Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
O Matko!!! Jestem pierwsza 🤪

Olek już wydoił mleko i dokazuje przy MiniMini... 🙂

Kurczę, dzisiaj mam ginekologa 🥴 Ale będzie siara jak każe się rozebrać i pakować na fotel 😮 Chyba się ze wstydu spalę jak zostawię gdzieś stempelek 😞 😞 😞

Tilii
ale Sabinka już śmiga 🙃 Mój Olek jak wąż pełza do przodu 😁 Na klacie oczywiście,bo dupsko za ciężkie ☺️
A do pilota dorwała się jak do miodu 🙂

Miłego dzionka. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam 🙂


Noc u nas dziś gorsza, Natalia zasnęła po kąpieli bez mleczka bo piła o 17 tej i ładnie spała do 22 🙂 , ale jak dałam jej mleczko to później do 2 popłakiwała , wstawałam i dawałam smoczek 😠 nie wytrzymałam i wzięłam ja na ręce to się obudziła i zaczęła gadać i się śmiać i tak ok godziny 😮później położyła się na brzuszek a ja ja drapałam po plecach i zasnęła wiec przełożyłam ja do łóżeczka i znów cyrki dałam mleko i spala już lepiej do 6 🙃 Wzięłam ja do łóżka włączyłam bajki a ja kimałam do 6,45 😉 Nagrałam dziś jak raczkuje i jak wstaje na nogi , była już taka zmęczona ,że położyłam ja do łóżeczka i śpi 😉


Kiniek cudne te geterki 🙂


emiliaeem wyprzedziłaś mnie , to ja myślałam ,że będę pierwsza, ale za długo się rozpisywałam hehehehhe i powodzenia na fotelu 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Emiliaeem spoko bedzie :P hehe
Wiecie co cala noc Zuzia spala ,az sama ja o 6stej obudzilam na mleczko i sciagnac z nochala. Katar dalej jest jak byl ale spala zdaje sie dzieki temu,ze wczoraj poduche wlozylam pod materac i to dosc gruba ...mala byla zachwycona no i przespala CALA noc......szok. dzis wyjme ta gruba i wloze jej plaska skoro tak lepiej spi.
Kiniek sliczne te legginsy, u nas tez fajne kolorowe w kwiatuchy sa 🙂 Dla chlopcow jest mniej..juz to przerabialysmy na innym forum,ze dla chlopcow rajstopek i legginsow znacznie mniej....
Emilia1 jak to staje na nogi ? heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam strasznie niewyspana 🤢

Lenka spałą do 7 ale o 23.30 i 3.30 było mleczko 😉

emilia ja jak moją w nocy wezmę na ręce na odbicie to nigdy się nie budzi ona w ogóle w nocy nie otwiera oczków 😉

McDa jeśli masz zrobione instalacje gazową to już nie pomogę, bo ja właśnie rysuję projekt mieszkania i jak idzie instalacja no i opisy itd.

Tilii ślicznie raczkuje 🤪

emiliaeem no to daj znać jak tam po wizycie czy ginekolog przeżył 😁 😁 😁

tedit widzę że i ty ćwiczysz wieczorem 🙂 u mnie to jest najgorzej jak jestem zmęczona i mi się nie chce to wtedy wyrzuty sumienia mam ☺️ 😜

Muszę się pochwalić schudłam 4kg a miałam tylko 2kg no i teraz boję sie żeby nie schudnąć więcej bo jak ja będę wyglądała przy wzroście 172cm 🤢 no i widzę że brzuszek coraz fajniejszy ale dużo pracy mnie jeszcze nad nim czeka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kochane wpadłam w nałóg ☺️ wczoraj wylicytowałam http://allegro.pl/ff-bluza-dla-dziewczynki-6-9-mcy-i2205402967.html
http://allegro.pl/sliczne-brazowe-spodnie-80-i2205665173.html
a to dla siostrzenicy http://allegro.pl/sukienka-early-days-na-86cm-i2205587751.html a potem będzie dla Lenki 😁
a i przyszedł mi ten płaszczyk z sukienką http://allegro.pl/show_item.php?item=2192575054 , płaszczyk jest przepiękny 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh dosłownie idzie zwariować, Natalia jest gorsza od chłopaka 🤪 nie usiedzi w miejscu , lata dookoła łóżeczka , wstaje i siada wstaje i siada i tak non stop 😁 😁 i modelka się puszcza 🙃


gosiaczek ty nałogowcu 😜 przestań już 😜 śliczne te ciuszki a spodnie cudne, zauważyłam ,że rozmiar 80 😲Natalia topi się w 74 😉 Ale rozmiar rozmiarowi nie równy ta sukienkę co wylicytowałam bombkę i 2 bluzeczki roz 74 niczym się nie różnią od rozmiaru 68 😉 są na styk 🙂


jakoś boje się założyć konto na you tube , żeby wstawiać filmiki Natalii 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek swietne te ubranka zwlaszcza plaszczyk bomba 🙂 i gratuluje wagi i samozaparcia do cwiczen ja pod tym wzgledem jestem leniwa ☺️ ale jak juz sie zawezme to nie ma na mnie bata tylko musze dostac kopa na rozped 😜
Emilia1 mozesz na youtube poustawiac kto moze widziec i czy film jest prywatny itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
U nas dzisiaj znowu wieje, oszaleć można. Nie mam dzisiaj żadnej ochoty na sprzątanie, pranie czy prasowanie, kurcze leń totalny, może po południu mi przejdzie bo strasznie mnie wkurza taki stan rzeczy 🙂)

Co do ubranek to Ania nosi już74 i choć straaaszna z niej chudzina to jednak jest "dłuda" i 68 już nie pasuje. Nosi nawet body z cocodrillo na 80 cm i też pasują. Natomiast jak jej zakładam rajstopki czy spodenki to wszystkie są za luźne w pasie 🙂)

Gosiaczek zapomniałam ci napisać, że przyszła ta opaska szara z zielonym listkiem i kwiatkiem (ta którą Lenka ma) i dla Ani ona jest ciasna. Lence pasuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas nocka ok, raz wstałam bo Lenka na brzuszku była. Spałyśmy do 6:20, a leżeliśmy do 7.

gosiaczek to ile Ty ważysz już? Ja brzuszek mam ok, ale nogi ćwiczę żeby ujędrnić.

emiliaeem powodzonka na fotelu 🤪

emilia moje Bobo też tak szaleje, w miejscu nie usiedzi. Po całym domu pełza 😁

Ja wciągam kaszkę manne, mania z dzieciństwa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o rany założyłam konto na YouTube 🤪 ponakręcałam Natalii filmików chcę wkleić taki krótki bo strasznie marudna ledwo na nogach stoi a spać nie pójdzie 😉, ale nie wiedziałam ,że to tak długo trzeba czekać ,żeby parę sekund obejrzeć dopiero 27 % 😮 zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszłam na spacerek i już wróciłam. 🙂) ciepło, słoneczko, ale tak wieje, że 3wózka nie mogłam pchac. bałam się, że małą "przewieke" a ona kurcze w gondoli, pozasłaniana...chyba przesadzam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia321 u mnie tez piździ 😞 i dam sobie dzis spokój ze spacerkiem 😉


Przesyłałam ten film i mi się internet wyłączył, chyba przesilenie bo ja mam tu stron pootwieranych , a syn na kompie siedzi 😮Przesyłam od nowa 😠 dopiero 34 % 😮


http://youtu.be/56ulSPkvqGg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia nie mogę otworzyć tego filmiku, jest prywatny... 😞 a żebyśmy my mogły zoabczyć to trzeba chyba dać niepubliczny-tam pisze że tylko dla tych co mają linka....

Monia ja też mam tę opaskę dla Paulinki i nie jest ciasna, w sam raz 🙂

myśmy już wróciły z odwiedzin u kuzynki, mała była kochana, ale cały czas zaczepiała i ciągnęła za włosy kuzyna jej co ma 13 m-cy a on biedny tylko się przyglądał co ona z nim wyprawia 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka jeszcze śpi od 9:40! 🤪 masakra...

Zjadłam obiadek, przyszykowałam dla Lenki no i czekam.
Co już dajecie swoim pociechom? Ja już chlebek, bułeczkę, jajko całe na masełku, danonka, kopytka, mięsko z sosem, nawet mąż dał jej troszkę Grześka i nic jej nie było. Jadła rogaliki z dżemem truskawkowym i nic. Już się tak nie bawię z gotowaniem. Dziś np. ja jadłam jajko sadzone, ziemniaki i surówkę z jabłka i marchewki + kefir. A Lenka jajecznicę z ziemniakami i surówką 🙂

Aha no i wypróbowałam Dady, są super. Co prawda na spacer i na noc zakładam Pampersy ale czasem mam wrażenie, że Dady są lepsze 🙂

McDa Powodzonka, daj znać jak wyszła 🙂 No i podeślij kawałek 😉 Ja może na weekend sernik upiekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

U Nas dzis pochmurno, zobacze czy bedzie chcialo mi sie wyjsc na spacera

Rozbójnik miał dziś ciężkie zasypianie, podchodził do niego ze 3 razy z mega wyciem, zdążył zjesc owocki z kaszka
i niedługo po nich obiad i poległ o 12.45 w lozeczku, mam nadzieje ze pospi bo byl wymeczony
Ja tez kimlam z godzinke a teraz kawa i do roboty

Oczywiscie musze nastawic kolejne pranie...

Dziewczyny powiedzcie mi czy getry sa jeszcze modne? Tak sie zastanawiam czy sobie nie zamowic na Allegro...

Napiszę ogolnie co do zakupow ze super te ciuszki licytujecie, ja też rozne łaszki licytuje i oczywiscie maniaczka szmatex-ow jestem
z tymze teraz ciezko mi isc na polowanie bo wiem ze potrzebowalabym ze 3 godzin na to

Aaaa i wazylam sie ostatnio u mojej Mum i mam ok 5 kg mniej niz przed ciaza ( czyli przytylam ok 5 kg odkad wrocilam ze szpitali do domu w koncu z dzieckiem 😉) - ale jak dla mnie to wole miec te 5 kg mniej
chociaz u mnie tego tak drastycznie nie widac bo ja wielki slon jestem 🥴
Teraz staram sie w ciagu dnia zawsze jakies cwiczonka wykonywac dla lepszego samopoczucia...

U Nas sredni rozmiar to 74 chociaz Zboj do pulchnych nie nalezy takze w mniejsze tez wchodzi ale wiadomo jak z rozmiarowka jest
ale kupowac juz kupuje na 80/86

Kiniek
- fajne te rajtuzki

Tilii
- Sabinka to silna dziewczynka

emiliaeem
- powodzenia u gina

Gosiaczek
- gratuluje schudniecia i to wiecej niz chcialas

monia321
- ja tez dzis mam lenia w dupsku


tedit
- wow menu to Lenka ma urozmaicone
to z tego co Ty wymienilas to jadl: bulke i rogalika- ale sie dlawil
raz dalismy jablko surowe - normalnie jak moj jadl - to sie oderwac nie mogl, jak kroliczek gryzl - ale wtedy mu zeby szly to sie wyzywal na tym

Teraz ciągle wcina chrupki kukurydziane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak dochodze do wniosku ze pora wybrac sie na jakies zakupy dla siebie,
ciagle kupuje cos dla Patryka w efekcie - smialam sie ostatnio ze Patryk wystrojony a Rodzice jak dziady 🥴

p.s. PAtryk najbardziej lubi leżec - wiekszosc fot ma w tej pozycji,
fakt teraz lubi jeszcze pelzac jak zolnierz na poligonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...