Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam Was

dziekuje Wam za rady, będę wszystko po kolei próbowała 🙂
Gosiaczek wydaje mi się że nie boi się za dużej wanny bo zawsze szalała w niej i byla przeszczęśliwa i nie pamiętam żeby miała za ciepłą wodę, raczej mi się wydaje że to taki bunt, bo zanim się to zaczęło to normalnie się kapała i nie chciała wychodzić a następnego dnia wrzask przy rozbieraniu i wkładaniu do wanny jak nie wiem... może jej się coś śniło?? 🙂 muszę jej kupić jakieś zabawki do kąpieli żeby nie myślała o tym....
a lenka cudna jak zawsze, fotki rewelacja!

Maja spróbuję wszystkiego, dzięki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Macda próbowałas sie z nią wykąpać. Wskocz najpierw ty do wanny a potem spróbuj zaprosić Paulinke no i meza 😉. Macie spora wanne, zmiescicie sie. Lila często bierze prysznic ze mną albo z tata, bardzo to lubi . Chlapiemy sie woda , lubi mi wylewać kubeczki wody na głowę, a ja jej.

Byłam dzis znowu u lekarza, dalej kazała leżeć aż do środy. Ale już dzis jest bajki, jak nie mam temperatury, to tak jakbym prawie zdrowa była, tylko sił brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja biedna jestes z ta choroba....sie chce juz robic wszystko ,a tu sila wyzsza...
Zdjecia przesliczne!!!!!! Lenka jest boska modelka 🙂
Ogladnelam ten film!!!! polecam wam strone filmy online kino.pecetowiec.pl bo tylko tam znalazlam i jest bezpieczna i co wazne poza granicami kraju mozna obejrzec 🙂 Rzeczywiscie calosc z gula w gardle ogladalam 😞 nie moge ogarnac tego co by bylo gdyby..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dziendobry 🙂 Zuzia dzis pol nocy spala z nmi bo nie bylo sensu co chwile wstawac,zeby ja uspokoic.....i kolejna kupka do kibelka 😁! ale potrzymalam ja z 10 minut zajela sie taty golarka elektryczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo halo!!!

Zyjemy!

U Nas tyle sniegu, jeszcze wczoraj sypal dosc mocno a dzisiaj odwilz i ciaplata sie robi
Wlasnie zaczal deszcz padac

Ja wczoraj i dzis zaliczylam juz ortopede i po jutrze tez pojde
Wczoraj sie nastalam 2 godziny pod sciana bo wszystkie miejsca zajete i myslalam ze
juz tam zejde od tego stania, az mi goraco bylo
w nocy wszystko mnie bolalo...

Mam skierowanie na rozne badania, no a wiadomo jak z terminami
Pod koniec lutego mam reumatologa, a musialabym juz sie leczyc ale sie nie da wczesniej i koniec
a potem mowia ze sie czlowiek nie leczy...

łapa mi zas spuchla przez noc- mam ją jak balon 😞

Patryk łobuzuje ile się da, ciagle sciaga sandalki, wspina sie i cala reszta


Gosiaczek-
wspolczuje ze Lenka musi przechodzic badanie oczek, znam ten bol
bo juz z 5 razy bylismy na kontrolach (z racji wczesniactwa) i 3 razy mial
zakaladane klamry do badania
plus oczywiscie kropienie oczek a przed ostatnim badaniem w domu tydzien mu sami kroplismy
Patryk mial ostatnio minusy w oczkach i astygmatyzm - ale to tez jest do kontroli - wiec mamy
we wrzesniu
wazne ze to kontrolujecie, oby wada dala sie usunac
super zdjecia

Gosiaczek, McDa
- co do szykowania czasem podkladu, pieluch i calej reszty przez Patryka, to wlasnie szykowac szykuje ale z przewijaniem sa jazdy czesto niezle


megan
- mialas juz rezonas?


McDa
- heheh ale daja blizniacy czadu
super, że Studniówka sie udala
hehe a z niezabieraniem mezow dobre, jednak zawsze cudze lepsze 😜 😉

anjaP
- duzo zdrowka


MajaCh - to u Was juz chyba te kupy do kibelka to beda juz na stale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka fatalna więcej byłam u Lenki w pokoju niż w sypialni chyba zęby dalej wychodzą 🥴

I ja na maxa wkurzona bo okazuje się że mąż dzisiaj nie wróci chyba dopiero jutro wieczorem będzie 🥴 Ale człowiek to jest głupi chce pomóc innym i wychodzi na tym jak... Mąż poleciał do Londynu bo znajomi się przeprowadzają do Polski i potrzebowali kierowcy do busa a na miejscu okazało się że oni tylko w połowie spakowani, żona kolegi nic nie przygotowała tylko spakowała siebie i dziecko i już jest w Polsce a mąż musiał pomagać koledze w pakowaniu (a miało być wszystko gotowe 😠 )jeszcze wczoraj ten bus się popsuł, naprawili go ale na ranny prom już nie zdążyli. Aż boję się o męża bo on tym busem do Polski jedzie 🤨

wercia ale ty się nalatasz po tych lekarzach obyś szybko wróciła do zdrowia 😘 Co do wady wzroku u Lenki może to być zez rozbieżny już się trochę na internecie naczytałam i może niepotrzebnie bo teraz martwię się jeszcze bardziej 🥴

Maja chyba muszę kupić nakładkę na kibelek i zobaczyć czy Lenka będzie chciała się załatwiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - oj to niewesolo, ech czesto tak wychodzi jak czlowiek chce byc dobry dla innych
szczesliwej drogi dla meza
a u mnie za to dzis miala przyjsc Chrzestna od Patryka ale odmowila spotkanie takze czeka Nas kolejny monotonny wieczor 🥴

A u Nas chyba tez zeby ida 5-tki bo Patryk grzebie paluchami w buzi - wlasnie te "tyly" wymacuje
no i slini sie przy tym porzadnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek ale lipka wyszla co? ale promy przeciez co 2h ...oby spokojnie dotarl bo w Europie zima na calego a u nas ani troche sniegu nie ma, za to Uk na powodzie sie szykuje...
Ja sobie ogladam zaklinaczke 🙂 i dwa palce rozcielam ostro przy zmywani,nie zauwazylam szkla sprzed kilku dni ,w odplywie kawalej wystawal i nie nadzialam i to DWA RAZY... 😮
Wercia, a reka od czego puchnie?? moze woda Ci sie zatrzymuje tez co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia to przykra sprawa.... 😞
Megan wybij to sobie z glowy! takie fajne dziewczyny musza pokonac umyslem cialo 😉
Gosiaczek to jak busem to jutro w nocy dojedzie...kurka przykro mi.
A moj maz ma nocke znow i bede siama z mala, on teraz spi przed praca,a mala na kolanach oglada historyjki z cbbc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja melduje ,że żyjemy 🙂


Nie mam czasu zajrzeć na neta pracuję teraz od pon do soboty 😮 i tydz urlopu 🤪


wercia i anja i megan zdrówka życzę 😘


maja gratulacje dla zuzi , super ze nie musisz obsranego całego dupska wycierać 😉 Natalia robi co drugi dzień i pampers cały a raczej dupsko całe w kupie 🙃


gosiaczek mi też przykro , nie ładnie ze strony tej dziewczyny 😲 a i policzyłam Natalii górne zęby ma 1,2,3,4 a 5 jeszcze nie 🤔to 4 takie duże już sa a ja myślałam że to 5 🙃 dolnych nie mogę policzyć nie otworzy buzi jak chce policzyć , a jestem ciekawa 😁


Natalia znów ma 1 drzemke 1,5 godznną, między 11 a 12 zasypia i dziś juz o 19,12 zasnęła 🤪 dlatego udało mi się zajrzeć 😉 😜i wstanie na pewno o 6 rano bo tak było dziś 😉 i coraz częściej przychodzi o 4 do nas do łózka i spi z nami 😁 Ostatnio przespała 2 noce całe a od 2 dni jak zasypia juz o 19 z kawałkiem to od 2 w nocy śpi niespokojnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już wykąpane 🙂 Lenka zasypia a ja oglądam Na Wspólnej 😉

emilia super ze u Was wszystko dobrze no i urlop się należy 😉 Jej jakby tak Lenka przychodziła mi w nocy do nas to w ogóle bym nie spała, mam nadzieję ze jak już będzie miała wyjęte te szczebelki na stałe to nie będzie tak robiła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh zjebiesz ale konkretnie i podbudująco...byłam na zakupach sama...kupiłam bluzke adidas czarna z szarymi wstawkami za 49,90 spodnie w tkmaksie za 79,90 takie 3/4 fitness i buty czarne za 59 zl i mykam na siłkę biore sie za siebie troche. Tylko ruszyć dupsko na tą siłownie to drui problem bo sie nie chce :P Marcel śpi o dziwo...pewnie sie przebudzi za godzine ehhhhhhhh mąż na kompie ja z laptopem na kanapie wcinam mandarynki. Marcel nie chce na nocnik więc dalej tyłek obsrany a najlepiej jak sie obsra bawie sie z nim i go klepie w pupcie i ta kupa aż po pachy wyłazi

gosiaczek..no nie ładnie...nie martw sie rozważny facet pewnie jest dojedzie cało i zdrowo..ale ty pewnie myślisz ciągle i sie nie dziwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozmawiałam z mężem ma 50km do promu,noc mam z głowy nie będę mogła spać, dlatego nienawidzę jak mąż gdzieś wyjeżdża 😠

megan widzę że zakupy udane no i umnie tez brak motywacji do wyjścia na siłkę dlatego od marca zaczynam ćwiczyć w domu a potem zobaczymy 😉 Jeszcze przez luty się obijam ale ta pogoda jakoś mnie nie motywuje do czegokolwiek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂
a Zuzia dzis rozpedzila sie na sciane i zapomniala rece wyciagnac i glowa zahamowala centralnie......nic jej nie jest ale sie splakala ,a mi serce do gardla podskoczylo. Malo tego przed chwila sie obudzila i plakala, poszlam sprawdzic a ona cala spocona pytam jej co sie stalo co obudzilo,a ona BAM czyli jej sie przysnilo to jak uderzyla biedna... Nauczyla sie nowego slowka. DOM ale brzmi to jak Hom bo tak latwiej. i poznaje sloneczko i chmurki bo teraz duzo malujemy jak ma ten stolik 🙂 siadamy razem i malujemy ona lubi pozniej mi pokazywac gdzie co jest 🙂
Tylko myla jej sie piety i ramiona jak pytam gdzie co ma... i jak pytam gdzie ma serduszko to czasem na usta pokzuje heheh wie,ze cos gra ale nie wie gdzie 😁
Taka pociecha moja mala .Mam nadzieje,ze dzis nie bede musiala jej do siebie przenosic......maz w pracy jak pisalam.
A ..no i Zuzia wciaz nie ma 3jek zadnych chociaz je widac ,ze sie dzieja, i 5 tek tez ni widu ni slychu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...