Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wercia ja jak wychodze to rozpuszczam czesto, wtedy mala mnie nie upacka i nie ciagnie ale wiesz jaka fascynacja rano jak ja poloze obok siebie i ona sie bawi moimi wlosami ale tak delikatnie przeplata je miedzy palcami i sobie gada ...a dzis to zwariowala, wszystko kakakakaka radosc malenka moja, zasnela z tatusiem na gorze, ona oczywiscie w swoim lozeczku 😉 bo tata by ja zgniotl i by nie poczul, on ma taki twardy sen!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Już jesteśmy w domu 🙂 i musiałam do was zajrzeć 😜 Lenka zasnęła w samochodzie o 19.30 a jak wjechaliśmy o 20 do Radomia to się obudziła, i bałam sie że będzie miała problem z zaśnięciem ale w domu dałam jej mleczko i zasnęła bez problemu 🙂

Zakupy w ikea udane kupiłam 4 poduszki do salonu i w sumie za wszystko zapłaciliśmy 500zł 😮 do koszyka lekko sie wkładało ale ciężko płaciło 🤢

Dziewczyny fajne linki umieszczacie, MajaCh super Zuzia wygląda w wózku 🙂

Kinia no fajne te nakolanniki myślę coś takiego kupić bo jak będzie raczkowała to zamierzam ją zabierać na taki plac zabaw którego powierzchnia jest taka piankowa, a co do licytacji to udało mi się wygrać parę ślicznych ciuszków 😜

wercia i megan ja też teraz przeważnie wiążę włosy w domu bo tak wygodnie a i nie przeszkadzają mi 🙃

emilia
a mnie dzisiaj z rana głowa bolała i myślałam ze już nie pojedziemy bo słabo i niedobrze mi było wysłałam męża po te proszki i po 30 minutach było lepiej aż w końcu całkiem przeszło dziękować kochana 😘 😘 😘

tedit oglądaliśmy fotelik jest super 🙂 u nas pasuje tylko bez bazy isofix bo mamy tak wyprofilowane siedzenia że z ta bazą odstaje i jest niestabilne. Sam fotelik idealnie pasuje do siedzenia ale był kolor czerwony mi sie podoba 🙂 ale mąż woli fioletowy więc będziemy zamawiać przez internet 😜 Lenka w nim bardzo słodko wyglądała i masz racje że bardzo ważne jest aby przymierzyć fotelik do samochodu bo np.Maxi Cosi nie był stabilny 🤢

A my z mężem relaksujemy się ja przy Martini a on przy ginie z tonikiem 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wpadam na chwile, żeby powiedieć, że pamietam o was tylko czasu brak. Nawet nie jestem w stanie nadrobić zaległości.
Zapisy starszej córki do szkoły, badania małej (kreww, mocz, posiew itp) ale wszystko ok tylko żelazo Anka ma za niskie więc musimy podawać ferrum.

Bylismy dzisiaj oglądac wózki spacerowe i mam mętlik w głowie . aha jak macie jakiś juz kupiony i sprawdzony dobry wózek to podeslijcie linka
Co sądzicie o tym?
http://www.ceneo.pl/2346501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja spac nie moge od 2giej 🤨
Monia ja mam teraz graco taki travel system i wlasnie kupilam lekka spacerowke ale powiem Ci ,ze ten co pokazujesz jest solidny, napewno ma regulowane oparcie i jest wygodny, Ania nie bedzie czula wybojow napewno, a i koszyk na zakupy super, tyle,ze w porownaniu z tym jaki mam teraz graco jest znacznie ciezszy, teraz nie ma znaczenia czy mala jest w woziu czy nie jest leciutki ale mam wrazenie ,ze sie zaraz zlozy 😜 no ale to SPACEROWKA ....wczoraj wyprobowana - cossato.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
McDa mamy ogrzewanie podłogowe w całym domu z wyjątkiem sypialni (naszej i dzieci). Wszędzie gdzie podłogówka są płytki, ale te w salonie wyglądają jak parkiet.

MajaCh Wózek świetny mamy podobny, ale pomarańczowy, a przednie kółka blokuję bo nie umiem nim jeździć jak tak latają 😉 Ale ogólnie jestem z niego zadowolona bo jest lekki i po złożeniu zajmuje mało miejsca. Dziewczyny które mieszkają w mieście bardziej wykorzystają wózek na spacery. Ja używałam w zasadzie tylko do momentu aż mały zaczął chodzić. Potem już poruszał się o własnych siłach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Ja tam o spacerówkach się nie wypowiadam, bo do śmigania po sklepach czy na szybko mam chustę do 3 latek Maksia, a jak on tylko sam zacznie śmigać to już widzę,że będzie jak z Ewka, nie ma mowy, że Go w wózku usadzę, Ewka od 10-msca nigdy nie dała się wsadzić do spacerówki ;/ wszędzie sama. Także ogólnie ta co mam w komplecie Jedo Fyna mi styknie jeszcze na te kilka miesięcy a potem to już zbytek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiniek ty to masz głowę do prezentów!!! dziewczyny co gotujecie? ja od 2 miesięcy piewszy raz w domu gotuję niedzielny obiad bo tak to u moich rodziców na obiadkach byliśmy bo moj tata robi pyszny rosół ktory gotuje pół dnia no i mięsko z takim ciemnym dopieszczonym sosikiem łoooooo tak to u nich mama gotuje ale niedzielny obiad to rytuał tatuśka mojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh mi sie nie chce jesc nic a nic..maz cos upichci jak wroci...tak mi niespodzianke niedzielna robi 😉
Zuzia nowosc kajakajakaja wczoraj kakakka, i wymcknelo jej sie papa bo ciagle babababa i wszystko inne tylko nie mama......ciekawe kiedy sie doczekam,
a co do spacerowki to moja znajoma tez kolka zablokowala bo sa zwariowane 😁 ja tez juz to zrobilam bo wyszlam do sklepu i tam sie nie mogly przekrecic wkurzylam sie i zablokowalam.niebo lepiej i naprawde bardzo lekka jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!!!

Dziś paskudna pogoda u Nas 😉

Rozbojnik spi

Ja juz kapuchę gotuje i zeberka zrobione
Maż kartofle obiera

Wczoraj szukalismy domkow nad morzem ale kurde drogo wychodza na 1 pare z dzieckiem, bardziej opyla sie w wiecej osob zamawiac taki domek
Ale kwatery tez roznie cenowa wiadomo wychodza a ja bym chciala koniecznie aneks kuchenny i miejsce gdzie moznaby suszyc rzeczy

Wczoraj wypiłam sobie szklanke piwka z sokiem - mniam 😆


Dzis mam zamiar kupic "niezbedne" rzeczy dla Zboja - lozeczko turyst., zabezpieczenia, buciki itp

Gosiaczek
- super że zakupy w Ikei udane
a kupowaliście może jakieś zabezpieczenia do domu?
ja planuje kupic w Ikei zabezpieczenie do lozeczka przeciwko obgryzaniu
Tylko trza sie wybrac...


monia321
- ten wozek Graco Mirage bardzo zachwalał Nam sprzedawca w sklepie,
my ogladali Baby desigh a ten Nam że własnie ten Graco jest lepszy - a wlasciwie bardzo dobry
mnie troche nie podoba sie w Nim ta plastikowa tacka ale kto wie na jakim w koncu staniemy....


Kiniek
- widzę ze i Ty masz Fyn-a 🙂
a jaki macie kolorek?


megan
- bravo dla Taty, bardzo podoba mi sie jak mezczyzna gotuje i w ogole pomaga, bo ja taka baba jestem ze jestem za dzieleniem sie obowiazkami
a ja tez moge i malowac i cos tam "meskiego" robic, nie że podział - baba gary, chłop - np. malowanie (albo kanapa - hehe ;/)


Tilii
- a jest jest rajtki ze spodniczka, pelno różnych gadzetow teraz, podesle linki jakby co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam 🙂


Pogoda u nas taka jak u werci zimno i pada 😞 Natalia śpi 🙂 Nocka super zasnęła o 20 i pierwsza pobudka na mleczko dopiero o 3 🤪 i wstała standard o 6 🙂


gosiaczek super ,że zakupy się udały i że tabletka zadziałała 😉


minia321 mi tez się ten wózek podoba 🙂


Maju ślicznie Zuzi w tej spacerówce 😉

    /Kiniek śliczne te adidasy kupiłaś i te nakolanniki super
tilii ja mam jedna pare takich rajstopek ze spódniczką 😉


megan ja miałam na obiad gulasz mniam pycha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wczoraj z mężem mieliśmy jakiś napad głupawki o 1 w nocy w łazience napełnialiśmy gumkę wodą bo chcieliśmy sprawdzić ile wytrzyma hihi no i zajęła cały zlew!!! rano sie rozpierdzieliła i zalała całą łazienkę 🤪 czasami mamy takie odstrzały no i podczas kąpieli otworzył drzwi od kabiny i wylał na mnie płyn do naczyń...masakra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka już standard, 2 razy jedzonko o 1 i o 6 no i kilka pobudek na smoczek i pogłaskanie;( nie wiem co zrobić żeby spała i budziła się tylko na jedzenie, a nie co pół godziny się budzi;( pierwsze 4 godz tylko twardo śpi a potem drzemie;(

Tilii no właśnie my też mamy mieć podłogówkę w całym domu ale zastanawiałam się nad panelami do salonu bo trochę się boję że płytki będą za zimna 🤨 a ogrzewacie gazem??

Megan hehe poczucie humoru to podstawa 🙂 fajnie że obaj tacy jesteście 🙂 my też mamy podobne napady głupawki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilia Natalia to bardzo silna babka 🙂) ona lada chwila będzie chodzić zobaczysz. Ania jest słaba, próbuje troche raczkować , utrzyma się chwilę z pozycji siedzącej na kolanach, ale jak ma ruszyć do przodu to boi się i sił chyba jeszcze brak na tyle ()ale jak ona taka chudzina to nic dziwnego 🙂)

a co sądzicie i tym wózku http://allegro.pl/wozek-spacerowka-parasolka-espiro-active-2012-i2237679259.html
albo o chico generalnie? moż ektoś z waszych znajomych ma. bede wdzięczna z aopinie.

U nas z mową to różnie."tata" powie czasem jak jej się chce i to jeszcze w takich odstępach śmiesznych ta....ta a tak to ciągle "bababebebu", "da" jak coś chce i robi rączką cześć jak jej dam, puka w stół jak zapytam "kto tu rządzi" . a najbardziej wszystkich śmieszy jak ją wezmę na ręce ipowiem "przytul się do mamy" wtedy ona od razu ciach i głowa n moich ramionach położona, to jest przesłodkie. Za to mama uczymy się od nie wiem kiedy i nic 😞(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcda u nas tak samo ze spaniem , nie pezjmuj się, ja już przywykłam, że co chwila jestem obudzona tym jej stękaniem i kwękaniem. Niby śpi, oczka zamknięte a wierci się i kwęka. potem jakoś zaśnie, ale ja nie bardzo. a najgorzej jak jest okryta, rozkopuje się i wtedy się wkurza bo zaplątuje się w kocyk 🙂) czy okrywacie dzieci bo moja najchętniej śpi bez okrycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megan haha! dobre, mój w sobotę jak nie dojadłam skórek od chleba z kanapek ,wziął z lodówki bitą śmietane i mi wypsikał na głowę- menda, zapowiedział ,że jak nie zjem od drugiej to weźmie kechup 😁
my tak dość regularnie 😁

Wercia kolorek:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/zdjcie1124.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/842/zdjcie1124.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a co do podziału ról w domu ,mój jak się łapie za gotowanie to ja się chowam ,zawsze mnie onieśmieli ;/

monia321 u nas z "mamą" i z "tatą" jest to samo,w końcu będzą mówić 🙂

Starsze moje dziecię mnie dziś zabiło swoją nieumiejętnością pojęcia materiału z polskiego, mam zszargane nerwy ,kwadratową głowę do tego Maksik dziś jakiś rozkrzyczany mocno, na szczęście (!!!!) moje domyślne Kochanie zabiera mnie na wieczór do kina, babcia już umówiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...