Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
emiliaeem zdrówka dla małego, a kuchnia zajebiaszcza 🤪 hehe jak się kiedyś będę budować to też sobie kuchnie odwalę choć teraz też nie mogę narzekać ☺️ 😉

monia ja pewnie też jakiś zwykły wybiorę 😉

a Lenka mnie terroryzuje 😮 ale ja się nie daję choć już od rana mnie wymęczyła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam

Wszystkiego Superowego i Zdrówka dla Lenki!!!

My juz po rehabiliacji i przed poszlam jeszcze na pobranie krwi.

Z wczorajszego basenu - z moim szczesciem nici wyszły 😉 bo dostalam okres i zamiast na basen poszlysmy z psiapsióła do Tesco po podpaski (oczywiscie nie obylo sie bez
kupienia kaszki i sloiczkow) dla Rozbojnika 😜 a po podpaskowych zakupach na kawe 🙂

Mum poszla z Patrykiem na spacer to mam czas i zaraz ide myc gary i pranie nastawiac, moze uda mi sie tez wlosy umyc


A ja nigdy nie bralam tabletek, czasami sie zastanawiam jak by na mnie dzialaly, pewnie wazylabym 100 kg
Od zawsze uzywamy tylko prezerwatyw

Apropo nocnika to teraz pozniej sadza sie dzieci, my to juz wczesniej zaczynali.

monia321 - super te nakrycia glowy, najbardziej podoba mi sie ta opaska z kwiatkiem


Gosiaczek
- super fotka i bardzo fajnie macie w mieszkaniu
udanych zakupow 🙂



McDa
- apropo kuchni to na polysku widac kazdy "paluch", ja sobie nie wyobrazam, zwlaszcza tutaj u mnie na Śląsku taki brud jest no i w kuchni wiadomo tluste osady sa...
U Nas nocnik pewnie bedzie najzwyklejszy, ew grajek moze ale nie wiem jeszcze



MajaCh
- hehe nam sie tez marzy wlasny domek, moze bardziej pod katem wypoczynku, tzn tu w tym "smrodku" 😉 mieszkanie (mogloby byc wieksze) a w gorach domek caloroczny
na wyjazdy, po pierwsze maz nie wyobraza sobie "odciecia" sie od swojej firmy no a po drugie jestesmy nauczeni ze wszystko "pod nosem" jest

emiliaeem
- zdrowka dla Olusia
a kuchnia fajna, jesli Wam sie podoba kolor to ok


Nic znikam nastawic pranie i gary myc, a garow tona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was dawno mnie tu nie bylo ale niestety coraz mniej czasu, Oskar jest coraz bardzije absorbujacy i wiecej musze na niego uwazac bo on jest do wszystkiego zdolny jest tka ciekawy wszystkiego tak mu sie rece kleja jak widzi cos co nie przypomina niczym jego zabawek , mimo iz zdania sa podzielone ja uzywam chodzika maly w nim zapiernicza w wszystkie kąty wejdzie, z szafek wszystko sciagnie, serwetek juz nie mamy w ogole, nie wspomne o obrusie na stoliku, raczkowac nie raczkuje nadal jest len mimo iz ma sile w rekach bo w lozeczku potrafi sam usiasc trzymajac sie szczebelek jak i wstac 🤪 ( z tym trzeba na niego patrzec) bo nie ma rownowagi jeszcze i sie sam puszcza i łup glowa w szczebelki z Adrianem dzis cale lozeczko pozabezpieczalismy kupilismy gabke i wszystkie szczebelki oblkeilismy on w tym lozeczku to teraz ma tam jak w wiezieniu bo sa szare innego koloru nie bylo 😞

Ladna pogoda to i na spacerki jezdzimy mimo iz oskar nie ejst zadowolony z spacerowki bo woli ogladac cienie na ulicy i krzywo siedzi, to juz boje sie co bedzie jak kupimy mu spacerowke tylem do nas, narazie ma ta z wozka glebokiego ale przed swietami kupimy mu nowa i lzejsza

A na sllowo mama i tata to sie chyba nigdy nie doczekamy on jak cos chce to wola "eeee" albo "lalala"

Tak po krotce:
emiliaeem wow jeszcze raz wow kuchnia zarabista choc rozowy to nie moj kolor, z czarnym swietnie sie komponuje to prawda ale ja bym wolala cos ciemniejszego

Wszystkiego naj dla Lenki i innych 8 miesieczniaczkow

Monia321 Ania naprawde dba oto by nie przytyc kruszynka z niej ale wloski ma sliczne i czepeczki przepiekne

To tyle zapamietalam bede wchodzic co jakis czas nie zapominam o was buziaczki dla was i maluszkow :* 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
100 lat dla LENKI :*

Wercia Ja też byłam taka cwana przy 1 dziecku. Mieszkałam z mamą i zajmowałam się tylko dzieckiem. Więc się nudziłam, Teraz byłam zszokowana na początku ze wszystko na raz trzeba ogarnąć. I jeszcze mała była bardzo marudna. To był szok. Ja myślałam że będzie tak jak z Filipem. Teraz dopiero doceniam mieszkanie u mamy 😉

Monia Śliczne nakrycia głowy i śliczna modelka 😁

Gosiaczek Fajny filmik. A jak się Lenka burzy 😉

Monia Ja nigdy nie brałam tabletek i nie planuje wiec Ci nie pomogę.

Gosiaczek Ja mam błyszczące blaty. Wyglądają pięknie… ale nigdy więcej!!!! Ciągle muszę je wycierać bo wszystko widać. Mam ją 3 tygodnie a już mam dosyć

McDa Ja mam nocnik taką foczę – jak na zdjęciu które kiedyś wrzuciłam.

Tedit Ja już moją sadzam co prawda rzadko, ale niech się uczy 😉

Monia nie martw się. Pyrka wcina nasze zupy i nic jej nie jest. Smakują jej bardziej niż te które gotowałam osobno.

Emiliaeem Kuchnia bardzo odważna 😉 Bardzo ładna… tylko ten połysk… mam złe doświadczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Lenki , duzo zdrówka


oj ja też mam coraz mniej czasu na komputer 😞 Natalia rządzi 😉 dzis mało spala, a ostatnia drzemkę miała o 12.30 , i już śpi 😉


monia ja tez kupuje taki nocnik , mój syn tez miał taki 😉 a co do zup to Natalia dziś jadła nasza ogórkową 🤪


emiliaeem ale bomba ta kuchnia 😉


gosiaczek to udanych zakupów 😉


darka to co piszesz o Oskarku to u mnie to samo 😉 tylko brak chodzika Natalia zapiernicza po mieszkaniu jak ja trzymam za rączki 😉 też wstaje na nogi a równowagi brak i sie puszcze i w szczeble ryje 😉


wercia najważniejsze ,że kawa z koleżankami zaliczona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Przede wszystkim Lenka dziękuje za życzonka i przesyła buziaki dla cioteczek i ich szkrabów 😘 😘 😘

Zakupy udane i to bardzo kolejny płaszczyk do kompletu 🙂 no ale mąż się wycwanił i kupił mi go na dzień kobiet chciał kupić bieliznę w intimissimi ale nie był rozmiaru ( i dobrze bo droga jak zbój) a jutro pewnie jakiegoś kwiatuszka dostane 😜
Jutro jadę do reala po rowerek bo ma być w promocji dzisiaj go obejrzałam i wygląda solidnie 😉

wercia
po tabletkach się tyje a raczej puchnie bo niektóre zatrzymują wodę w organizmie ja mam takie że nawet 1kg mi nie przybyło no ale jak nie musisz to nie bierz ja tam się boję narazie jedno baby mi wystarczy 😜

darka widać że Oskarek hula 🤪 co do słowa mama na pewno się doczekasz moja od dwóch dni nic tylko mamammam maaa, myyyy mama 🙃

Tilii no właśnie wiem że błyszczące blaty to tragedia ale ja bym wzięła pół mat a fronty szafek w połysku 😉

Dziewczyny piszecie że macie mało czasu bo dzieci takie absorbujące a ja się już boje że jak moja zacznie tak szaleć to jak ja będę robić projekty że o forum nie wspomnę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek i od nas ucałuj Lenkę 🙂

Emiliaeem kuchnia boska!!!!!!!

my dzisiaj możemy zaliczyć dzień do udanych 🙂 maleńka była bardzo grzeczna, ale zawsze jest grzeczna jak gdzieś jedziemy, nowe miejsce, nowe twarze to jest w 7 niebie 🙂 no i dostałyśmy zaproszenie na jutro znów do pracy na dzień kobiet bo tradycyjnie jakieś przedstawienie, potem ciacho i kwiatuszek więc muszę małą wystroić i pojedziemy 🙂 a potem jadę do koleżanki na ploteczki więc znów cały dzień nas nie będzie 🙂 ale w piątek już siedzimy w domu bo muszę w końcu coś porobić ....

a i co do nocnika to u nas też wszyscy w rodzinie zaczęli używać jak dzieci siadały i ja rozglądam się i musze kupić coś, niech się uczy. zawsze jest szansa że szybciej się nauczy i łudzę się że jak będzie grający to szybciej zrozumie o co chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego Moje Kobietki!!! 😘


Dzisiaj jam pierwsza... ☺️
Po wręcz katastroficznej nocy 🥴 Olek strasznie kaszle i ma cały nosek zapchany 😞 O 10 jadę z Nim do lekarza, bo ten uporczywy suchy kaszel nie daje pospać ☺️

McDa ale Paulinka rozkoszna 🙃 I jak ładnie się bawi 🙂

Gosiaczek a Ty znów na zakupach? 😁
Ja ostatnio kupiłam sobie zajefajowskie platformy pantera w Tally Weijl 😜

Emilciu a jak z Twoim zwolnieniem? U mnie właśnie dziś się kończy i drę do rodzinnego... Mam nadzieję,że jeszcze mi da trochę wolnego 🤨

Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego kobietki 😘 😘


U nas nocka ok Natalia zasnęła już o 19 🤪 marudziła troszkę po 1 wszej i na 20 min ja przebudziłam , a później spala ładnie do 6 😉


MCDa ślicznie Paulinka się bawi, Natalka bawi się tak pieluszką 😉


gosiaczek no to fajnie ,że zakupy się udały i śpiesz się z pracą hehehehhe bo jak zaczniesz latać po całym mieszkaniu z Lenka tak jak ja z Natalia to pól dnia zleci 😉


emiliaeem biedny Oluś , ale co zrobić taka pogoda , Natalia była juz 2 x na antybiotyku, na szczęście teraz jak miała katar udało mi się uniknąć lekarza 😉 nafaszerowałam ja wit C, wapnem i niurofenem , a na noc czopek 😉 i tak przez 4 dni i jest już dobrze, katar zanika zobaczymy jak to będzie dalej , oby do wiosny 😉 😉 Nie wiem czy doczytałas moje ostatnie posty pisałam tam ,że miałam wezwanie na komisje (koleżanka kierowniczka mnie podjebała :angry 🙂 ale dostarczono i po terminie wezwanie i pojechałam tylko złożyć wyjaśnienie 😉 nie wiadomo czy dostane kolejne wezwanie czy nie, czas pokarze 😉 Zwolnienie juz 3 mam do 13 marca i kazała mi jeszcze przyjść po następne 😉 Mówiła ,że może mi dać tak do 2 miesięcy czyli to będzie chyba ostatnie , chciałbym chociaż jeszcze jedno bo jak nie to wrócę do pracy na same święta 😞 mam jeszcze chyba 30 dni urlopu który przerwałam, ale ponoć po zwolnieniu zakład nie musi mi go wydać od razy , a z racji tego że pracuje w markecie to na 100 % będą mi kazali zapieprzać na kasie 🥴 pierwszą rehabilitacje mam od 19 marca , a następną dopiero w sierpniu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

I od nas Wszystkiego Naj...:
kiss: 😘 😘

Lenka zasnęła po 19 i obudziła się tylko raz o 2 na mleczko a potem wstała o 7 🙂

emiliaeem
biedny Olii ach te choróbska 🤢 zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka 😘
co do zakupów to ja jestem zakupoholiczką ☺️ no ale teraz pasuje bo budżet nadszarpnięty 😉

emilia
no ja po prostu będę musiała robić projekty jak Lenka pójdzie spać wiec nocki będę zarywać 😉

a mnie migrena dopadła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM WAS KOCHANE KOBIETKI! DUŻO MIŁOŚCI!

Ja upiekłam dziś jabłecznik i czekam na mężulka.

McDa Pięknie Paulinka robi "a kuku". Mały śmieszek 🙂 Jak dodajesz filmik? Bo ja chce nagrać jak Lenka robi kosi kosi i jak wstaje 🙂

gosiaczek spóźnione życzenia dla Lenuśki :*

emiliaeem biedy Olus 😞 Daj znać koniecznie co lekarz powiedział.

Dziś u nas brzydko, deszcz pada a ja zmulona jakaś. Lenka do 6 chciała się bawić, ale wzięłam ją do nas i spałyśmy do 7:40 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit mniam dawno nie jadłam podeślij kawałek 🙂 Jeśli chodzi o dodawanie filmów to ja zalogowałam się na YouTube i tam na swoim kącie jest prześlij film on się ładuje, a potem linka kopiujesz i tu wklejasz 😉 tylko zaznacz sobie Niepubliczny to będą go oglądały tylko osoby którym podasz linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoznione caluski dla Lenki:*
Paulinka jaka smieszka az moj maz przyszedl popatrzec 🙂
Wszystkiego najlepszego ,duzo sloneczka i pogodnych dni moje babeczki kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

Sto lat dla Kobitek w te komunistyczne święto - hehe żartuję!!! 🙂

A mnie dzisiaj łeb boli strasznie, znowu migrena

darka - widze ze tez juz coraz mniej czasu masz, u Nas tez juz coraz bardziej jest zajmujacy Rozbojnik, juz po calej podlodze pelza
i trzeba wszystko zabezpieczac

i Mama i Tata tez nie mowi- jak sie do niego tak gada to sie smieje


Tiliii
- hehe to sie mialas fajnie, ja od razu na gleboka wode, poki Maly jadl, spal i robil w pieluszki to bylo ok, potem
prosilam moja Mum o pomoc zeby chociaz przez chwile pobawila sie z Malym

Gosiaczek - super że zakupy udane,
no my tez na razie nie chcemy kolejnego dziecka i poki sie finansowo nie uspokoi na pewno sie nie zdecyduje
ale gumek od zawsze uzywalismy i Nam wystarczaja
u mnie tez dzis migrena 😠


McDa
- to sie masz fajnie z "wyjsciem" od razu humor sie poprawia
filmik fajny, Paulinka śliczniutka i smieje sie tak samo jak Patryk

emiliaeem - ja tez dzis dre do ogolnego po zwolnienie,
zdrowka dla Olusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wercia i emiliaeem dajcie znać jak tam ze zwolnieniem 😉


tedi jabłecznik mniam 😉 ja będę robiła 3 bita i twój sernik też mam zamiar zrobić ,ale nie wiem czy dziś czy na sobotę 😉


u nas dziś słonecznie i ciepło. Założyłam spacerówkę i poszłyśmy na zakupy , jak wstanie to pójdziemy 2 raz. Ja dziś gotuje na obiad pomidorówkę z makaronem i mam zamiar dać też Natalii mam nadzieje ,że troszkę pochlipie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeh gratuluje Lence zabka!!!!! 🙂)))
Wercia wiesz, dzis bylam u lekarza i uswiadomil mi ,ze mialam bole migrenowe...w sumie nie takie starszne i czeste nie zwracalam na to uwagi tylko lykalam tablety i robilam swoje ale faktycznie,az oczy bolaly.....i co - od tabletek. Dobrze,ze je odstawilam i malo tego. Powiedziala,ze moge miec kazda forme antykoncepcji ale tabletek nie - zadnych. I wlasnie w zwiazku z tym bede miec ta wkladke czy spirale Mirene. Czytalam rozne opinie naprawde rozne... ale wsrod kilku znajomych sie sprawdzila wiec wybralam to, w przyszly piatek mi zaloza. Zawsze mozna wyjac jak cos nie teges, i jest na max 5 lat...zobaczymy bede Wam zdawac relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam z Lenką u lekarza prywatnie, babka jest naprawdę super zbadała ją, sprawdziła wszystkie odruchy i takie tam. Lenka jest zdrowiutka ale zauważyłam u niej na buzi krostki i zaczerwienienie w okolicach brwi, policzkach nawet miała krostki na powiekach i to czasem tak nasilało się wiec zapytałam się jaka może być przyczyna i okazało się że ma uczulenie na maliny, truskawki, morele, porzeczki, śliwki i pomidory wiec na razie muszę to odstawić. Teraz kupiłam jej kaszki z gruszką i jabłkiem 🙂


tedit gratulujemy ząbka 🤪

emilia nie załamuj mnie moja dzisiaj 2 drzemki po 30 minut a marzy mi się położyć bo ta głowa nigdy mnie nie przestanie boleć 😠

wercia witaj w klubie a jak sobie radzisz z migreną bo mi już tak koło 12 przechodziła a teraz się nasiliła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...