Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marcel sie przebudził oczywiscie..ja tylko tak gadalam ze na silownnie itd a moj maz to kiedy idziesz? tylko gadasz i tyle 😮 to nie chce robic z gęby dupy i musze isc 😜

mała musiała mocno stuknąć o tą sciane jak sie tak przebudza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 Megan juz dobrze spala do 4.30 bez pobudek i mleczko i do 7mej.
My dzis na playgrupe idziemy nowa na koncu mojej ulicy zaczyna sie za 20 minut wiec sie zbieramy 🙂 Buzka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny

Od rana pada deszcz i patrze tylko jak zmywa ten piekny snieg a sanki beda
zimowac na korytarzu...

Ja dzis sie czuje jak totalny polamaniec, pewnie przez ta pogoda
Łapa spuchnięta kolejny dzien

Patryk budzi sie w nocy od kilku dni po pare razy, chyba ida mu 5-tki
i najgorzej jak na razie to przechodzi bo do tej pory z wychodzeniem
zebow oprocz hektolitrów śliny i ton śliniaków nie było problemów

Zapomnialam Wam wczoraj napisac o naszej sobotniej wizycie u kolezanki i jej dziecka
(roczniaka)
Jak tylko stanelismy przed drzwiami to Patryk zaczal wyc jak szalony jakby
sie bal, lzy jak grochy i potem przez pol godz wył
Potem sie troche pobawil zabawkami i znowu wycie i darcie i pod drzwi
ze on do domu chce, zaczal sie nawet po swojemu przebierac
Wiec sie pozbieralismy do domu - takze super sie zrelaksowalam...
Co do kolegi to tez plakal jak widzial ze Patryk płacze
Ich kontakt to byl w sumie taki ze rozpinal sandalki Patrykowi a Patryk go po glowce glaskal
i chcial mu smoczek wyciagac - jakby sie dziwil po co on to w buzi trzyma


emilia1 - super ze bedziesz miec urlop, odpoczniesz chociaz od pracy zawodowej, bo
cala reszta to wiadomo...


megan
- ciesze sie ze zakupy udane, a z silka fakt grunt to sie ruszyc,
mnie samej sie nie chce
mnie ostatnio ortopeda powiedzial ze ruch to zdrowie
ja kupuje rowerek, miejsca co kot naplakal no i za "swoje" musze kupic
- maz mi powiedzial - jestes na l4 - to se kup
ale przynajmniej bedzie

MajaCh
- gratulujemy kolejnego slowka, fajnie ze stoliczek sie podoba
i chce przy nim siedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka taka sobie dwie standardowe pobudki ale jak dałam jej mleczko o 5 to ja już nie mogłam zasnąć 🤢

wercia u nas pogoda też do bani i przez to wychodzimy co drugi dzień, dzisiaj mimo że pada to i tak wyszłyśmy z tym że włożyłam ją do spacerówki (przynajmniej nie zmokła), musiałam śmieci wyrzucić i poszłyśmy do sklepu po chleb i wędlinkę 😉 ale w niektórych miejscach były roztopy to myślałam że ugrzęźniemy na dobre a przy przechodzeniu przez ulicę musiałam podnieść ją z wózkiem bo ścieżka w śniegu wydeptana przez ludzi 😠 i pomyśleć że prawie w centrum miasta mieszkam 🤢 Zmachałam się strasznie a jak wchodziłyśmy do klatki to Lenka zaczęłam płakać bo nie chciała do domu wracać 🤢
Co do płaczu Patryka to uczuciowy chłopak z niego ale i pewnie rzadko do kogoś chodzicie 😉

emilia
ściągnęłam 19 odcinków Barneya Lenka go uwielbia tylko tańczy na tych piosenkach a Kocham Cię to jej ulubiona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek - czyli pogoda taka jak u Nas
co do wychodzenia to odkad zaczelam chorowac to malo wychodzimy
do kosciola chodzil tylko maz to potem jak wzial Patryka to zaczal wyc jakby sie przerazil i tyle bylo z mszy, musial wyjsc maz z Nim z kosciola
w styczniu na koncert jak poszlismy do kosciola to to samo, wycie i stalismy w przedsionku
ale w markecie czy sklepie nie wyje, nie jest przerazony a ludzi tez tlumy, licze na to ze mu przejdzie no i na sile tez go pchac nie bedziemy
chcialabym zeby mial wiecej kontaktow z "rowiesnikami" no ale juz pisalam ze sie staramy widziec ale ludzie czasu nie maja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek jak tam??? gdzie maz juz Niemcy pewnie pokonuje?
Wercia to bardzo typowe zachowanie jak dziecko zadziutko widzi inne dzieci....dlatego ja mam te playgrupy i chodzimy do dzieci kiedy tylko mam czas i pogoda dopisuje...poza tym ma ta swoja kolezanke tez sie czesto widza. a playgrupa to takie jakby przedszkole na 2h .Kazda jest inna i raz w tygodniu. Chodzimy na jedna polska w piatki, mamy z dziecmi czy tatusiowie . Dzis bylam na angielskiej wlasnie kolo mojego domu, lozesz.....doliczylam sie 70 dzieci! w roznym wieku od miesiecznych do 4 lat. Bardzo fajna, gitary, zabawy, zabawki konkretne zjezdzalnie itp. to w kosciele katolickim jest. Oczywiscie nie ma nic kladzienia do glowy o wierze tylko miejsce.
I jeszcze jutro idziemy do kosciola baptystycznego tam tez jest fajnie bo wielkie pomieszczenie, mniej dzieci moze z 30-40 i jest przyjemnie ,maja fajne zabawki. Na tej poslkiej jest okolo 30 dzieci przy dobrych wiatrach. Ale wychowujac mala tutaj w Anglii musze jej podsuwac jezyk angielski pod nosek dlatego chodzimy wszedzie i duzo, poki ja moge, poki nie pracuje. Poswiecam sie dla Zuzi 😁
Troche chaotycznie popisalam...napewno hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenkę położyłam i zasypia a ja ratuję się kawką 😉 teraz rozpadało się na całego 😠

Maja
właśnie dzwonił jest już w Polsce jeszcze będą mieć postój na jakieś jedzonko i może za jakieś 7 godzin będzie 🙂
Ma dzwonić jeszcze bo ja nie wiem czy wieczorem kłaść Lenkę spać czy czekać na niego 😉 Mąż mówi żeby czekać bo stęsknił się za nią 😜
Fajne masz te playgrupy a to jest płatne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szybiutko Niemcy pocisneli! mi sie zdawalo to niekonczaca droga 😁
Czekaj czekaj, moze i mala bedzie pozniej lepiej spala ,a tata pewnie prezent ma i nie moze sie doczekac jej reacji 🙂 i Tobie pewnie tez sie cos dostanie,co ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowe sa dziewczyny jakby byly platne bysmy tak nie lataly 🤨 to jest wspaniale,ze rzad tak w dzieci inwestuje, plus lekarze darmowa sluzba plus leki dla dziecka do momentu kiedy nie przestanie sie uczyc tez za darmo. Ale z kolei jakbym ja chciala dac do przedszkola do 3go roku zycia od teraz to bym nie wybulila, bardzo drogo.... baardzo. Ale z kolei po 3 roku zycia przysluguje 15 godzin darmowych w przedszkolu wiec tu juz lepiej bo pozniej wiadomo juz nauka sie zacznie. Ale ja chce do pracy....bardzo.
A maz mnie wkurwil nieziemsko bo przed wysjciem na playgrupe mala banana troche odcisnela na tv 9 jego nowa zabawka 40 cali sratytaty) i ja to wytarlam i chcialam po playgrupie doczyscic bo nie mialam czasu,a on po nocce poszedl spac. I smsa mi wyslal na playgrupie,ze piloty schowane i kurwa jak ja jej pilnuje i wogole.
W takich momkentach to po prostu nienawisc sie we mnie rodzi....okrutne ale prawdziwe.
Wrocilysmy a on zaczal sie na mala wydzierac ,a ona nie wiedziala o co chodzi bo juz po prostu zapomniala , a wczesniej ja ja ukaralam bo po lapkach dostala, ja ja zawsze po rekach trzaskam inaczej nie karam. I w kazdym razie Zuzia plakala bo tata byl zly ,a ona nie wiedziala czemu. I na mnie jak sie darl to szok. A to tylko tv,ktory sie czysci codziennie. Ale mnie zdenerwowal ,wciekla jestem mala juz po drzemce wiec planuje ja zabrac na spacer i pozniej do kolezanki,zeby nas nie bylo caly dzien do wieczora ,on ma nocke wiec niech sobie pomysli.
Ja tak mysle to tylko brudny tv ......i to dopiero poczatek.....
No nic idziemy sobie, wiec do wieczora.Papa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 🙂


U mnie pogoda też do dupy , pada i chlapa , mnie głowa boli 😠 Nocka moze byc , Natalia zasnęła po 19 i do 24 miała lekki sen tzn popłakiwała , ale później spała ładnie o 5 mleczko i przeszła do nas do łózka , a że ja zaraz wstawałam to juz nie poszłam spać i w dzień miała 2 drzemki po 1,5 godz 🤪


maja faceci tak maja moją , mój tez ma obsesje na tym punkcie 😉


gosiaczek ciesze się że barny się podoba, Natalia właśnie w tym momencie woła kocham cie .............. , a przed chwila wywołała łyżeczką serek na płytki w kuchni i ręcznikiem wycierała i mam znów robotę wrrrr


wiecie co jeszcze moja córka mówi , az wstyd pisać bo sie z tego śmieliśmy a teraz ledwo oczy otworzy , albo jak dzisiaj wszedł dziadek to tak go przywitała ... wyjdź stąd fak .... tak ją nauczył mój syn i teraz tak gada jak chce żebym się z ina bawiła i śmiała się, a tak wyraźnie mówi i te fak podkreśla olana jestem ☺️ 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mąż był o 20.30 Lenka tak się rozbrykała że teraz nie chce zasnąć 🤢 No i ile rzeczy jej nakupował jestem w szoku o jego dobry naprawdę dobry gust może śmiało chodzić z nią na zakupy 😉
Jej ale w tym Primarku są fajne i tanie ciuchy a w Nexcie kupił jej dwie pary butów srebrne: http://www.next.co.uk/x51752s1#779618x51 i http://www.next.co.uk/x51752s3#760699x51
oraz to tylko w innym kolorze: http://www.next.co.uk/g64238s1#844536g64 oraz tą białą koronkową tunikę http://www.next.co.uk/x51740s3#771497x51
a żonie nic 🤢

Maja ach Ci faceci oni zawsze mają fioła na punkcie czegoś no ale nie wolno im przesadzać 😉

emilia
no to musisz porozmawiać z synem nasze dzieci to łapią teraz wszystko bardzo szybko 😉

Zmykam usypiać Lenkę bo coś mężowi nie idzie 😜

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 🙂 Gosiaczek!!!! ale ciuchy odlot!!! nie mo moj maz to kupi......bluzeczke z napisem Ilove my mummy itd. hehehe ogolnie to jakies bluzki, jedna jej kupil do tej pory jest za duza i to dawno bylo...nie wspomne o bucikach. Mala jest tak zmeczona po nocy ,ze odlatuje w krzeselku do karmienia....cala noc jeczala, prykala ,wyraznie brzuszek ja bolal, spala ze mna bo ja wzielam zeby glaskac po brzuszku i tym samym tez nie spalam. A przed nami playgrupa.
Gosiaczek az sie sama przjde do Primarka dlugo nie bylam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka fatalna od 4.30 do 7 nie spałam bo Lenka nie spała do 6.30. Ledwo chodzę 🤢

Po drzemce Lenki pojedziemy do siostry i jej córeczki to przynajmniej my pogadamy a dziewczynki się pobawią 😉

Dziewczyny mnie mąż też zaskoczył no ale najwyraźniej wspólne zakupy robią swoje 😁
Maja zazdroszczę Ci za masz Primarka i Nexta. A Primark naprawdę ma tanie rzeczy i fajne no a Next może i drogi ale te ciuchy są piękne 😜 Jak byliśmy w październiku w Londynie to ja mogłabym co drugą rzecz w Nexcie kupić no ale finanse i ograniczenie bagażowe nie pozwoliło, choć nie ukrywam że wtedy tez trochę kaski poszło na Lenki rzeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po mala spi,pewnie niedlugo wstanie ..... na szczescie obiad mam z wczoraj zupke dla nas i mam plan zrobic salatke z soczewicy, ciekawe jak wyjdzie 🙂 napewno ladnie bedzie wygladac bo jest czerwonawa. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuuuuuuuu jak mąż mnie wkurwił...to masakra!!!!!
poza tym chciałam go zbrać do paryża na kolacje walentynkowo-urodzinową ale nie wiem jak to zorganizować,,,,chyba pojde do jakiegos biura bo na necie pustki nic nie znalazlam z przelotem...chociaz ja sie postaram..bo od 4 lat nigdzie nie byłam w walentynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...