Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
My już po 2h spacerku, Lenka spała 1,5h ciepło ale wieje mało głowy nie urwie 😉

monia ja daję mleko Bebilon, kaszki mleczne z nestle i bobovity jabłko, gruszka i waniliowa, no i kaszkę mannę 😉 nie daje jogurcików bo ulewa po nich. A i dodam ze ja daję jej kaszki i nie widzę żeby Lenka jakoś specjalnie tyła przez tydzień przybrała 100g i waży 8600g 🙂
Kurteczka śliczna 😜

asiula fajnie że do nas zajrzałaś i tak sie rozpisałaś 🙂 najważniejsze ze dziewczynki zdrowo rosną 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczyny

ja to mam wyczucie wiem keidy wejsc kiedy sie o mnie pytaja hehe

Niestety brak czasu juz kompletnie teraz jeszcze od soboty mam uzaleznienie od gry otowrzyli nowy serwer L2 i z adrianem wieczorami siedzimy do samej nocy bywa ze i do 2-3 rano a maly zasypia przed 20 wiec mamy potme spoko

emilia1 pociesze cie ze ja jak nawet i umyje podloge i maly zacznie dreptac czy to w chodziku czy po kolanach to i skarpetki i kolana brudne wniosek jeden mama zle sprzata trudno a polerowac nie ma sensu bo mi maly wywinie orla zreszta dzis ma dzien nabijania guza

Po 1 w chodziku chwycil za obrus w pokoju a na stoliku stal kubek z kisielem taki lekko cieply obaj bylismy w kuchni ja nakladalam jedzenie malemu a adrian robil dla nas nie zauwazylismy co on robi i po chwili ryk bo kisiel sie na niego wylal skonczylo sie na prysznicu z zimna woda i strachu nie oparzyl sie bo juz nie byl taki goracy lekko cieply

No a 2 guz ktory wlasnie zauwazylam ze sobie nabil to polozylam go na lozko bo chcialam odlozyc ksiazke z bajkami obrucilam sie zeby oddac na polke i w tym momencie bylo bum na ziemie i ma fioletowa oile

ze mnie to chyba zla matka jemu wciaz sie cos dzieje coz dziecko z malym ADHD juz sie boje co bedzie jak zacznie po nogach chodzic to juz w ogole zatrzyma sie dopiero jak glowa walnie w drzwi lub sciane bo go wszystko interesuje wszystko chce miec co nie jest zabawka

Doczytam wieczorem co u was ciekawego jeszcze slychac widze najwazniejszych mam juz brakuje czyli Kinia i Asia nio i nasza ekspertka od zywienia Rose

To juz nie brzuszek gdzie siedzialysmy po calych dniach w domu i korzystalysmy z wolnego czasu nio i nie 1 dni po porodzie kiedy to wyczerpane ale szczesliwe odpoczywalismy jak nasze maluchy po calych dniach spaly teraz to juz oka zmruzyc w ciagu dnia nie mozna bo zaraz sie cos moze stac

Macie zabezpieczenia na szafki kuchennki itp?ja mam dwie do szafek ale jakies takie nieporeczne sa wcale nie zabezpieczaja raczej jeszcze bardzije szkodza bo dziecko pociagnie za klamke i sie lekko uchyla i moze se lape przytrzasnac

a Oskar ma sily nie wiem po kim on chyba bedzie drugi Pudzian on bez problemu podniesie butelke z woda 1,5 l oczywiscie lekko nad ziemia bo im ciazsze tym mu ciazej, miske z pelnym praniem rzeczy doroslych tez , prawie mu na glowe spadla bo ja chcial wziasc krzesla w kuchni mamy metalowe tez je przewraca wszystko co na drodze stoi albo przesunie albo przewroci

Lece bo maly spi a nie wiem czy dzisiaj w rozmowach w toku sa rodzice MAdzi czy jutro zaraz sprawdze tylko jeszcze pozabezpieczam lozko bo maly zasnol w moim lozku tulac sie do recznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

ja to mam wyczucie wiem keidy wejsc kiedy sie o mnie pytaja hehe

Niestety brak czasu juz kompletnie teraz jeszcze od soboty mam uzaleznienie od gry otowrzyli nowy serwer L2 i z adrianem wieczorami siedzimy do samej nocy bywa ze i do 2-3 rano a maly zasypia przed 20 wiec mamy potme spoko

emilia1 pociesze cie ze ja jak nawet i umyje podloge i maly zacznie dreptac czy to w chodziku czy po kolanach to i skarpetki i kolana brudne wniosek jeden mama zle sprzata trudno a polerowac nie ma sensu bo mi maly wywinie orla zreszta dzis ma dzien nabijania guza

Po 1 w chodziku chwycil za obrus w pokoju a na stoliku stal kubek z kisielem taki lekko cieply obaj bylismy w kuchni ja nakladalam jedzenie malemu a adrian robil dla nas nie zauwazylismy co on robi i po chwili ryk bo kisiel sie na niego wylal skonczylo sie na prysznicu z zimna woda i strachu nie oparzyl sie bo juz nie byl taki goracy lekko cieply

No a 2 guz ktory wlasnie zauwazylam ze sobie nabil to polozylam go na lozko bo chcialam odlozyc ksiazke z bajkami obrucilam sie zeby oddac na polke i w tym momencie bylo bum na ziemie i ma fioletowa oile

ze mnie to chyba zla matka jemu wciaz sie cos dzieje coz dziecko z malym ADHD juz sie boje co bedzie jak zacznie po nogach chodzic to juz w ogole zatrzyma sie dopiero jak glowa walnie w drzwi lub sciane bo go wszystko interesuje wszystko chce miec co nie jest zabawka

Doczytam wieczorem co u was ciekawego jeszcze slychac widze najwazniejszych mam juz brakuje czyli Kinia i Asia nio i nasza ekspertka od zywienia Rose

To juz nie brzuszek gdzie siedzialysmy po calych dniach w domu i korzystalysmy z wolnego czasu nio i nie 1 dni po porodzie kiedy to wyczerpane ale szczesliwe odpoczywalismy jak nasze maluchy po calych dniach spaly teraz to juz oka zmruzyc w ciagu dnia nie mozna bo zaraz sie cos moze stac

Macie zabezpieczenia na szafki kuchennki itp?ja mam dwie do szafek ale jakies takie nieporeczne sa wcale nie zabezpieczaja raczej jeszcze bardzije szkodza bo dziecko pociagnie za klamke i sie lekko uchyla i moze se lape przytrzasnac

a Oskar ma sily nie wiem po kim on chyba bedzie drugi Pudzian on bez problemu podniesie butelke z woda 1,5 l oczywiscie lekko nad ziemia bo im ciazsze tym mu ciazej, miske z pelnym praniem rzeczy doroslych tez , prawie mu na glowe spadla bo ja chcial wziasc krzesla w kuchni mamy metalowe tez je przewraca wszystko co na drodze stoi albo przesunie albo przewroci

Lece bo maly spi a nie wiem czy dzisiaj w rozmowach w toku sa rodzice MAdzi czy jutro zaraz sprawdze tylko jeszcze pozabezpieczam lozko bo maly zasnol w moim lozku tulac sie do recznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula i Darka super że zajrzałyście!!

Emilia super je Natalcia! widać że jej smakuje 🙂

Gosiaczek wylicytowałam dla Paulinki taki płaszczyk fioletowy jak ma Lenka 🙂 ten w gorchy, trochę dużo bo 20 zł plus 10 przesyłka ale i tak taniej niż nowy 🙂 rozm. 74 🙂 mam nadzieję że będzie jeszcze długo dobry 🙂

lecę na obiadek i wracam na RwT 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zjedliśmy obiadek, Weronika śpi, mężul też się położył a Paulinka ogląda bajkę więc mam jeszcze chwilkę 🙂

Emilia
Natalka cudna 🙂 widać że gofr jej wyjątkowo smakuje, ale co się dziwić skoro mama takie dobre zrobiła.
a co do brudzenia, to u nas Weronika po całym dniu pełzania jest cała czarna mimo to że codziennie odkurzam i myję podłogi

Darka co do zabezpieczeń to my używamy z Canpol babies - mamy głównie te: http://allegro.pl/zabezpieczenia-do-szuflad-canpol-babies-i2227510692.html

Gosiaczek
u nas też pogodna niby ok, ale głowę chce urwać.

McDa smacznego obiadku 🙂

i uciekam bo Paulinka postanowiła obudzić Weronikę a co będzie siostra tyle spała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem co jest grane ale mój Mistrz dostał temperatury 😮
38.5 mierzone w pupie... zupełny brak objawów przeziębienia, od kilku dni luźniejsze kupki...
Aż się cykam czy to przypadkiem nie wina górnych jedynek 😮
Albo znów gardło 🥴

Aśko ma! Lejem w dupsko!!! 😉
Musisz chyba zajść w ciążę po raz trzeci, może zwolnisz obroty... 🙂 Najpierw rozjuszyłaś mnie na brzuszku swoim poczuciem humoru, a później przepadłaś jak kamfora... ☺️ Pojajcowałyby my 😜
Grunt,że Krakuski obie zdrowe 🙂 a Weronika pewnie dba o linię... 🤨 Jak Jej Teściowa 🤪 😉
No i spóźnione, ale szczere... dla Paulinki 😘 😘 😘 Niech dorasta zakręcona jak Jej włoski na czuperku 😁 😉 😘

Myślałam,że się rozpiszę, ale Olek szybko zasnął,więc zmykam działać... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny.
Wpadam tylko na chwilę złożyć spóźnione życzenia dzieciaczkom 😘 😘 😘

Cały czas zaglądam i czytam. ale nie mam czasu pisać bo wieczorami muszę się uczyć (w niedzielę mam zaliczenie) a w dzień zwyczajnie nie mam czasu 😞
A poza tym pogoda taka piękna że żal siedzieć przy komputerze 😉

Całuski mamuśki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wieczornie........u mnie już cisza i spokój 🙂
mężul ogląda mecz więc mam wieczór wyłącznie dla Was 🙂

Emiliaeem
przyjęłam lanie na klatę 😉
a dziecka trzeciego to mi nie życz, na razie czekam na Wasze kolejne 😁
i dziękujemy za zakręcone życzenia

a u nas z nowości jeszcze Weronika mówi mama, tata, baba i mniam jak zobaczy butelkę z mlekiem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka w końcu zasnęła i spi na boku 😮

asiula u mnie Lenka też wszystko mówi z wyjątkiem mniam 🙂 ale teraz od dwóch dni tak fajnie coś po swojemu gada aż muszę ją nagrać 😜

Tilii ja to chyba jak się prawdziwe ciepło zrobi to przestane robić projekty bo przez to taka przykuta jestem do kompa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek u nas spanie na boczku to ulubiona pozycja Weroniki 🙂
a już pełnia szczęścia to na boczku z nogami na szczebelkach oczywiście bez skarpetek jak śpi w dzień bo w skarpetkach się nie śpi 🤪 🤪 🤪 w poprzek łóżka, kiedyś zrobię jej zdjęcie i pokażę Wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

No w końcu Darka i Asiula - kochane!!!

darka Ty się nie martw, mój czort to jest czarna po tych wojażach po domku 🤪

asiulka, mordko moja 😘 no w końcu! Buziaki dla dziewczynek, śliczne i zdrowe rosną.
Moja Mała też tak śpi jak Twoja. Buziole!!!!!!

Ja kupiłam dla Lenki dziś bluzę w C&A, z Minnie, i legginsy. A na allegro kurteczkę kurteczka

emilieem ta gorączka to pewnie na zęby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula śliczne dziewczynki w awatarku 🙂

ja czekam aż moja królewna się wyszaleje w łóżeczku i zaśnie, mam nadzieję że do godz jej się uda bo strasznie mi się chce spać 🙂

a jutro na zakupy bo mam bon do smyka na 20% zniżki 🙂 ciekawe czy coś kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no proszę jak się dziewczyny rozpisały, aż milo 😉


Natalia padła po butli o 20 🤪


Z tymi licytacjami to widzę ,że to my na wzajem się przelicytowujemy 😁 dlatego coraz droższe te kurtki i płaszczyki 😜


emiliaemm mi tez się wydaje ,że to na zęby 😉


tiliiii fajnie ,że zajrzałaś


asiula śliczny awatarek , a i od nas spóźnione ale szczere życzenia zdrówka 😘 😘


tedi ty cholero narobiłaś ochoty na gofry i zjadłam tyle ,że hoho i brzuch mnie bolał przez 3 godziny 😠 😜


MCDa jak tam Paulinka zasnęła 😉


darka ja nie mam tez lekko Natala broi , i tez trzeba uważać ,żeby więcej guzów i siniaków nie było 😉 tylko trudno upilnować bo to moment i już jest przy ławie i w blat głową uderza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit fajna kurteczka 😉 ja nie muszę kupować bo Lenka odziedziczy po siostrzenicy 😁 a gofrów to chyba już z rok nie jadłam 😮 hmm chyba jutro naleśniki zrobię 😉
Ja nie przebijam może jak będzie starsza ja sama przebiłam sobie w wieku 24 lat ☺️ 😉

emilia jutro będę trzymała kciuki nie daj sie 😉

McDa i jak Paulinka zasnęła?

Co do licytacji to właśnie chyba wszystko co fajne to wylicytowałyście bo nic znaleźć nie mogłam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff... Mały padł z wielkim trudem ☺️
Dałam mu Nurofen, gorączka opadła,ale tak dziwnie,bo do dziąseł nie dał się dotknąć 🤔 Ryk jakby go ze skóry obdzierali... A później za ucho się wytargał- i jedno i drugie 😮
Boże Święty... 😮

Rozpustnice... Gofry im w głowach 🙃 Ja wieki nie jadłam i prędko nie tknę 🙂
Ale wiadro czekolady jak najbardziej 🤪 🤪 🤪

Emilciu
powodzenia na komisji 🙂

Zmykam spać 🥴 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...