Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Majaaa Paulinka już ma 2 zęby, już miesiąc, górnych nie widać a ciagle marudzi….
i masz taki sam dzień jak ja tylko ja staram się choć co dwa dni uciec gdzieś z małą z domu, najczęściej do mamy albo do kuzynki, albo do koleżanki, myślę że teraz najwyższy czas spotkać się z Toba 🙂 napisz kiedy Ci pasuje i coś wymyślimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
jestem jeszcze na chwilke
wieczorem zazwyczaj padam jak mucha 😮 😮 😮

dzisiaj sie super pochichralismy na lozku naszym, smial sie Rozbojnik super 😆 😆 😆

emilia1
- wrocisz do pracy, bedziesz miedzy ludzmi, na poczatku na pewno bedzie ciezko

Tilii
- wow super ze podnosi sie do siedzenia Sabinka z lezenia,

Rozbojnik siedzi sam ale przez chwile, nie lubi siedziec, albo na nozki staje albo od razu gleba

U Nas tu brudno, choby jak sie pucowało to za chwile brudy wyłaża wiec PAtryk codziennie wyglada jak diabełek prawie 🙃

Nic znikam

Dobranoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wercia to mi przypomnialas jak i my sie chichralysmy dzis na lozku hehehe, ja robilam rowerek a ona sie smiala, ja krecilam stopami kolka ,a ona jeszcze wiekszy smiech hehehe i to moje nogi takie smieszne sa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


U nas nocka ok , a bałam się że jak zasnęła o 19,30 to noc będzie ciężka a spala do 6 mleczko piła raz o 1 😉 rano nie wypiła wylałam do zlewu 😠 zjadła danonka i teraz tnie komara 😉 Zobaczcie jaka ładna sukienkę jej wylicytowałam http://allegro.pl/sukienka-wizytowa-st-bernard-bombka-6-9-m-i2181688627.html 🙂


wercia i tilii dzięki za dodanie otuchy 😉 Ale nie wiem jak to będzie od wczoraj mam kluchę w gardle jak sobie pomyśle ,że na 9 godz ją zostawię 😞 strasznie chce mi się wyć, ale tak jak mówicie najgorszy pierwszy dzień i jak się już wyjdzie do ludzi to będzie inaczej 😉


gosiaczek i jak nocka 😉 Ja Natalkę kąpie 2-3 razy w tygodniu 😉


kupiłam Natalii herbatkę w biedronce owoce leśne w saszetce i pije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka u Nas jak zwykle standardowa - czyli mliko ok 23 ( maz juz daje i kladzie do lozeczka i zabki przeczyszcza 🙂) i spanie powiedzmy ze do 6.30 a potem godzina wicia sie w lozeczku 🙂

Dziś kolejny dzien wystawiania na Alegro

Pogoda brzydkaaa

emilia1
- bardzo ładna ta sukienka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki 🙃

Jak dobrze,że już wtorek 😜
Jeszcze tylko 4 dni 🥴 I jeszcze 4 tygodnie podobnie i w końcu Mężuś wróci 🤪

Wczoraj byłam tak padnięta,że nawzajem z Olkiem się uspaliśmy 😁 Padł o 22 i spał do 4.40, przerwa na cyca i kima do 7.30 🙂, odpoczęłam troszkę 🙂

Emilciu ja mam do 23 marca zwolnienie,ale będę ciągnęła ile się da... ☺️ A później wychowawczy, nie chcę zostawiać Małego z Teściową ☺️ A moja Mama jeszcze pracująca,więc nie da rady 🥴

Emilciu to Natala mały spryciuch 😁 Mój Olek dopiero podnosi się do raczkowania, a tak to na wstecznym po dywanie 😉

Co do bucików, Olek ma z 5 par zimowych 🤪 Ale ja kocham butki 🙃 I ubieram Mu chociażby dla ozdoby ☺️ Adidaski też Mu kupię, niech śmiga w powietrzu 😉
Jak to tata Olka powtarza- ,,Są Najeczki, są dupeczki" 😁 😉

Zmykam na śniadanko 😘 Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

No no jaki ruch z rana 🙂

Ja wczoraj o 21.30 padła jak mucha 😁

emilia Lenka piła mleczko o 23 i 4 a o 2 płakała przez sen wiec ją wzięłam do odbicia i się odbiło i spała dalej a wstała o 7 😉 Teraz strasznie ziewa 😜 Sukienka śliczna w moim stylu kurcze nigdy nie licytowałam może warto spróbować 😉
Co do powrotu do pracy to z jednej strony zazdroszczę wyjdziesz do ludzi ale z drugiej strony tak jak emiliaeem nie wyobrażałabym sobie zostawić małej na tyle godzin i to z teściową może dlatego ze to moje pierwsze dziecko 😜

wercia u nas też pogoda taka sobie ale na spacer i tak wyjdziemy 😉

co do bucików to też mam kilka par z prezentów ale wczoraj nie mogłam się oprzeć i zamówiłam takie http://allegro.pl/show_item.php?item=2193831076 i jak przyjdą to zobaczę jaki mają kolor w rzeczywistości i wtedy MajaCh jak będzie taka możliwość oczywiście to będę chciała opaskę w takich kolorach podam ci też obwód główki Lenki 😉
a co do jakichś cieplejszych to mamy coś w tym stylu http://allegro.pl/botki-firmy-next-z-psiakiem-i2196655347.html tylko jasny kolor, no i mąż ma zobaczyć czy są jakieś fajne buty we Włoszech 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek śliczne te buciki 🙂 Nockę miałaś ok , dobrze ,że jak się odbiło to zaraz zasnęła 😉 Mojej Natalii się nie odbija 😮 Wiesz ja już sama nie wiem czego bardziej się boje iść do pracy po takiej przerwie 😮 czy zostawić Natalkę z teściową 🤢 Natalia jest strasznie ruchliwa nawet na brzuszku nie poleży tylko zaraz siada i szuka czegokolwiek żeby wstać 🙃 Obawiam się ,że nie będzie raczkować tylko od razu chodzić 🤢 i tu jest właśnie problem bo trzeba mieć oczy w koło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Emilia1 sliczna ta sukienusia 🙂!!!
Gosiaczek to w Pl tez jest mothercare? co do opaski nie ma problemu 🙂 buciki fajne to pewnie taki delikatny zamszyk jest..
u nas nocka ok mala o 6 na butle wstala i do 8mej spala,a ja z nia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh u mnie nie ma ale ja te buciki przez allegro kupiłam, no to fajnie jak przyjdą buciki to wyślę ci wiadomość na priva 😜

wercia ja robię brzuszki, ćwiczę na steperze i pożyczyłam taka platformę wibracyjną i niby ona jest taka że spala tłuszcz no ale nie wiem bo używam jej dwa dni, a i mam zamiar kupić rowerek bo co prawda kupiłam w realu ale nie działała elektronika wiec oddałam 🤔 I tak: poprawę widzę brzuszek się kształtuje ale nie wiem ile mam kg mniej bo muszę tą cholerną baterię kupić do wagi 😠

emilia mi eis śniło ze Lenka od razu chodziła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia sukienusia super 🙂 sama na takie chorowałam przy córce 😁

Emiliaeem jak tak czytam to Twoje odliczanie od razu mi się moje przypomina choć to było jeszcze na brzuszku ,ale teraz tak samo bym przeżywała 😁

Gosiaczek jak przepatrywałam allegro widziałam te buciki,no ale Maksiowi by nie do twarzy było 🙃 choć są śliczne, jak tak patrzę na te wasze różności i kokardki, wstążeczki aż bym chciała mieć jeszcze małą córcię 🤪

Zmykam mamusie ,córę do szkoły odprowadzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam 🙂
nocka fajna, spała do 2.30 dałam smoczek i spała jeszcze godzinke, potem cyc i do 7.30 spała, cyc i jeszcze godzinke kimała 🙂 ale wczoraj późno poszła spać bo przed 22 i może dlatego 🙂

Gosiaczek śliczne buciki!

Emilia sukienka też bardzo ładna, lubie bombki na małych dzieciach 🙂
co do teściowej to teraz też bym się bała zostawić, ale wiedziałam że od września muszę bo trzeba w końcu zarobić na ratę kredytu 😞 nie mogę sobie pozwolić na dłuższy wychowawczy... ale zrobiłam wszystko żeby ten pierwszy rok być z małą 🙂 tylko teraz mam problem bo teściowa miesiąc temu znalazła pracę po 6 latach szukania i musiała iść żeby mieć co jeść, teściu też stracił pracę więc byli obaj bez.... no i mam problem teraz bo musze szukać opiekunki bo na złóbek u nas nie ma szans 😞 strasznie się tego boję 😞 tylko ja będę pracowała jako nauczyciel i nie będę miała pełnego etatu tylko ok 13-14 godz tygodniowo więc tylko to mnie pociesza że te kilka godzin jakoś przeżyję....

Kiniek wszystko przed Tobą 🙂 Maksik pewnie by się ucieszył z młodszej siostrzyczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja pazury sobie pomaluje, rzuce jakis kolor, kupilam utwardzacz
ciekawe ile wytrzymaja, pewnie do wieczornego mycia garów 😠

Czy Wasze dzieci płaczą na dzwiek odkurzacza? U Nas jest masakra, wprawdzie dywanow nie mamy ale odkurzam kąty - nie lubie walajacych sie paprochow po podlogach i niestety ale tu na Śląsku sie strasznie kurzy i brudzi ale nie moge odkurzac jak jestem sama bo wycie PAtryka jest głośniejsze niz odkurzacza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee Gosiaczek mi sie sni,ze Zuzia mowi juz hahah
Wercia Zuzia sie boi suszarki do wlosow, deski do prasowania, gasiennicy takiej zabawki.....deskie juz wynieslismy do dobudowki na dwor bo masakra byla heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już po lekarzu mam zwolnienie do 31.03 i albo do pracy albo dadzą mi ten zaległy urlop co przerwałam 🙂


McDa87 ja też planowałam wrócić do pracy od września, ale cóż siła wyższa i tak się cieszę że tyle miesięcy mogłam z nią być 🙂 Śliczny masz awatarek 🙂 Zazdroszczę ci ,że masz tyle godz pracy ja muszę bite 8 dzień w dzień siedzieć no i oczywiście 2 dni wolne w tyg 😜 A ty uczysz małe dzieci ?


wercia ja jak wyciągam odkurzacz to Natalia się uspokaja, wcześniej przy odkurzaniu zasypiała , a teraz obserwuje co ja z nim robię 😉


gosiaczek i maja hehe fajne macie sny 😉


kinga hmm powiadasz ,że córki następnej ci się chce 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia i Gosiaczek dziękuję 🙂 choć na tym zdjęciu strasznie wyszłam ale innego nie mam z małą, muszę sobie zrobić aktualne 🙂

Emilia ja dopiero będę zaczynać w zawodzie nauczyciela 🙂 oczywiście jak zgodnie z planem się obronię w lipcu 🙂 mam nadzieję że wszystko się uda! i będę uczyć przedmiotów ekonomicznych, głównie rachunkowości w technikum handlowym i w zawodówce-sprzedawca, o technikum się nie boję bo tam w grupach jest ok 15 os ale boje się zawodówki bo tam młodzież jest straszna;( no i najlepsze jest to że nie cierpię występować przed kimś i cokolwiek mówić a tu będzie trzeba 😞 no ale skusiła kasa i godziny pracy... zamiast 40 godz w tygodniu będę pracowała ok 14 i wyjdę finansowo na to samo co miałam więc się nie zastanawiałam 🙂 ale boję się tych pierwszych miesięcy bo będę musiała jakoś lekcje zaplanować, rozplanować cały materiał i poradzić sobie z młodzieżą, potem myślę że będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...