Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Kasia-Manki napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
A mi kregosłup wysiada ... nawet na siedzaco ruszyc sie nie moge 😞 😞


znAm ten ból...a do tego nosic chłopa ktory wazy 9800...masakra


z jednej strony współczuję z drugiej bardzo Wam gratuluję tej wagi 🙂


Dziekujemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczornie 😘
Ja dzis lepszy humorek juz mam 🙂 zaczynam weekend 🤪
Kasiu zycze zdrowka Oskarkowi 😘 u nas te kropeli co pisala joma olbas oil sa bardzo popularne.
Justinaprzetlumacz na nieiecki i pokarz mezkowi 😉 a co 😉 szkoda, ze mamuska nie przyjedzie do Was na swieta 😞
Sylwia i Szymek DUUUUUUZE BUZIACZKI DLA WAS Z OKAZJI POL ROCZKU 😘 😘 😘
Jamargaretka sliczna Pani Mikolajowa 😉
Aneczka Martynka boska 🤪 widzimy sie za okolo miesiac 🙃
Wyobrazcie sobie, ze Patrys jak lezy bez pieluszki to zaczal lapac sobie siusiaka 😉 doslownie prawdziwy facet z niego rosnie 🤪 😜 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie, nie dałam rady wczoraj wieczorkiem do was zajrzec.. zimno mnie telepało i temperatura sie rozwijała cała nocke nieprzytomna spałam , tomek mała na karmienia podkładał, rano jeszcze słabo ale juz teraz ok 🙂 na szczescie 😁 😁
Wczoraj byłysmy na szczepieniu .. zapłakała tylko przy wkłuciu 🙂 a wiec.. wazy 7740 , i jest w 50 centylu 😁
pytałam o kupki ze zbite i zadko robi, dostała Dicoflor, i herbatke rumiankowa mam dawac i sliwki słoiczkowe. No i dowiedziałam sie wkoncu jak sie proby glutenowe robi -przez 2 miechy poł łyzeczki kaszki manny gotuje sie z 1-2 łyzeczka wody i taki kisiel dodaje sie do zupki. ehh


używaliśmy dicoflor - bardzo nam pomógł. tylko pamiętaj zeby trzymać w lodówce


oo to nie wiedziałam tego 😘 a w czym miałas bo ja mam kapsułki i zastanawiam sie czy raz dziennie po 3 kapsułki to ok czy nie zaduzo, bo dr tak niewyraznie napisała. a powedz mi jak juz sie kupy uregulowały to odstawiłas ?


Aneczka najwygodnieszy dicoflor jest w kropelkach. buteleczka i daje się chyba po 5 kropelek. u ans były kupy nawet co 8 dni... my użyliśmy chyba trzy buteleczki - i teraz jest raczej ok. tzn ma tendencję do zaparć i dlatego daję jeszcze wodę ze śliwką, kupuje jej gruszki i suszoną śliwkę z jabłuszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej :*
Kurcze, tyle stron miałam do nadrobienia, że nie pamiętam co pisałyście!
Dzięki za dobre słowa, dzisiaj przeprowadziłam rozmowę z mężem i dałam mu tekst Wiolis do przeczytania 😜 Najlepsze jest to, że od 18.00 do 22.00 był sam z Hanią i został nam mega bałagan po dzisiejszym dniu... I tylko było pozmywane... 😮 🙃 więcej nie dał rady zrobić przy Hani 😁 🙂

Wczoraj zostałam na noc u moich rodziców i powtórzyła się kolejna nocka do dupy... :/ Hania spała ze mną ale budziła się, wisiała na cycu a od 5 nie spałyśmy :/ wzięłam ją na ręce... usnęła od razu i tak na siedząco z nią spałam... później się zsunęłam i ja leżałam a Hania na mnie... Ja już nie wiem o co chodzi 😞 coraz gorsze nocki mamy...
Tak mnie głowa bolała jak wstałyśmy... masakra... Hania się zdrzemneła w drodze powrotnej do domu (10min) i w domu (8min) 😮 później poszłyśmy do kuzynki, która ma 9cio miesięczną Zuzię i ok 14.00 wracałyśmy do domu, bo miał przyjść fotograf 🙂 Hania się zdrzemnęła jakieś 20-25min po czym była tak marudna i nadąsana, że nie dało się jej niczym, niczym rozśmieszyć... Na wszystkich zdjęciach jest nadąsana, jakby za karę! :/ może kilka się udało zrobić z uśmiechem ale co ja wyprawiałam, żeby ona się uśmiechneła... 🤔 Fotograf poszedł, Hania od razu poszła spać a ja pojechałam na próbę i dopiero po 22.00 wróciłam...

Też mnie strasznie boli kręgosłup!!! Czy siedzę, czy stoję... 😞 masakra...

No dobra, trochę Wam wylałam moje żale. sorry...

Życzę miłej nocki :* mam nadzieję, że Hania dzisiaj będzie grzecznie spała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pierwsza...
Nie spimy od 6...nocka...hmmm...dzieki Bogu nie było marudzenia i płaczu ale przerwa w spaniu.wstał po pólnocy,zasnął po 3 🤢...Głowa mnie strasznie boli,ale to napewno z niewyspania.
Martyna u Nas też nocki okropne,zamiast być coraz lepiej jest coraz gorzej.
Jamargaretkastraszne...Coraz młodsi ludzie odchodzą...gdzie tu sprawiedliwość...
Wiolis dziekujemy

Lece bo moja Maruda mnie woła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😘 Kasia-Manki my dwa tyg temu walczyłyśmy z katarem, odciągałam nos 3x dziennie fridą a reszta sama spływała, dodatkowo nacierałam Milenie szyje, kark i za uszami maścią PULMEX BABY rano i wieczorem i robiłam jej inhalacje z wody soli i majeranku(na jeden litr wody łyżeczka soli i łyżka majeranku) zakładałam Milenie pieluchę na głowę, dawałam ją nad baniaczek i oklepywałam plecki jakieś 15-20 minut z małymi przerwami (z nosa przy tym dosłownie płynęło!) i ten sam roztwór zostawiałam jej przy łóżeczku na noc nakrywałam pieluchą i tylko mały lufcik zostawiałam. Pomogło po 2 dniach a jeszcze czasem smarowałam maścią majerankową pod noskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ja się wczoraj z siebie uśmiałam... Przyszła do mnie wczoraj przyjaciółka na kawę, zostawiłam Milenkę w jej pokoiku na macie i siedziałyśmy sobie u nas w pokoju. Po chwili idę zobaczyć co Mała robi a jej nie ma 😮 😮 Idę do taty bo pomyślałam że ją wziął a jej tam nie ma 😮 Wchodzę do jej pokoiku patrzę a ona na drugim końcu pokoju pod samym łóżeczkiem 🤪 🤪 dodam że do tej pory odwracała się tylko z pleców na brzuch i tyle. A wczoraj odkryła że w drugą stronę też to działa 😁 😁 😁 i było kupa śmiechu i zabawy bo turlała się cały dzień w najlepsze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! 🙂
Joluśdziękujemy 🙂 🙂

czyli kończymy pół roku!!!! 🙂 🙂
Dzisiaj dzięki Bogu nocka ok! 🙂 Budziła się na cyca ale zaraz szła dalej spać 🙂 Więc i mamusia wyspana 🙂
Właśnie teściowa przyjechała bo ja jadę na próbę... a Hania w świetnym humorze.

Będę później na pewno! 🙂 BUZIACZKI KOCHANE! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania i Milenka wielkie buziaki dla Was Słoneczka 😘 😘 😘
Kasia dzięki że o mnie pamietałaś ale ja obchodzę 13 lutego 😜 ale Tobie kochana duzo zdrówka,pociechy z męża i córci i spełnienia marZeń no i w ogóle wszystkiego dobrego.
Martynko już kiedyś pytałam,ale...można gdzieś posłuchać jak spiewasz???Super że u Was noc ok.U Nas mimo przerwy w spaniu nie narzekam bo nie było płaczu i marudzenia.
Joma 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma napisał(a):
Dziewczyny widziałyście gdzieś reklamę "Kup Misia" Fundacji Nie jesteś sam?
Bo tak się zastanawiam czy i w tym roku będzie ta akcja 🙂


Ja nie widziałam...
Ale w swoje urodziny będe oglądać z Oskarkiem blok reklamowy na polsacie bo to dla dzieci...chociaż tak pomóc można...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...