Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moj przespał noc obudził się raz na picie...nareszcie nie dawałam butli z mlekiem 2 razy w nocy...ale dałam mu z kaszą manną...dzisiaj jade do auchanu bo tam bardzo duzy wybór kaszek..bo nie chce go pakować ciągle kaszą manną bo będzie jak pudzian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was,
McDa ale się smiałam z tego, że Paulinka gryzie szczebelki 🙂) moja za to gryzie swóje krzesełko do karmienia a własciwie te deseczkę mamy cos takiego http://www.ceneo.pl/368014 i jej smakuje 🙂) 🙂)
niestety nie mam ostatnio czasu, żeby pisac choć starm sie cxzytac na bieżąco. megan fajnie, że sie odezwałaś.
mnie chyba jakaś infekcja "kobiecych narzadów" dopadła bo czuje, że coś zaczyna mnie pobolewać w pachwinach, jakby jajniki (nie wiem bo nigdy wczesniej nie miałam) . narazie sama sie lecze lactovaginalem, ale mussze sie umówić do lekarza. Stosowała któras z was ten lactovaginal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/desktopwk.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9740/desktopwk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie! 🙂

Ja już dzisiaj po zakupowym szaleństwie, Mama mi została z Olkiem 🙂
Kupiłam sobie zajebistą koronkową sukienkę mini 🤪
Megan te różowe butki są najlepsze! Mój styl... ☺️ (oczywiście różowe buty, bo ubrania tylko czarne 😜)
To mąż Ci powiedział jaki jest jego ideał??? Mój gdyby wypalił z czymśtakim, chyba bym tego nie strawiła 😮 😁 Zresztą mój mąż wogóle nie mówi przy mnie o innych kobietach 🙂 Nawet o swoich byłych nie pisknie słowa ☺️ Chociaż niejednokrotnie wiercę Mu dziurę w brzuchu ☺️ Ale z drugiej strony to lepiej- ja szybko wkurwa łapię 🤢 Taki mam charakter ☺️
Chciałam dziś kupić Dziecko,ale który to nr z Marcelem???

McDa ależ Paulinka to bystrzoch 🙂 Tak pewnie zerka w obiektyw jak dorosła pannica 😁

MajaCh superaśna opaska z motylem turkusowym.... 🙂 Zamawiam dla Olka 😁 😉

McDa my też kupiliśmy Kerfurowskie pampersy z promocji 🙂 Cena całkiem good 🙂

Poza tym chciałam się pochwalić,że Olek przespał dzisiejszą noc od 22 do 7.50 bez pobudki 🤪 Modlę się,żeby tak zostało...

Jutro jedziemy po spacerówkę, patrzyłam trochę na allegro,ale nie zamawiałam, jak już kiedyś wspominałam- jestem ,,macantem"... Strasznie wpadłmi w oko Quinny Buzz 3,ale mam wypinane siedzisko,a ja chcę składany w całości... 🥴

Kupiłam sobie jeszcze bluzkę na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=2184961106
Wybrałam białą... Ładna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerku i po pogaduchach, mimo że słoneczko świeci to jest zimny wiatr i przez to jest nieprzyjemnie 🤢

monia Ania super ma włoski jej kucyki jej można robić 😁 a co do lactovaginal to nie znam wiec nie pomogę 🤢

McDa to czekam na filmik 🙂

MajaCh wysłałam Ci wiadomość 🙂

emiliaeem
bluzeczka fajna daj znać jak Ci przyjdzie czy jesteś z niej zadowolona to i może ja się skuszę a i biała fajniejsza 😜

emilia a ty gdzie się podziewasz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek odpisalam 🙂
bardzo sie ciesze ,ze trafilam w gusta 🙂)))) az mnie duma rozpiera ,a rzeczywiscie te kolorki pieknie sie razem komponuja 🙂
McDa napisalam Ci priva 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


dziś cały dzień byłam poza domem 🙂 Między innymi byłam w zakładzie i wracam do pracy po urlopie wypoczynkowym 2 maja 🙂 także mam jeszcze troszkę laby 😁 😁 😁


      gosiaczek obiecałam chociaż raz dziennie wejść 😉 no to i jestem 😜

McDaNatalia tez gryzie szczebelki i podnosi się na nogi opierając zęby na łóżeczku 🤪 śmiesznie to wygląda jak tak na zębach sie podciąga do góry 🙂


monia śliczne te włosy ma Ania 🙂


emiliaeem super koszula już wstawiłam sobie w zakładkę 😉


Wylicytowałam te pomarańczowe koturny i LIPA za duże 😞, sprzedałam siostrze 🙂 i teraz znów licytuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już śpi bo od 15 nie spała widzę teraz że ma tylko dwie drzemki w ciągu dnia i od 18 to strasznie marudzi 🥴

McDa ale się uśmiałam 😁 i z obejrzanego filmiku wnioskuję że Paulince obce jest słowo "nie wolno"

emilia ale tak dosłownie tylko raz będziesz zaglądać, no i udanych licytacji 😜

MajaCh wysłałam Co wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ten tydzień mam cały zajęty. We wtorek byłyśmy z koleżankami z pracy na spóźnionym Dniu Kobiet 😜 Wczoraj byłam u gina i na zakupach. Oczywiście kupiłam Pyrce sukienkę 😁 Dzinsowa formy GEORGE. Ale kosztowała aż 2 zł więc nie mam wyrzutów sumienia. 🙃 Kocham takie zakupy 😁

Dzisiaj Pyrka pierwszy dzień była u niani. Rano płakała jak wychodziłam, ale potem było już ok. A po południu jak mnie zobaczyła to aż skakała z radości. Moja niunia kochana 🙂 🙂


Wercia Moi teściowie mieszkają 2 km od nas i praktycznie co 2 dzień mam ich na głowie 🤔 A latem codziennie... Już przestałam się wkurzać bo nie warto.

Monia Te włosy są po prostu rewelacyjne. Ania wygląda jakby miała ze 2 lata 😁

Megan fajnie że jesteś spowrotem. I trzymam za Ciebie kciuki. Na pewno będzie dobrze.

McDa Świetny filmik 😁 Paulinka piłuje ząbki 🙂
Też mnie kusi fryzjer bo dziewczyny w pracy mają takie piękne krótkie włosy. Ale trochę mi szkoda moich długich włosów. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tilii jej no współczuję ja bym nie dała rady moi mieszkają 15 km od nas ale tak są ustawieni że jak chcą Lenkę odwiedzić to dzwonią wiec raz na dwa tygodnie mam wizytę teściowej 😉 No ale to jej pierwsza wnuczka i się cieszy 😉 Co do włosów kurcze też bym obcięła ale mi szkoda bo ja wiecznie zapuszczam 😁

McDa ja tez boję eis że Lenka wstanie o 6 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda rzeczywisce wczesnie padla 😮 Zuzia idzie spac o 21 wszej i wstaje o 7-8 rano,
Tilli a firma George to tutejsza z Asdy, nawet dobra ,dzieciece sa super dla doroslych sie czasem wyciagaja. Ja georga spiochy na noc dla Zuzi kupuje bo sa uciagliwe i np 6-9 miesiecy napewno starczy na dluzej.
Ale fajnie Ci spotkanie sie udalo 🙂
jeja ja jutro ide rano o 9.40 spirale mirene zalozyc...troche sie stresuje czy nie bedzie bolalo itd.ale co to taki bol w porownaniu z porodem 😉
miala lub ma ktoras jakas spirale/wkladke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emiliaeem co do byłych dziewczyn i ideału mojego męża..wiem o tym bo znamy sie od bardzo dawna i byłam jeg przyjaciółką więc dużo sobie mowiliśmy co na dobre mi nie wyszło bo nie sądziłam że zostane jego żoną 😮 życie jest przewrotne...snie widzieliśmy sie pozniej z rok...ja miałam studniówke więc go zaprosiłam bo zerwałam wczesniej z facetem i nie chcialam związku..no a 3 miesiące po studniówce się zaręczyliśmy no i tak to wyszło ze wiem o jego dziewczynach ale juz sie przyzwyczailam na początku była zazdrosna i robiłam głupie rzeczy 🤢 był scan kompa telefonu itd itp sceny zazdrości furii a jego byłe omijają mnie szerokim łukiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do teściów..mieszkamy domy obok...nie bede sie rozpisywała.... 😮 boje sie forum z ktoś czyta i kogoś bym może uraziła ktoś by inaczej zinterpretował a po co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...