Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam po weekendzie 🙂


Sto lat dla Paulinki - troszkę po czasie ale Wszystkiego Najsuperowszego!!!


Patryk śpi więc wskakuję na forum i zaraz pędzę pranie nastawiac no i jak zwykle porobic pare rzeczy...

Weekend minal szybko a ze malo bylismy w domu to sie bałagan zdarzyl zrobic, jak nie sprzatam caly dzien to od razu na tych naszych 44 metrach robi sie stajnia Augiasza 😞
Sobota- urodziny tesciowej przelecialy szybko 🙂
Wczoraj - kosciol, zakupy dla Malego, obiad i spacer i gora garow na wieczor do mycia 😉
Szkoda tylko ze wiało dosc mocno i to taki zimny wiatr...
Rozbojnik juz pije w wozku i je chrupki i juz ciuszki zaraz upackane i wszystko wokol... 🙃

Dzis Rozbojnik zrobil kupala z samego rana jak jeszcze lezal w lozeczku i przemokl mu pajac i na spiworek przeszlo
obsrany byl po plecy i teraz musze zapierac te kupsko... 😉

Tak piszecie o 30-tkach mężów... A mnie to czeka w tym roku osobiscie -hehe

emiliaeem
- widze butki zakupione, ja kiedys uwielbialam koturny ale teraz bolą mnie stopy


Gosiaczek
- ślicznie Lenka wygląda i jak fajnie mowi Tata
Ja też 30-tka w tym roku - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
I tez ja i mąż z maja jestesmy
A znak zodiadku - bliznieta.
Patryk mial byc lew, ew rak a tez blizniak jest i mamy 3-ciego blizniaka 😜



McDa
- zazdroszcze Ci zmywarki, ja sie wsciekam coraz bardziej, zwlaszcza ze ekonomiczniej wychodzi uzywanie, jeszcze jak sie za wode
placi no i czas, zamiast stac godzine i pucowac moglabym porobic cos innego

Kiniek-
fajnie ze zajrzalas

emilia1
- Nasz tez "cichutki" nic nie powie ani be ani me
powodzenia na zabiegach


MajaCh
- Nasz wypija 180-210 mleka, najczęściej 210

megan85
- ja nie odciagam mleka juz 4 m-ce a nadal jak scisne sutek to wyleci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂

Weekend minał super. Ale szybko. W sobotę byliśmy az 6 h na spacerze 🙂
Lenka bardzo grzecznie siedziała w wózku.

Dziś spałą do 7:30 jak kiedyś. Mam nadzieje, że tak zostanie 🙂
Trochę cyrku było przy dzisiejszej drzemce, bo już ją nie kłade do naszego lóżka, bo wędruje jak się obudzi, tylko położyłam ją dziś do łóżeczka. 30 min się wierciła, aż czkawki dostała, a mi nerwy puściły i trząsnełam nią 😞 ale zaraz ją przytuliłam - jak ja tego nie znoszę...

Lence też chyba kolejne ząbki idą bo pcha paluszki do buzi i troszkę marudzi. zobaczymy.

emilia
zdrówka kochana!

gosiaczek Ty mi na 18 - nastkę wyglądasz 🙂
Ale Lenka odstrojona, gdzie kupiłaś taką czapeczkę i apaszke?

Koleżanka mężowi zrobiłą imprezę niespodziankę oraz wykupiła przejazd na torze Subaru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit - spokojnie, też mi czasem nerwy puszczają, grunt to odreagowywac w jakis inny sposob niz na dziecku, gdybym miala miejsce to worek treningowy i rekawice obowiazkowo 🤪

znalazłam taki oto artykuł:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,9554838,Lekarze_polecaja_matkom__pijcie_piwo___Co_za_bzdura__.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia mi mąż kupił zmywarkę jak zaszłam w ciążę, na początku się bardzo źle czułam i on musiał zmywać to się wycwanił i za tydzień była zmywarka 🙂 hehe czyli właściwie sobie ją kupił 🙂 ale teraz sobie nie wyobrażam życia bez niej 🙂 jak się człowiek przyzwyczai to potem ciężko....
ja już też piorę, zaraz się skończy to muszę rozwiesić na balkon,

no i chwyciłam się pisania pracy 🙂 tak wczoraj sobie zdałam sprawę że na licencjacie już w kwietniu miałam całą pracę napisaną a teraz ani połowa 😞 mała się bawi to ja piszę 🙂

Tedit co to jest pół godziny 🙂 moja potrafi 2 godz się wiercić w łóżeczku i nie zaśnie, a jak ją wezmę na ręce to 2 minuty i śpi.... więc często się poddaję bo nie chce mi się przy niej siedzieć tak długo i ciągle podawać smoczek no i odciągać od szczebelków które ogryza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już po zabiegach, Natalka ładnie się bawi 🙂 A ja wkurwi... jestem 😠 bo dostałam znów wezwanie na komisje, tym razem o czasie na 29 w moje urodziny 😠 szlak mnie trafi jak pójdzie coś nie tak , zresztą to ostatnie zwolnienie, ale oni tego nie wiedza 🥴 , jeszcze nigdy nie miałam takiej komisji i bardzo się boje 😞 pisze tam ,ze jak mam dokumentacje choroby to mam ja zabrac, a co ja mam gówno byłam 3 razy po zwolnienie, dała mi 2 skierowania na zabiegi , które już zaniosłam teraz mam te zabiegi i co ja mam tam zabrać 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka w końcu zasnęła 😮 coś jej się poprzestawiało 😉

wercia no to widzę że świętujemy w maju 😁 My z mężem jesteśmy Byczkami 😁

tedit wież mi każdej z nas puszczają nerwy 😉 a 18-sie to ja może mam ale złotówek w portfelu 😁 😁 😁 a czapeczkę i apaszkę kupiłam w Reserved Kids i jeszcze taką jedną w różyczki czerwone 😜

McDa i tedit z moją jest różnie czasem odkładam do łóżeczka i zasypia bardzo szybko a czasem nie chce wiec ją biorę na leżaczek pobujam ona przymyka oczka wiec ja ją na rączki i do łóżeczka zanoszę i tam od razu zasypia 🙃 A i ja bez zmywarki nie wyobrażam sobie życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak Tedit dosłownie 2 h, u nas usypianie nie jest łatwe 😞 chyba że załączę szum to szybko zaśnie ale nie chcę ją przyzwyczajać, więc używam go tylko gdy mi się śpieszy albo bardzo marudzi i płacze, wtedy się uspokaja i zaraz zasypia, nawet w łóżeczku 🙂 choć wczoraj od 19 leżała w łóżeczku, ledwo na oczka widziała jak ją odkładałam taka śpiąca była, a w łóżczeku od razu siadała, przewracała się brzuch itd i tak do 21, po 21 wzięłam ją jeszcze do cycka i zasnęła przy nim, tak mamy baaardzo często 🙂 także mówię Ci, pół godziny to nic 🤪

Wercia i ja karmi nie piłam nigdy, ani przed ciążą, ani w, ani teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek Natalia tez zasnęła z dupka do góry , a i ja się położę, bo nerwy mi puszczają , wyć się chce 😞 jeszcze muszę na 29 opiekunkę załatwić, a miałam od rana placek piec na urodziny moje 18 ste ☺️ a tu pół dnia na komisji spędzę , plany mi popsuli ,szlak 😠 😠


wercia darka była specjalistka karmi 😉


McDa no to poczekaj jak będzie Paulinka chodziła to dopiero będziesz miała cyrki przed zaśnięciem, u mnie to z 20 min usypianie trwa Natalia zrobi parę rundek wkoło łóżeczka , kilka razy walnie w szczebelki ,aż wypnie dupkę i zaśnie jak teraz hehehheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia nie myśl negatywnie i nie denerwuj się...tak zawsze jest, ze coś wypadnie. Nie zepsują Ci dnia bo to Twoja 18-nastka w końcu 🙂

gosiaczek nienawidzę domofonu...tak tarabanią, że szok! Szkoda, że nie ma funkcji wyciszenia.

Lecę na spacer. Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia pospała 1,5 godz ja 30 min i pranie poskładałam i następne rozwiesiłam 🙂


Gosiaczek ojj znam to hehehe nie dobrze , Lenke ze snu wybudzili 😞 ja mam w domofonie funkcje wyciszenia , ale jak wyłączyłam to zapomniałam włączyć 😉


tedi masz racje 18 stki 😜 nikt nie da rady zepsuć, poleżałam i przemyślałam ,że faktycznie nie ma się co martwic musi być dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jestem na chwilke bo pogoda przepiekna szkoda tracic dnia na necie 😜
Emiliaeem Zuzia ma luzne kupki tak luzne,ze myslalam,ze to od siuskow taki ciezki pampek ,a to kupska takie.. i ona pije po 150 -3 -4 razy dziennie ale nie dopija coraz czesciej, dlatego zaczelam sie martwic, oczyiscie dostaje tez jogurciki itd.ale moze i to zeby....oby.
Emilia1 masakra akurat na ten dzien Ci ustawili komisje? ....no nie martw sie tylko, skoro lekarz daje Ci zwolnienie to cos musi byc nie tak prawda? bezpodstawnie nie powinien ,a jak cos to powinni sie jego czepnac,moim zdaniem taka komisja to pic na wode.......ale to nam opowiesz czy rzeczywiscie.....oby bylo wszystko dobrze :*
Ja szaleje w ogrodzie 🙂 porzadki porzadki porzadki 🙂 super jest naprawde,cieplutko az sie nie chce do omu wracac tym bardziej ,ze zmiana czasu byla 🙂 ja tu piore, zmieniam, teraz nawet w domu dekoracje zmieniam z zimowo-ocieplanychczerwieni na brázy i kremowe afrykanskie wzory 🙂 tata sie za glowe zlapie jak zobaczy ile rzeczy od rana zrobilam 😁 Zuzek nadal katarkuje ale temp juz wczoraj nie miala ani raz wiec chyba to dobry znak. I tego katarku troche zadziej odciagam .
ok, milego dnia dziewczynki dzieki za odpowiedzi na temat mleczka, martwilam sie ..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek napisał(a):
Dawno nic nie licytowałam a dzisiaj udało mi sie wylicytować taką sukienkę http://allegro.pl/show_item.php?item=2218090060 🙃

Kochane pooklaskiwałam Was 😁 a teraz zmykam szykować obiadokolacje 😜


sliczna jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...