Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wypad udany dziewczynki ładnie się bawiły choć nie obyło się bez przepychanek i kłótni o wózek dla lalek 😉 Potem mąż po nas przyjechał i pochleliśmy na szybkie zakupy do lidla: Sajgonki w promocji jesli ktoś lubi to dodam ze smaczne 😜

Lenka wykończona padła od razu po kąpieli i od 20.30 smacznie śpi a ja ledwo żyję zmęczenie mnie dopadło 🤢

megan faceci tak mają że czasem nas wkurzają ale mam nadzieję że już jest ok, no i Paryż wow świetny pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Laseczki! 🤪

Wieeeeki mnie nie było, nierealne,że nadrobię ☺️ Ponad 80 stron! 😮

Jestem przeokropnie ciekawa co u Was ☺️ Dzieciaczki z dolotu oglądam na fb, śliczne Mordeczki! 🙃 Mam nadzieję,że u Was wszystko w porządku!

U nas chyba też dobrze 🙂 Jesteśmy już po konsultacjach ortopedycznych... Lekarze nas uspokoili, pediatra niepotrzebnie namieszała, ponieważ Mały mieści się w normach fizjologicznych, uffff... 🙂 Na chwilę obecną już ,,popierdala" 🤪, bo chodzeniem bym tego nie nazwała ☺️ 😉 Trzy guzy na główce już zaliczone, także normy, normy i jeszcze raz normy 😉 😁 Poza tym ładnie składa zdania, co prawda wyrazy wymawia po swojemu,ale siódmy zmysł mamuni kuma 😉 Potrafi odpowiedzieć jak się nazywa i ile ma lat, co prawda pokazuje jeden paluszek,ale dumnie mówi,że latka ma ,,Ciii" 😁 (trzy). Potrafi pokazać podstawowe części ciała, bicepsy oczywiście i klatę, czego wymaga od Niego Tatuś ☺️ 😉 Za cholerę nie chce korzystać z nocnika, chociaż rozumie do czego służy. Ściąga pampersa, kuca obok filiżany i robi ,,beee" na podłogę 🙂 Także stale muszę Go pilnować 🙂 Ostatnio wycudaczył po co chodzi się do sklepu i powtarza ,,Ciepu kieki" (do sklepu co cukierki) i ,,tata paci" (tata pojechał do pracy). Hitem jest ,,Gamgam style". Na choince taniał z dziećmi 🙂 Oprócz tego bije, szczypie, gryzie, krzyczy, jednym słowem sieje terror 😉 Ach, i ze wszystkim jest na nie 🙃
Poza tym dwa tygodnie temu pochowaliśmy mojego Taty brata ☺️ Przykre doświadczenie, tym bardziej,że to dla mnie pierwszy pogrzeb, który pamiętam w tak bliskiej rodzinie ☺️ Nie ukrywam,że dopada mnie chandra... Oby do wiosny... ☺️

🙂

MajaCh Zuza to czysty Tatuś 🙃 Jest prześliczna 🙂
Megan Marcel taki szogun ma na głowie jak mój Olo (widziałam na ostatnich fotkach) 😜
A Lena Justysi jak żywe złoto 😁 Miny ma nieziemskie!

Ps. Egzaminy w szkole zdałam na 4 i 5! Z angielskiego nawet mam 5 🤪 🤪 🤪 Ale pilnie się uczyłam, albo zmiana koloru włosów pomogła 😁 😉
No i jesteśmy po ostatniej dawce 6w1, Olek zniósł ją dobrze... Zaległości poszpitalne nadrobił,w dalszym ciągu 97 centyl 🤪 14,200 i 89cm 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie! Buzziaki dla dzieci, zajrzę niedługo 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Głowa mi pęka od rana 😠 Lenka właśnie poszła spać więc i ja się położę może jak wstanę to będzie lepiej 😉

emiliaeem
super że zajrzałaś i ze u was wszystko dobrze no i Olii świetnie się rozwija, przykra sprawa z bratem taty dlatego dużo sił i oby do wiosny. Buziaki dla Was i zaglądaj częściej 😘 😘 😘
A i gratuluję zaliczonych egzaminów 😜

Zmykam odezwę się wieczorem. Miłego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem 😁 jak milo, bardzo sie ciesze,ze Olus w porzadku tlyko stres nie potrzebny mieliscie, te streciochy co Wam zakluly - lekarze - ten niepokoj poinni Wam kase oddac za nietrafione diagnozy. Wlasnie to jest mysl moze ktos taka poprawde do rzadu zglosi,ze za bledy lekarskie sie kase oddaje 🤪
Przykro mi powodu wuja, to nigdy nie jest przyjemne kiedy ktos po prostu znika ...
Gosiaczek migrena???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja tak ta cholerna migrena zapisałam się już do neurologa na 8 kwietnia masakra no ale tyle się czeka 🤢

A ja wyskoczyłam dzisiaj z siostra do CH i kupiłam Lence przecenioną bluzę i do kompletu spódniczkę i sweterek w Wójciku 🙂 oraz sukienkę w Reserved Kids 🙂 ten mój zakupoholizm powinien ktoś leczyć ☺️ 🥴 Zajrzałam jeszcze do zary baby i spodobały mi się balerinki http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358112/1049222/Balerinki%20a%C5%BCurowe i koszula no ale to nowa kolekcja więc do przemyślenia a tak wogóle to podobają mi się buty ale oczywiście u mnie w Zarze ich nie ma 😞 http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358112/1049975/Sk%C3%B3rzane%20botki
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358112/1047508/Sk%C3%B3rzane%20kozaki%20z%20a%C5%BCurow%C4%85%20wstawk%C4%85
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358112/1048741/Szyde%C5%82kowe%20trampki a wiecie wolałabym przymierzyć 🤢
a i jeszcze ten płaszczyk ale tez go nie ma http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2013/358107/1135029/p%C5%82aszczyk%20z%20kokardk%C4%85%20przy%20dekolcie

Zmykam do męża. Dobranoc 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,Gosiaczek piekne te buciki,te szydelkowane zwlaszcza i te azurowe a kozaczki chyba juz nie warto...zaraz koniec zimy.Plaszczyk tez piekny ale ja bym sie zdecydowala na inny kolor jak juz ale z powodow estetycznych bo moje dziecie czesto jak jedzie woziem czy rowerkiem to cos wcina,paluszki, owoce i jak nie posmakuje to wypluwa itd....wiec co chwile piore kurteczki i szaliki...
Zobaczcie wygralam wczoraj aukcje 🙂 te rozowe na gorze to komoda i biorko z szufladami :
http://www.ebay.co.uk/itm/childrens-bedroom-furniture-/181069192781?pt=UK_HG_ChildFurniture_RL&hash=item2a28909e4d
troszke musze je podlansowac ale jest sliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziendobry ! Sama ze soba porozmawiac tez moge 😁
Mala znow ladnie przespala cala noc 🙂 Mam te mebelki juz u niej sa w pokoju a ona szalala wczoraj wieczorem szuflandia taka magiczna mozna otwierac i zamykac 😁 i do tego tyle ich jest heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam , ja dziś wolne i od jutra tydzień urlopu 🤪 🤪 Mieliśmy jechać do teściów na obiad , ale Natalia od rana wymiotuje 😞 do godz 12 to z 6 razy to co wypiła to zwróciła 😞 niby nie dużo , ale nigdy wcześniej jej sie do nie zdarzało , gorączki nie ma nie wiem co to za cholerstwo 😠 teraz leży w łóżeczku i od godz już jest ok 😉 oby nic sie nie rozwinęło 🙂


emiliaeem witaj, super że Oli chodzi ,ładnie mówi i że egzamin zaliczony 😉


co do bóli migrenowych to ta paskudna pogoda temu sprzyja 😠 😠 byle do wiosny 😉


Natalia na ciastko wola kacho , a na rękę sieka 🙂 Woła mama sieke mama sieke a ja jej ścierkę daje 😁 😁a ona pokazuje na zlew i rękawy podwija ,że chce umyć siekę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przed chwila. Mycha wlazi ciagle na krzeslo i wyglada....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/desktop9v.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2392/desktop9v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

Emiliaeem zaglądaj częściej! i dobrze ze z Olim wszystko dobrze i że egzamin zdany, zdolniacha z Ciebie!

Gosiaczek jakie cudne te buciki!!!!

MajaCh super pokoik i mebelki!

Emilia no właśnie, może włosa połkneła? od kuzynki tak miał, wymiotował, potem w końcu mu przeszło i włos wyszedł z kupą 🙂 ale najpierw się nim dusił;( mam nadzieję że to nie żadnej wirus i już jej przeszło!


a ja kolejny dzień walki z kąpielą, nic nie pomaga, mały Oskarek był tu, chciał się iśc kąpać z nią to jak ich zacżeliśmy rozbierać, Paulinka się tak rozwrzeszała że i mały zaczął, mieliśmy niezłą orkiestrę, oczywiście żadnej do wanny nie dał się postawić;(
wczoraj nalałam jej już wodę do miski, to nawet ręki nie chciała zamoczyć, a była w ubraniu, czego nie rozumiem, bo jak myjemy raczki w umywalce to wsadza ciągle je pod wodę i się cieszy, dałam jej konewkę to sie rozbawiła i wylewała wodę po całej łazience i po nas, ale jak woda się skończyła to nie miała odwagi sama nabrać tylko nam kazała, potem stopniowa zaczęłam ją rozbierać wygłupiając się i było wszystko ok dopóki nie zobaczyła że jest w łazience i jest rozebrana, orkiestra na nowo, udało mi się na tyle że raz włożyła nóżkę do wody ale zaraz wystraszona wyciągnęła i zaczęła uciekać mówiąc nie nie nie.... przynieśmy już ze starego domu wanienkę kolorową, może jutro w niej spróbuję, no i jutro mam zamiar lalki tak wykąpać, może się w końcu przekona, no i ubiorę jej strój kąpielowy... 🙂

i chcę kupić zabawki do wody ale nie wiem co wybrać:
http://allegro.pl/elc-zjezdzalnia-do-kapieli-wodna-zabawa-fisher-hit-i2995941686.html
czy http://allegro.pl/tomy-osmiorniczki-do-kapieli-nauka-zabawa-2756-i2993306251.html
no i na pewno kupię to http://allegro.pl/kreatywne-kredki-do-kapieli-do-wanny-super-cena-i2968794503.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDa ja ostatnio ogladam Zaklinaczke taki serial i mam taki scenariusz 😁 ze mala w zeszlym wcieleniu sie utopila...nie bez kitu moze widziala cos w telewizji takiego....Zuzia juz reaguje na tv. boi sie jak ktos strzela,jak sie bija itd wiec wszystkie filmy akcji odchodza w zapomnienie do poznego wieczora kiedy ona spi.. tak mysle, cos zobaczyla bo jak mowisz,ze sie nie sparzyla to luz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

U mnie słoneczko ale już się chmurzy 😠

McDa no to spróbuje z tymi lalkami żeby tylko nie było krzyku że laki do wody wkładasz.

Zapomniałam Wam napisać jak mąż został w piątek wieczorem z Lenką to Lenka do niego ba ba ba więc on wziął telefon i dzwoni do babci a Lenka ze nie, jak mi to mąż powiedział to się uśmiałam i mu mówię baba to babcia a ba to Barney 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolejny dzień kąpieli, masakra, wanienka kolorowa w której pół dnia siedziała w salonie, ładny strój kąpielowy, lalki, zwierzątka i inne w wodzie, wrzask i tyle, gdy tylko zamoczyła nóżki, nie wiem co mam jeszcze robić;( wygłupialiśmy się jak nie wiem, nic nie pomagało, dopiero jak przyniósł mąż tableta i puścił jej teledyski to na chwilę nie płakała i nawet jak ją posadziłam na dupkę, ale jak chciałam strój rozebrać to na nowo 😞 gąbką jej tylko zmoczyłam główkę jak oglądała i tyle z kąpieli, jutro znów próbuję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja no ja też tym bardziej że to tak nagle z dnia na dzień się stało, wcześniej to ona uwielbiała kąpiele, wrzask się zaczynał ale jak wyciągaliśmy z wody;( tęsknię za tymi czasami....

i tak dziś myśleliśmy z mężem o tym i chyba to się tak zaczęło od tego co weszła do wanny troszkę za naszą namową, miała jakiś zły dzien i była na nie jeśli chodzi o kąpiel ale tylko trochę kwękała i po nas krzyczała, nie płakała, no i stanęła w wodzie to zaczeła sikać, ona od razu popatrzyła w dół i wrzask a my w śmiech 🥴 ona wtedy strasznie się bała, pamiętamy, ze nie mogliśmy jej uspokoić, strasznie się trzęsła i myślę że będzie o to chodziło, bo jak jej myję rączki to przeszczęśliwa jest, zaczyna się wojna jak rozbieram i wkładam nóżki, nogi dźwiga do góry jakby ją woda parzyła i strasznie płacze.... no ale to się stało jakieś 3 tyg temu, czy ona to może jeszcze pamiętać???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Lenka wróciła do nocnego rytmu pobudka po 1 na wodę i o 5 na mleczko spała do 8 🙂 ale leżała w łóżeczku do 9 😮 więc i ja wstałam dopiero o 9 🙂

McDa jeśli to było mocne przeżycie a widać że tak było to może pamiętać teraz dzieci dużo zapamiętują i pamiętają np. ze czegoś nie wolno, czy np. ze to jest dobre a tamto kwaśne, to jest jabłko a to banan itd. Poszukaj może jakiś rozwiązań na necie może ktoś miał podobny problem 😉

a Lenka od rana Barneyem mnie męczy czasem mam go już po kokardki no ale przynajmniej jest spokój 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...