Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam was

Wszystkie naj dla was kobitki z okazji naszego swieta

Tedi26 Lenka widze i tobie zrobila prezent na Dzien Kobiet a sama sobie tez, moj Oskarek tez dzis zauwazylam u niego ranke na prawej 1 dolnej i postukalam lyzeczka tak jak ty i jest zabek czyli mamy juz 2 🙂

Dzis mu tez dalam ze sloiczka to jedzonko co dostalam z bobovity, krupniczke z cielecinka oskar zjadl polowe bo zbytnio glodny nie byl, potme dostal 3 lyzeczki zupy pomidorowej z ryzem tez zjadl ale bez rewelacji teraz robi sobie dopiero 1 porzadna drzemke, bo 2 poprzednie to byly budzenie bo co zasnol po jakis 15 min obudzilam go bo jechalismy do miasta a potem znowu na obiadek wiec od jakis 20 min spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buziaki! 😘

Przespałam się z Olkiem półtorej godzinki 🙂 Dawno tak nie było... Zasnął przy piersi 🙂 Wtulony we mnie... Chyba najpiękniejszy prezent na Dzień Kobiet 🙂

Byłam z Nim u lekarza, chore gardełko i stąd ten cholerny kaszel. Po raz kolejny bez antybiotyku ☺️ Ale psikadła do gardełka dostaliśmy i syrop na kaszel. Pediatra zaproponowała mi,żebym zakupiła Małemu inhalator, rzekomo może bardzo pomóc przy Jego częstych infekcjach dróg oddechowych 🤨 No i poleciła taki pneumatyczno- tłokowy... Szukałam na allegro- koszt 170 zł... Nie wiem co robić??? 🤔

A ja byłam znów u lekarza. I znów dostałam zwolnienie do 23 marca.
Pogadałam z Nim sobie tak od serca i obiecał mnie przetrzymać najdłużej jak się da 🙂
Emilciu coś tam czytałam, byłam właśnie ciekawa czy dalej ciągniesz zwolnienie...
Ale bym szmatom dała tam na tej komisji! 😠 Ja się bojowo nastawiam,ale póki co nikt mnie nie podwalił... Zresztą kierowniczka wie,że mój mąż jest pałą 😁 I to z jej stron,więc siedzi cicho 😉

No i gratki dla Lenki! W końcu i do Niej zawitała ząbkowa wróżka! 🤪 😘

Mąż mi dzisiaj przysłał piękne życzenia... Ale tak smutno,że Go nie ma 😞
Dzięki Bogu,że jutro wraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 gratuluje ząbka 🤪


Maja spacer dobrze ci zrobi, pójdziesz innym razem nie pali się 😉 A obwód główki Natalki to 42 😉


gosiaczek chyba spacer dobrze jej zrobił bo spał mi 3 godziny 😜 do 15 tej z kawałkiem i już ziewa , a po 16 tej byliśmy z nią w rosmanie i w drodze powrotnej kimała przez ok 20 min 😉 Ja tez dziś byłam na tabletce przeciwbólowej, popołudniu rozbolała mnie głowa , a raczej w oku 🤔 taki ból migrenowy , na spacerze było ok a teraz znów pobolewa. Wygląda na to ,ze Lenka ma uczulenie na niektóre owoce i pomidorka, oby szybko przeszło 🙂 😉


emiliaeem no to zdrówka dla Olka , super że bez antybiotyku, a jaki masz syrop to tez bym kupiła jak nie jest na receptę, żeby apteczkę zapełnić. Ja teraz kupie jakąś dobrą kawę jak pójdę po zwolnienie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emiliaeem no i dobrze że nie dostał antybiotyku, oby szybko wyzdrowiał 😘 a co do męża to fajnie że na weekendy będzie przyjeżdżał 😉 a mój wyjeżdżą jutro o 23 🤨

emilia no ja też mam taki ból za okiem aj szkoda gadać nic tylko prochy łykam ale w końcu przeszło 😉 wow to Ci Natalia pospała moja 3x po 30 minut że jak się położyłam z bólem to z większym wstałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiliaa1 ja napisalam,ze wrocilam z poczty tzn wyslalam 🙂 pozniej przeczytalam priva 😉
moj maluszek zasnal po 19.45 bez kaszki na kolacje!!! ucieszyla sie jakzobaczyla butle ale jak jej dalalm to gryzla tylko smoka.....i strasznie byla zmeczona od raz zamknela oczyw lozeczku..no nic.na spiocha dostanie mleczko jak bede szla spac 🙂
dobranocka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po kapaniu polozylam malego spac i myslalam ze zasnie sam jak zwykle wiec poszlam sobie na Tv i po 15 min slyszlama jak spiewa poszlam sprawdzic a tu....

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/p3081667.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5667/p3081667.jpg[/IMG][/URL]

Taki widok

i ja mowie DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daria nieźle Oskar piał,że aż wypieków na polikach dostał 😁 🤪
Ale ładniusi z Niego Chłopczyk 😘 🙂

Emilciu ja dostałam Flegaminę, ale warto też zaopatrzyć się w Prospan 🙂 Ten drugi ziołowy,więc dłużej go można podawać...
Ja dałam lekarzowi 50 zł w łapę ☺️ Niby nie chciał, ale smyknął do kieszeni 😁

Zaaplikowałam Olkowi czopa w dupsztala i poszedł spać...

Także dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂


ja tak szybko , bo Natalię mam na kolanach 🙂 Nocka rewelacja, ale nie chcę zapeszać ☺️W końcu zasypia o normalnych godzinach czyli o 20 tej i śpi do 6- 6,30 😉 Pije mleczko o 24 i 5 😉U nas dziś brak słoneczka, tak ponuro i smutno 😞 Ból migrenowy w oku trwa 2 dzień, nie pomogła tabletka ibum muszę wypić solpadeine 😉


gosiaczek i wercia te tabletki na migrenę co ma siostra to ocenia na 3+ 😉 tabletka zadziałała dopiero po godz i musiała się położyć , na drugi dzień ból wrócił i mówiła ze tabletka zadziałała szybciej, ale wzięła ją od razu jak lekko bolała głowa 😉


darka rewelka 😉 Oskarek jest słodki 😉

    Maja dziękuję i jak opaska dojdzie to wstawię fotkę 😉
emiliaeem kurcze to może i ja dam jej 50 zł, już sama nie wiem bo to jest kobita doradźcie dziewczyny 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja czekam na męża 🙂 Już wiem jaki ma dla mnie prezent... 😜
Tak Go na litość wzięłam,że się wygadał 😁

Emilciu pieniędzy może nie wziąć, a kawa czy jakaś bomboniera droższa ładniej wygląda...
Ja poszłam na łatwiznę i dałam money bo to lekarz z wiejskiej przychodni, mile łechtany przez starsze babcie 😉 Więc do takich przekupstw jest przyzwyczajony 😜

Noc trochę lepsza aczkolwiek Mały jakoś tak dziwnie ,,dycha"... 🤨 Ja tak oddychałam jak załapałam zapalenie płuc, nie wiem czy nie pojadę na pogotowie 🥴

Gosiaczek a u mnie taka piękna pogoda 😜 Nawet pranie zdążyłam rozwiesić na dworze 🙂
Szkoda tylko,że Olek chory, poszlibyśmy na spacerek 😞

No nic, zmykam robić się na bóstwo 😁 Do miłego Lejdis 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas nocka ok, ale Lenka jest marudna. Chyba ten ząbek ją wkurza i ciągle a buuu i a buu...teraz śpi.

A ja dziś w końcu do fryzjera idę 🙂 Trzeba coś z włoskami zrobić.
Odebrałam wyniki Lenki - IgE < 1.00. Wymaz z noska - ujemny ale napisali, że wyhodowano florę fizjologiczną. Zobaczymy co lekarz powie.

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
u nas coz....to dziecko chyba nigdy sie nie meczy! ehhh Wam bol glowy mi krzyz dokucza....a na to nie ma rady.Lekarz powiedzial,ze to po porodzie i mam brac paracetamol 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej ale dzień nie dość ze pogoda słaba, mąż dzisiaj wyjeżdża 🥴 to jeszcze migrena mnie dobija 😠

emilia a ten solpadeine jest na receptę, pomaga Ci? co do lekarza to nie pomogę ja nigdy niczego nie dawałam 🤢

emiliaeem no pochwal sie co za prezent ma dla Ciebie mąż?

tedit a co robisz z włosami? jakaś diametralna zmiana? daj znać co lekarz powiedział na wyniki Lenki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey kobitki. Wszystkiego naj naj dla wszystkich ,spóźnione z okazji wczorajszego dnia kobiet.

U nas zamaracha z chrzcinami, robota na moje 3-cie pół etatu wszystko na mojej bani, juz mam dośc w całej plątaninie zamówiłam kieckę w rozmiarze 62, qrw... . Prawie jak wesele i wQRWIA MNIE TO że nie ma mnie na miejscu. Z księdzem maiłam problem,nie chcieli mi ochrzcić bo to niedziela palmowa , a w zakonie nikt nie odbierał, dzwoniłam kilka razy i radu nie radu do naszego proboszcza sie zgłosiłam , oczywiście się mnie wypytał skąd jestem nawet stwierdziła ze kojarzy, tylko nie wiem co bo jak on na kadencje wchodził to ja wyjechałam. Teczki akta jakies maja tam pozakładane czy co? 😉 Pewnie nas skasuje ale już JEST mi to obojętne,. Wczoraj się też wkurzałam bo przelew zaliczki za restauracje mi nie chciał iść a dziś po prostu za pierwszym razem . Jeszcze w samochodzie zapaliły się w tym dwie kontrolki od filtra i i klocków, wiec przed wyjazdem rondez vous w warsztacie trzeba wziasc. 😞
Zdrówka chorodupciom naszym , może zawitam jeszcze w tym weekendzie

dobra idę się wziąć za robotę, dostałam od znajomych krzesło do karmienia drewniane, chcemy je wziąć do polski, potem na wakacje będzie, ale przed tym muszę je papierem przetrzeć i pomalować bo porysowane bardzo ,

a to moja królewna





.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my już po spacerku, nie ma słońca , ale jest ok 😉 Dziś będę robiła 3 bit , wczoraj nie miałam siły 😉


emiliaeem tez tak myślałam to kupie kawę 😉 I obserwuj Olka jak mąż przyjedzie to jedz na pogotowie zawsze będziesz spokojniejsza, pamiętaj ,że matka ma intuicje 😉


gosiaczek solpadeine jest bez recepty, są w tabletkach i do rozpuszczenia, ja kupuje te do rozpuszczenia i po 15 min ból ustępuje. Pakowane są po 2 tabletki i ja te dwie rozpuszczę w cieplej wodzie tak nie całe pół szklanki ,żeby to łyknąć bo gorzkie. Można kupić je na sztuki te 2 tab to chyba ok 2 zł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
ja się dalej męczę z mała, nie wiem czy te cholerne zęby czy znów jakiś skok 😞 w nocy ciągle się budzi i płacze, wczoraj wieczorem tak płakała że aż ja z nią, nie wiem co jej jest 😞 dziś na razie ok ale marudzi....

Gosiaczeka skąd wiesz na co jest uczulona Lenka?? z testów z krwi to wyszło??
ja też muszę iść z małą do alergologa ale się boję że jej będą krew normalnie z ręki pobierać jak u dorosłych a tego sobie nie wyobrażam bo przy szczepieniu zawsze histeria jak nie wiem 😞
i wczoraj zjadłam kawałeczek sernika i znów dziś wymiotuje 😞 więc nabiał na pewno....

ja upiekłam dziś murzynka, znalazłam przepis na necie bez jajek i zrobiłam polewę rumową 🙂 zjadłam kawałek, pycha ale mam wyrzuty bo to bardzo alkoholowe było, mam nadzieje że szybko z mleka wyparuje 🙂

a i Emiliaeem powiedz mi jak Olek nie chciał cyca to wypluwał czy co robił?? kurcze moja od wczoraj jak jej dam cyca to zaraz gryzie, boli jak diabli ale nie chce pić a jest głodna tylko podgrywa, jak jej dam butelkę to też tylko gryzie zamiast pić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej a wy o tych ciastach ja nic nie piekę bo potem muszę rozdawać żeby za dużo nie zjeść a już trzy dni nie ćwiczyłam bo zawsze coś, wczoraj dostałam okresu i jeszcze ten ból głowy 😠

emilia dzięki już zapisuje i jutro kupie w aptece 😉 kurcze wątrobę sobie zniszczę od tych proszków 😠

McDa wiec tak badali ją urządzeniem do którego odłączony był komputer, w jednej rączce trzymała coś metalowego (mąż miał rękawiczkę i jej trzymał rączkę) a drugą rączkę dotykała tak jakby długopisem i to pokazywało na monitorze jak jej organizm działa na dane owoce, nie wiem jak profesjonalnie się ten sprzęt nazywa 🤢
Co do wieczornego płaczu Paulinki to pewnie ząbki ale może warto wybrać się do lekarza jeśli masz dobrego pediatrę bo moja to taka sobie dla niej zawsze wszystko jest ok i ze tak musi być i nic nie poradzimy wiec się wkurzyłam i poszłam prywatnie i co dziecko ma uczulenie co prawda zapłaciłam 100zł ale na dziecku nie będę oszczędzała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...