Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kiniek - mój się bardzo podobnie zachowuje, może to kolejny ze słynnych skoków rozwojowych???

Od 2 nocy budzi się koło 4 - kręci w łóżeczku, zarzuca kołderkę na głowę, gryzie kocyk, ciagle muszę go odkrywać.
W ciągu dnia mało co zrobię bo marudzi i beczy

Buuuu na kawę bym poszła z koleżankami a tu kicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

Ehh u nas nocka w sumie nijaka maly obudzil sie z wielkim placzme po 4 cos mu sie snilo dalam smoczka uspokoil sie i spla do 7 dzis znow wyniki trzeba bylo zrobi oglupieje z nimi jeszcze 2 razy a jutro wizyta bo chce zapytac o ten kaszelek i te ulewanie nio i oczywiscie recepta na mleko

Niby moj uczulony na bialko a dzis juz 2 dzien podaje mu kaszke z sokiem malinowym wcina az uszy sie trzesa i mu nic nie jest widac jakies przejsciowe

Dzis na obiadek bedzie marchewka z ziemniaczkiem i ryzem 3 skladnikowe ciekawe co mu po tym bedzie nio i zasmakowal mu soczke marchewkowy dla mnie ochyda wszystko co jest bez cukru

aaa i mi sie na dodatek myszka zepsula i musze tym cholernym panelem sie obslugiwac niecierpie tego w laptopach

Dobra zmykam bo idziemy spac a maly sie w lozeczku denerwuje do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Oj widzę że te nasze dzieciaczki to jakieś marudy, moja dzisiaj obudziła się o 2 pokręciła i zasnęła nawet do nie nie wstawałam, potem po 3 i po 4 dałam smoka i poszła spać a o 5 to już butla poszła w ruch 😉 hmmm może u mojej to naprawdę ząbki będą wychodzić bo czytała że dziecko wtedy częściej w nocy się budzi a przecież kiedyś tak ładnie spała tylko o 5 na butle się budziła 🤢

A w ciągu dnia bywa różnie raz da mi coś porobić w domu a czasem to cały czas muszę być przy niej 😉 a teraz mam projekt do zrobienia a tak mi się nie chce ☺️ a co najgorsze już dwa kolejne czekają w kolejce 😞

MajaCh wszystkiego dobrego dla twojej córci 😘

monia nie mam pojęcia dlaczego Ci tak sie wyświetla zdjęcia 🤔

Miłego dnia Wam i waszym skarbom życzę i oby grzeczne były 😘

No nic jak mus to mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki 🙂

Dawno mnie nie było,ale przez ten długi weekend człowiek się rozleniwia... ☺️

Oluś dostał bardzo brzydkiego kaszlu i ma chrypkę,którą słychać w piskach... Byliśmy wczoraj u lekarza,ale dzięki Bogu nie widać zmian w płuckach i oskrzelach. Mamy zalecony syropek. Oluś pięknie pije go z łyżeczki 🙃 No i waga ostra... 8,5kg na liczniku 🤪

Później Was poczytam 🙂
Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wszystkich,

mi właśnie po strasznej nocy udało się położyć małą spać 🙂 noc straszna,pobudka o 3, dostała cyca, i spała aż do 4 😞 od 4 do 6 rzucała się łóżeczku a ja tylko co chwilę wstawałam żeby włożyć jej cumla..... w końcu o 6 poddałam się i zabrałam ją do nas do łóżka, o 7 zasnęła na godzine 😞
teraz też już marudziła i nie mogła zasnąć....

MajaCh 100 lat dla Zuzi! niech zdrowo rośnie!

Emiliaeem gratuluję wagi Olusia! wyrośnie koks z niego 🙂
moja waży już 6200!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia wszystkim w piskliwym ultadzwieku dziekuje za zyczenia 🙂
Emiliaeem noooooo ladnie wazy hehehhe
Darka a jaka kaszke podajesz??? taka co sie z mlekiem rozrabia czy z woda? i jaki syropek???? bo mnie zainteresowalo tylko obawiam sie,ze jak mala zasmakuje takiego lakocia to sie wypnie na zwykle mlesio 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kobitki:*:*

Mnie też już dosyć długo nie było..ale jakoś tak nie było czasu wejść na dłużej na kompa.
moja myszka to tak się niemiłosiernie drze jak jest głodna, że niczym nie idzie jej uspokoić..i tak jest przed każdym karmieniem 😮
Dzisiaj się skusiłam i dałam jej dwie łyżeczki marchewki ze słoiczka..bardzo jej posmakowało...teraz będę czekać na reakcje

emiliaeem waga Twojego Olusia ..wow..duży chłopak z niego 🙂

U nas kupki dalej nie takie jak powinny być do końca..no ale jest już dużo lepiej...podobno jak ząbki mają wyjść to też objawem są luźne kupki..hmmm zobaczymy

miłego dnia dziewczyny :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zęby, zęby już Lilce pierwsza jedynka spod dziąsła wystaje, cale szczęście mala nie gorączkuje biegunki tez nie ma, tyka dziąsła ja swędzą i cały czas się języczkiem po nich trze.
U nas pierwsze choróbsko zażegnane wczoraj jeszcze na kontroli byliśmy, wszystko dobrze i udało się bez antybiotyku, następnym razem będą już antybiotyki. Dziękujemy za życzenia niuńce zdrowia, przydały się bardzo 🙂Oby na długo 🙂
Tez ostatnio nie wchodzę, mało tego czasu wolnego cholera, a jak ja go sobie wygospodaruje jak do pracy pójdę, Werciu współczuje Tobie i tego się boje, a jeszcze jak przyjdzie z praca do domu przyjść, koszmar mnie czeka 😞

Ja czekam jeszcze z podaniem zupek, jakoś cholernie się boje ze krzywdę jej zrobię , zresztą podawałam jej mleko w chorobie łyżeczka i ona nie ma jeszcze pojęcia o jedzeniu z łyżeczki. Poza tym rozmawiałam z pediatra , ona kazała czekać do 5 msc, na razie ładnie pije mleczko, waga tez super 6300 . A jeżeli wcześniej będą jakieś oznaki wilczego głodu, mam skonsultować to z nią.

Jade zaraz prasowanie odebrać i może do sklepu na zakupy skocze

Musze się pochwalić, ze moja waga z przed ciąży powróciła!!!
Jeszcze brzuch trenuje 😜 ale już jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AnjaP ja też czekam z podawaniem jedzonka... W sumie Olkowi sprzyja cycuś,więc kombinować narazie nie będę 🙂
Chociaż jeść łyżeczką uczymy się cały czas 🙂 Mleczko,witaminka, syropki i to tyle póki co 😉
Chociaż marzę już o marchewkowym nosku ☺️

Ania a co Martynka ogląda? 🙂 Zaciekawione ma oczęta bardzo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nio i dzis zrobilam wszystko co planowalam i jestem z siebie dumna chodz maruda nie dawlaa o sobie zapomniec jak spal w poludnie godzine dopoki go listonosz nie obudzil to ja wyrobilam ciasto na szarlotke potem wzielam sie za jego obiadek dzis byly 3 skladniki marchew-ziemniaczek-ryz

Szarlotka wyszla pyszna moja mama sie nia nawet zajada a do smakoszy slodkiego nie nalezy nio i przypomnialo mi sie ze tata ma jutro urodziny wiec ciasto w sam raz o ile nie ebdzie zjedzone

Reszte ciasta konczylam, jak moj tata byl z malym na spacerze ponoc 5 min spal a reszte lezal cicho niewiarygodne

My jutro dziemy do pediatry bo mnie tez jego kaszelek niepokoi

Aaa co do kaszki ja zaczelam od zwyklej mleczno-ryzowej, potme przeszlam na kleik ale to mojemu zbytnio nie smkauje a teraz kupilam mleczno ryzowa z sokiem malinowym maly wcina az uszy sie trzesa i to lyzeczka dobra tez jest mleczno ryzowa z bananami to wiem od kuzynki

Ale wam powiem te lyzeczkiz hippa sa brzydkie niebieska jest jakas taka mala i koslawa a ta fioletowa to gigant nie uzyje ich ani razu ja poluje na miseczke podgrzewnaa z Baby-ono z lyzeczka i kubkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki,

ja ostatnio jakoś czasu nie mam zaglądnąć 😞
U nas wszystko ok, bez większych zmian. Prócz tego, że Lenka coraz więcej gaworzy i ciąga jedzonka aż się uszka trzęsą. Dziś mi mini wojnę zrobiła jak zabrakło jabuszka 🙂

Widzę, ze Wasze dzieciaczki też ładnie się rozwijają i wciagają obiadki.

A co dajecie prócz ziemniaka, marchewki, dyni, jabłka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...