Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej 🙂


u nas nocki przespane , daje małej tak około 24-2 troszkę wody bo sie kręci i zazwyczaj spi do 6, 20 ale dzis pobudka razem ze mna o 5 😉. filmik jakiś tam nagrałam jak chodzi , także może jutro go wkleję 🙂


Mcda nie narzekaj 😜 Paulinka super śpi o 7,30 to Natalia szykuje sie do pierwszej drzemki , a Paulinka dopiero wstaje 😉


kiniek super Maksio tańczy 😉


darka no to również gratuluje postępów Oskarka 😉


tili zdrówka dla dzieciaczków , oby kaszelek szybko przeszedł 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

AnjaP oj pisz szybko co tam się dzieje ? 😮

Darka to ładnie wystrzelił Oskarek 😁 Gratulacje! no ja z córa miałam to samo, w wieku 11 msc sama biegała po całym pokoju, gadała "mama, tata, baba, cieść i ciocia" robiła "papa" no i całowała, a teraz Maksik się cieszy dzieciństwem jak to ja mówię 🙃 ale za rączkę jedną chodzi, przeszliśmy tak całe mieszkanie ,tylko w drugiej rączce musi trzymać sobie zabaweczkę,ale milczy jak grób tylko przesławne "nie,nie,nie" w kółko 🙂

Emilia dawaj filmik! 😉
Uwielbiam oglądać Wszystkie Nasze Szkraby :]

Lecę kończyć placek z truskawkami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki 🙂

Ja już po biegach 🙃 Troszkę się zmachałam...

AnjaP podejrzewam,że jeśli zdjęcia zostały tylko skopiowane, policja zrobi niewiele. Sprawę cywilną możesz założyć, którą i tak prawdopodobnie mogłabyś przegrać, bo zdjęcia były ogólnodostępne, ... Inna sprawa, gdy bezpośrednio zaszkodziły Twojej rodzinie 🥴 Wszędzie trąbią o rozważnym udostępnianiu zdjęć w necie ☺️ Ja z agu zrezygnowałam i nie wstawiam. Nie mam czasu konta skasować 🥴

Emilciu pogratuluj Natalci!

Zmykam, bo prasowanie czeka 😮

Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie co nie wiem jak to sie skonczy, jakie sa konsekwecje , koresponduje z wujkiem, narazie wypełniłam raport, czy cos zagzaza małej, i takie tam, z tego co mi dziewczyny podsyłały z tamtego forum to tylko odebrała mi dzieco i meza, wyczytałam nawet gdzieś ze moj mąż ma nie polskiego ojca , i tone innych bzdór, i to różnych forach , az głowa mi peka.
Nic poczekam na wiadomosc co moge zrobic, ps znalazła meza na fb równiez i fotki jego wklejała na forach, podobno miał na imie marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AnjaP współczuje...napewno teraz w twojej głowie plącze sie tysiące mśli...boisz sie o małą...ja tak poczytałam i doszłam do wniosku,że gdzieś oglądałam program o takich osobach.

Najczęściej podszywają sie pod inne osoby lub "kradną" życie innych osoby które swoich bliskich straciły i nie mogą sie z tym pogodzić wiec wyszukują w necie najbardziej podobnych do członków swojj byłej rodziny...to straszne 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny nie tylko nasze zdjęcia były w obiegu jeszcze innej dziewczynki, a teraz luknęłam ze 3 ofierze podobno podejrzewają
a jakie tekst o moim mężu siostra mi wyczytała, podobno trzymam w domu dr housa, no się dowiedziałam ze mój teść nie był polakiem. juz nie wiem czy smiac sie czy plakac
a dziewczyny z tamtego forum nie chca mi zbytnio gadać zieją niechęcią bo myślą ze ja jestem ta fałszu, nowy NIK sobie obrałam, wariactwo mówię wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dokładnie też kiedyś czytałam o tym, albo oglądałam, najczęściej te osoby traciły bliskich i wmawiały sobie że zyją, znajdując podobne do nich 😞 ona same w to wierzą że to ich np. dziecko 😞 ciekawe czy ta osoba jest chora psychicznie i do takich należy czy po prostu jakaś popieprzona za przeproszeniem, kurcze oby wszystko dobrze się skończyło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agapurka ktos mi sie próbował na fb do znajomych wbić tylko nie przyjmowałam, ale mąż ma luzem dostęp, nie wiem czy to była ta osoba która chciało ostrzec czy wykorzystać , na aguagu nie miałam hasła, zn miałam, ale usunęłam bo jakoś mi potem czasu przyblakło zeby wszystkim hasła podać. a DZIEWCZYNA Z FORUM ZNALAZŁA MNIE NA AGU I PARĘ DNI TEMU NAPISAŁA ZE KROS WYKORZYSTUJE NASZE ZDJĘCIA , podobno jeszcze jednej dziewczynki zdjęcia są w obiegu , bo podobno lila tytułowa Zosia ma siostrę julke , . Na innym albo na tym samym forum 2 adopcyjnych braci
Pousuwam wszystkie foty , zbyt dużo nienormalnych ludzi jest w internecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...