Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doris taki stoliczek kupiłam chrześniakowi na roczek 🙂

Sorki że zaraz nie napisałam ale nie miałam czasu i tak Szymonek ma mocną infekcje wirusową na szczęście dopiero się rozwija że można jej szybko zapobiec.Oskrzela i płuca ma czyste tylko ma ten bardzo mocny katar zapisała mi syrop bo się dusi od tej wydzieliny jak mu spływa do gardła i kropelki do nosa.wit c w kropelkach i nadal mam wkrapiac wodę morską i odciągac fridą i to na tyle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
monia no tak myslalam ze za wiele nie zrobia ani nie doradza, bo tez sie pytalam, dopoki nie ma goraczki dzidzia musi sie przemeczyc z przeziebieniem, bo nie mozna mu za bardzo nic podac. Nosek czyscimy codziennie, takze wiecej nie da rady zrobic. Ja jeszcze raz przedstawie ta sytuacje lekarzowi 3go pazdziernika bo idziemy znow na szczepionke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia to całe szczęście, że płuca i oskrzela są czyste 🙂 oj dziewczyny macie to szczęście, że możecie w każdej chwili pójść do normalnego i kompetentnego lekarza - pediatry... Mam nadzieję, że mój z tego katarku się wyliże...

kurna felek a ja mam ewidentnie mniej pokarmu... nie wiem czy już po prostu się u mnie mleczko kończy, czy to ten nerwowy tydzień z rodzinką na głowie... 😞 mam nadzieję, że wróci laktacja do normy...
Przez to że mam mniej pokarmu podaje 2 butle Bebilonu... no i cały dzień duszenie kupki, a przed kąpielą mega kupa (dobrze, że nie po kąpieli 😜), ale ta konsystencja trochę inna niż zazwyczaj, jakby taka śluzowata, kolor trochę ciemniejszy, ale nieznacznie i takie białe grudki jakby mleko zważone 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia Ja wczoraj w pracy widzialam dziewczynke, mniej wiecej wielkoscia jak Adrianek, pytam sie ile ma miesiecy, a ta matka do mnie ze 17tyg 😮. Ja pierdziele prawie 2 miechy starsza. No to ja sie nie dziwie ze Adrian je tyle co 4 miesieczne dziecko jak i waga da sie porownac 🙂.

beti krostki sa niestety, raz sie pojawiaja, raz znikaja, ale juz nie takie pryszcze. Za to ma wągry na policzkach, masakra, czyszcze mu buzie kilka razy dziennie i takie cos. Biedactwo pewnie odziedziczylo otwarte pory po mamie, bo ja mam strasznie brzydka cere. Bron Boze nic mu nie wyciskam ani nie tre, moze samo zejdzie.

agatka no wiadomo ze kupy po wiekszej ilosci modyfikowanego beda inne. U nas tez sa rozne rozniste, przewaznie ciemnozielone, klejace z grudkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi tez jest ciezko w gondoli albo w siodelku znosic Adika na dol, bo w piwnicy trzymam kolka, masakra juz ledwo z nim schodze.
Ale wiecie co, ja czegos nie rozumiem, bo Adrian nie jest ani dlugi (65cm max) a gruby to juz na pewno nie jest, chyba ze pulchny na buzi, ale to chyba kazda dzidzia ma poliki. Tak wiec nie wiem, mi sie wydaje ze waga normalna. Skoro sie urodzil 3528g no to po prawie 3 miesiacach jesli bedzie wazyl 6,5kg to chyba nie jest przesada.

Gosia no u ciebie to kawal chlopa z Boryska i co najlepsze... na cycu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia tak jest przy karmieniu cycem, moja przyjaciółka w ciąży przytyła 30kg, a już po pół roku była dużo szczuplejsza niż ja, a ja przed ciążą byłam dość szczupła 65cm w pasie... a teraz jeszcze 4kg brakuje do wagi z przed ciąży... zazdroszczę tym mamusiom które tak szybko lecą z wagi... co do zawrotów głowy może zbadaj krew czy jakaś anemia, ale na tyle preparatów witaminowych które Ty bierzesz jest to wręcz niemożliwe... a może ta azalia może mieć takie efekty uboczne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata, sluchac na pewno beda, juz kilka razy sluchali, lekarz domowy tez no i niby wszystko jest ok. Mi sie wydaje ze to ma cos wspolnego z rodzajem powietrza w naszym mieszkaniu. w pokoju gdzie spi nawilzam, ale nie pomaga, za to jest zimno.
Gosia, ja jak jeszcze karmilam to tez mialam zawroty glowy i uczucie jakby Adrian ze mnie wszystko wyciagal, z tym ze ja malo jadlam, bo mialam jakas depreche chyba i nie mialam ochoty jesc, tylko jadlam bo musialam.
Ja nadal chudne, nie wiem czemu. Ciazowe kilosy juz zgubilam. Jem nadal slabo, bo na szybkiego i czesto tylko raz dziennie, bo zwyczajnie nie mam czasu. Ogolnie apetytu nie mam. Jak Adrian rano jest chwile spokojny to wole isc szybko sie wykapac niz zjesc sniadanie.

Aaaaaaa no wlasnie, wy pewnie wszyscy macie wanne w domu? Adrian juz ledwo sie miesci do wanienki (a tu jest tylko jeden rozmiar) no i bede musiala brac go pod prysznic. Nie wyobrazam sobie tego, bo zima idzie, uszy beda mokre, glowa tez, nie wspominajac o tym ze bede osrana ze strachu ze mi sie wyslizgnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...