Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nequitia moc buziaczkow dla Marysi ode mnie i od Adrianka z okazji 3 miesiecy :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Tutaj Adrian odchyla glowe (cos go zainteresowalo w tv) no i jedna stopke ma podgieta a druga nie. Ogolnie to czasem podgina a czasem prostuje, no i jak to ocenic?

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/1020789.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2067/1020789.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena tu jest okey... nóżki obie w górze (bardzo ładnie 🙂 moja rehabilitantka Małą chwali za takie nóżki hihi ), rączki też okey, nie wykonuje manewrów, nie kombinuje jak się obrócić, jest rozluźniony... po prostu sobie leży i coś go zainteresowało... żeby nie odginał głowy to kładź go tak żeby widział wszystko mniej więcej i nie musiał się wyginać 🙂

Jakby miał tak podgięte paluszki jak w jednej stopce i robiłby mostek, próbował wygiąć w łuk, podnieść pupę opierając się na łopatkach i stopach... próbowałby oprzeć ciężar na tych paluszkach to było by źle... a przy tym wszystkim jeszcze odginał głowę i patrzył za siebie bez źródła zainteresowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po spacerku. Madzia buziaki dla Was.
Chyba te spacery regularne bardzo dobrze wpływają na mój wygląd. Jakoś tak mam wrazenie, jakby mi z bioder zeszło... co prawda ważę tyle co przed ciążą, ale wtedy więcej chyba było w pupie i biodrach. Sama nie wiem... Ale podobam się sobie nawet w leginsach, a nigdy nie wkładałam- chyba, że pod spodnie w zimie 🙃 Albo po prostu dobry dzień mam.. Z okazji Dnia "Chłopca" bedą naleśniki z bananami i nutellą- przysmak mojego męża. Niestety, Pawełek jeszcze nie może zjeść, ale z tej okazji...kupiłam sobie książkę 🤪 Myślę, że mój syn bedzie najszczęśliwszy, jak mama będzie szczęśliwa.Hahahhaha... Wycałuję go po stópkach z okazji jego święta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia, no ja mu ogolnie nie pozwalam tak zadzierac glowy, tylko szybko fotke zrobilam i juz mu odwrocilam i zajelam go zabawkami, bo wiadomo ze im mniej tv tym lepiej.
Czyli jak podkurcza nozki to jest ok. Ja w ogole za nim nie podazam ostatnio, kopie nozkami strasznie, probuje sie przemieszczac, normalnie boje sie juz go samego zostawiac na sofie. Chyba skok sie szykuje bo sam nie wie czego chce, marudzi, smieje sie za chwile beczy, lezy spokojnie za chwile wierzga nogami i raczkami, szok.
Chcialam mu dac pic przed chwilka, bo jadl 1,5 godz temu, ale zrezygnowalam po tym jak mu sie ulalo, tak sporo.
Dziewczyny czy jak waszym maluchom czasem sie ulewa to zdarza sie ze to polykaja, bo moj Adi oczywiscie nie chce niczego zmarnowac i od razu szybko lyka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa chcialam sie pochwalic super nocka. Obudzil sie dopiero po 3 rano, wzielam go jak zwykle do siebie, zasnal i o 6 nawet sie nie obudzil na karmienie, dalam mu na spiocha i spalsmy dalej do 10.15!!! Pewnie dalej by spal, ale kupa byla i mu pewnie przeszkadzalo, no a mnie wiadomo, smrod obudzil 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia, to po rehabilitacji mleko, mąka, jaja itd. i robić naleśniki! Ja już wmuciłam dwa 🙃
Słuchajcie... mam jutro imprezę rodzinną u nas (urodzinową Marcina) i nie mam koncepcji na ciepłe żarło.. Będzie zimna płyta, będą paszteciki z ciasta francuskiego, ale nie mam koncepcji na coś na ciepło.. Myślałam o szaszłykach, ale były...dwa lata temu 😉 A tu jest tak, że kobiety w rodzinie Marcina gotują baaardzo średnio, ale lubia oceniać innych. No i nie wiem...macie coś sprawdzonego?
Marlena u nas też czasem zdązy się połknąć... aż mnie trzęsie wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja ostatnio na parapetówce u siebie robiłam na ciepło: skrzydełka i takie małe udka zostawiłam na noc w marynacie (czosnek, zioła, przyprawa do kurczaka) i następnego dnia przed imprezą upiekłam w piekarniku, podałam na obracanej paterze 🙂 u mnie generalnie był szwedzki stół, poza tym robiłam pulpeciki do tego ryż ugotowany w curry (miał żółciutki kolor), ryż podałam w dwóch połówkach ananasa (ananasa wykroiłam, zostały dwie skorupy, każdemu to się podobało), co jeszcze... mini szaszłyki też zrobiłam... aaaaaa i faszerowaną paprykę na ciepło... przekrajałam paprykę (czerwoną) na pół, wkładałam farsz (pieczarki, cebulka podduszone z solą i piperzem, do samku) i do piekarnika, pod koniec pieczenia posypywałam serem żółtym) mi bynajmniej smakowało i gościom również, tyle że Ty raczej nie zjesz ze względu na pieczarki, które są strasznie ciężkostrawne... to tyle co robiłam na ciepło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...