Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
To gratuluję chłopakom kolejnych ząbków 🙂

McDa może to jakiś ból migrenowy bo one zazwyczaj długo trwają i nie przechodzą od razu 🤢 Miłej nauki 😉

A ja sprzątam na raty bo jutro o 17 znajomi wpadną 🙂 a mąż wraca dopiero jutro 🥴 już łazienkę i WC posprzątałam kuchnię ogarnę później a odkurzanie i mycie podłóg zostawiam na jutro 😉 no i obiadek muszę sobie zrobić no ale może jak Lenka pójdzie spać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas nocka ok, wstałyśmy o 7.
Teraz Lenka ma drzemkę, padła dziś wcześniej, przez tą pogodę.

Dziś będę jechała pierwszy raz sama z Lenką do dziadków 🙂 Boję się ale co mam zrobić, zawsze jest ten pierwszy raz.

Macie może takie firanki? Zastanawiam się czy kupić FIRANKA

Dużo zdrówka dla dzieciaczków. Mam nadzieje, że lato będzie super i nie przyniesie choróbska.

My w sobotę uderzamy na Wrocław, strefa kibica i te sprawy. Na pewno to nie to samo co na żywo, na stadionie ale cóż biletów nie mamy 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Jestem na chwilke poki laptop nie padnie bo dzis znowu do 16 ma pradu nie byc

PAtryk spi

Kisimy sie w kampingu bo co chwile pada wrrrrrrrrrr
Co do widoczkow to owszem mam piekne, gory i lasy i mnostwo zieleni i swiezego powietrza ktorego w domu Nam tak strasznie brakuje

Za chwile naszykuje Rozbojnikowi obiad i wyskocze porozgladac sie wokol na te kaluze wody 🙃

Gratuluje zębasków Dzieciakom!!!

McDa
- super ze Paulinka w koncu powolutku zaczyna sypiac ladnie w nocy, pewnie to przez Bebiko 😜 😜 😜 Patrykowi dajemy juz dlugo a wczesniej Bebilon i spi jak zabity od 4 miecha cale noce 😉

MajaCh
- ja tez lubie grzebac w ogrodku jak tylko mam czas i mozliwosci a teraz tutaj ciagle leje to patrze tylko przez okno na te pozarastane grzadki

Gosiaczek
- co do tych biletow - ech wszystko ma + i -
Twoj przynajmniej dostanie cos i sa korzysci a moj co?
Teraz na urlopie every day telefony i zalatwianie spraw
Na dodatek gwizdli - czyli ukradli im jakas maszyne i zas pojdzie kasa zamiast dla meza to na maszyne

darka-
fajnie ze mozesz sobie dorobic

agapurka- co do prezentu to ja dam pieska Reksia, PAtryk ma tyle zabawek ze masakra
jeszcze pewnie cos dostanie od Chrzestych i rodziny

Co do tych ramek z glina to my kupowalismy na chrzest tak brzydko Nam te odciski wyszly ze maz je malowal i wygladaly jeszcze paskudniej 🤪 🤪 🤪
damy w ramke fotki a te pierunskie odciski do szuflady pojda ale pamiatka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane
a u nas dziś upał, co prawda chmury ale strasznie gorąco 🤢
Co do ząbków Dareczko u nas też tylko 3 ,fakt ,że nadchodzą nowe, bo widzę ale też dopiero teraz 🙂
Maksik za to kojec nie to,że lubi czy nie , po prostu się tam bawi tak około 1,5h na dzień potem marudzić zaczyna, albo ma ochotę iść do łóżeczka i tam się pokotłasić i po spać,ot mały leniuszek (moja mama woli stwierdzenie "złote dziecko" :silly 🙂 U nas od 2 dni niemrawe próby "mama" zobaczymy co to z tego będzie .
Nie mogę się doczekać końca miesiąca,wreszcie zawitam do stolycy,do domu rodzinnego ,trzeba starsze potomstwo na wakacje dostarczyć (stamtąd rusza do Serocka na działkę ,a potem ma kolonie )jak ją odstawię tak otrzymam z powrotem dopiero na koniec sierpnia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i Lenka spała całe 30 min. kurcze muszę ją za jakąś godzinkę położyć bo mnie zamęczy 🤨

tedit ja mam takie w sypialni ale bez koralików i jak porę to dół wiąże i wkąłdam do siatki i nie było problemu przy rozwieszaniu 🙂 a z koralikami to nie wiem jak to się sprawdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobitki 🙂


Ale fatalna pogoda zimno i leje, ale jak 🤪świata momentami nie widać 😮 Nocka u mnie znów super poszła spac po 20 tej i wstała dopiero o 8,30 🙂 Ciekawe czy jutro tez tak pośpi, fajnie by było bo mam wolne 😉 Z nowości u nas to Natalia już cały czas chodzi sama 🙂zabawki ja nie interesują a chodzik parzy 😁 , robi kosi kosi , pokazuje gdzie boli głowa , pokazuje jakie dobre, mówi mniam mniam,pokazuje taka duza będzie , potrafi z pozycji siedzacej sama wstac bez podparcia 🤪, ale tylko wtedy jak podnosi zabawkę 😉 pokazuje jak mama robi oj oj , mówi tak ,nie, mama, tata,baba, dzidzia , gdzie i woła pieska cmokając 😁


tedi ja miałam takie firany do pierwszego prania. Tak mi sie poplątały w pralce a prałam w woreczku , przez 3 dni rozplątywałam, ale tak te koraliki wplątały w sznurki ,że wyrzuciłam 100 zł do kosza 😠


gosiaczek Natalia mi tez popołudniu spi ok 30 min 😉


kinga daj troszkę ciepełka bo mi zimno 😁


Mcda jak miło czytać ,że Paulinka spi w nocy, żeby tak juz zostało 🙂


Darka i Aguparka gratulują ząbków 🙂


wercia pooddychaj świeżym powietrzem za mnie 🙂 i wypoczywaj ohhhhhhhh zazdroszczę ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już śpi padła od razu po karmieniu no ale to pewnie przez te 30min spania na cały dzień 😉 Jakoś dałam radę tym bardziej że Lenka znalazła sobie zajęcie chodziła na około stolika i zdejmowała narożniki a ja je zakładam i tak w kółko 😉

emilia
gratuluję postępów Natalce kurcze a ja już długi czas uczę Lenkę mniam mniam i nic 🤢 moja ma jedną drzemkę dziennie która trwa tak 1,5 do 2 godzin wiec te 30min to dla mnie szok 😮

Tilii oj no to gratulacje dla Sabinki 🙂

emiliaemm ty biegasz a ja sie opycham lodami 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tilii to gratulacje dla małej, super 🙂)

Gosiaczek ty tęsknotę za mężem zajadasz lodami 🙂) 🙂) 🙂), ale w twoim przypadku to żadne zagrożenie, odchudziłaś się przed Grecją to teraz możesz zajadać 🙂) ja za to na kolację zjadłam warzywa na patelnię....i teraz juz myślę co tu zjeść 🙂) a w ogóle to mam okres i cały czas myślę tylko o żarciu 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia tez już śpi 🙂


kasia321 dziękuje 🙂 Ania tez jest mądra dziewczynka zresztą jak nasze wszystkie dzieciaczki 😉


gosiaczek ale zrobiłaś mi ochotę na loda a zamrażalnik pusty 😜 a mniam mniam nie uczyłam Natalii sama jakoś tak się nauczyła 🙂


emiliaeem a jak pierzesz te firany ,że ci się nie poplątały 🤔 bo tak jak ja wcześniej napisałam moje po praniu wylądowały w koszu na śmieci 😞


tilii gratuluję postępów Sabinki, to teraz będziesz miała co robić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wy mi tu o odchudzaniu nie gadajcie...2 tyg bez siłowni mam teraz!! Mąz tak pracuje że nie mam z kim małego zostawić...a potem zamykają na tydzień bo sie rozbudowują!! A ja mam wrażenie,że z każdym dniem nieobecności na siłowni rośnie mi tyłek i brzuch 😠 😠

Obecnie też mam okres i zajadam co rusz nie mogąc sie powstrzymać..ale zapewne to tez przez to że rzciłam palenie 1,5 tyg. temu z czego dumna jestem - wiecej kasy na kosmetyki:Mam 64kg a musi być 58!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze jakie te Wasze dzieciaczki są zdolne, czy jest jeszcze choć jedno dziecko co nie stawia kroczków?? czy tylko Paulinka została?? nie wiem czemu ale jak chwycę za rączki to ona od razy na kolana i na 4 zasuwa, za nic nie postawi kroczka.... spodobało jej się raczkowanie więc nie wiem kiedy zacznie chodzić 🙂

a ja byłam u mamy i miałam się uczyć a tam przyjechały 2 kuzynki z maluchami i ciocia i oczywiście siedziałam z nimi zamiast się uczyć, teraz mała zasnęła to poszłam do drugiego pokoju to poczytać bo jutro egzamin 😞 mam nadzieję że ostatni!!!!!!!!!!!!! ale najpierw Was musiałam poczytać 🙂
i nie gadajcie o odchudzaniu, wszystkie chudzinki!!! ja dziś się obżarłam kiełbaskami z pieczarkami 🙂

Tilii a Ty już po sesji???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia Gratuluję postępów i miło że znowu jesteś

Emilia Super masz nocki. Tęsknię za takimi 😉

MajaCh Jak już jesteś w transie to zapraszam do mojego ogródka… Bo chwastów więcej niż warzyw 😉

Werica Faktycznie jeszcze tylko 4 dni i roczek, jak ten czas leci,…

Co do meczy to nie oglądam, nie znam się. I ogólnie trochę mi to Euro wisi… 😉

MajaCh Sabinka też tak się wierci, robię jej zdjęcia w różnych dziwnych pozycjach i nazbierało się już tego 😉

Darka i Agapurka Gratulacje ząbków. My ciągle czekamy na trzeci

Tedit Nie mam takiej firanki ale bardzo mi się podoba

Emilia Sabinka też ostatnio jak ją wyzywam to grozi mi palcem i mówi „ ti ti’ hehe. Filip ma z niej niezły ubaw.
Co do chodzenia to już się boję, bo ona jest wszędzie i porusza się z prędkością światła. Małpa mała 😉

McDa Nie przejmuj się. Wczoraj nawet mi do głowy nie przyszło że dziś może chodzić. Lubiła chodzić za 2 rączki, ale jak chciałam za 1 albo ją puścić to od razu na kolana i po czworakach. A dzisiaj to mi kopara opadła.
Ja w niedzielę miałam ostatnie egzaminy. Wszystko zdane i spokój. Teraz muszę się wziąć za pisanie pracy,
Powodzenia w nauce 😉

Co do odchudzania… to cały czas o tym myślę 😁 Ale jak to ciągle powtarzam - niedawno urodziłam dziecko i jeszcze nie doszłam do siebie hehe. Mam czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilii gratuluje 😁 ale fajnie czekam ciagle az mala zacznie sama bo juz "sie puszcza" hehe
Kasia321 Zuzia ma infekcje ale na pipce i te miejsca bo to jak odparzenie wygladalo ale juz coraz ladniej sie goii.
Haaaa i Zuzia robi TITITITI 😁 i wogole dzis chlopca mlodszego miesiac uczyla sie dzielic, dawala i zabierala mu zabawke, bo on jej wyrywal to ona go uczyla 😁 ale to smieszne ale fajne 😁
Fajny dzionek i spacerek odwalony 🙂
a ogrodnik a i owszem po tatusiu chyba bo on tez uwielbia 🙂 ale zdaje mi sie ,ze tylko swoje tak bym pielegnowala....uwielbiam tyz gotowac co widac po moich rozmiarach 😜 ale sa rzeczy wazniejsze i przyjemniejsze niz wieczne diety 😜
a ja od dzis jestes zarejestrowana jako bezrobotna ale oplaca sie to bo i ubezpieczenia mam i kaske 78f tygodniowo. Ale chce za jakis czas znow pracowac bo Zuzia tez rosnie.Dobranoc kobitki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂

witam po dłuuuuuuuuuuugiej przerwie ☺️
Troche mi wstyd, że tak dawno się nie oddzywałam...ale tak jakoś mało czasu było.

Po pierwsze to ogromnie GRATULUJĘ postępów Waszym maluchom 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 Widzę, że wiele się zmieniło od mojej ostatniej wizyty tutaj na forum. Dzieciaczki już tyle potrafią 🙂 🙂 🤪

U nas wszystko po staremu. Z tą małą róznicą, że właśnie się obroniłam..i już jestem panią magister hehehehe.
Jeśli chodzi o Martynkę to nie będę pisać o postępach, bo robi to samo co Wasze dzieciaczki, więc to dla Was żadna nowość 😁 hehehehe... 😁
Od trzech tygodni chodzi już sama, jest strasznym rozbójnikiem, dokucza pieskowi, biega za innymi dziećmi...jest bardzo mściwa...i za wszelką cenę musi dopiąć swego. Taki mały łobuz! 😮

a tak poza tym to hm..... chyba to już wszystko... mało czasu ostatnimi czasy miałam...może teraz zmieni się to na lepsze..nie długo wakacje, urlop 🙂 wreszcie będzie można coś wypocząć

SERDECZNIE POZDRAWIAMY i przesyłamy buziaki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilii gratulacje dla Sabinki!!

McDa Paulinka wstanie kiedy znudzi jej sie podglad na swiat z parteru ,Maks wstaje i bardzo chetnie chodzi za ręce ,ale sam się boi jeszcze, spokojnie kazdy maluch ruszy w swoim czasie 😉 Powodzenia na egzaminie (niedziekuj!)

Emilia Twoja mala zupelnie jak moja, ten sam miech i dokladnie te same umiejetnosci 😁 a Maksik jest taki lord elokwentny i z namyslem ,wszystko z namaszczeniem dlatego powoli haha 🤪 🙃 🤪

Kasia321 wiesz Kochana, raz na rok odpoczynek od mojej diablicy dobrze mi robi , ona naprawde daje w kosc zachowaniem,a ja jestem uczulona na bardzo infantylne zachowania i mam zgrzyt z wlasną córą niekiedy 🤢 dobrze nam obu to robi ,lekki oddech -a ona jest w skowronkach, babcie,kumpele, kolonie 😁 ja zdaze zatesknic,same plusy 😎

Agapurka Ty dobijasz do 58kg ? no to i moj cel a na liczniku 61 i ani drgnie chyba, ze w góre jak pofolguje, ale czuje ze to nie moj moment, jeszcze nawet nie probuje dbac o to co jem, bo zlamie mnie pierwsze lepsze pudelko lodow ☺️ ☺️ ☺️

Jezu ledwo na oczy widzę, myśli zebrać nie mogę już, idę spać ,brej nocki ...aa miałam wspomnieć ostatnio mam kłopoty ze zdrowiem puki okulista nie rozwieje czarnych chmur nic nie kracze ... w każdym razie trzymajcie kciuki, bo źle się dzieje 🥴

Ania_1988 gratulacje Pani Mgr 😉 Podziel się fotami Martynki ,bo to(awatarowe) już chyba nieaktualne ? 🙂 a pewnie też się Malutka "Łobuziara" zmieniła ,no i super, że jesteście !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Nocka ok Lenka piła mleczko tylko o 4 i wstała o 7 😉

agapurka no to gratuluję rzucenia nałogu 😉 i wytrwania 🙃

Tilii szkoda że mojemu mężowi Euro nie wisi to przynajmniej miałabym go przy sobie 🥴 ale i tak dobrze że nie jest zapalonym kibicem i że nie ma fioła na punkcie sportu jak mój tata 😜 za to tvn turbo i Discovery kocha 😁

ania gratuluję mgr 😉 fajnie że mimo wszystko zajrzałaś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
Jakie fajne wiadomoc i 🙂 Ania Pania MGR 🙂gratki wielkie 🙂
u nas nocka znow od 3ciej przewalana .....spac mi sie chce i chce ehh
Zuzia sobie kartekczki przekreca kartka po kartce w katalogu ktory ma ze 3000 stron wiec mam chwile wolna bo jej to troche zajmie zanim sie znudzi heheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .


U mnie nocka nie za ciekawa , Natalia wyczuła ,że mama ma wolne i może do niej wstawać 😠 Zasnęła juz o 20 , ale nie wypiła do końca mleczka i po 24 już się kręciła dałam wody nic nie dało 🤢 dałam mleczko to zaczęła prykać i wstawać wiec ja wzięłam do nas do łózka trochę się powierciła i zasnęła w łóżeczku 😉 Przed 4 się ja obudziłam i nie mogłam spać 😮 O 5 znów wstałam z przyzwyczajenia 🙃 to dałam małej mleczko na śpiku i spała o 6,30 😉 Teraz Natalia ma 1 drzemkę 🙂 Za oknem słoneczko , ale nie za ciepło 😎


ania gratuluje mgr 🙂 i postępów Martynki 😉


aguparka gratuluję rzucenia nałogu 🙂 Ja jak poszłam do pracy to 2 kg mniej 🤪 teraz ważę 63 a chcę 59 🙂


gosiaczek widzę ,że nocki tez ci się unormowały i należą do jednych z najlepszych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...