Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a bo zapomniałam napisać ważyłam wczoraj Lenkę waży 9300g 😜

McDa oj współczuję nocy, a co do chodzenia to jeszcze może być tak że Paulinka wcześniej zacznie sama chodzić od Lenki 😉 a wtedy to już w ogóle nie będzie można usiąść zwłaszcza jak dziecko jest takie pełne energii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wercia ponawiam moje pytanie gdybys niedoczytała 🙂)
ty chyba kiedyś kupiłaś na Allegro takie łóżeczko turystyczne za około 80 zł. może się mylę, ale jeśli tak to napisz proszę czy warto kupić? wszystkie jakie oglądałam sa za ponad 150 zł i zastanawiam się czy cena jest jakimś wyznacznikiem czy nie ma co przepłacac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia ja kupiłam to http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-moolino-gratis-4kolory-atest-i2356918124.html i jestem zadowolona 😉

wyszło słoneczko więc jest szansa że mi pranie wyschnie ale w końcu wyszło mi trzy prania aż musiałam sznurek na balkonie rozwiesić 😁 dobrze że mam dwie suszarki na pranie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

dawno nas nie było ale maż miał wolne i szkoda mi było czasu na internet.

U nas zmiany, Lence wyszła górka jedynka i następna się przebija.
Śpi teraz raz dziennie, ok.12 - 2 h.
Postanowiliśmy, że nie lecimy na wakacje do Turcji. Pojedziemy nad morze a w sierpniu do Anglii, do mojej siostry.

Poza tym wszystko dobrze. Planujemy już urodzinki Lenki - będą na ogródku w babciu i dziadka. Moja Księżniczka skończy nie długo rok, normalnie szok!!!!!!!

Ja po wakacjach biorę się ostro za szukanie pracy. Chce już wyjść do ludzi a Lenka będzie odchowana.
Dziś jedziemy na kontrolę do lekarza bo kaszel się utrzymuje 😞

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit fajnie że zajrzałaś 🙂 gratulacje dla Lenki, ja jakoś nie mogłabym pojechać do Turcji z dzieckiem tak samo jak do Egiptu byłam w Tunezji i średnio mi się podobało hotel ok ale wszystko poza hotelem już nie.
A gdzie siostra dokładnie mieszka bo my we wrześniu chcemy lecieć do Londynu do mojej koleżanki i od razu kolegę męża byśmy odwiedzili 😜
Jej chyba tylko ja nie planuję urodzinek Lenki jak wrócę to sie za to wezmę chcę jakieś skromne ale zobaczymy jak wyjdzie 😉

Lenka zasypia mi w łóżeczku a ja właśnie robię obiad i biorę się za prasowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny co kupujecie na roczek dla dzieciaczków??

i mam jeszcze pytanko do Was, czy dajecie dzieciaczkom już jedzenie do samodzielnego gryzienia, czy dalej papki?? bo Paulinka np. ziemniaczek, marchewkę, czy coś innego miękkiego ugotowanego zje w kawałku, ale np. mięsko się boję dawać, nawet jak poszarpię na małe kawałeczki, czy Wy już dajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrabiam


[color=blue]Sto lat i wszystkiego najsuperowszego dla Wszystkich Dzieciaczków, które miały miesięcznice!!![color=blue][/color][/color]
Dziekuje jeszcze raz za zyczenia urodzinowe!!!
Na urodziny od meza dostalam taki oto prezent - 300 zł - i mam z tego oplacic rachunek za prad i za kupione na
Allegro rzeczy dla Patryka a co zostanie to jest to "PREZENT NA URODZINY" 😠 😠 😠

Więc u Nas jakoś leci

Zdarzylam sie poklocic i pogodzic z mezem
Temat jak zwykle - czas wolny i pieniadze za prace

Ja dzien Matki spedzilam z moja Mum i Patrykiem Nie dostalam NIC
U Nas akurat bylo swieto miasta, graly Wilki ale bylam wczesniej na chwile

Maz wrocil o 20

Wczoraj jeszcze rodzice meza Nas wkurzyli ale o tym napisze pozniej

Patryk spi, szaleje coraz bardziej
Ale niestety chyba dopadl go katar bo widze ze nos zatkany
Wczoraj kuzyn na niego kaszlal

Gosiaczek
- ja też Zosia Samosia, lubie wszystko robic sama - prasowac, prac, odkurzac
z tymze czesto czasu brakuje i nie wyrabiam co strasznie mnie irytuje i przygnebia
gratuluje zakupów
gratuluje wagi
super że lecicie na Korfu - prosze meza ni ma ale chociaz Grecja jest i wspolny urlop
a u Nas nawet na polskie morze nie ma - jedziemy na "gratisowy" pobyt w gory

Kasia321
- co do lozeczka turystycznego to my jestesmy zadowoleni jak za ta cene
dobrze sie rozklada i sklada, dobrze wykonczone, materacyk ok
troche Nam sie poprulo w jednym miejscu ale to nasza wina bo pozwalalam Patrykowi wykonywac w Nim dzikie skoki a przy prawie 10 kg to jednak jest obciazenie juz

http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-moolino-gratis-4kolory-atest-i2356918124.html
gratulujemy ząbkow!

agapurka
- witaj w klubie "siedzacych z dzieckiem" sama
jakbym siebie czytalam
dajemy rade ale czasem po prostu za duzo spraw sie kumuluje
zycze Tobie, sobie i wszystkim w takiej sytuacji chwili wytchnienia i odrobinki czasu dla siebie

doczytałam i znow napisze jakbym o sobie czytalam, brak wsparcia, poczucia bezpieczenstwa jest beznadziejny
co do kuchni to powolutku pewnie sie bedzie posuwac
ja wrocilam ze szpitala z PAtrykiem po 3 tyg i co? mialam ciuszki poprane i poprasowane przez moja Mum popakowane w reklamowkach w ktorych
ciagle musialam grzebac, oczywiscie w nocy tez bo maz nie wyrobil sie z pomalowaniem pokoju dla Malego, z przewiezieniem mebli na rzeczy
bylo mi bardzo przykro ze nie wzial wolnego majac wlasna firme tylko chodzil do pracy, do szpitala, wygladal jak zombie
a jeszcze jego rodzice, ojciec - wspolnik w firmie - przyjechali obejrzec wnuka i szpital a potem pojechali sobie do swojego domu w gorach
bo akurat byl dlugi weekend zostawiaja firme mojemu mezowi - mieli w dupie ze dziecko wczesniak, ze nie mozemy wyjsc ze szpitala,
ze nie gotowe mieszkanie do konca - mam wiele zalu do nich...



emiliaeem -
super fota ale podrywacz z Olka
zeborki juz w liczbie takiej jak u Patryka
gratulujemy rowniez wymiarow
co do pomocy męza to zalezy od charaktery,
ja mojego tez przycislam i sie stara ale czasu nie umie wiecej miec dla Rodziny nigdy
juz zapomnial jak mi strzelal na poczatku haslami "a skad ja mam wiedziec ze mam Patryka przewinac"



McDa
- oby Paulinka juz niedlugo przesypiala nocki

U Nas raczkowanie od 2 maja a jak chwyce za raczki to chce klekac i raczkowac,
nie robi kroczkow
i ja uwielbiam Haribo mniammmmmmm

piekny prezent, zdjecia, laurka -przepiękneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
i super macie dywan - ale nie moglabym sobie na taki pozwolic w tym brudzie

co do jedzenia to papki, wieksze grudki
a ostatnio od Nas chce to podjada - chleb, ciasto, ogorka nawet
- gryzie sam

anjaP
- super filmik,
gratulujemy pierwszych kroczkow
i fotka ekstra, ale Ty szczuplutka jestes


Kiniek
- nie no Maks to ma spanie!!!!!!!!!!!!!!!!
pEWNIE mebelki juz zlozone


emilia1
- gratulujemy "Mama"



Tilii-
powodzenia na egzaminach
z porodami mialas super ale to zalezy od danej kobity
ja lezalam z taka co rodzila 3-ci raz i mowila ze bylo najdluzej i najgorze
a co do jedynakow - no coz widocznie tak trafilas, moze tez juz od razu sie tak ludzie nastawiaja ze jedynak to "gorszy bo rozpieszczony, rozpuszczony, wredny bachor"
ja znam wiele osob z rodzin gdzie jest wiecej dzieci - i masakra egoizm az paruje tylko nie maja przypietej etykietki "rozpuszczony jedynak"
a te sałaty z biedrony musze wyprobowac



tedit
- super ze jestes, powodzenia u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia321 - jak już pisalam polecam to lozeczko za taka cene
U Nas bylo tak ze bylam na dlugim weekendzie z moja Mum no i wiadomo ze Patryk szalal,
moja Mama wymyslila sobie taka zabawe z Nim ze go zaczepiala, smiala sie itp a on sie nauczyl ze sobie skakal w tym lozeczku, rzucal sie na wszystkie strony itp. i w jednym miejscu material sie naciagnal - przy szwie
przy normalnej eksploatacji - sen, spokojna zabawa, ew lekkie "skoki" lozeczko daje rade

McDa
- ja mam kupionego Reksia z buda i smartfonik z FP i teraz mysle co na roczek dam a co na dzien dziecka,
pewnie kupimy tez ciuszki
i myslimy nad takim jezdzikiem ale to poprosimy chrzestnych o zakup bo musimy rozsadnie planowac wydatki

jezdzik
http://www.youtube.com/watch?v=Y62LAccw6Us
http://allegro.pl/vtech-muzyczny-chodzik-pchacz-tani-kurier-13zl-i2329736221.html

smartfon
http://allegro.pl/fisher-price-telefon-smartfonik-telefonik-v7443-i2321720121.html

zastanawiam sie tez nad tym pianinkiem ze wzgl na odglosy zwierzatek - chociaz boje sie ze bedzie za duzo grajacego dziadostwa w domu
http://allegro.pl/pianinko-pianino-duzo-funkcji-nagrywanie-i2337922376.html

reksio z buda ( kupiony juz dawnoooo temu, czeka na okazje do podarowania 🙂 - aby mial swojego pieska bo na "zywego" nie ma warunkow
http://allegro.pl/reksio-z-glosem-stojacy-w-budzie-19-cm-3324-i2311189966.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia ale twój post jest długi 🤪 hmmm no to nieciekawy ten prezent na urodziny jej może porozmawiaj z mężem bo jak dla mnie to on chyba w innym świecie żyje 😮 kto robi takie prezenty to tak jakby nic nie dał 🥴
My też mamy takiego reksia w budzie 🙂
no i Lenka spała niecałą godzinę nawet nie zdążyłam wszystkiego poprasować 🤢

McDa nie pomogę mojej nie dawałam ani ziemniaka ani marchewki ale nie ma problemu z gryzieniem ładnie je herbatniki i biszkopty a mięsa chyba też bałabym się jej dać 😉 Co do prezentów też będę myślała o tym po powrocie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
macda, ja tez daje cały makaronik , gotowano marchewkę, brokuł, ziemniaczek, banana ale mięsko jeszcze miksuje. Nie próbowałam jej dawać ale, ale nawet jak bym dała kawałek to podejrzewam że possała by i wypluła. Poczekamy z tym jeszcze.

U nas dziś święto, zielne, wolne mam, ale posprzątałam łazienkę i kuchnie, jeszcze odkurzyć, wytrzeć w salonie kurze i podłogi umyć. Miałyśmy dziś z niunią iść na święto ulicy niedaleko, ale wczoraj złapaliśmy gumę, wózek niesprawny. Dzisiaj sklepy zamknięte i jutro trzeba będzie coś z tym zrobić


agapurka, alergia , rozumiem. Współczuje!!! mąż alergik i astmatyk, na lipę i salicylany . Raz teściowa dała mu jakiś lek, nie przeczytała składu i o mało mi męża a własnego syna nie udusiła . Każde wyjście do parku, kończy się smarkaniem. Ale robił kiedyś testy odczulające, brał tez leki homeopatyczne. I naprawdę jest duża różnica. JUŻ NIE MĘCZY SIĘ JAK KIEDYŚ, Polecił by tobie z pewnością. A astmę leczył na basenie, pływaniem i nurkowaniem, plus inne sporty ,tak zwiększał pojemność płuc.
O mieszkanie kuchnie się nie martw , pomału, pomału wszystko będzie miało swoje miejsce. Ja z 7 lat temu jak przyjechałam do Belgii , spałam na wysłużonym materacu, pod kołdrą bez poszewki, w kuchni miałam jeden garnek i po dwa widelce , dwie łyżki i nóż, moze z dwa talerze jeszcze i kilka kubków. Szafki miałam, tylko w nich nic. A pod oknem pamiętam okres wakacji to był i na całe dwa miesiące rozstawiło nam się wielkie wesołe miasteczko. Nie muszę pisać co tam się działo w nocy, i jak ja byłam mocno niewyspana. RYCZAŁO SIĘ oj ryczało, do domu, bo przez pół roku ani internetu, telewizja tez po dwóch miesiącach mieliśmy, cos tam było wcześniejszej, ale same niemiecki kanały, jakiś dekoder był dziwny i viva była niemiecka. Boże ile ja wtedy książek przeczytałam, obok polską księgarnie mieliśmy, zwarliśmy lepszą znajomości z właścicielka księgarni, i ona nam pożyczała swoje prywatne książki, albo nam sprowadzała z polski. Tak wiec cierpliwości!!! na pewno będzie lepiej .

Ja też nie myślę o urodzinach jeszcze , sama nie wiem gdzie w tym czasie będę. pomyślimy potem. O prezencie też nic ie dumałam, jeszcze będzie czas by to ogarnąć


mcda SLICZNE PRZEZENTY, bedzrdzo miły gest mama tobie zrobiła i mąż .
Ja z rana, dostałam wręczoną moja Lilę z kartką na której było napisane Wesołego dnia mamo. Uroczo! No ALE RAFAELO NIE DOSTAŁAM , A UWIELBIAM. reklamacje złożę. 😉 😉 😉 Kartka ŚLICZNA . WIECIE prezenty prezentami, przyjdzie czas na laurki i wierszyki, ale najfajniej w ten dzień i nie tylko w ten ,przytulic te swoje pociechy i poczuć ze życie ma sens, bo dla nich jesteśmy ich skarbem, a one są naszym.
Przecież nie kochamy ich za laurki ?
Muszę kończyć za te odkurzanie sie wezmę bo 15 już , mała śpi, zaraz na obiad się obudzi, mały dziś pochłoną pizze , ja zimna sałatę z jogurtem. U nas upały I NIC SIĘ NIE CHCE, ANI ROBIĆ ANI JEŚĆ

Śliczne zdjęcie Aleksandra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


Z góry przepraszam, ale nie napisze do każdej bo Natalia zasnęła ,a ja po pracy chcę troszkę odpocząć 😉 Nocka taka, że Natalia obudziła się coś przed 1 wsza i do 2 nie spala , a ja o 5 wstawałam 😮 😮 A ona spała później do 7 😉 i od 9-12 🤪 no i teraz zasnęła 😉


wercia mi się ten pchacz najbardziej podoba 😉


McDa Natalia je juz nasze jedzenie dzis jadła pulpety w sosie pomidorowym i ziemniaczki . Pogniotłam to widelcem i tak daje 😉 Wczoraj miałam żeberka i dałam jej kawałek miesa to ładnie pogryzła, ale ma już 8 zębów 🙂 Mąż tez daje jej jabłko do gryzienia 😉


gosiaczek gratuluje postępów Lenki 😉 jeszcze troszkę i będą chodzić nasze pociechy 😉


tilii widzę ,że ty też dajesz Sabince nasze jedzenie i tak samo jak Natalia jak zobaczy co my jemy to trzeba jej dać bo otwiera buzie i robi papapa tzn am am 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
Ja też daję Ani juz od dawna nasze jedzonko, tzn nie doprawiam zup tylko minimalnie solę. daję w kawałku ziemniaczki, bokuła, marchewkę, banana a mięso miksuję. U nas do tej pory były tylko dwie jedynki dolne więc nie bardzo miała czym gryźć 🙂)

Wercia zgadzam sięz tym co Gosiaczek napisała, że twój mąż to chyba na innym świecie żyje.
Ja myslę, że gdyby tak naprawdę chciał byc dłużej z wami, gdzies wyjechać, po prostu ci zwyczajnie pomóc, odciążyć to nie zasłaniałby się pracą. on ma świetna wymówkę, może obowiązki go przerosły.
Mój mąż pomaga mi jak może, nawet nigdzie nie wychodzi z kolegami, zezygnował z sali gimnastycznej (choć sama go wypędzam) bo twierdzi, że nie chce mnie zostawiać samej z dziećmi, chce mi pomóc.

U nas nie ma podziału obowiązków, każdy robi to co w danej chwili jest do zrobienia. jak jest niepozmywane to mąż zmywa jeśli ja jestem zajęta, sprzatanie to moja domena, choć łązienka zawsze nalezy do niego, ale gdyby np pracował po godzinach, przychodził do domu zmęczony to pewnie, że nie katowałbym go jeszcze łążienką bo byłoby mi go zwyczajnie żal. Dużo zajmuje się Anią , jak tylko wraca z pracy to włąściwie cały czas się z nią bawi. W każdej chwili mogę na niego liczyć i vice versa . Myślę, że podstawa to wzajemne zrozumienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa
to wszystko co piszesz - to jak Paulinka sie zachowuje w nocy to jak zdjęte z Filipa....Nie wiedziałam co robić...nie spałam wogóle..
Problem sie rozwiązał gdy zaczełam mniej na noc mu dawac i mniej zapierających produktów w dzień i obowiązkowo piciu...
Spróbuj może pomoze bo u mie - uwaga - już druga piekna nocka przespana!!! 😁 😁
Co do podawania posiłków do gryzienia do daje małemu jabłuszko i mam 30 min spokoju zanim je spałaszuje, co prawa całego nie zje - musze mu całe obrane dawać bo jak mu dam połówkę to nie chce jeść 🤨 😁
Mięsko mu z kurczaka próbowałam dawać ale nie mógł pogryźć i sie dławił...

Dziekuje za słowa wsparcia...musze żyć dalej...z czasem sie ułoży - ja taka niecierpliwa jestem

Co do alergii pare lat temu byłam u alegologa i miałam robione testy...
Mam całą liste roślinek na które jestem uczulona i poziom uczulenia - trawa 10/10 a inne typu babka zwyczajna, olcha, wierzba itpd w granicach 6/10 - obowiązkowe odczulanie jak to rzekł lekarz ale nie stac mnie było na dojazdy i zastrzyki..:/
Musze tu poszukać czegoś...bo obecne leki mi nie pomagakją i jest coraz gorzej...doszedł okropny kaszel..

No nic...mykam powoli spać...mąż wstaje o 3:00 i pewnie mnie obudzi 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie 🙂

Cały dzień zalatany, bo z rana hydraulik, rehabilitacja... Padam na twarz.
A i jeszcze rozczytałam się w pięknej książce,do tego stopnia,że 150 stron przeczytałam w jeden wieczór i wyłam jak bóbr 🤪 ☺️

Kinia pokaż koniecznie mebelki 😜 I ten składzik gadżetów 😉

McDa mój Mały je nawet mięsko w kawałkach 🙂 Potrafi bardzo ładnie gryźć i doskonale sobie radzi póki co 🙂 Tylko mamy problem ze zgryzem! Dolne jedynki układa przed górne! 🤔 Zaczynam panikować 😲 Bo górne jedynki już zaczynają wykrzywiać się do tyłu! I guzik prawda,że jak dziecko nie ssie smoka nie będzie miało problemów ze zgryzem! 😠 Mój ma! W sumie to mleczaki,ale jak się nauczy- przy następnych też będzie tak szczękę układał... 🤨

My jeszcze o urodzinkach nie myślimy za bardzo... O tyle dobrze,że będę mogła zagapić Wasze pomysły 😜 Bo jak zwykle Olo wyszedł na samym końcu ☺️ lipcowego ogonka 😉
Na Dzień Dziecka prezent już dostał 🙂 Basen pompowany,w którym dupki nie pluska narazie,ale przynajmniej nie podjada kamyków 🤪 No i wybieramy się do Aquaparku na wodne szaleństwa 😎

Zmykam chlupać swoje zwłoki, bo zasypiam przy klawiaturze...
Przespanej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja za chwilkę znikam bo padam już dzisiaj
Burza dzisiaj była pierwszy raz w tym roku u Nas
Czekalam az sie wypogodzi i wyruszylam na spacer, poczte i zakupy
Potem zjawil sie moj maz i wybralismy sie do szmatex-u z Patrykiem i w koncu moj maz widzial jak to jest wychodzic z Malym do sklepu - niestety on zawsze i obojetnie w jakim sklepie po 5 minutach zaczyna marudzic i wrzeszczec i w koncu trzymalam jego i przerzucalam wieszaki bo jak go maz trzymal to wrzask na caly sklep
Na przerzucanie dziesiatek wieszakow z ciuchami mialam 45 minut - zdarzylam przejrzec polowe i to tylko dzieciecych ciuchow - kupilam Patrykowi 2 pary spodni sztruksowych, 2 body, koszulke z krotkim rekawkiem i krotkie spodenki - za całosc zaplacilam az 12 zeta takze jestem bardzoooo zadowolona 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Tak czytam o tych alergiach i niezle daja one w tyłek 😞 😞 😞

Nic znikam
Spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze Wercia ale post strzeliłaś 🙂 smartfon super, chyba go zamówię bo paulinka uwielbia mój! 🤪

Agapurka dziś przygotowałam herbatkę uspokajającą na noc i jak się obudzi to dostanie, zobaczymy jak będzie, ale dziś w dzień też cały czas marudziła, popłakiwała, a nigdy tak nie robi, no i zawsze śpi 2 razy, pierwszy raz ok 1h-1,5h drugi raz 30 min, a dziś spała 3 razy! ale po 25 minut, trzecia drzemka 35... kurcze nie wiem czy to te zęby czy coś innego 🥴

mała zasnęła o 21.15, godzinę póżniej poszłam się wykąpać i jak wychodziłam z łazienki to już stała i płakała... ehh męża nie było bo dziś w pracy długo musiał posiedzieć, w ciągu dnia robił na budowie u nas, więc musiał wieczorem do firmy pojechać coś porobić, ale słyszę właśnie że przyjechał jakiś samochód to pewnie On 🙂

dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wszystkiego naj dla Natalki Sabinki i Oskarka 😘 😘 😘

Wczoraj Lenka na cały dzień miała jedną drzemkę niecałą godzinę i o 19.30 padłą jak mucha a ja wzięłam się za prasowanie i spakowałam walizkę małej a dzisiaj spakuję nas 🙂 Bo przy Lence mogłabym tego dzisiaj nie zrobić a chcę jeszcze wyjść z nią na spacer 🙂

Nocka ok dawałam jej wodę o 3.30 a mąż mleczko o 6 i wstała o 7 🙂

Ach te alergie ja też mam na coś uczulenie bo czasem kicham a potem spokój zauważyłam ze Lenka ma to samo no ale jak wcześniej pisałam mąż alergik ale taki poważny jak u Ciebie agapurka

emiliaeem z okazji rocznicy wszystkiego najlepszego i dużo dużo miłości 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wszystkiego naj dla Sabinki i Natalki

Oskar juz po 1 drzemce bo juz wstal o 6 wiec go polozylam wczesniej , ostatnio jego 2 drzemka jest dkuzsza spi ponad 2h czyli od 13 do ok 15

U nas tez byla burza wczoraj niezle padalo i troche poblyskalo sie

My po przeprowadzce o 1 pietro wyzej mamy wlasny kat wlasna kuchnie i lazienke dzis maja przywies piec gazowy bo na elektryczny za prad bym sie nie wyplacila nio i jeszcze bez szafek jestesmy w trakcie wybierania pamioetam zdjecia od emiliaeem bradzo mi sie ta kuchnia podobalo tylko nie lubie rozu wiec mysle ze cos w kolorze czerwono-czarnym zobaczymy

Powklejalam pare zdjec zaleglych na agu jeszcze musze zrobic zdjecie w jego samochodzie ktory kupilismy za pieniadze ktore dostalismy od zmarlego wujka to byl prezent na roczek- nio i co do roczku okazalo sie ze robimy dopiero ok 16 lipca - wtedy moja mama planuje wakacje z siostra

Ehh chyba wiecej nie napisze bo rozbojnik dopadl juz sprzet z komputera nie odpusci

wkleje jeszcze szybko 2 najnowsze zdjecia

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p5281804.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6950/p5281804.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/p5281806.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3291/p5281806.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
darka ależ on już duży i jaki silny 🙂

a tu moja Lenka drepcząca po kubek

http://www.youtube.com/watch?v=RA25jaBp380&feature=youtu.be

a tu śpiewa i raczkuje 😉

http://www.youtube.com/watch?v=R0o1nTBDnkM&feature=youtu.be

zawsze jak tylko usłyszy tą piosenkę to tak fajnie śpiewa 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
u nas nocka lepsza, jak po 22 zjadła to potem o 1.30 dostała herbatkę, wytrąbiła całe 125 ml, potem o 4.30 dopiero się obudziła to dałam jej jeść bo inaczej spać nie chciała 🙂 no i została już z nami, poleżała ze mną do 8 od niepamiętnych czasów 🤪

zrówka i buziaczki dla Sabinki, Natalki i Oskarka

Darka ładnie stoi Oskarek! silny facet!!

Gosiaczek śpiew boski 🤪 i jak ładnie drepcze przy meblach! a te kaczuszki co leciały paulinka bardzo lubi 🙂 a na czym to oglądałaś ?? bo ja z youtuba jej puszczam... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Na wstepie darka i Gosiaczek cudne te wasze maluszki.... 🙂

McDa identycznie zachowywał sie filip w dzień gdy mu brzuszek doskwierał...A napinba sie Paulinka przy jedzeniu, marudzi jak nigdy?

AAA...no i sie chwale - nocka calutka przespana aż do 6:30!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Zaraz wkleje nowe zdjecia 🙂

Mały DJ i super stylizacja 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Wszystkiego Najsuperowszego i Dużoooo zdrówka dla Dzieciaczków które dziś mają swoje miesięcznice !!!
Pogoda piekna dzisiaj u mnie
Oczywiscie po poludniu wybieram sie na spacer

Patryk spi, niestety ale dopadl go katar
Mieszkanie ogarniete, oczywiscie kolejne pranie sie pierze bo jakby moglo byc inaczej
za to kupa zmniejszyla sie pieknie ale ni ma sie co cieszyc bo rosnie w kosmicznym tempie
jeszcze ze 4 pralki przed wyjazdem i koniec

My zamiast nad morze wybieramy sie w gory, mamy mozliwosc wyjazdu bez placenia za pobyt takze trzeba wykorzystac poki sie da
fakt ze juz tam 30 lat jezdze ale moze uda sie pojechac na wycieczki stamtad...

Wzielam sie tez dzis i powyciagalam pochowane za duze rzeczy dla PAtryka - hehe juz nie sa takie "za duze" - i kupa do prania znowu sie nazbierala - a chcialam do prania Rozbojnika dolozyc jakies nasze ciuchy zeby zmniejszyc ilosc nastawianych pralek 🙃 🙃 🙃

McDa
- jak przyjdzie smartfon to dam znac czy fajny jest
Mam do Ciebie pytanko apropo nocek Paulinki - probowalas moze dawac jej jesc tak ok 23-24?
ja tez kaczuszki na youtube i inne teledyski
a leca na mini mini czasem


darka
- super fotki ale Oskar silny chłopak jest

fajnie że przenieśliście się "na swoje"

Gosiaczek
- super filmik
tak patrze na szafke pod tv i podziwiam że tam te świeczuszki i cała reszta tak spokojnie leży,
U Nas już wszystko zostało przekopane i w końcu zostały pudełka po zabawkach i jakieś "resztki" gazet
no i Nasz wielki tv 😜 😜 😜

agapurka - gratuluje przespanej nocki!!!
super chłopak, jakie oczka śliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WSZYSTKIEGO NAJ DLA DZIECIACZKÓW!!!! ZDRÓWKA!

gosiaczek super Lenka drepta, ani sie obejrzymy zacznie chodzić 🙂
My lecimy do Slough.

agapurka piekny chłopak! oczka mnie rozwalają 🙂

darka jaki Oskar już duży, jak ślicznie stoi. Silny chłopak!

emiliaeeem dużo miłosci i kolejnego potomka 😁

A ja pranie ogarnełam, obiad itd. zaraz idę połozyć Szkraba spać i czekam na koleżankę.

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my już po spacerku Lenka spała 30 min wiec wyjdę z nią jeszcze koło 15 😜

McDa ja ściągnęłam z YouTube parę piosenek nagrałąm na usb i puszczam przez dvd 😁

agapurka ale przystojny ten twój Filipek i pięknie go wystylizowałaś 🙂

wercia
to na szafce jest na maxa do ściany przesunięte jeszcze tam nie sięga ale jak zacznie sięgać albo zacznie tam wchodzić to wszystko pójdzie do kartonu 😉

a my już prawie spakowani jak mąż wróci to zważymy walizki bo ciężkie jak cholera a może być 20 kg w jednej, znajomi którzy lecą z nami mają być już koło 17 wiec idę ogarnąć mieszkanko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...