Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam i ja
mała zasnęła 20 minut temu, mieliśmy tu gości, przyjechała na kawe ciocia z wujkiem i kuzynką z dziećmi, ale z nimi szalała 🙂 mam nadzieję że teraz pospi dłużej niż pół godziny 🙂

Emilia dziekuje, śladu po gorączce już na szczęście nie ma, obrzęk już mały ale jeszcze czasem jak siada to zawoła ała, szczególnie na nocniku;(

Gosiaczek też chcę kupić ten stolik i krzesełka z ikei, kuzynki mają już bardzo długo i wszyscy nie siadają, nawet dorośli grubsi 🙂 i wytrzymują 🙂

MajaCha nie zastanawiałaś się nad takim łóżkiem??[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/img0866ko.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/590/img0866ko.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
oba boki ma podwyższone więc nie spadnie z niego a sama może sobie zejść, ja jestem z niego bardzo zadowolona, dokąd w nim śpi przesypia całe noce, czasami o 5,6 tylko zawoła mama to dam jej rękę i śpi dalej... jest szerokie bo ma 90 cm więc nawet w poprzek może spać i nie obija się o niego, a w łóżeczku też wędrowała po całym, teraz znacznie lepiej śpi, polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
McDa super że Paulinka już lepiej 🙂 a nie wiem czy Ci pisałam super masz to łóżko Paulinki 🙃 po prostu prześliczne 🤪 I tak mi się wydaje że Maja tak jak ja boi się bo nasze niunie strasznie po łóżeczku spacerują, moja to nawet wstaje i się kładzie w drugim kącie a poza tym śpi w swoim pokoju więc też obawa ze mogła by wypaść. Wy macie Paulinkę przy sobie więc to też inaczej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah Emilus z grzankami to juz moze byc 😁 zrobie napewno na dniach 🙂
MgDa sliczne lozeczko przeeesliczne tak myslalam o takim tez,tylko ,ze Zuza na spiocha usiadzie i przewraca sie gdzie sie przechyli wiec by glowe sobie rozbila o kanty ,ile razy ma siniaki od szczebelkow...a powiedz jak te nadruki robilas? od raz zamawialiscie czy to jakis myk ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaClk, Paulinka po łóżeczku na spaniu wstawała, siadała, chodziła, wszystko, teraz śpi bez problemu, bardzo się bałam, pierwsze noce to były mało przespane 🙂 ale to dlatego że się bałam że wstanie i spadnie, koce były dookoła poukladane ale miałam miłą niespodziankę 🙂 nawet herbatki już nie chce pić 🙂 także polecam, ale wiadomo każde dziecko inne... no i mam na razie przysunięte do naszego łóżka bo wcześniej to ona pół nocy z nami spała, w łóżeczku wrzeszczała strasznie, ale teraz juz ładnie spi także stopniowo będę odsuwać 🙂 co do nadruku to wysyła się zdjęcia, robią projekt i po zatwierdzeniu wysyłają gotowe łóżko...
http://allegro.pl/lozko-kevin-160x90-3-z-twoim-zdjeciem-hit-i2913102583.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo Dziewczyny!!!

Duzo zdrowia i spelniania wszystkich planow w tym Roku!!!

Informuje że żyjemy!
Patryk zarazil się ode mnie i jest przeziebiony, wiedzialam ze od tego lazenia po przychodniach w koncu cos zalapie
Na szczescie nie jest zle - w przyszlym tyg mamy kontrole - takze mam nadzieje ze przejdzie

Ja nadal sie lecze, zle sie czuje ale nie bede sie rozpisywac bo rece opadaja jak sie 3-ci miesiac zaczyna lazenia po przychodniach
Zaraz po swietach odebralam wezwanie i 2 stycznia mialam juz komisje z ZUS-u, potraktowal mnie babsztyl jak psa....

Nie nadrobie wszystkiego - postaram sie teraz na biezaco

McDa
- super macie dom, jaka przestrzen, jak piszesz ze macie pokoj 40 metrow to prawie jak nasze mieszkanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem

Ledwo żyje ale jestem 🙂 Lenka zasnąć nie mogła i padła o 22 pewnie to przez to że wczesnej ją wykąpaliśmy ( a to dlatego że jak wracałam z zakupów to widziałam ze rura pękła i bałam się że później jej nie wykąpiemy i miałam racje za jakąś godzinę wodę zakręcili) no i po kąpieli się rozhulała że juz wiedziałam że ciężko będzie jej zasnąć 🤢

wercia fajnie że jesteś, zdrówka dla Was a co do komisji te babki z ZUSu już tak mają więc nie przejmuj się 😘

Kupiłam Lence kilka książek 🙂 te są świetne http://www.smyk.com/owoce-i-warzywa-moje-pierwsze-slowa,p1045554246,ksiazki-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/kolory-i-ksztalty-moje-pierwsze-slowa,p1045554237,ksiazki-dla-dzieci-p
i http://www.smyk.com/zwierzeta-moje-pierwsze-slowa,p1045554255,ksiazki-dla-dzieci-p
i rękawiczki w Wójciku za 11zł http://www.wojcikonline.com/index.php?str=produkt&idp=54981&bu=L2luZGV4LnBocD9zdHI9Z3ImaWRnPTU=

Idę się kąpać i spać. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo!!!

Dzis u Nas smętny dzien, wieje, chmury przechodza i nic sie Nam nie chce
Do grona smarkajacych dolaczyl rowniez moj maz takze mamy w domu juz komplet zawirusowanych

Patryk stał sie wielkim fanem Reksia juz od ok 2 m-cy, caly dzien by ogladal
Zasypia przy Nim a tak zasypia ze ogladac chce i potem ma problemy zeby zasnac
Ostatnio zasypia ok 22.30 -23
Wczoraj juz sie wkurzylam i maz wszystko wylanczal bo byla 23.30 a Patryk za Chiny nie spal

Gosiaczek
- super ze zakupy udane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
kurde jak nie urok to sraczka.. przepraszam za wyrażenie ale jestem zła jak nie wiem, jedna choroba nie przeszła jeszcze i wirus mnie dopadł;( od 3 w nocy do 8 spędziłam prawie cały czas przy wc wymiotując;( teraz zjadłam pierwszego suchara, cały czas mi się odbija i chce mi się rzygać;( dzwoniłam rano po mamę żeby zabrała Paulinkę do siebie, żeby jeszcze jej nie zarazić bo takie dziecko szybko się może odwodnić;( ja na razie piję mięte tylko i tego 1 sucharka, w nocy dwa razy wypiłam zwykła gorzką herbatę i zaraz ją zwymiotowałam, ugryzłam suchą bułkę i do wc, zrobiłam łyk coli i wymioty, masakra, nikomu nie życzę;( cały dzień leżę, bo jak się poruszam to rzygać mi się chce;( i zaczyna mi do tego wychodzić gorączka, na razie na szczęście tylko 37,7...

Wercia witaj w klubie, Paulinka wczoraj zasnęła o 23.30, już nie wiem co z nia robić;( ale spała do 9.30... mimo to ja od 3 nie spałam i czuję się fatalnie;(a jak długo ma drzemkę w ciągu dnia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam

A my spaliśmy do 9.00 🙂 zjedliśmy śniadanko, posprzątaliśmy mieszkanko i pojechaliśmy na zakupy ( w lodówce hulał wiatr), niedawno wróciliśmy i Lenkę położyłam spać tak 14.45 ciekawa jestem ile będzie spała i boję się wieczorem będzie znowu problem z zaśnięciem 🤢

McDa dokładnie wiem co czujesz dlatego szybkiego powrotu do zdrowia. Ja też to przechodziłam i Lenka była przy mnie ale się nie zaraziła 😉 Choć też się bałam że jak ją to złapie to przekichane nawet mimo złego samopoczucia wstawałam do niej kilka razy patrzeć jak śpi 😉

wercia u mnie pogoda tez do d..,y i tak od kilku dni gdzie ta biała zima???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek to super że zakupy udane i ,mam nadzieje ze zaopatrzyłaś dobrze lodówkę bo jutro święto 😜


Mcda zdrówka dla ciebie i żeby Paulinke grypa żołądkowa nie dopadła 😘 😘


wercia moja Natalia tez nauczona zasypiania przy tv jak chce spac bierze pieluche dydusia i wola baje chcę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuję Wam dziewczyny;* czuję dalej nie najlepiej, ale nie wymiotuję, tylko boli mnie żołądek i odbija mi się 😞 właśnie rozmawiałam z Paulinką przez skypa, ale tęsknię i chciałabym ją przytulić;( ale to dla jej dobra....

Maja piłam nawet wygazowaną colę, na razie bez efektu... a żołądkowej nie mam;(

Gosiaczek a smecta Ci pomogła na żołądek czy biegunkę?

głowa mnie boli jak nie wiem, wzięłam apap i za bardzo nie pomogło, głodna jestem ale na nic nie mam ochoty... i przypomniały mi się czasy ciąży 🙂 2 lata temu czułam się podobnie hehe 🙂tylko inna przyczyna była tych dolegliwości... a dziś nawet się wystraszyłam i kazałam mężowi kupić test ciązowy to mnie wyśmiał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

ale kogo chyba siebie 🤢

U mnie pogoda słaba ale i tak poszłyśmy na 30 minutowy spacer 🙂 Teraz od godziny Lenka śpi i mąż też 😜

a tu Lenka dryga przy piosence http://www.youtube.com/watch?v=JjSrsd2R-Mk&feature=youtu.be

a tu śmieje się http://www.youtube.com/watch?v=yrq490d_v68&feature=youtu.be

a tu my na spacerku

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/dsc0134xo.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9417/dsc0134xo.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciłysmy, 25 godzin jazdy do Polski i 17 godzin do Bruxelii

nie pisze bo nie mam dzis glowy za to wklejam kilka zdjec dla oka


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/img9664ij.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5080/img9664ij.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/img9685h.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7283/img9685h.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img9735h.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5246/img9735h.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/img9689r.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1194/img9689r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/img9735z.jpg/][IMG=http://img69.imageshack.us/img69/7870/img9735z.jpg][/IMG][/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/img9838sf.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3607/img9838sf.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/img9846nq.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/927/img9846nq.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/img9849n.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1641/img9849n.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/img9861wp.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3832/img9861wp.jpg[/IMG][/URL]

babcie nie wytrzymały i musiały dziecku przemycić coś słodkiego , pochłaniaczka ptasiego mleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Ale fajne dziewczyny 😁
Anja co to za rybki to co Lila lowi?? ja tez chce takie 😁
To ja Wam tez wrzuce Zuze ale tel nagrane wiec kiepska jakosc ale drania uchwycilo 😁
http://www.youtube.com/watch?v=0uWck1AYOFw&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu moja bzdziagwa dzis na hustawkach
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/desktop6s.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8171/desktop6s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka proszę , ulubiona zabawa moje Lilki rybkami http://www.fabrykawafelkow.pl/puzzle-gry-ukladanki-dla-dzieci/2308-tropikalne-rybki-djeco.html

Mała nie chce zasnąć ,leży obok mnie i patrzy się w iPada . Sprawdzalam skrzynkę maili, dwa tygodnie bez komputera wytrzymalam . Raz czy dwa dosłownie przed świętami i na Nowy rok zajrzalam do neta. Na wiecej i tak czasu nie było. No i przed wyjazdem zdjęcia rodzicom przerzucalam do komputera . Komórki tez mieliśmy powylaczane. Powiem wam ze odpoczelam od tej technologi totalnie, czas był tylko dla rodziny. Teraz trochę nadrabiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Anja jakie Lilka ma już długie włosy, jak Ona urosła! taka dorosła już wygląda 🙂 sliczna dziewczynka! i paznokcie pomalowane obowiązkowo 🙂 Paulinka też lubi 🙂

Gosiaczek super na spacerku, zazdroszczę, ja nie pamiętam kiedy byłam z małą na spacerze, w zasadzie to tu nic nie ma i nie ma gdzie iśc na spacer, jedynie koło domu biegamy 😞
ani placu zabaw, nic nie ma;( jak to na wsi...

Maja słodka Zuzka jak zawsze, no i widze że jak paula, nikogo nie puści 🙂 ja też muszę zabrać Paulinkę to jakiegoś parku zabaw bo jeszcze nie była 😞

a mój mały pieronek jest strasznie zazdrosny! mama ją zabrała w sobotę do mojej babci na urodziny (jak ja byłam chora) i był też tam kuzyn z 2 miesięcznym synkiem, jak go mama wzięła na ręce to mała podobno zaraz do niej biegła i tylko baba baba i ręce wyciągała, aż zaczynała płakać, jak odłożyła małego, wzięła Paulinkę, podobno minuta i znów szła się bawić do czasu aż mama wzięła Patryczka na ręce 🙂 no i szczypała go po nóżkach i bić go chciała jak mama go trzymała... nie cieszy mnie to zachowanie... 🥴 Wasze dzieciaczki tez są zazdrosne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka ok standardowo dwie pobudki i wstała o 8 🙂 Pogoda znowu słaba 🥴

Dziewczyny słodkie wasze niunie jej ale te nasze dzieciaczki rosną 😁

anjaP najważniejsze że podróż spokojnie minęła a te rybki to super zabawka 🙂

McDa hehe ja to już nie wiem co lepsze a co gorsze moja w ogóle nie jest zazdrosna jak widzi jak biorę inne dziecko na ręce to popatrzy i bawi się dalej i zauważyłam że coraz ładniej bawi się z innymi dziećmi 🙂 choć częściej zabiera im zabawki ale ja tłumaczę że nie wolno zabieram jej tą zabawkę i oddaję właścicielowi, Lenka wyraża swoje niezadowolenie ale zaraz bierze inną zabawkę i się bawi.

Miłego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek to znaczy że Lenka jest gotowa na rodzeństwo 🙂 bierz się do roboty! 🙂 ja chyba muszę jeszcze poczekać 🙂 Paulinka uwielbia dzieci, dość ładnie się z nimi bawi, ale nie da sobie nic zabrać z zabawek i ona też podbiera, jak jej to wezmę i oddam to histeria 🙂 ale coraz ładniej się bawi, głównie dzięki temu że jak ja jestem w pracy a ona jest u cioci to jest tam z dwuletnim kuzynek i nigdy stamtąd nie chce iść, ciocia ją chwali, mówi że ładnie się bawi choć też ma swoje za uszami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...