Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HEJ DZIEWCZYNY
Pozdrawiamy z mokrego Szczecina
U nas tez noce nieprzespane płacz ,pełzanie po całym łozeczku niechec do jedzenia ogólnie cały czas na rekach wiec czytajac Was odrazu mi lepiej ze nie tylko ja taka masakre mam umeczona jestem okropnie plakac mi sie chce krzyczec ,klnąć itp.ale zostaje liczenie do stu głęboki oddech i ide dalej do przodu 🙂 i usmiech staska mnie rozwala i smieje sie przez łzy i mysle sobie kolki przezylismy to zeby tez damy rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bea mi też ulżyło jak przeczytałam Twojego posta...

Też marzę, żeby te zęby już wyszły...ehhh

A powiedz po czym wnioskujesz, że idą 4 na raz?
Bo ja jakoś nie mogę obczaić, które to będą szły ...
W sumie przy prawej górnej jedynce takie większe rozpulchnienie...ale sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia Manki ,Justyno1975
ja tez całymi dniami sama reszta rodzinki wraca dopiero po 17 i tez zmeczeni szkoła praca niewiele mi pomagaja w tygodniu a jak przychodzi weekend uciekaja dziewczyny do znajomych mąż zaległosci domowe z opieka nad małym stara sie pogodzic i kurcze zazdroszcze wszelkiej pomocy dziadków ,cioteczek czy sasiadów u nas tego jak na lekarstwo wszyscy zapracowani albo daleko od nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
joma
dziasła ma bardzo rozpulchnione i juz widac na górze białe plamki z czego z jednej strony juz pokazało sie kawałek zabka a na dole 2 wychodza narazie okropnie spuchniete sa i szoruje wszystkim czym popadnie po dziasłach a czasami az płacze .no i dzis na bilansie panoi doktor sprawdzała i nam współczuła ze tak naraz ida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas chyba troche lepiej, mała sie wyspała, kupki po poludniu byly dwie wiec luz a do 14 naliczylismy ich 9 😮dobrze ze Areke dzisiaj w domu bo sama chyba bym siedziala i plakala a tak to razem dalismy rade 😁
Do lekarza dzwonilismy, powiedzieli ze nie ma tragedii mamy tylko poic Zosie zeby sie nie odwodnila i daje jej kleik ryzowy mojej roboty bo podobno ryz pomaga... 🤔
Najbardziej mi jej zal bo ma strasznie obszczypana pupe, na szczescie sudocrem pomogl od reki i juz jej lepiej, nie placze juz tak przy przewijaniu, ale ostro wietrzylismy dzisiaj pupala, nawet ja nosilam bez pieluchy no i mycie bylo tylko pod bierzaca woda...
teraz sie usmiecha i wraca do swoich wybrykow 🤪 mi ulzylo i jej rowniez...
mam nadzieje ze noc bedzie w miare spokojna...

Justina u nas tez sniegu brak, na dworze syffffff okropny teraz pada z nieba snieg z deszczem, az sie plakac chce z powodu smutnej pogody 😞

Babcia opiekuje sie kroliczkiem a ja rozprawilam sie wstepnie z kurzem bo przez studia odpuscilam sobie dom ☺️ale prace dyplomowa prawie mam, analize oddalam, jeszcze w sobote egzamin i luz... 😜
...a pozniej zabieram sie za swiateczne porzadki dbanie o nastroj swiateczny... 🤪

ale sie rozpisalam... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Bea - jak miło ze jestes

Maja zakatarzona i marudna

To zdrówka dla Majusi a powiedz jak z ta zółtaczka sie skonczyło juz wszystko ok?


Bea okazało się że prawdopodobnie Maja ma chorobę genetyczną zwaną zespół Gilberta - i to własnie dlatego tak długo żółtaczka się utrzymywała. ale teraz jest ok - aczkolwiek pod wpływem silnego stresu lub wzmożonego wysiłku troszkę może jest bilirubina wzrastac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Kurcze cos zabiegana jestem ostatnio 😞 jestesmy szczesliwi bo mamy juz bilety 🤪 od 19 grudnia do 5 stycznia 🤪 ale sie nasiedzimy w PL 🤪
Kasiu wow 🙂 brawo dla Oskarka 🙂 kochana a powiedz mi skad sciagnelas sobie ten program- z ktorej strony? Bo mam problem 😞 wiesz nie potrzebuje nie wiadomo jakiego programu... tylko zeby byly jakies fajne ramki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolis napisał(a):
Witam 🙂
Kurcze cos zabiegana jestem ostatnio 😞 jestesmy szczesliwi bo mamy juz bilety 🤪 od 19 grudnia do 5 stycznia 🤪 ale sie nasiedzimy w PL 🤪
Kasiu wow 🙂 brawo dla Oskarka 🙂 kochana a powiedz mi skad sciagnelas sobie ten program- z ktorej strony? Bo mam problem 😞 wiesz nie potrzebuje nie wiadomo jakiego programu... tylko zeby byly jakies fajne ramki 😉 [/quote

Kochana w tym programie sa ramki ale takie sobie,ale mozesz sciagnac jakies.Ja nie pamietam skad sciagalam,ale wpisz w google Photoscape do pobrania i cos znajdziesz...a jezeli chodzi ci glownie o ramki to moze Photoframe czy jakos tAk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bambosz my jak mielismy problemy z kupkami (duza ilosc i bardzo rzadkie) to lekarz przepisal nam taki proszek (dodaje sie go do np. do mleka, jedzonka) oto nazwa protexin restore nie wiem czy jest on w Polsce ale wartro zapytac w aptece- nam pomoglo doslownie od razu!!!! Powodzenia kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...