Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam,

nocka tragiczna trzecia z rzędu;( spała do 1 a potem chyba co pół godz wstawałam, nawet nie wiem bo byłam nieprzytomna, od 4 z nami w łóżku ale też cały czas popłakiwała, kręciła się i na śpiocha chciała raczkować po łóżku 🤪 śpi i nagle buch na brzuch i kolana, głowa wisi na dół a ona do przodu 😉

wszystkiego naj naj mamuśki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzieńdoberek i Wszystkiego naj mamusie!

McSa twój opis zachowania maleńkiej to wypisz wymaluj jest to co ja przechodziłam z Filipem - mam nadzieje ,że lada chwila to przejdzie i sie wyśpisz.. 🙂

Moje maleńkie pełzało do tyłu jak miał 7 i pół miesiąca a raczkować zaczął w połowie 8 m-ca....teraz to zasuwa jak motorówka..

Tutaj Dzień Matki był 13 maja już...dzieś w Polsce...ale ja jakoś nie mam humoru...:/ nie potrafie sie tym cieszyć.
Nie daje po prostu już rady. Mały jest 24h ze mną - nawet idzie za mną do łazienki...
Prawie nic niejem - co wezme do ust to mały jeczy bo też chce...Ledwo zdążam rano kawe sobie zrobić bo on już rozrabia, albo jęczy..
Mam chwile tylko teraz gdy śpi...
Mąż wróci z roboty to napcha żołądek i pójdzie spać..
Ale gdy mały śpi to trzeba pranie wstawić, obiad zrobić, posprzątac...
Do tego ta alergia...kupiłam tabletki i nie pomagają 🤨 🤨
Mam już dośc...nie moge nic wokół siebie zrobić - mały cały czas jeczy a mąz jak wróci to mi pie...li jaki to on zmęczony 😠 🥴. Chodze na palcach jak jeden śpi a potem musze małego uspokajać bo tatuś śpi 😠 😠
Na spacer pójść nie moge bo zdycham od tych pyłków i nie jestem w stanie normalnie funkcjonować..>

Dobra poużalałam sie nad sobą - mam nadzieje że dla was mamusie te dzień bedzie lepszy niż dla mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa jak piszesz o Paulince to jakbym o Ani czytała 🙂) identycznie. Boże kiedy ja w końcu normalnie choć trochę się wyśpię w nocy, choć z 6 godz. non stop 🙂)

Ale u nas to chyba teraz te zęby wszystkiemu sąwinne, bo już wczesniej byo trochę lepiej ze snem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu ja też mam nadzieję że to znów zęby, bo już tak było kilka razy i przechodziło, ostatnio znów lepiej spała, ale od 3 nocy masakra! no i już dawno zęby nie wychodziły to czas na kolejne 🤪 i dziąsełka ma napuchnięte, zobaczymy, mam nadzieję że to minie.... teraz śpi słodko wtulona w misia 🙂

w ogóle moja mała od kilku dnia ciągle chce się przytulać, czego wczesniej nie było! wychodzi na mnie, głowę wsadza gdzie się da na siłe, żeby się przytulić 🙃 no i każdego misia co jej dam to puczy, całuje i z nim turla 🤪 fajnie to wygląda 🙂

Agapurka ja też jestem ciągle sama z małą w domu, mąż wraca najwcześniej o 19, to małą już przygotowuję do spania... 😞 trochę się jeszcze z nią pobawi i muszę iść usypiać, bo on zawsze się wymiga... no dobra nie zawsze, czasem mi robi niespodziankę 🙂 tak jak wczoraj 🤪 i też czasem mam dość, szczególnie po takich nocach jak ostatnie, ale wtedy się pakuję i jedziemy popołudniu do mamy, to wtedy ona bawi a ja sobie odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka to wytrwałości z serca całego życzę, popróbuj może odczulanie na pyłki, koniecznie też wymuś na tacie dzień wolny dla siebie, bo nie pociągniesz tak już długo 🤢

U nas dzień całkiem znośny, odwiedziliśmy teściową, urwaliśmy się na 2h co prawda na przymusowe zakupy ,no ale jednak, teraz Maksik przykimał od 14 te 3h no i słyszę już jego zew wolności ....także zmykam 🙂

Dużo miłości od dzieciaczków dla Mam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ode mnie też wszystkiego naj mamusie 😘

My dzisiaj byłyśmy na dwóch spacerkach przed i po południu bo w domu tak smutno samej siedzieć 🤢 choć pogoda taka sobie ale lepsza taka niż miało by padać 😉

Dziewczyny ja też myślę że to ząbki dokuczają naszym dzieciaczkom ale Was pocieszę i siebie przy okazji jak już wyjdą będzie lepiej 😜

agapurka no współczuję mój co prawda po pracy widzi się z Lenką 2 godzinki ale chętnie się nią zajmuje ja w tym momencie nie leże bo szykuję naszą obiado-kolację potem ogarniam mieszkanko zwłaszcza kuchnie i salon, potem szykuję na kąpiel, ubieram Lenkę do snu i czasem karmię no chyba że mąż to zrobi 🙂 dlatego jak go teraz nie to mi ciężko no ale dałam radem mąż dzisiaj wraca ale ja pewnie będę już spała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ode mnie wszystkiego naj mamusie 😘 😘


Wiecie co u mnie tez Natalia bardziej marudna i wyszła jej górna dwójka i na pewno pojawi się druga . WYTRWAŁOŚCI DZIEWCZYNY 😉 Natalia powiedziała dziś mama 🤪 i daje po 3 kroczki 😉


gosiaczek żeby czas ci szybko i milo zleciał do powrotu męża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka zasnęła bez większych problemów ale zjadła tylko 100ml mleczka, mąż już na granicy więc tak jak myślałam będzie koło 24 no i nie ma kluczy wiec będę musiała wstać i mu otworzyć 😉

emilia gratulacje dla Natalki 😘 mojej wyszła już dawno pierwsza dwójka a drugą widać też od dawna 🤢 siedzi cały czas w dziąśle ale zastanawiam sie czy jej jakieś dalsze ząbki nie będą szły bo tak paluszki głęboko włada 😉
A czas teraz to zleci do jego powrotu właśnie popijam martini ze spritem i cytryną 😁 jakoś ten dzień matki muszę uczcić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo...! (jesteśmy w trakcie oglądania Teletubisi 😮 ) 🙂

Mam nadzieję,że Bachorątka dały dziś odsapnąć troszeczkę 🙃 Najlepsiejszgo Mamuśki 😉
Mój Olo zafundował mi hardcorowe gryzienie po rękach ☺️ Sińców pełno 😮
Poza tym nadal całe dnie spędzamy na wsi na dworku 🙂 Kupiliśmy Małemu duży basen,żeby nie podjadał sobie piasku między posiłkami 🙂 Póki co ok, wdrapuje się po pompowanych ściankach 🙂

McDa u nas przytulaski są na porządku dziennym 🙃 Olek to taka przylepa,że aż sama w szoku jestem 🙂 Sam potrafi dać buzi 🙂 i zrobić ,,noski miłoski" 🙂
Oprócz tego ćwiczy gardło i tańczy przy muzyce 😁

Agapurka trzymaj się Biedactwo 😘 Dzieciaki coraz starsze 🙂
Mój Mąż do połowy zajmuje się Olkiem, nie mam z tym problemów... Pomimo,że pracuje, budowa w trakcie 🤔 Ale ja Go goniłam od samego początku... I albo taki ma charakter, albo żony słucha 😁 😉

Dzisiaj mąż mnie zaprosił na imprezkę,ale nie mam absolutnie siły... ☺️ Taki leń się we mnie obudził,że rady nie daję... A od poniedziałku hydraulik wkracza nam na salony, znów moja rehabilitacja... Nie wiem jak ja to przeżyję 😞

Co do nocek mój Mały przesypia ładnie od 20 do 7 rano, w dalszym ciągu dostaje na dzień dobry wodę 🙂 I już chyba się nauczył 🙂 Tylko mam problem z obiadami- jak zobaczy na talerzu ziemniaki, nie ma zmiłuj! Piszczy, krzyczy- je garściami... 😮


Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja dziś dostałam piękny prezent od córeczki, aż się wzruszyłam 🙂
dostałam ręcznie robioną ramkę na zdjęcie z naszym zdjęciem (moim i Paulinki), ręcznie robioną kartkę z pięknym wierszem - te rzeczy robiła moja mama 🤪 a od męża moje ulubione Haribo i rafaello, mniam 😉
jutro wrzucę zdjęcia ramki i kartki 🙂

no ale najlepszy prezent będzie jak będzie lepiej spała w nocy niż wczoraj 😉

zmykam spać, dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Dzieńdobry wam!

U mnie dzień matki beznadziejny - pierwszy w życiu i beznadziejny. Nie dostałam ni ani na niemiecki dzień matki (13 maja) ani teraz.Zero pamieci...a nawet mówiłam mężowi ąe chciałabym by coś z Filipkiem wymyślił. Bym mu ku..a napisała to by tego nie zrobił.

Już sie wypaliłam...rycze dzień w dzień...to nie płacz - to krzyk...wrzask ze środka mnie...
Może to krzyk o pomoc, nie wiem, ale brak mi już sił - najgorsze jest to że nie chce by na małym sie ro odbiło.
Nie mamy jeszcze kuchni - same wiecie jak wazna jest kuchnia - robienie obiadu i cała reszta to do cudów należy - a przy małym dziecku trzeba wszystko chować - wiec mamy porozkładane tu i ówdzie i wygl,ąda to straaaasznie..

Nie wiem kiedy napisze..mam dość - nie mam nikogo do kogo mogłabym sie zwrócić...nikogo (o rodzicach, teścich nawet nie wspominam)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej nocka super tylko dziś pobudka o 5 .Agapurka mam nadzieję że już lepiej się czujesz czasem takie wypisanie Ulge przynosi 🙂 i pamiętaj masz nas 🙂 Gosiaczek i jak mężu wrócił zadowolona 🙂 mcda piękny prezent zrobila twoja mama 🙂 i przespanych nocy życzę. emiliaem moja Natalia też uwielbia ziemniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka wiem co przeżywasz, ja przy córce miałam taką samą sytuacje, zresztą po przeprowadzce też nie mieliśmy kuchni prawie rok, tylko taką turystyczną ,przenośną kuchenkę i lodówkę, bez szafek, wszystko stało w kartonach...to męczy, ale pomalutku do przodu.

U nas nocka fajna, ale pobudka...gówniana, mały przesrajdaczył wszystko - masakra 😮
Dzień jak zwykle pracowity z 40 pudeł mebli zostało mniej niż pół, więc do dzieła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

Kingusia a co Ty robisz z tymi pudłami mebli, bo chyba nie w temacie jestem??? ☺️
Wyprowadzka? 🙂

Agapurka Ciebie dopadł ból istnienia! 😉 😘 Głowa do góry- damy radę! 🙂 Mojego ojca bratowa chowa dwójkę rozrabiaków (chłopiec 2 latka, dziewczynka 11 msc.) i jest zdana sama na siebie! Teściowie nie żyją, rodzice nie żyją... Sama jak palec, bo mąż całe dnie w pracy i jakoś ciągnie wózek do przodu. Lepiej, gorzej, pomimo tego zawsze uśmiechnięta 🙂
Ja na Twoim miejscu próbowałabym się z kimś zaprzyjaźnić... A Wy tak na stałe w tych Niemczech?
Dla pocieszenia- ja też nic nie dostałam na Dzień Matki 🙂, za to caluśki dzień spędziłam sama z Małym i wystarcza mi w zupełności to,że Go mam!!! Przy uśmiechu dziecka cała reszta blednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka podobna do ostatnich, może ciut lepsza 🤢 ale byłam na zakupach na giełdzie odzieżowej no i kupiłam sobie spódniczkę, bluzeczkę i sandałki, więc już mi lepiej 🙂

Agapurka Ty nie martw, będzie lepiej!!!! mnie też czeka przeprowadzka w tym roku i tez się tego bardzo boję jak będzie, ale damy radę! no i nie zazdroszczę że tam nikogo nie masz, ale pamiętaj o nas! 🙃

Emiliaeem masz rację, najlepszy prezent to usmiech dziecka!!!!!

a tu zdjęcia z wczoraj: 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/img1352cf.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4995/img1352cf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/img1356.JPG/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8344/img1356.JPG[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/img1358xh.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6628/img1358xh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

no i wierszyk:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/img1359kx.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1120/img1359kx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale dziś miałam fajny dzień. pobudka o 5 🙃 to dzionek długi 😉 Byłam z mala po obiadku w Solankach na tężniach , a teraz wróciliśmy z urodzin taty. Także dzionek na powietrzu i zakończył się grillem. Mała padła w łóżeczku 🙂 A od jutra znów do pracy 😁


emiliaeem na dzień matki największy prezent to masz racje czas spędzony z dzieckiem 🙂 a na laurki jeszcze przyjdzie czas 😉


kinga no to sporo tych kartonów jeszcze zostało, ale chociaż rezultat widać 😉 wklej zdjęcie mebli 🙂


mcDa powiem Ci ,że wzruszyłam eis wierszykiem. Przypomniały mi się czasy jak chodziłam na dzień matki do przedszkola i syn mówił wierszyk, to wzruszenie było 😉


gosiaczek a ty co taka mężem zajęta 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Dzień jakoś tak szybko zleciał, na obiadku byliśmy u mojej mamy a potem spotkaliśmy się ze znajomymi i niedawno wróciliśmy 😉 Lenka próbuje zasnąć.

Lenka od 3 w nocy spała niespokojnie przez co ja nie spałam ale wstała przed 8 wiec zabrałem ją do sypialni i jaka reakcja na tatę wtuliła się we mnie i tak patrzy na mnie na męża na mnie na męża tak nieśmiało się uśmiechała i przypomniała sobie tatusia 😁

emilia jestem jestem oj grill mniam mniam zjadłabym coś 🙃

agapurak głowa do góry dasz radę my silne babki jesteśmy 😉

McDa śliczna niespodzianka ja w tym roku nic nie dostałam 🥴 mąż się nie postarał 🤢 ale Lenka zrobiła niespodziankę na drugi dzień i wstał przed 8 😜

Dobrej nocy dziś jestem cała męża ☺️ 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięku kobitki za dobre słowa - na was zawsze można liczyć 😘 😘

W niemczech planujemy na stałe zostać a co do przyjaźni to szkoda gadać - człowiek zaczyna wątpić w znajomości gdy otwiera swoje serduszko a inni w nie kolce wbijają - lgnęłam do ludzi jak mucha do lepu...pomagałam, zawsze można było na mnie liczyć, pożyczałam to i owo...
Teraz mówie - NIE!...i czekam aż ktoś sam sie taki napatoczy 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrabiam cały tydzień 😉
Poprawska zaliczona.
Jeszcze 2 egzaminy za 2 tygodnie.

Spóźnione całuski dla wszystkich dzieciaczków.


Emilia Ja też wolę jak mała budzi się dopiero rano, bo i tak musiałabym ją budzić. A tak przynajmniej nie muszę 😉

Kasia A ja nie widzę zdjęcia 😞

Wercia Na roczek tort upiecze moja mama. Zawsze piecze torty na wszystkie okazje. Więc nie muszę się martwić.
A ostatnio dostałam od koleżanki fajny torcik z kremówka. Gotowy w 15 (ale trzeba kupić gotowe spody)

Kasia Ja też mam liczną rodzinę. A roczek robimy z naszymi imieninami (mamy pod koniec lipca). Zawsze robimy na dworze i tym razem też. Miejsca jest dużo, a gości to będzie ok. 24 osoby.

McDa Sabinka tak samo robi w wózku. Ciągle muszę uważać żeby nie wypadła :O

Kasia Ja zawsze kupuję gotowy mix sałat w biedronce, a potem kombinuję co mi do głowy przyjdzie, ale te sałatki już same w sobie są bardzo smaczne.
A co do jedzenia to Sabinka je już wszystko to co my, bo i tak już od dłuższego czasu podjadała. Przy niej nie można jeść i jej nie dać – tak woła. Ona zawsze jest głodna, i tak patrzy tymi wielkimi oczami, że trzeba jej dać 🙂

Tedit Sabinka nie cierpi sapać płasko. Chociaż od urodzenia nie miała w ogóle poduszki, ale ostatnio zauważyłam że na poduszce lepiej śpi. Zawsze u nas w łóżku kładła się na najwyższą. To chyba nie za dobre, ale ona śpi na normalnej dużej poduszce. Cała się na niej mieści, ale tak jest jej najwygodniej. Bez poduszki nie zaśnie.
A co do nocnika to już ją sadzam 😉

Wercia Ja na roczek pójdę z małą do kościoła bez żadnych cyrków. Sami się za nią pomodlimy, nie mam zamiaru tam sterczeć przed ołtarzem. A impreza jak już pisałam w domu.

Kiniek Emilia A mój Filip kasę włożył do kieliszka – więc rodzina stwierdziła, ze wszystko co zarobi to przepije heheh

Emiliaeem McDa KAŻDA ciąża KAŻDY poród jest inny, więc nie ma co o tym myśleć. Wiem co mówię. Za drugim razem jest o NIEBO LEPIEJ.

McDa Wercia To wszystko zależy od wychowania i rodziców , ALE WSZYSCY jedynacy których znam to rozpieszczone bachory i egocentrycy – nawet ci dorośli. Więc uważam że bardzo ciężko wychować jedynaka.

Agapurka i reszta dziewczyn, Strasznie wam współczuję tych pododów. Ja 1 – 3,5 godziny a 2-2,5 godziny. Bez znieczulenia, ale tak mi się podniosła adrenalina że nie czułam bólu 😜 Szybciutko się goiło. Także tylko rodzić 🙂

Kasia Gratulacje dla ANI

Kasia Wercia Doskonale rozumiem też jestem sama z dziećmi. Praca, szkoła, 2 dzieci i znikąd pomocy, mąż ciągle na dworze bo zostało mnóstwo roboty. Więc nie mam na kogo liczyć.

Emiliaeem Olek jest Boski

Ania Lenka pięknie chodzi,. Gratuluję

Emilia Gratulacje dla Natalki

Ponad godzinę czytała, jeśli kogoś pominęłam to przepraszam, ale już wymiękam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem a kupiliśmy wreszcie meble salonowe, od 4 lat książki(a mamy ich pokaźną ilość)płyty i gry, stały w kartonach na podłodze pod ścianą, aż wstyd tyle czasu. No ale już są mebelki tylko narazie nie w całości poskładane, no i stoją jedno koło drugiego na środku salonu 😁 jeszcze 2 wiszące i jedna stojąca i stół (jak oddadzą bo zareklamowaliśmy źle nawiercone otwory ) , fotę pstryknę jak pomyję i poustawiam na miejsce. Ciśnienie mamy bo narożnik ma być w ciągu kilku dni ,a już nie byłoby gdzie postawić .

Maksior dziś wstał lewą nogą, tak się darł,że złamałam zasadę "śniadanko o 8mej" dostał o 7mej, marudny jak cholera od samego rana, w końcu po 1h od wstania śpi ... jak zawsze zresztą ehhh
Od 2ch dni stara się stać sam bez trzymanki , chodzi też przy meblach bardzo sprawnie - mały łobuz, wczoraj zaliczył zderzenie czołowe z łóżkiem jak próbował przy nim usiąść,ale był ryk geez 🥴 no ale to dopiero początki stłuczek , guzów i ryku poupadkowego 🙃

Życzę miłego dnia kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka może być Lenka piła wodę o 23 i chyba o 3 ale nie wiem bo mąż wstał no i mleczko o 6 spała do 7.30 czyżby powróciła dawna Lenka 🤪 a może to powrót tatusia tak zadziałał 😉

Pogoda fatalna pada i zimno a ja muszę dwa prania nastawić bo mąż wrócił i kupę prania mam ciekawe jak to będzie schło 😠 oby do jutra wyschło bo muszę poprasować i nas spakować 🤢

Kinia może taki dzień że Maksio marudzi albo dziąsełka mu dokuczają 😉

Lenka już chodzi przy meblach i jak śmiesznie nóżki zadziera bo chce wejść na kanapę 😁 😁 😁 wygląda jakby tańczyła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
Gosiaczek gratulacje, Lenka już sama zaczyna chodzić, super. U nas Ania ma jeszcze nogi jakby z waty 🙂) więc na razie raczkuje albo trzymana pod paszki kroczy, natomiast sama nie.

Za to wczoraj wyszły jej 2 ZĘBY huraaa.......górna dwójka i jedynka. Dlatego tak marudziła a przedostatniej nocy to po prostu spała fatalnie, ale się biedactwo po prostu męczyło.

Ja jestem, mogę powiedzieć, po pracowitym weekendzie. W piątek, jak pisałam, piekłam ciasto do szkoły na dzień Mamy a w sobotę robiliśmy zaległego grila na urodziny starszej córki. Zrobiłam karkówki, pierśniki, kiełbaski i trochę boczku dla tych co nie dbają o ditę 🙂) do tego sałatkę warzywną tradycyjną (u nas się sprawdza) i sałatę lodową z fetą, papryką , pomidorem, ogórkiem i jogurtem naturalny. Do tego mozarella z pomidorami i dwa, jak to sięu nas mówi, "kuchy" czyli ciasta 🙂)
Nie zamawiałam torta tylko upiekłam midowca (inna nazwa to stefanek) i sernik na zimno z serków mascarpone. Impreza była super. Ola dostała trampoline wiec też trochę poskakałam, a że przybrało mi się ze 2 kg to spalić się przyda co nieco 🙂)
No...to zanudziałam was opowieściami kulinarnymi, ale wybaczcie 🙂)

Gosiaczek gdzie wyjeżdzacie jeśli można wiedzieć bo nie w temacie jestem. A jak po powrocie mężusia? ja bym chyba nie wytrzymałą bez mojego dłużej niż2 dni 🙂)

Kiniek to u ciebie jak u mojego brata, przez kilka lat rzeczy w kartonach stały a listwy podłogowe czekały na to , że ktoś je może przkręci 🙂) ale już są w końcu po remoncie i teraz jest super 🙂)

Agapurka trchę ci współczuję bo jesteś tam naprawdę sama , w obcym kraju, bez rodziny, na którą , przynajmniej ja, zawsze mogę liczyć. Znaleźć przyjaciół wcale nie jest łatwo. A Niemcy nie sa jakoś specjalnie wylewnie, wręcz przeciwnie. Trzymaj się tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia jak się czyta twojego posta to aż by się coś zjadło 😁 no i gratuluję Ani ząbków 😜 Lenka chodzi tylko przy mebelkach i jak trzymam ją za rączki 😉 A lecimy na Korfu już 30 maja z tym ze wylot o 8 wiec na lotnisku musimy byc o 6 wiec tak po 4 trzeba już wyjechać do Warszawy 🤢 no ale tam przynajmniej pogoda ma być 😁 ale przy Lence nie odpoczniemy bo taka ruchliwa sie zrobiła 🙃
Po powrocie męża noc nie przespana ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
u nas nocka tragiczna 😠 coś jest nie tak,. albo ząbki albo już nie wiem co 🥴 ciągle się budziła, raczkowała po łóżeczku na spiocha, wstawała, płakała, nawet na chwilę nie mogła leżeć spokojnie, ja prawie całą noc spędziłam przy łóżeczku, nawet położyć się nie zdążyłam wieczorem a ona już pierwszą pobudkę sobie zrobiła 🥴 no spałam od 4 jak ją wziełam do łóżka.... teraz mała śpi, ja miałam z nią ale jednak zrezygonowałam bo muszę się trochę pouczyć, a jak się obudzi to pewnie będzie ciężko bo strasznie dziś marudna 😞
a rano zrobiła taką bardzo rzadką kupkę, jakby biegunkę miała ale tylko raz, może ją brzuszek bolał, albo zeby....

Gosiaczek i Kiniek super że Wasze maluchy już stawiają kroczki, Paulinka jak Ania raczkuje i nic więcej, staje przy wszystkim ale nie umie kroczku zrobić, nie wie o co chodzi 🙂 no ale ja się ciesze bo jak zacznie chodzić to cięzko będzie, teraz za nią nie nadążam a co będzie jak będzie chodzić 🤪

Kiniek koniecznie wrzuć fotki mebli!

Gosiaczek ale zazdroszczę Wam tego wyjazdu! ale ja mówisz, pewnie nie wypoczniecie 🤪

Kasiu jestem po śniadaniu ale jak przeczytałam Twojego posta to znów głodna się zrobiłam 🙂

kurcze wiecie co, przyjechali jacyś ludzie i mówią że zaraz będą wiercić sondą na naszej działce na głębokość 40 m!!!!!!!!!!!!!11 szukają ropy albo gazu 🤪 no ale mąż się zdenerwował bo ostatnio byli po zgodę na wkroczenie na działkę, tylko mowa była o tym że przez nią pójdzie kabel i chcieli żeby przez kilka dni nie kosić jak ten kabel będzie, a tu się okazuje że jakąś mega dziurę będą kopać, co prawda daleko od domu, pod lasem ale i tak wszystko rozkopią, boimy się o dom bo to kurcze 40 m!!!!!!!masakra! no i mam pilnować jak przyjadą bo mąż chce przy tym być żeby za blisko domu nie wiercili bo już im nie wierzy, a oni powiedzieli że nie zadzwonią do niego jak przyjadą 😠 dupki! aa i śmieszne jest to że dostaniemy za to 150 zł 🤪 i myslą że wtedy mogą nam całą działkę rozkopac?? wrr.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...