Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam

Dziewczyny jeszcze raz dzięki za propozycje krzesełek a ja głupia napaliłam się na to http://www.brightstarts.com.pl/index.php?p2094,krzeselko-do-karmienia-bright-starts-7077 no ale poszperam jeszcze w necie i do sklepu sie wybiorę i pooglądam 😉

McDa to dobrze że na czas karmienia małej zmieniasz pozycje do bardziej siedzącej bo czytałam ze dziecko powinno się właśnie tak karmić bo w bardziej leżącej może się zakrztusić 🤢

emiiaeem rudy to nie kolor to charakter 🙃 a tak na poważnie to czemu nie kobieta zmienna jest a jak się znudzi zawsze można zmienić na inny 🙃

wercia ja tez sie zgadzam z tym sadzaniem na wszystko przyjdzie czas, a co do kolan odnalazła wiec czekam na stópki 😉

monia no ten nieszczęsny okres a ja cholera na same święta dostane 😠

kurcze miałam lodówkę umyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Emiliaeem rozumiem w pełni Twoją potrzebę zmian ale chyba bym jednak optowała byś się wstrzymała, pisałaś o wypadaniu włosków bardzo więc może najpierw jakaś kuracja regenerująca, wystarczyłoby kompres kupić jakiś naturalny(ja mam miód i mleko z apteczki Babuni czy jakoś tak) zmoczyć włoski ciepłą wodą ale nie gorącą po umyciu, nałożyć kompres ,nałożyć folię na włosy i na to turban z ręcznika , pod folią łuski włosa się otwierają i więcej substancji odżywczych z kompresu się wchłania, na dobra sprawę to za co się wpłaci w gabinecie fryzjerskim polega dokładnie na tym samym,a można to zrobić za friko, mi fryzjerka poleciła odżywkę dla ludzi po chemioterapii, można kupić w aptece toto ,firma Wax bodajże a robią sporo różnych odżywek. Polecam jeszcze jak coś ampułki z Alfaparf.
Wracając do tematu, może na początek zwykłe farbowanie na stopniu pierwszym? czyli zmywalna farba np do 28 myć, Garnier ma taką serię Color&Shine ja osobiście polecałam klientkom jak pracowałam w kosmetykach 🙂 przede wszystkim unikaj amoniaku 🙂 Jednak jakbyś nie zrobiłą pochwal się efektem, bo na pewno będzie widowiskowy 😉

Co do krzesełka, przy córci nie używałam ,teraz zaczekam aż młodzian będzie pewnie siedział, córa w grudniu była 2 miechy starsza od Maksa, siedziała już samiusia ,także do lutego się wstrzymam 🙂

Z nowinek nie nadążam za moim chłopczykiem , skarżyłam się Wam że ostatnio mało sypia to posłuchajcie tego ...
wczoraj o 12 wypadł nam obiadek, młodzian zjadł pobawiliśmy się i o 13:00 zaczał marudzić to dałam Go do łóżeczka i spał do ...19:00 ! wstał pobawił się ,kąpiel ,kolacja , łóżeczko o 20:30 i spał do 5:00 ..zjadł i spał do 9:30...zjadł i śpi ... 😮 😮 😮

Ja dostałam prezent ☺️ moje kochanie wzięło l4 i wraca do robotki dopiero po świętach, kumple z pracy że nie są od siebie kompletnie zależni bo każdy robi swoje , kiwnęli mu tylko głowami "Wesołych" no i tak to będę miała więcej czasu na moje prace,a dziś muszę skończyć Maminy album i zrobię od razu foty, tylko listonosza wciąż nie ma ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
musze się pochwalić, nocka od 21.30 do 7.30 🙂 nakarmiłam i spała jeszcze do 9 🙂 jupi!!

Kiniek ja to Ci zazdroszczę tego Maksia! 🙂

Emiliaeem rudy ładny kolor! ja byłam za dziecka ruda, teraz mi bardziej pod brąz podchodzi ale głupia zaczęłam farbowac i bardzo tego teraz żałuję 😞

dziewczyny ostatnio pisałam że mała ma plamkę na policzku, od wczoraj zrobiła się bardziej czerwona, wklejam niżej foto, co to może być?? obawiam się że uczulenie a ja nic nowego nie jadłam 😞 dziś na 14 idę do lekarza....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/img0603yt.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/123/img0603yt.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda Paulinke to tylko cialowac cialowac cialowac po polikach 🙂
Kiniek wczoraj chyba taki dzien byl spiacy! Zuzia moze,nie ciagiem tyle spala ale co budzila sie na jedzenie, pobawila sie z pol godziny i znow czyli spala po 1-3h przerwa 40 minut i znow sen i po kapieli kaszka i spala do 5!!! zjadla i znow spala do 8, pozniej butla pobawilysmy sie i o 10 znow kima do teraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa87 hmmm nie wiem od czego może być ta plamka idź lepiej do lekarza 🙂 widzę że obie mamy nocki super 🤪


kinga no to masz rewelacyjnie ze spaniem Maksia, ja zauważyłam odkąd Natalia śpi 3,5 godz dziennie to ładnie przesypia nocki 🙂 No i jak tak ładnie ci śpi to masz czas na albumy 😉


darka ano i ja się doczekałam oby jucz tak zostało 🙂


monia66... ja daje kaszke tylko na noc do butelki na 150 wody 3 miarki od mleka 🙂 rano mleko w południe obiad popołudniu mleko deserek i kaszka 🙂


I muszę się pochwalić gotuje sama obiadki i wkładam do słoiczka i do lodówki 🙂 marchew+ ziemniak i słodzę troszkę wodę 🙂 Natalia wcina 🤪 i mam ok 3 zł dziennie w kieszeni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat dla Patryka z okazji pół roczku 😉 Spóźnione ale szczere 😘

Jesteśmy po szczepieniu. Pyrka waży 6400g 😉 Myślałam, że będzie więcej, bo ma 2 brody już i po kilka fałdek na nogach 😁 Mierzyłam ją sama i ma jakieś 64cm.

Wczoraj Sabina odkryła, że ma kolana. Skutek jest taki że ma całe podrapane 😉 Ona wszystko drapie. Siebie, moje ręce… Głowę ma całą w strupkach… Nie wiem dlaczego tak robi. Pytałam lekarkę to dała mi jakąś maść na swędzenie...

Sabinka urodziła się z ubytkiem skóry na głowie - miała rankę na czubku głowy. Potem zrobił jej się strup a teraz ma taką okrągłą bliznę ok. 1,5 cm... Może to ją swędzi? Będzie musiała mieć to usunięte, ale jak skończy rok bo teraz jest za mała na narkozę. Ale trzeba to usunąć bo na tym nie urosną włoski i będzie miała taki łysy placek na głowie.
Żaden lekarz nie wie co to jest, a chirurg mi powiedział że to mógł być naczyniak, który pękł przy porodzie 😮 😮 😮 Ale stwierdził że może się tylko domyślać bo pewien nie jest.


Emilia Mała też mnie gryzie, a jak mówię że to boli to się małpa mała śmieje. 😎 Ostatnio też zauważyłam że się za ucho ciągnie, myślałam że może ją boli albo coś – niedawno miała zapalenie ucha.

Gosiaczek Biedne maleństwo. Oby wszystko było ok. Trzymam kciuki
Sabina ma krzesełko po Filipie -taki drewniany staroć z 2 części, do tego jest stoliczek. Byłam z niego zadowolona, ale dziecko musi już ładnie siedzieć więc małej jeszcze nie sadzam. Mamy na to czas. Siedzi u mnie na kolanach ale trochę się chwieje 😉

darka9118 To nieprawda. Chłopcy też lubią kredki (i farbki 😉)! Filip na początku nie chciał ale potem jak się zorientował że to fajne to do dzisiaj rysuje po wszystkim co mu w ręce wpadnie. Na Mikołaja dostał książkę "Szkoła rysowania" i teraz tworzy 😉. A poza tym przy tym stoliczku wszystko może robić. My używaliśmy go tak długo jak się w niego mieścił. Czyli jakieś 2,5 roku. Jadł przy nim, bawił się, rysował.

McDa87 Z plamką to lepiej od razu do lekarze. Nie ma co
Co do spania to zazdroszczę. Moja wczoraj przez cały dzień spała… 30 minut… 🤢
W nocy też ciągle się budzi 1 albo 2 🤔. Dobrze, że chociaż wieczorem mam spokój. Zasypia ok 19.00-19.30


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Trochę się rozpisłam, mam nadzieję że Was nie zanudziłam 😉


Aha. Już nie pamiętam, która wrzuciła przepis na kurczaka po chińsku, ale robię to jutro na obiad 😜 Dziękuję za przepis 😉 😘

A przy okazji http://www.youtube.com/watch?v=aZBhyPiyeOs Może wam się spodoba 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa z tą plamką to koniecznie do lekarza i daj znac co Ci powiedział, buziak dla Paulinki 😘

super że wam dzieciaczki tak długo śpią moja 30 minut nawet lodówki nie zdążyłam umyć więc maruda musiała 10 minut poleżeć i pomarudzić bo dwa razy za lodówkę nie będę się brała 😉

Tili no to mam nadzieję że to nic poważnego i po roku jej usuną 😉 A filmik obejrzę jak Lenka przestanie skrzeczeć 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😁 😁 😁 😁 😁 Natalia też dzis spi od 12,30 już 2 godz 😁 😁 😁 zdążyłam umyć okno u syna troszkę posprzątać i zjeść obiad 🤪 🤪 🤪 🤪


Tilii12345 moja Natalia też ciągnie swoje ucho i drapie się po głowie aż podrapaną ma 🙂ja nie mogę na to patrzeć bo ciemiączko jeszcze miękkie 🤢 a ona ma taka silę w rączkach 🙂 Co do tej ranki Sabinki to dziwne ,że lekarze nie wiedza od czego to 😲 😲 😲 , a co do wagi to kruszyna z Sabinki moja kluseczka to już ponad 7 wazy 😁 😁

    Dobry filmik hahahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilli strasznie dziwne z ta ranka na glowie nawet jesli to bylo cos co peklo to przeciez wczesniej powinni wykryc...
moj spioch znow spi!!!! kupilam dzis kaszke bananowa nestle i wszalama przed chwila 150ml!!!! ireke mi trzymala!!! bardzo baaardzo jej smakowalo, i mama dala dzis sprobowac biszkopta, possala i tez trzymala reke ,az stekala przy tym. pol wyssala takiego malego. reszte wyplula. A i dalam jej troszke jabluszka naskrobanego ale nie chce go jesc...nie ma bata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂

Nie wiem co jest grane,ale mój organizm fiksuje 😮 Dopadła mnie niemiła przypadłość- bezsenność 😮 Od miesiąca chodzę spać ok. 3 w nocy i o dziwo jestem wyspana 🤪 A w dzień funkcjonuję normalnie... Tylko nie mam apetytu 🤔

Dzisiaj byliśmy u lekarza na kontroli, jeszcze musimy aplikować Olkowi syropy wykrztuśne,aby do końca kaszel wyleczyć. Oczywiście przy badaniu miał nieposkromioną ochotę na zjedzenie stetoskopu 😁

Kiniusia co do włosków... Olcia chrzestna, a moja siostra jest fryzjerką 🙂 Także wszelakie zabiegi fryzjerskie mam za free, w tym także saunę 🙂 Z której skorzystałam akurat dzisiaj ☺️ U mnie bardziej hamujący jest brak odwagi na tak ekstremalne zmiany 🙃
Oprócz naturalnego brązu kilka lat wstecz, innego koloru niż obecny nie miałam 🙂

Dziewczyny, może być taka kieca na Sylwestra???
http://moda.allegro.pl/tuba-w-panterke-obszyta-kamieniami-sylwester-i2006815782.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem co do zmiany koloru włosów to uważam ze trzeba być odważnym i nie bać się zmian tak jak moja koleżanka ona miała już czarne, czerwone, blond, brązowe, miodowe itd. oczywiście na przełomie kilku lat 😉 A ty ładna jesteś dziewczyna wiec powinno być Ci ładnie w każdym kolorze 😜 a poza tym siostra jako fryzjerka powinna ci doradzić 😁 Sukienka fajna taka sexi jak dla mnie za krótka 😜

emilia no to mnie dobiłaś Lenka właśnie obudziła się z 20minutowe drzemki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaeem polecam poszukać czegoś w BonPrix'ie moja mamuśka od dawna tam kupuje a jedno co dobre mają ciekawe kroje 😁

A co do śpiocha , Maksio wie po prostu kiedy mamusia potrzebuje czasu ,mam łeb kwadratowy od skupiania się nad albumami ale jeden cały gotowy masakra mówię Wam, foty wrzucę później bo teraz odsapnęłam 30 minut, młody znów usnął więc biorę się dalej ..przede mną jeszcze 17 stron, zrobiłam 10 ... najważniejsze że ten dla mamy co będzie szedł kurierem jest już gotowy do jutra podeschnie ,jutro moje Kochanie nada mi toto. Najpóźniej do jutra musza być gotowe dwa pozostałe bo do czwartku będą schły, na piątek muszę mieć to z głowy bo przecież gotowanie się zacznie ..gdzieś w tym wszystkim muszę jeszcze po prezenty podskoczyć . Dom wariatów !

Tilii u mnie naczyniak skóry jest rodzinny, wujo ma na buźce, córa miała na kostce ale się wchłonął, ja mam na brzuchu, ale zblakł, już moja mamuśka chciała mnie do swoich doktorów brać na wycinkę ale się postawiłam 🙃 Maksior też ma ale sądzę ze zniknie, ma na prawej powiece ehh , słabo widać tak jakby zatarł oczko troszkę,ale jest skubaniec . W sumie to nic groźnego a 1,5 cm to dużo na maluszka później nawet jak tam włoski nie urosną to nie będzie śladu, a ciekawe czy usuną, mi nie chcieli usunąć do 17 roku życia - póki rosnę jak to lekarz określał by się szwy nie rozciągnęły z czasem ,czy blizna...jakoś to tłumaczyli.

Dobra lecę robić swoje (foty już na telefonie jak coś, postaram się dziś i z tym uporać 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam się przywitać... ale nikt tu za nami nie tęskni widzę. Pozdrawiam mamusie i dzieciaczki :*

emiliaeem blondyneczka z Ciebie super a rudy to nie kolor to charakter (moja teściowa jest ruda) 🤪
Choinka u mamci ubrana, padam na ryjek...ciągle coś d roboty przed świętami i chata pełna ludzi... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i ja 😉

Martynka już od 17:30 śpi...wykąpana 🙂 przez dzień prawie w ogóle nie spała, więc musiałam ją wcześniej ukąpać, bo już nie do wytrzymania była.
Tiii filmik zabójczy...cała prawda ! hahah 🤪 🤪 ja zawsze pytam mojego faceta "o czym myślisz" albo wkurzam się jak ogląda tv i nic nie robi 😁

emiliaeem sukienka bomba...bardzo wystrzałowa i odważna... trzeba mieć do takiej odpowiednią figurę 🤪
Jak dla mnie też niestety za krótka..(bardziej jako tunika by się sprawdziła) noo i jeszcze coś tam brzuszka po ciąży zostało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem sukienka full wypas ja w niej wyglądalabym jak walen wypchniety na brzeg ☺️ ale ty jak najbardziej...co do wlosow uwazam ze ra sie zyje i poki jest sie mlodym trzeba szaleć z metamorfozami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilia1 Ona się już mała urodziła. Miała 2830g, ale nadrabia i niedługo dogoni rówieśników 😉

MajaCh Moja skrobanego też nie jadła, ale ze słoiczka wcinała równo. Nie wiem co oni do tych słoiczków dodają że tak smakują dzieciom 😉

Emilianem Może jesteś w ciąży? 😉 😉 😉 ja w ciąży nie mogłam spać. 😜

Kiniek Tylko ja się boję, że to będzie rosło razem z nią… 😮 i będzie miała 2 place
bo jeden znak szczególny odziedziczyła po tacie 😉 Mój mąż ma na głowie jaką małą bliznę czy coś z taką się już urodził i Filip to ma i Mała też, ale to jest małe i niewidoczne a ten ubytek to taki się duży wydaje….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka leży w łóżeczku i guga mam nadzieję ze zaraz zaśnie 🤢

A jutro otwierają Biedronkę i jest promocja na DADĘ to mąż pojedzie i kupi 3 i 4 pare paczek 😜

tedit jak to nie tęsknimy...tęsknimy i to bardzo ale wiem że u mamy jesteś i odpoczywasz no chyba że już wróciłaś i mnie to ominęło 😮

Tilii moja urodziła się 2500g i też mam nadzieję ze nadrobi i dorówna 😁 Moja też wcina ze słoiczków aż sie uszy trzęsą 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie nie wiem jak bym w niej wyglądała... 🤨 Mężulo mówi,że dobrze,ale chłopom wierzyć nie można 😠 W sumie chyba ją kupię. A co mi tam. Ciąża zrobiła ze mnie taką szarą mysz,że otwierając szafę czerń mnie zalewa! 😮

Wiecie co, ale jestem wkurwiona! Bo inaczej tego nazwać nie można! 😠
Teraz w styczniu kończy mi się umowa abonamentowa w Play, a razem z nią gwarancja na telefon.
Tylko,że ten cholerny siep od sierpnia był już 4 razy w naprawie a dziś zepsuł się po raz piąty!!! A co najlepsze po raz kolejny ten sam problem! Wnioskowaliśmy już o wymianę towaru na nowy, bo prawdę mówiąc telefon w stanie idealnym, nie zniszczony... Odmówili nam, twierdząc,że po ostatniej naprawie jest już w porządku! A te pieprzone nygusy z salonu nawet się za nami nie wstawili, ot tak olali temat! Jutro jak tam do nich zajdę, podreperuję im humory na święta! Nie dość,że telefon trochę kosztował, to jeszcze partacze nie potrafią go naprawić porządnie! Wiecie co? Ja zwyczajnie wracam do NOKI 3310! Cegłą niezawodna leży w zapasie już z 6 lat i działa!
Musiałam odreagować 😠 A jeszcze znając życie nie dadzą mi tel. zastępczego, bo rozdane wszystkie! I w święta będę dzwonić dwa razy w rynnę, raz w parapet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...