl mi z lozka ☺️ ☺️ ☺️Boze co ze mnie za matka...dzieki Bogu nic się nie stalo i łóżko niskie,a Maly lezal na podlodze na brzuszku i sie smial...A noc wygladala tak...zasnal ok 20 po 23 mleczko i zasnal wiec polozylam sie spac,o 2 wstal i zrobil sobie przerwe do 3:30 potem zasnal i wstal po 5 wiec wzielam go do Nas a o 5:55 juz nie spal 😞 😞 😞A Mariusz zdziwiony i do mnie jak Ty wytrzymujesz???A wcZoraj jesZcze nie rozumiał Że jestem Zmęczona i w ogole...a w dzien jak Maly zasypia to on tez sie kladzie a ja niestety nie moge bo musze posprzatac,poprac i cos dla Malego upichcic...eh...
Monlissa ja mu tlumacze i dzien jest lepiej a nastepnym razem jak przyjedzie to to samo 😞
Jamargaretko masz racje,ale faceci(przynajmiej moj) nie potrafi zrozumiec,naprawde...
Wiolis u mnie tez MASAKRA.Wiem co przechodzisz.
Bambosz u mnie podobnie i oststnio tylko na kolanach zasypia,dobrze ze nosic nie musze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂
U nas noc w miare, ale juz mam dziem spiepszony przez A. szkoda gadac, najlepiej tylko usiasc i plakac 😞
Manki pomysl Monalissy z listem chyba jest najlepszy, wtedy mozesz napisac o wszystkim i ile chcesz... nic i nikt nie przerwie ci wtedy rozmowy. Kochana trzymaj sie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Maruda zasnął...
Dziewczyny dziekuję ze jesteście ☺️ 😘 😘 ☺️
Widzę ze jak nie problemy z Maluchami to z chłopami...eh...no ale oni to jak małe dzieci.
Wieczorkiem mąż jedzie do pracy a ja postanowilam ze dziś Oskar spi ze mna i pewnie sie wyspimy,bo jak spal ze mna to budzil sie raz na karmienie i tyle a tak to maraton miedzy Naszym lozkiem a lozeczkiem...zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no Monalissa milego wieczoru 😉
Manki cos w tym musi byc, moja mama ciagle wspomina ze jak urodzila siostre(mlodsza) to od pierwszego dnia w klinice spala z nia razem bo inaczej nie chciala spac 😮a teraz spi sama 😁takze nie martw sie, acha dodam ze siostra ma 23 lata 😁 😁 😁
Ogolnie jakis dziwny mam dzien, a najlepsze jest to ze bylysmy z Zosia na zakupach i po dwoch godzinach zorientowala sie ze zgubilam siatke 😮uuuu...sobie mysle, no trudno moglam zgubic, wiozlysmy w wozku w koszyku a ze bylo pelno moglo wypasc, na szczescie byla to kilka jogurtow...
Po kolejnych dwoch godzinach pomyslalam ze to niemozliwe i zaczelam szukac po domu..i znalazlam, uffff 🤪 🤪 🤪 ale nawet sie zdenerwowalam, ale wiecie: dziecko zakupy wozek torba od wozka mialczacy kot bo chce jesc no i zakupy polozylam jak sciagalam butu na szafce...
Wniose z tego taki ze za duzo na glowie, a pozniej smialam sie sama z siebie, chociaz to mi poprawilo humor 😁
Wiolis zawsze zapominam sie spytac gdzie ty pracujesz ze masz tak fajnie elastyczne godziny pracy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane
Mąż już pojechał,a i gości mieliśmy ale super są więc nawet się ucieszyłam że przyjechali.Oskar marudny,spać w dzien nie chcial,padl ok 20 i nie dawno obudzil sie ze strasznym placzem...cholerne zabkowanie...kiedy kur...a to minie,bidulek sie meczy 😞
Sasiadka urodzila syna dZis...3440 G 55 cm,ma na imię Artur.

Czekam na TOP MODEL i spać,dzis jak juz pisalam moj OskAr spi ze mna,

Dziewczyny mam lozeczko z baldachimem i chce go zdjac bo mnie denerwuje i w ogole mysle ze jest w ogole nie potrzebny,le jak go niema to tak lyso i w ogole,mozecie cos doradzic???jakis obrazek czy co na ta lysa sciane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Kochane. My wczoraj byłyśmy na szczepieniu i Tosia waży 8320 a mierzy 66 cm... więc jest małym grubaskiem ale tak od urodzenia ma 🙂 Lekarka mówiła że one nie naciągają nóżek bo się boją o stawy i w rzeczywistości może być nawet 1,5 cm więcej.
Poza tym byłam dziś pierwszy dzień w pracy i powiem Wam że nie było źle. Mariusz miał dziś wolne więc było mi mimo wszystko łatwiej Niunię zostawić choć z Dziadkami też nie będzie źle jutro mam nadzieję. Gorzej bo jutro wychodzę po 8 a wrócę przed 19 pewnie. Jeden dzień w tyg będę pracowała 8,5h. Dziś byłam tylko 5 h więc nie było mnie 6,5h, o 14.30 już byłam z Tosią 🙂 Ale dam radę 🙂 Staram się do tego podchodzić dość racjonalnie bo innego wyjścia nie mam, bo kasowo byśmy niestety nie wyrobili. Do tego mój M sobie super poradził a ja jak tylko weszłam to dostałam obiadek na stół 🙂 Tosia w ogóle nie płakała ale myślę że ten etap nastąpi jak zacznie więcej kumać że mama wychodzi 😞
Ale powiem Wam że było mi niesamowicie miło jak weszłam do przedszkola do mojej starej grupy (jestem nauczycielem przedszkolnym) i dzieciaczki "ciociu jak ja za tobą tęskniłam, ciociu kocham cię" 🙂
A co do kłótni małżeńskich itd. to nie tylko Wy to przerabiacie- tak dla pocieszenia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia-Manki napisał(a):
Gusia Ty mowisz ze Tosia grubasek,moj 25 pazdziernika wazyl 9500 g 🤪
Fajnie ze w pracy ok.Oby tak dalej...


Kasia ale Twój pewnie jest dużo wyższy niż mój karliputek 🙂 Ale ona ma to po nas 🙂
A co do obrazka to może kup my takie piankowe postacie z bajek lub zwierzaczki, my np. mamy biedronkę, ślimaka, motylka i żabę. Kupiliśmy to w castoramie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gusia no własnie i o to chodzi tez troche zeby isc do pracy jak dziecko jeszcze nie kuma a jak skuma to bedzie wiedzialo ze tak musi byc 🙂Fajnie ze dalas rade...
Wiolis no to fajnie masz... 🙂
Manki...hmmm my mamy moskitiere nad lożeczkiem, a moze takie literki i imie powies albo sa takie tapety naklejkowe ze mozna samemu stworzyc jakis obrazek dla dzieci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gusia333 napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Gusia Ty mowisz ze Tosia grubasek,moj 25 pazdziernika wazyl 9500 g 🤪
Fajnie ze w pracy ok.Oby tak dalej...


Kasia ale Twój pewnie jest dużo wyższy niż mój karliputek 🙂 Ale ona ma to po nas 🙂
A co do obrazka to może kup my takie piankowe postacie z bajek lub zwierzaczki, my np. mamy biedronkę, ślimaka, motylka i żabę. Kupiliśmy to w castoramie.


No długi jest i nie widać tej wagi i mało kto wierzy że tyle waży...w mame poszedł bo Tata to już jak cień...
Ja kochana mieszkam we wsi gdzie jest jeden sklep a Ty mi o castoramie heh...może na allegro cos poszukam:dry 😁zieki za podopwiedz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...