Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka! 🙂

Ojej miałam kilka str do poczytania..

przede wszystkim duuuużo zdrówka dla wszystkich zdechlaczków 😉

Basia cieszę się, że USG główki i serduszka w normie 🙃

Z tym usypianiem według tej książki, moja koleżanka coś takiego stosowała i pomogło! może ja powinnam zastosować.... tzn wieczorem przy butli zasypia, ale w dzień muszę go bujać..

Wiecie co moje dziecko dzisiaj jadło???... ziemię z kwiatka, myłam naczynia w aneksie kuchennym i coś tak cisza zapanowała, patrzę a moje dziecko siedzi koło doniczki z juką i łapkami ziemię do buzi wpycha 😁 😁 musiałam całego go myć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też milion pobudek...Dobrze że jeszcze jest ten cyc, ale jak wczoraj zobaczyłam jak wygląda mój biust to się przeraziłam...Czerwcówka chyba wczoraj o tym pisała , to u mnie jest podobnie prawa pierś 100% większa. Chyba czas po tych prawie 3 latach karmienia miec je w końcu dla siebie 🤔
A jak usypiacie dzieci jak Wam się budzą w nocy ? Bo u nas to wiadomo wyciągam cyca i śpimy dalej, a tak to co...wyjmujecie dzieci z łóżeczka? lulacie na rękach? nie mogę tego ogarnać.
A tak mi jeszcze przyszło do głowy z tymi pobudkami....Przypomniało mi się jak odstawiałam Kubę od piersi, zajęło mi to dwie noce a to tylko dlatego, że jak się budził to P go lulał a nie ja i skumał chyba że mu się nie opłaca budzić, bo nic nie dostanie i poszło szybko, chyba w weekend spróbuję tak z Mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie tak to wygląda,
Mała płacze, wyjmuje ją z łóżeczka przystawiam do cyca w trakcie jedzenia usypia i odkładam do łóżeczka a ok. godz 5 zabieram ją do naszego łóżka żebym mogła trochę pospać.
Ale z tym spaniem jest różnie czasamo odnoszę takie wrażenie że więcej spałam jak Mała była noworodkiem niż teraz

Mysza to nie fotosik, z tego co pamiętam trzeba było się zalogować przy pomocy innej przeglądarki bo ta windowsowa nie wrzuca zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny znalazłam super uspokajacz!! Już kiedyś mi to kolega podsyłał, ale dziś sprawdziłam dopiero i naprawdę działa! to są znane rockowe piosenki przerobione na instrumentalne kawałki!

u nas zadziałało!
http://www.youtube.com/watch?v=RMqhbLvYTYE&feature=autoplay&list=PL83E846AF88636073&lf=mh_lolz&playnext=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂
wiecie jak to jest dużo się dzieje, doba za krótka no i swoje przyjemności odchodzą w zapomnienie 😞
Właśnie o tą przeglądarkę mi chodziło-dziękuję-ale nie wiem czemu i tak nie mogę zmienić fotki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 udało sie moja mała Łobuziara
Dobra idziemy na drzemkę, oniec oglądania bajek 🙂
Wasze Szkraby też lubią oglądać tv? nie mówię o reklamach bo to to chyba wszystkie dzieciaczki oglądają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewuszki kochane 🙂
Uspałam Julkę metodą z książki od Martyny 🤢 To było najdłuższe 14 minut w moim życiu 😞 ... ale zasnęła, śpi już godzinę ...
Na początku czekała na mnie w łóżeczku bez płaczu, patrzyła w stronę drzwi (wszystyko z żalem w sercu obserwowałam w niani), potem było nawoływanie i płacz, poszłam do niej, pocieszyłam i wyszłam ... potem przyszłam jak już był hardkorowy płacz i jak mnie zobaczyła byo gorzej, najgorsze było 7 minut 😞 chodziłam przedpokj-sypialnia-przedpokój-sypialna... aż się bidulka krztusiła ...potem poszłam ją pogłaskałam po główce, pogadałam i zasnęła ...

Agata - niezły ten Twój Miłoszek !
Borysek - nieźle śmiga !! Nie boisz się go tak puszczać po terakocie ? Ja miałam w living rumie zdjąć dywan ale trochę się boję o jej główkę 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
A jak usypiacie dzieci jak Wam się budzą w nocy ? Bo u nas to wiadomo wyciągam cyca i śpimy dalej, a tak to co...wyjmujecie dzieci z łóżeczka? lulacie na rękach? nie mogę tego ogarnać.
A tak mi jeszcze przyszło do głowy z tymi pobudkami....Przypomniało mi się jak odstawiałam Kubę od piersi, zajęło mi to dwie noce a to tylko dlatego, że jak się budził to P go lulał a nie ja i skumał chyba że mu się nie opłaca budzić, bo nic nie dostanie i poszło szybko, chyba w weekend spróbuję tak z Mają.


Jak Julka obudzi się po takim czasie, że wiem, żenie może być głodna to ją bierzemy na ręce: ja albo m. i 3 min i lula spowrotem, jak się budzi o 04:00 to cyc i znów spanko.
Podczas usypiania o 19:30 cyc i śpi.
No w tej książce właśnie przestrzegają przed tym karmieniem nocnym bo dziecko może wcale nie potrebuje jeść ale chce cyca z przyzwyczajenia bo nie umie inaczej usnąć więc najlepiej jak pójdzie do dziecka CHŁOP żeby MALUCH nie wymusił na mamusi cyca (zwykle tak jest jak mamusa pójdzie do dziecka)...
Tylko ja nieraz nie jestem pewna czy ona jest najedzona do syta tym cycem o 19:30 (szybko usypia) i nie mam sumienia jej nie dać tego cyca jak się obudzi przykładowo o 23:00 ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jak macie dobrze
Martynka usypia ok 23:00/24:00 dopiero a pora między 20:00 a 22:00 jest najlepsza do zabawy.

A powiedzcie może już poruszałyście ten temat ale nie czytałam poprzednich wpisów bo troche tego jest, czy podajecie Szkrabom suszone owoce? Sliwki, morele?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co, coś jest nie tak w takim razie, u mnie nie ma problemu żadnego z usypianiem w dzień, kładę go do łóżeczka i zaraz zasypia sam! rzadko kiedy zdarza sie płacz. Nawet jak sie przebudzi, to zaśnie z powrotem. Więc nie rozumiem o co chodzi z tymi nocami!

Doris Borys zaliczył dzwona na początku o podłogę parę razy i teraz jakoś uważa na główkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...