Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
WITAMY
U nas noc jak zwykle od deski do deski przespana, ale i tak rano sie mi wstawać nie chciało Teraz tez jetem wykończona. Od postanowiłam sobie zę pozwiedzam Brukselę "Z BUTA" PCHAJĄC WÓZEK, pokonując schody progi w autobusach, tłum w metrach. A tak poważnie , moja siostra zaczyna prace i pokazywałam jej jak się odnaleźć w tym wielkim mieście, i jego komunikacji. Do tej pory zawsze autem sie poruszałyśmy . Właśnie wpadliśmy na obiad.
Myślałam ze po obiedzie mała się zdrzemnie chociaż na pól godzinki, ale ona zamiast spac robi mi teraz porządki w komodach. wiec znowu sie zapakujemy w wózek, tym razem w tram i do mego biura , muszę odebrać kartę z czekami żywnościowymi i poprosić podanie o wychowawczy.

Mała ciągle powtarza mamamamam i babababa, ale z taka pretensja to mówi jakby była zła.

GOSIACZEK JAK WAKACJE WYPOCZETA , OPALINA? Piękniutkie fotki i miejsce,.Jak córa się sprawiała na wakacjach?
gratuluje zębolkow, a nam jeszcze te jedynki górne nie wyszły, chociaż już od kilku tygodni widać już kanciki ząbków. ciekawe jak długo jeszcze. Miałam obejrzeć filmiki tuptającej Natali i Oskarka, bo wczoraj wchodziłam do was ale tylko na momencik rzucając okiem tu i ówdzie, ale się nie zagłębiałam w lekturze. wieczorkiem moze poszperam na necie.
Mcda widać w spaniu Paulinka robi spore postępy.

co do tamtej przykrej sprawy z podszywarką, czekam na wieści , zdjęcia małej poginęły już chyba wszystkie , ale kto wie czy za pewien czas nie pojawią sie w nowej odsłonie, a może inne dziecko dostanie nowa mamis .Na tamte forum chciałam wczoraj wejść, i wyszło ze zablokowane mam konto ,informacja moje dane mogą być fałszywe, się wkurzyłam , ale okazało się ze tamten watek został usunięty. zauważyłam że s na naszym forum jest więcej zabezpieczeń i admin nad nami czuwa.

jedziemy, ps pełen karton poukładanych za małych ubranek zaledwie wczoraj już jest pusty a ubranka już nie są poukładane .
ach i u nas armagedon ze schodami, zastawiamy krzesłami, ale mąż planuje zrobić drzwiczki, bo barierka nam tam nie pasuje
a teraz pcha łóżeczko po całym pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jutro ostatni zastrzyk a potem antybiotyk 😠 bo zaczyna sie przenosić na oskrzela
I inhalacje 😮 Wyła dzisiaj jak kojot. I tak przez tydzień 3xdziennie..

Agapurka Śliczny kibic 😉
Mój Filip też kibicuje 😉


A tak mnie zaskoczyła dzisiaj moja mała Pyrka
😁 😁
http://www.youtube.com/watch?v=Pq6oLPh0sKI&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

My też kibicowałyśmy w lokalu a raczej przed w ogródku 😜 ja obstawiałam ze będzie 2:1 dla Polski a tu remis 🤢 hehe dobre i to 😉 Lenka już słodko śpi 🙂 a mąż poszedł z kolegą oglądać mecz Rosja-Czechy 🤢

anjaP hmm no powiem Ci że trochę wypoczęłam bo mąż dużo się małą zajmował zwłaszcza jak się opalałam 😆 no i nawet się opaliłam 😉 ale też 5 dnia się przeziębiłam wiec źle się czułam 😠 a Lenka różnie raz grzeczna a raz dokazywała miała swoje towarzystwo wiec miała z kim się pobawić 🙃

tilii ale Sabinka to mała spryciula 😜

agapurka kibic z Filipa jak się patrzy 😉

Zmykam się kąpać i idę spać. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nie kibicowałam, wogole zapomniałem ze dziś mistrzostwa.Mąż za meczami nie przepada, obejrzy może tylko te finałowe, co by z kuplami było o czym gadać.
Jakoś te euro przechodzi w Belgii bez większego eha, normalnie jak nie mistrzostwa, może jak zacznie grac Hiszpania , rumoru trochę narobią . Albo jak już poodpadają słabsze drużyny i walka o najwyższe miejsca się zacznie ,zaszumi. Ale jak Brazylia gra to u nas tak kolorowo, głośno i ciasno na ulicach, oni to maja kibicowanie we krwi, lepszych kiboli nie widziałam, szkoda ze to nie m. świata.
emilia , obejrzałam i az chce mi sie zacytować słowa emilieem . Adacho mi się mój
przypomina 10 msc.miał i tez tak "popierdzielał"

Gosiaczek NO I BARDZO DOBRZE . ŻYCZĘ TAKICH CZĘSTSZYCH WYJAZDÓW

Sabinka fajnie zeszła, Lila robi podobnie , ale jeszcze nie ma zbytnio wytrenowanej techniki i muszę ja pilnować. Dziś o mało mi nie spadła z łóżka, a byłam dosłownie obok, tylko sie machnęła, jedna ręką ja złapać zdążyłam.

Filipku niech ci mama powie że w barwach narodowych ci bardzo do twarzy. SŁODZIAK Z POLSKI

dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka super Lenka obudziła się na mleczko o 5.30 i spała do 8 a że mąż wczoraj wrócił późno wiec on ją karmił 😉

A my od rana sprzątamy ja już drugą pralkę ciuchów nastawiłam i umyłam lodówkę bo później na zakupy jedziemy bo w lodówce pusto a mąż sprząta kuchnie i robi porządek w szufladach bo tyle pierdół się uzbierało 😮

anjaP mój za meczami też nie przepada no chyba że Polacy grają a że mistrzostwa i to u nas to już koniecznie trezba obejrzeć 😜

Życzę miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂


anja oj popierdala to mało powiedziane 😁 ona ma motorek w dupce 😁 😁 , a jak do niej podchodzę to skubana ucieka 🤪


gosiaczek no to coraz ładniej Lenka śpi , można powiedzieć ,że przesypia całe nocki 😉 Natalia dzis pila mleczko o 3 😉 Teraz już śpi i pól butli nie wypiła 🥴 , także też jak sie przebudzi to jej mleczko dam 😉


mcda po jakim czasie zmieniłaś Paulince kolczyki i czy trzeba je wyciągnąć i założyć inne 🤨 ja mam złote i wiszące coś podobne do tych co ma Paulinka, ale boje sie założyć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam wieczorkiem

ale cisza 😮

emilia no ma tak od paru nocek że albo o 4 albo o 5 się budzi i wydaje mi się że to od momentu jak już ten 6 ząbek wyszedł 🙂

Jej ale dzień zebrało nam się z mężem na porządki wszystkie szuflady posprzątaliśmy i całe mieszkanko nawet trochę poprasowałam a potem na zakupy pojechaliśmy i tak dzień zleciał ze teraz padam 🤢

Lenka już śpi a mąż robi mi jakiegoś drinka pewnie jak go wypiję to od razu zasnę 😜

Mam pytanko może któraś się orientuje jak byłam w Grecji to skończyło mi się mleko Bebilon i kupiłam tam NAN w puszce i teraz mieszam jej Bebilon z NAN ale mam takie wrażenie że odkąd daję jej NAN (a teraz mieszam) to wreszcie robi luźne kupki nawet dwie dziennie czy to możliwe ze to od tego NAN???? dodam że nic w menu jej nie zmieniałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaczek wydaje mi się ,że w tym okresie to nic się nie stało ,ze zmieniłaś mleko i widocznie nan jej bardziej służy 😉 albo na następne zęby robi luzne kupki 🙂 Natalia długi czas robiła luźne kupki, teraz ma juz 8 ząbków i jak wszystko je to tez robi dość twarde kupki . Z tego co pamiętam to Adrian tez po jakimś czasie robił twarde kupki , wiec sama nie wiem 😁 🙃 A dzis nie zrobiła w ogóle 😜 mój mąż nalał sobie piwko z sokiem i włączył mecz iiiiiiiiiiiiii zasnął 😁 😁 więc ja tak sobie je popijałam ,aż całe wypiłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilia Zmień jej kolczyki i się nie bój. Ja za długo czekałam (prawie 3 miesiące miała te 1 kolczyki) i zaczęło jej sie babrać. Ciągle miała pełno ropki i nie mogłam jej wogóle zdjąć tych kolczyków.
Potem przez 2 tygodnie się goiło. Żałowałam ze nie zmieniłam od razu, teraz od kiedy ma złote nie ma problemu.
Sabinka ma dośc długie kolczyki ale wogóle ich nie dotyka i nie ciągnie więc jej nie przeszkadzają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
no właśnie wróciliśmy z 18stki braciszka 🙂 mała biedna padła w aucie o 22.40, nie spała od 14.30!!!!! pobiła własny rekord 🙂 ale była grzeczniutka, bylo pełno ludzi do zabawiania no i ona oczywiście w centrum uwagi więc spać nie pójdzie 🤪

Emilia ja zmieniałam po 2 miesiącach, ale tak jak Tilii zaczęły ropieć uszka Paulince w tych kolczykach od kosmetyczki, zmieniłam na złote i się ładnie zagoiło i teraz nie ma problemu... przy zmienianiu tez nie było problemu, bardzo się tego bałam, ale puściłam jej bajkę, akurat leciała którą lubi i nawet nie drgnęła, nie zauważyła że coś jej robię 🙂 mąż jej trzymał uszko a ja dwoma rękami kolczyk z obu stron żeby nie szarpnąć i bez problemu 🙂 nie bój się!!

Paulinka też ucieka jak do niej idę i zasuwa w tempie jak Natalka ale na kolanach 🙂
no i Pieron mały nie chce chodzić, jak stoi przy stoliku, specjalnie jej dam coś dalej żeby się posunęła to ona ciap na dupkę, przeraczkuje kawałek i wstaje i ma zdobycz 🙂 cwana 🙂

Gosiaczek śliczny awatarek bo Lenka śliczna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieeeńdobry!

Ja niewyspana i mały jako tako... Niemcy wygrały z Portugalią co było słychac ok 23:00 przez klaksony i śpiewy 😮 😮

Przeforsowałam sie na siowni aż mi sie rece trzesły i 3 dnidochodziłam do siebie, no ale wczoraj nie wytrzymałam i musiałam iść... 🙂 teraz jestem happy 😜 😜

Co do luźnych kupek to Filip miał je gdy mu zeby wychodziły....po tyg.przeszły....

Mały jest corazbrdziej energiczny...

Musze sie pchwalić że na dniach autko kupujemy a za miesiąc na upragniony "urlop" na 3 tyg. do Polski!!!

Już sie doczekac nie moge.

Kończe bo mały chce do komputera do Gummie Misia 🙂

Pozdrawiamy i miłego dnia wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka siemka 😁 w koncu sie ogarnelam 🙂 pozniej podczytam troszke ....przyznam ,ze nie dam rady nadrobic tej encyklopedii :P
Agapurka a gdzie mieszkasz? to Austria ,Niemcy?
W domu juz dobrze 🙂 i zaczynam odsypiac 🙂 ogrodek zarosl jak dzungla! bluszcz znow -sasiad podlewal ogrodek 😁
A o Zuzi to bym tu poemat musiala napisac...lacznie z wchodzeniem na schody....przemeblowanie w domu-jak dziecko moze sie zmienic w dwa i pol tygodnia 🤪
i ciagle mi sie sni,ze jestem w ciazy hehhe ale to niemozliwe.
I smutna wiadomosc dostalam po powrocie.kolezanka urodzila synka w niedziele ,w srode zmarl w domu, pewnie smierc lozeczkowa. Okropne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,
nocka super, o 6 jedzonko i spała do 8 🙂 no ale przed 23 zasnęła więc mogło być lepiej 🙂 ja obżarta jak nie wiem, dziś jeszcze dojadaliśmy u mamy i jeszcze dostałam pełno jedzenia więc znów pełna lodówka 🙂

MajaCh nareszcie wróciłaś!!! 🤪 napisz potem o Zuzi jak się zmieniła, chętnie poczytamy 🙂 no i straszne to co piszesz o tej śmierci 😞

Agapurka no miały Niemcy co świętować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane
MajaCh pewnie jak McDa mówi dawaj referacik, my tu spragnione newsów zwłaszcza jak to newsy maluchów 😁

Co do meczyków, ja mam wrażenie,że moje osiedle świętuje każdą wygraną ,nieważne czyją...heh
Poza tym od 17nastej codziennie tatuś się autyzmuje z nosem w tv, nie powiem ja też tam lukam co jakiś czas, dziś np jestem za Włochami 😉 (wracam do śledzenia bo 1:1 jest ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem 🙂


Natalia dziś wymęczona spała mi tylko na spacerze z 30 min i to o 14 tej i o 19,30 padła 🙂 Pewnie jutro nici ze spania 😜 choć mam wolne to na 98 % pobudka o 5,30 🙃


Maja witaj i pisz co tam u Zuzi 😉


agapurka2 ja tez nie lubię o takich przykrych rzeczach czytać i staram się unikać bo bardzo przezywam później 😞


kinga i pozostał remis 😜


mcDa i tiliiii to jutro zmienię jej kolczyki . mam nadzieje ,że te od kosmetyczki szybko ściągnę 🤔 i później trafie w dziurkę 🤢 A czy te nowe zakładać od razu czy polać np wodą utlenioną 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

A ja dopiero teraz do was zaglądam, dzisiaj na spontana pojechaliśmy do warszawy do ZOO i troszkę jestem rozczarowana zwłaszcza toaletami i tłumem ludzi 🤢 a potem ze znajomą umówiliśmy się w Arkadii no i parę złotych się wydało ☺️ Oczywiście chciałam zajrzeć do Cubusa no ale okazało się ze w Arkadii go nie ma 😠
W domu byliśmy dopiero o 21 i Lenka padła o 21.30 nawet nie miała siły pić mleczka muszę ją jakoś przez sen nakarmić 😉

MajaCh witaj 🙂 oj ja też nie lubię czytać takich smutnych wiadomości.

McDa super że 18 się udała no i mam nadzieję że Paulinka nie odciągnęła całej uwagi od solenizanta 😉

emilia ostatnio cisza tu oby całkiem nie ucichło 🥴

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny.........ja nie nadazam za nia biegac ona na czterech z jedna nozka jak do chodzenia na stopie i tak smiga! Nie wiem od czego zaczac hehe, uwielbia magnesy na lodowce mam takie dosc duze wiec nie wlozy do buziaka i ona je tak oklepuje przekalda itd. wszystko odkrywa na nowo w mieszkaniu bo z innej perspektywy, wiecznie do laptopa i wie,ze nie wolno to samo piloty do tv.....i tylko patrzy na mnie i kiwa palcem ,ze nie wolnio nionio i powtarza nionio. Ale i tak idzie i palcem dotyka i sie smieje i znow nionio. Co tam jeszcze dmuchalam takiego osiolka gumowego to tz papugowala jak dmucham, jak dmucham jej na jedzenie,zeby ostudzic tez dmucha zanim podam jej do buzi 🙂 Zleciala dzis ze schodka i ma pierwsza sliwe nad okiem ale delikatna na szczescie. Juz na 4ty wlazla.....Jje wszystko to co my plus mleczko rano i wieczorem czasem jak marudzi daje jej w poludnie troszke.Bo jakos sie przy nim uspokaja 🙂 Wogole jest tulasna i nie spuszcza mnie z oczu wedrowiec...Kocha pieski i kotki i to juz poznaje w ksiazeczce ,ktore robi hau ,a ktore miau i wlasnie!!!! Swiadomie mowi mama i tata! 😁 to mnie najbardziej cieszy 🙂 kochane to takie 🙂 przyjdzie ulepi sie do nogi i maaaaamaaa,maaaamaa i raczki wyciaga 🙂 to samo tata jak tylko uslyszy go przez tel ,albo,ze wchodzi do domu od raz tata i nawet z takim znakiem zapytania czasem wypowiada tata? nas to smieszy bo to dziwne heh, ogolnie do ludzi jest super nastawiona,nie boi sie ale wstydzi po chwili juz jest ok, jest przekupna i jest SROKA na blyskotki! wisiorki ,kolczyki pokazesz jest Twoja to samo na jedzenie 😁 moj tata ja tak przekupil,zeby do niego przyszla heh dal papu i jest git dziadek 🙂 to samo babcia - rosolem pokarmila, obawialam sie ale wszystko ok. i cmoka sobie czesto i czeka az ja bede ja papugowac 🙂 i cieszy ja to bardzo 🙂))) Napewno jest bardziej absorbujaca , musze miec oczy dookola glowy..i pora biadowa razem. Bo glodomorra nie odpusci, Dzis np kasze jaglana zjadla z marchewka i ziolami prowansalskimi. A jak juz nie chce to wyciaga palcami z buzi.No i co.....faza polowania na wszystko co lezy na podlodze, od raz trafia do buzi i z tego tez powodu Zuzi 3ci dzien obserwuje plesniawki! pierwszy raz ale mam na szczescie aphtin i smaruje jej , nie cierpi go. Powiedzcie mi jak wiecie po jakim czasie powinny zniknac? Wogole to niedawno przestala brac antybiotyk wiec moze to tez oslabienie organizmu plus zmiana klimatu po podrozy bo jednak w Polsce jest cieplej... To tyle z mojego poematu 🙂 napewno jeszcze mi sie duzo przypomni ale to z czasem poki co dochodze powoli do siebie i juz chata przemeblowana na korzysc dla malej...co ona tez nie wymysli musze jeszcze oslonki na szuflady kupic bo to jej nowy cel a tam mam leki....znacie cos takiego ,moze ktorac mi linka podac,zebym wiedziala czego szukac? uciekam bo jeszcze musze znow wozek wystawic na ebayu bo ciagle zalega..ehhh 🙂 dobranoc zdrowka dla Was i maluszkow 🙂 ktore niedlugo juz po roczku beda mialy 🙂ehhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju ale ogrom zmian!! Gratulacje dla Suzi 😉 a tu to o co prosiłaś :
http://allegro.pl/zamkniecie-na-szuflady-szafki-blokada-5sz-babyono-i2386008633.html
http://allegro.pl/zabezpieczenie-zamkniecie-szuflady-canpol-10-82-i2358439879.html
http://allegro.pl/dreambaby-magnetyczne-zamkniecie-szafki-szuflady-i2398062838.html
http://allegro.pl/ikea-multiblokada-drzwi-szafki-szuflady-okna-2-szt-i2394522926.html

zmykam spac - branoc! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂


I tak jak mówiłam pobudka o 5,30 😁 😁 Więc lecę wstawić wodę na kawkę 😉


Maja ale się rozpisałaś , super się czytało o osiągnięciach Zuzi. Pryska od ciebie duma i radością 🙂


McDa i Tilii napiszcie mi czy nowe kolczyki zakładać od razu czy polać woda utlenioną ???????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

nocka średnia, przed 2 smoczek musiałam dać bo popłakiwała, o 4 jedzonko i o 6 no i potem już u nas w łóżku do 8 spała 🙂

Emilia ja założyłam od razu ale po założeniu polałam wodą utlenioną, bałam się że mi się zacznie ruszać więc szybko zakładałam póki siedziała ładnie 🤪

MajaCh ale Zuzia zdolna dziewczyna! wrzuć jakieś fotki, na pewno się też trochę zmieniła!!! i gratulacje szczególnie za mama i tata 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...