Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosiaczek dokładam swoje życzonka dla Lenki z okazji 5 miesiecznicy 🙂 , też bym pochodziła na solarkę bo przezd ciążą to no prawie nałogowo witałam w solarium a teraz jakos nie mam nastroju ale to dobry pomysła na wygrzanie moich 30 letnich gnatków 🙂 🙂 🙂
emila1 ja kupiłam 1 raz kaszkę ryżową z banankiem z Nestle i nuny tak smakuje , ze hohohohoh
Laski a te Dada rozciągają sie po bokach czy nie ? ja używam tylko pampersów Activ Baby , próbowałam Sleap & Play Pampers ale nie rozciągaja sie bo bokach i mi nie podoba sie to !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂

U nas też prószy śnieżek 🤪 🙃

Gosiaczek no właśnie samych chrześniaków mamy czworo, plus moja najmłodsza siostra, a co najgorsze,mąż jest chrzestnym u swojej siostry a ona ma 2 dzieci,więc jednemu dać głupio, wypada cokolwiek podarować drugiemu i ta sama sytuacja z drugim chrześniakiem u jego brata 😁 Też dwóch małych chłopców w domu ☺️ A byle jaki prezent to nie w moim stylu, głupio bym się czuła 🥴 Dlatego nie dajemy wcale i tak łooo 😉
Najlepsiejszego dla córy 😉

My cały czas używamy Pampers Active baby 4 🙂 Jakoś najbardziej nam odpowiadają. Za 164 szt. płacimy 100 zł. Kupujemy w multipaku z Tesco 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wszystkie,
ja też się musze wybrać na zakupy bo pamki się kończą i kupię też kaszkę, może będzie lepiej spała 🙂 wczoraj nie wiem co do niej wstapiło, buntowała się przy wieczornym karmieniu więc odłozyłam ją do łóżeczka i zasnęła ale przed północą się obudziła z głodu 😞 potem przed 4 i o 7.30 i marudziła, godzinę usypiałam aż w końcu zasnęła... teraz znów śpi ale pewnie 20 minut i koniec....

Gosiaczek ucałuj Lencie!!! i zdrówka dla niej!niech zdrowo rośnie i przesypia całe noce 🙂

Emiliaeem ja też kupuję pampers active baby ale jeszcze 3.... jeszcze ze dwie paczki trójek kupię i potem czwóreczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!

Jak zwykle Rozbójnik w łóżeczku próbuje zasnąć - także ok 2 h może mu to zając...

Dziś ma przyjść Chrzestna Rozbójnika i już nie mogę sie doczekać bo dawnoooo się nie widziałyśmy

emiliaeem
- super że jesteś, nie przepracowywuj 🤪 się Nam za wiele
Ja też nic nie miałam pod poduchą, a zawsze pamiętam to miłe uczucie jak jakiś pakiecik był,
moja Mum działała w tym kierunku i Patrykowi też bym chciała tak dawac prezenty na Mikołaja bo jakoś mnie to kręci, mój mąż tego zwyczaju nie zna.

Tak szczerze to ja też nie lubię jak ktoś coś hmmm jakby to napisac daje czy obdarowuje
bo potem to zobowiązuje, a już w ogóle np. dawanie niemowlęciu kwiatka na dzień kobiet to wg mnie totalna przesada, moj chłopina tak praktykował na początku bo on z takiej hmmm "idealskiej" rodziny jest i to jego chrześnica ale wybiłam mu to już z głowy.
A na święta to też prezenty tylko dla dzieci i na tym się skończy bo z kasą marnie i w ogóle.

Gosiaczek - Wszystkiego Dobrego dla Lenki z okazji 5 miesięcy!!![color=purple][/color]

monia66..
- u Nas też troszkę deserków i soczków dostał od Babci i Dziadków i super bo to się przyda.
No i gratulujemy ładniutko przespanej nocki

A te Wasze dzieciaczki ważą - tak patrzę do książeczki i w 20 tyg. Rozbójnik miał 7,3 kg i 67 cm.
U Nas tak, że ja byłam szczuplutka jako dziecko ( co skutecznie nadrobiłam w dorosłym wieku niestety:angry 🙂 a chłop mój od początku "kaban"
Na roczek miał coś koło 14 kg a ja niecałe 10

Co do DAD-y - to tak - rozciągają się, one są bardzooo podobne do Pampersów, ja używam w domu Dad a na wyjścia Pampów oryginalnych i wychodzi ekonomiczniej 😜

My używamy nr.3,
4-ki tez kupiliśmy bo jak nowe Biedrony otwieraja to promocja była za 19,99 paczka
A tak normalnie to niecałe 27 za 64 szt. nr.3



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja mam ma przyjść jutro a ciekawa jestem kiedy przyjdzie chrzestny bo on to taki zakręcony że szok 😮

dziewczyny puzzle piankowe super sprawa ja kładę na nie kocyk i dookoła Lenki jej zabawki i ona się tak bawi, leży przed tv wiec jak leci coś interesującego to ogląda a w innym wypadku wcale jej telewizja nie interesuje 😉

wercia to to niezła cena 19,99 u nas też było otwarcie ale nam całkiem to z głowy wyleciało;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,
ja już totalnie jestem zdezorientowana tym żywieniem 🙂 powiedzcie mi jaką kaszkę mam dać małej i do czego jeśli karmię tylko piersią? (odciąganie u mnie odpada) czy to ma byc glutenowa, bezglutenowa? małą ma podejrzenie skazy białkowej, ale ciężko powiedzieć bo wysypkę ma permanentną i nie wiem po czym bo już znudziło mi sie prowadzenie śledztwa. Nie przypominam sobie żebym z pierwszą córką jak się zastanawiała, naprawdę. Chyba juz stara jestem 🙂)
McDa87 a ty jaką kaszkę dałaś małej jako pierwszą? wiem że też karmisz tylko piersią. I co jej podajesz teraz do jedzenia oprócz mleczk?
Ja dzisiaj zmiksowałm blenderem marchewkę i ziemniaczka dodałam kroplę oliwy z oliwek i dałam małej. Zjadła może ze 2 łyżeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia321 ja właśnie jeszcze kaszki nie dałam bo też nie wiem co z tym mlekiem, odciągam na weekendy i cięzko bym miała jeszcze na każdy dzień do kaszki... chyba najpierw spróbuję taką co już jest na mleku modyfikowanym (np. z paczki z bobowity) dam jej troszkę i zobacze czy nie będzie bolał brzuszek, jak nie to taką będę kupować... te co mam jest z bananami, zobaczymy jak jej zasmakuje....
ja do tej pory dałam marchewkę, banana (ale potem dużo wymiotowała) i dziś pierwszy raz dałam marchewkę z jabłkiem z gerbera i jej bardzo smakowało, mi oczywiście też, pycha, mam nadzieję że nie zje jutro dużo i dojem słoiczek 🙂 hehe dziś dałam jej 2 łyżeczki i zobacze jaka będzie kupa.... i przez weekend zrobię jej zupkę jarzynową jak mi lekarz polecił, marchew, ziemniak, pietruszka chyba ale nie pamietam, łyżka oliwy i kasza manna.... zobaczymy czy będzie jadła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercia mój mąż ważył 10 kg w wieku 7 miesięcy 🤪 😁 😁 A Olek ma po nim przyrost wagowy 😲 Czyli zapewne czeka mnie 14 kg na roczek 😲
Na samą myśl siadają mi plecy ☺️

Kurczę,ale mnie korci dać Małemu marchewkę... ☺️
Ale obiecane było na święta i mąż w żaden sposób nie daje się przekabacić 😉 Uparty jak osioł!
Z kaszek to chyba zupełnie zrezygnuję póki Olek będzie dopominał się cyca... I tak klusia się z Niego zrobiła,a co będzie po kaszkach??? 😮 Mały Budyń 😁

MajaCh i jak reakcja Zuzi na świecidełka choinkowe??? (o ile to Ty pisałaś,że ustroiłaś już drzewko) ☺️

McDa no właśnie... Bardzo mnie natchnęłaś tym kalendarzem... Mogę ściągnąć pomysł? ☺️ 😜 A dzieciaczki Wasze takie słodziuśkie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem zgapiaj!! my dla siebie i brat dla siebie bierzemy z obojgiem dzieci i taki tez damy naszym rodzicom, a moim tesciom i brat tesciom robimy z sami wnukami 🙂i to bedzie prezent na swieta 🙂 bierzemy taki na lepszym papierze A3, koszt to bodajże 36 zl plus przesyłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emiliaeem zgapiaj!! my dla siebie i brat dla siebie bierzemy z obojgiem dzieci i taki tez damy naszym rodzicom, a moim tesciom i brat tesciom robimy z sami wnukami 🙂i to bedzie prezent na swieta 🙂 bierzemy taki na lepszym papierze A3, koszt to bodajże 36 zl plus przesyłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia powiedz mężowi ,ze jak dasz troszkę marchewki to nic się nie stanie 🙂 a mały powinien już uczyć się jeść łyżeczką 😉 , co do kaszek to masz racje jeśli karmisz piersią to wystarczy 🙂 nie ma co rozpychać żołądka tym bardziej ze jak piszesz w nocy już ładnie śpi 🙂, nie tak jak Natalia 😮


Dziś Natalia pila soczek jabłkowy 🙂 bardzo jej smakował 🙂


Na Mikołaja dostała deserek kaszka ryżowa z jabłkiem i winogronami dawałyście coś takiego ??????? Ja dam jej jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1 - ja nie dawałam jeszcze takiej kombinacji 😜

dziś na deserek zwyczajne jabłuszko- ze słoiczka 🙃

Moja dobra koleżanka dziś urodziła przez cc synka, 630 gr., walczy o życie, jak jego stan się ustabilizuje to przewiozą go do innej kliniki,
Biedny Maleńki człowieczek a Rodzice ile się namartwią 😞 Oby wszystko było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia współczuję rodzicom, takie maleństwo.... moja ciocia urodziła w 7 miesiącu 6 lat temu chłopczyka, ważył 1400 i całkiem zdrowy, dziś się ładnie rozwija, jak rówieśnicy, nie widać różnicy tylko jest bardzo drobny... a koleżanka w maju urodziła 4 tygodnie przed czasem córkę z 1 punktem Apgar, walczyła o życie bo była niedotleniona a dziś zdrowiusieńka... więc oby tak było w prztypadku Twoich znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia współczuję rodzicom, takie maleństwo.... moja ciocia urodziła w 7 miesiącu 6 lat temu chłopczyka, ważył 1400 i całkiem zdrowy, dziś się ładnie rozwija, jak rówieśnicy, nie widać różnicy tylko jest bardzo drobny... a koleżanka w maju urodziła 4 tygodnie przed czasem córkę z 1 punktem Apgar, walczyła o życie bo była niedotleniona a dziś zdrowiusieńka... więc oby tak było w przypadku Twoich znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z 32 tygodnia, ważyłam 1900g jakoś wiem, że to w porównania do tego Okruszka ogrom,ale walka o ż(t)ycie i tak była , myślę,ze będzie dobrze, w obecnych czasach możliwości są ogromne !

Z innej beczki - Maksior zjadł dziś miseczkę zupki (mamusinej z kurą ) , miseczka należy do siorki i ma pojemność 400 ml a było w niej 3/4 , także 🤪 🤪 🤪

Ja dziś przeprasowałam 4 prania 😁 taka dumna z tego jestem że hej ^^ idę wstawię ziemniaczki, bo kura się dopieka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...