Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej i ja witam w tą pochmurna zimna niedziele, rano byliśmy na kawuni u siostrzyczki, a teraz dopadła mnie depresja 😞 płakać mi się chce 😮 niby wszyscy w domku a mi jakoś smutno 🤨 nie lubię jesieni 😠 Natalka dziś bardzo grzeczna teraz znów śpi 😉


Emilia wypluj te słowa 🤪 ja mam już 2 dzieci 😉 a tak w ogóle to zaczęłam brać od tego miesiąca tabletki anty 😉


Edytko zdrówka dla księżniczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂

Lenka już śpi choć pewnie się jeszcze przebudzi 😉

emilia dzięki 😜 a i mój pomysł na dziurkę w smoczku to brak pomysłu wiec kupiłam do butelki lovi smoczek dynamiczny szybki a drugi smoczek do kaszki, i jak na 120ml dam 3 łyżki stołowe kleiku to jest ok bo 4 to za gęste 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc mamusie 🙂
Ja jak zwykle na chwile,nie mam juz czasu tak jak kiedys na forum 😞Caly tydzien pracy juz mam za soba.Pracuje teraz dzien na dzien,mala narazie jest z tata ale od srody z babciami bedzie na zmiane raz z jedna raz z druga.Nie moge cos pisac bo zacielam sie w pracy nozem i boli cholernie.
Anja P a Ty jak pracujesz tez dzien na dzien???Ja w takim systemie musze pracowac do konca grudnia bo moj zmiennik jest teraz na urlopie.A Blanka marudzi i wybredna robi sie na moje zupki.Nie mam pomyslu co by jej ugotowac,podajcie jakies przepisy kochane.Je juz miesko.
Acha moja przyjaciolka urodzila pare dni temu i miala bardzo trudny porod,trwal 17 godzin po czym w koncu zrobili jej cesarke,oj bidula umeczona jest teraz.A ja nie moge jej pomóc przy dziecku bo mieszka 650 km ode mnie 😞Ona na poludniu ja na polnocy.Mamy tylko telefony.No nic lece bede dzwonic teraz do niej.
Dziewczynki a próbujecie dawac juz te kaszki na dobranoc?ja daje ale nie widze zmiany w spaniu i tak sie budzi mi Blanka na nocne karmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ramonka , ja jeszcze na urlopie wychowawczym aż do kwietnia, ale obiecałam ze od czasu do czasu się podzielam. A tej klientce obiecałam ze zajmę się jej oknami już rok temu jak zaczynała budowę domu.
Idę kapać mala, może potem się po udzielam i przeczytam Was dokładniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek to dużo dajesz kleiku ja dawałam jedna miarkę ta od mleka i smoczek z 3 dziurkami , ale u mnie kleik nie zadziałał i tak mała się budziła w nocy co 3 godz 😉 a żeby wsypać 3 łyżki to muszę kupić jednak smoczek do kaszki


wercia to ty wylicytowałaś ten muzyczny ocean co kiedyś tu wstawiłam , fajny jest bo ja właśnie dziś wylicytowałam za 44 zł + przesyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, dobry wieczor

U nas tez nie jest ciekawie pogoda brzydka, wiatr wieje jakby maly wyszedl na dwor by go zwialo

Emilia ja mam te ocean i powiem ic myslalam ze to bedzie bezuzytezne dopoki doputy maly nie bedzie siedzial ale ostatnio po wizycie u kuzynki ona ma ten co ktoras z mam pokazywala i malemu sie spodobal wiec dalam mu tne moj wprawdzie nie ma tam tego kraba ktory uaktywnia melodyjke ale malemu to nie przeszkadza on sie bawi gewiazka i zowikiem oglada w lusterku na 15 minut zajecia

Ja juz tka jak mowilam do kaszki mam z aveentu trojprzpleywowy a do mleka z zageszczaczem 4 dziurki ten od 6 miechow i maly sobie radzi leci mu i zandych innych dziurek nie bede robic

Emiliaeem super ze pomalowalas juz zdolna z ciebie kobitka a co do okien ja tez mam duzo szmaterk z mikrofibry ale i tak brud jest tak samo jak u werci i niestety trzeba uzyc detergentu i zwykla szmata przejechac

Co do spania dzieciaczkow to chyba kazde jest inne moj niby zarlok w dzien a na noc starvzy mu 150 ml i spi 11-12h

Wercia Oskar urodzil sie o terminie bo miedzy 3839 tyg a dzis dowiedzialam sie ze ja w ogole sie nie przewracalam nie trulalam tylko od razu siadalam i wstalam wiec mysle ze on tez nie ebdzie mial ochoty turlac ale coz kazde dziecko jest inne

Aaa Tedi26 jutro napisz co ci lekarz powiedzial ja z moim ide prawdopodobne we wtorek

Buziaczki dla was i dobranoc odezwe sie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 co za pogoda ciemno że klawiaturę ledwo widzę 🙂

    darka no to nie żałuje ze wylicytowałam i udało mi się jeszcze wylicytować poduszek Kubusia z lampka i melodyjkami 🙂
Emilia dzięki za pomysł z ta szmatka polecę sobie ja kupić 😉


Zazdroszczę wam tych nocek przespanych 🙂 u mnie sie odmieniło jestem załamana 🥴 na dodatek doprowadza to do kłótni z mężem 🤨 no ale co się dziwić jak takie cyrki Natalia odwala zasypia zaraz po mleczku o 20 tej a po godzinie wyspana jakby 10 godz spala 🤔 nie wiem co mam robi od czego to zależy , niezależnie od tego o której dam jej mleko i tak budzi się o 2,30 😉 wcześniej wypiła i spała dalej a teraz krzyczy i muszę wstawać ,żeby jej smoka dać , tylko z soboty na niedzielę udało jej się zasnąć po 20 tej i spała do 2,30 😉 jak była cichym dzieckiem tak teraz krzyczy marudzi no to się wyżaliłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w ten ponury dzień 🤢

Nocka słaba Lenka się obudziła o 1 a potem o 5 czyli u nas zagęszczanie też się nie sprawdza a mąż śmieje się że działa odwrotnie jak dziecko wstawało w nocy raz to teraz wstaje dwa razy 😜

emilia a no z tymi dzieciaczkami to nigdy nic nie wiadomo moja jak zjadła mleczko o 1 to nie poszła spać tylko gadała sobie w łóżeczku a po 25 min. zasnęła w szoku byłam bo pierwszy raz się tak zdarzyło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia u nas również kłótnie ko ma wstać. U nas sytuacja trochę inna , bo mala nas rozpieszczała tym ze wstawała razem z budzikiem , czyli tak jak my, a teraz wake up o 5h30 6h00 a nam się spa chce i tylko szturchamy się łokciami kto wstaje pierwszy. Mimo to ciesze się ze się nie budzi nocy, tak wiec współczuje i życzę żeby Natii szybko z tego sobie wyrosła. 🙂
Z tego powodu tez wprowadzamy stopniowo stale posiłki, mam nadzieje ze to pomoże 😉 i mala zacznie wstawać półtorej godziny później. 🙂
Wczoraj wyskoczyliśmy po południu na basen , i się wkurzyłam bo woda fakt ozonowana ale temperatura wody w baseniku dla dzieci pozostawiała wiele do życzenia, jak i ogrzewanie nad basenem dla dzieci było żałosne o ile w ogóle było . Wybrałam basen ze względu na wodę jak i na to ze był blisko, wyszła porażka, mala płakała jak weszła do wody, tylko w jakuzzi się pochlapała i jej się podobało , bo tam tylko była woda ciepła a i jeszcze fajny był prysznic na koniec. Ale widać ze była bardzo podekscytowana dopóki nie zamoczyła pupki w zimnej wodzie . Nie było nawet gdzie przebrać malej, przewijak był tak rozklekotany ze bałam ze urwie sie jak tylko mala na nim położę . po godzinie mieliśmy już dość extrym warunków.

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5875/20111204152018.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/anjap26]anjap26[/URL] at 2011-12-05

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3393/20111204152551.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/anjap26]anjap26[/URL] at 2011-12-05

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8044/20111204151947.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/anjap26]anjap26[/URL] at 2011-12-05




DZis biorę na bary mikolajkowe prezenty , u nas są dzisiaj ale my tradycyjnie po polsku obchodzimy je jutro, tak wiec tradycyjnie wywiesimy dziś wieczorem skarpetę albo wyczyścimy buty i jutro rano szukamy śladów mikołaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
EmiliA jak ja cie rozumiem, nawet nie wiesz jak 🙂) o spanie oczywiscie mi chodzi. Moje dziecię jak zaśnie o 8 to po godzince budzi się i nie ma zamiaruspać. Jak dam jej cyca to wtedy zaśnie , ale co z tego jak w nocy około 3 budzi si ei gada, itp. Marze o tym, żeBY NAPISAĆ...anka przespała całą noc 😞( ACO TAM CAŁĄ CHOCIĄŻ PÓŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

U mnie chwilowy brak czasu 🥴
Mężusia wydelegowałam na Wrocław i póki co staram się ogarnąć całe mieszkanie. Korzystam z jego nieobecności, gdyż przy moich chłopcach robota się nie klei 😉
Oby nie zapeszyć, Olek grzecznie się zachowuje...
Wczoraj miał troszkę gorszy dzień, marudził i płakał, ale chyba brzuszek Go bolał 😞
Kupki ani jednej przez caluśki dzień, co u Niego wręcz dziwne, a dzisiaj rano wypełnił pampka po brzegi 😮 🙃 Ale zawartość gęstsza niż zwykle i troszkę śmierdząca... 🥴
W zasadzie to jest jeszcze na samym cycu,więc winowajcy doszukuję się w sobie... 🤨
Podejrzenia padły na colę, fakt wypiłam jej sporo ☺️

AnjaP ale szczuplota jesteś 🙃 A Mała z jaką minką wystartowała 😁

Odezwę się później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę udałam się z małą na zakupy, rewelacja...przespała cały pobyt w galerii , ponad 3 godziny a ja spokojnie zaszalałam i nakupowałam sobie ubrań..a co. w końcu pierwszy wypad tak na spokojnie.Oczywiście jest jeszcze na cycu więc musze jeździć z nią, ale wczoraj podałam jej pierwszy raz obiadek (zupka jarzynowa) i bardzo jej smakowało 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek widziałam na zdjęciach, że macie tę pszczółkę dla Lenki. fajna zabawka? Warto kupić? bo chciałam małej zamówic coś takiego, ale nie wiem czy się bedzie interesować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...